Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
οποιος περάσει σήμερα ας κάνει μια γενική ενημέρωση
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Όσον αφορά τις γυναίκες δλδ εμφάνιση-ηλικία-υπηρεσίες και ο τρόπος που προσφέρονται, σίγουρα όλοι εμείς έχουμε διαφορετικά γούστα μεταξύ μας.
Προσωπικά ανεξάρτητα από τα υποκειμενικά μου γούστα, θα έλεγα ότι αντικειμενικά η Βίκυ έχει ωραίο γυναικείο σώμα με σωστές (τόσο όσο) καμπύλες και πλούσιο ταιριαστό με το σώμα της στήθος. Επίσης, δεν λέγεται μεγάλη. Μια φορά που είχα συνευρεθεί μαζί της είχα φύγει με θετικές εντυπώσεις. Χωρίς να έχω συγκεκριμένο παράπονο από εκείνη, αλλά λόγω των δικών μου προτιμήσεων δεν την επισκέφτηκα ξανά.
Τον CLO τον κατάλαβα, αλλά Professor έχω μπερδευτεί με τα σχόλια σου για τη Βίκυ, δηλώνεις ότι δεν είσαι ευχαριστημένος, αλλά διαβάζοντάς τα φαίνεται λες και υπάρχει κάτι προσωπικό. Τι να πώ?!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.941
Πόντοι
4.646
Όσον αφορά τις γυναίκες δλδ εμφάνιση-ηλικία-υπηρεσίες και ο τρόπος που προσφέρονται, σίγουρα όλοι εμείς έχουμε διαφορετικά γούστα μεταξύ μας.
Προσωπικά ανεξάρτητα από τα υποκειμενικά μου γούστα, θα έλεγα ότι αντικειμενικά η Βίκυ έχει ωραίο γυναικείο σώμα με σωστές (τόσο όσο) καμπύλες και πλούσιο ταιριαστό με το σώμα της στήθος. Επίσης, δεν λέγεται μεγάλη. Μια φορά που είχα συνευρεθεί μαζί της είχα φύγει με θετικές εντυπώσεις. Χωρίς να έχω συγκεκριμένο παράπονο από εκείνη, αλλά λόγω των δικών μου προτιμήσεων δεν την επισκέφτηκα ξανά.
Τον CLO τον κατάλαβα, αλλά Professor έχω μπερδευτεί με τα σχόλια σου για τη Βίκυ, δηλώνεις ότι δεν είσαι ευχαριστημένος, αλλά διαβάζοντάς τα φαίνεται λες και υπάρχει κάτι προσωπικό. Τι να πώ?!
Μπορώ εν μέρει νά σού λύσω την απορία σού.
Προσωπικά κάτι με την Βίκυ δεν έχω, όπως με καμία κοπέλα τού χώρου.
Εμφανισιακά είναι όπως τά λες αν καί έχει σπάσει λίγο, όχι κάτι τό ιδιαίτερο απλά δεν έχει την φρεσκάδα πού είχε, παρόλα αυτά όμως παραμένει αρκετά καλή σέ εμφάνιση, όσο για της υπηρεσίες τής τά έχω γράψει και σέ κριτική μου που αυτό τό μία κρύο μια ζεστή ανάλογα τά κέφια με χαλάει αφάνταστα.
Το μία άσπρο μία μαύρο ενώ ξέρω κάποια πράγματα τό θεωρώ κοροϊδία νά γίνεται καί ειδικά σε ραντεβού καί γι'αυτό είναι στα όχι από εμένα.
Επέτρεψε μου όμως νά μήν πω αλλά καί νά έχω την δική μου άποψη ξερωντας κάτι παραπάνω σέ προσωπικό επίπεδο.

Νά είναι καλά ή κοπέλα με υγεία και αρκετή δουλειά καί αν ξεκινήσει της "διακοπές" επίσης ότι τό καλύτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
οποιος περάσει σήμερα ας κάνει μια γενική ενημέρωση
Πέρασα τις προάλλες. Υπήρχαν 4-5 διαθέσιμες κοπέλες όταν πήγα. Νομίζω 2-3 ήταν νέες, δηλαδή δεν θυμάμαι να τις είχα ξαναδεί. Όλες ήταν συμμαθήτριες (45+). Μόνο μια μου έκανε κλικ, δηλαδή είχε καλό ψιλόλογνο κορμί, αλλά είχε πολύ άγριο (και κομμένο) πρόσωπο και τρόμαξα και έφυγα με ελαφρά... :badair:
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
σχόλιο για την σεριφισα δεν μας έκανες
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.941
Πόντοι
4.646
Πέρασα τις προάλλες. Υπήρχαν 4-5 διαθέσιμες κοπέλες όταν πήγα. Νομίζω 2-3 ήταν νέες, δηλαδή δεν θυμάμαι να τις είχα ξαναδεί. Όλες ήταν συμμαθήτριες (45+). Μόνο μια μου έκανε κλικ, δηλαδή είχε καλό ψιλόλογνο κορμί, αλλά είχε πολύ άγριο (και κομμένο) πρόσωπο και τρόμαξα και έφυγα με ελαφρά... :badair:
Έκλαψα με το Όλες ήταν συμμαθήτριες (45+).
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα τις προάλλες. Υπήρχαν 4-5 διαθέσιμες κοπέλες όταν πήγα. Νομίζω 2-3 ήταν νέες, δηλαδή δεν θυμάμαι να τις είχα ξαναδεί. Όλες ήταν συμμαθήτριες (45+). Μόνο μια μου έκανε κλικ, δηλαδή είχε καλό ψιλόλογνο κορμί, αλλά είχε πολύ άγριο (και κομμένο) πρόσωπο και τρόμαξα και έφυγα με ελαφρά... :badair:
Πέρασα κι εγώ και σκιάχτηκα. Αυτή που σου έκανε κλικ είναι η Βίκυ, αλλά κι αυτή έχει χαλάσει πολύ.
Η τσατσά με το σπασμένο πόδι μακράν καλύτερη από την ψυχοπαθή.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
Πέρασα κι εγώ και σκιάχτηκα. Αυτή που σου έκανε κλικ είναι η Βίκυ, αλλά κι αυτή έχει χαλάσει πολύ.
Η τσατσά με το σπασμένο πόδι μακράν καλύτερη από την ψυχοπαθή.
ΣΚΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΩΡΕ;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Πέρασα κι εγώ και σκιάχτηκα. Αυτή που σου έκανε κλικ είναι η Βίκυ, αλλά κι αυτή έχει χαλάσει πολύ.
Η τσατσά με το σπασμένο πόδι μακράν καλύτερη από την ψυχοπαθή.
Το βουνό πάει να μπαζωσει το φράγμα στον Δνείπερο;
:coffee:
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
Έτσι άκουσα , ότι πάει για δυο εβδομαδες στην πατρίδα της
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
885
Κριτικές
33
Like
2.638
Πόντοι
5.345
Πέρασα κι εγώ και σκιάχτηκα. Αυτή που σου έκανε κλικ είναι η Βίκυ, αλλά κι αυτή έχει χαλάσει πολύ.
Η τσατσά με το σπασμένο πόδι μακράν καλύτερη από την ψυχοπαθή.
Εντάξει... Σπασμένο πόδι δεν είναι. Απλά είναι σε νάρθηκα για να μείνει ακίνητο κάποιο δάχτυλο
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
885
Κριτικές
33
Like
2.638
Πόντοι
5.345
Κάποια κοπέλα Ελένη, καλής εμφάνισης, έχει κάποιος δοκιμάσει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom