Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
Έχω μία απορία, αφού ή υποδοχή δεν αλλάζει αυτή είναι αυτά κάνει λίγο πολύ σέ όλους. Εσείς πού έχετε παράπονα γιατί πάτε; είστε μαζοχες ; δεν μπορώ νά τό καταλάβω ειλικρινά :dunno:

Τσάμπα δεν πάτε δεν σας χαρίζουν κάτι, με τά λεφτά σάς γαματε, δεν έχετε απαίτηση νά σάς σέβονται σάν πελάτες και τό κυριότερο σάν ανθρώπους ;
Η ψυχική σάς ηρεμία δεν σάς ενδιαφέρει;
Ή μήπως τελείωσε τό μουνι και μόνο στο 42 υπάρχει.

Τί νά πω ; Ειλικρινά δεν βγάζω άκρη. Προσωπικά όσο είναι αυτή υποδοχή δεν περνάω ούτε από έξω καί είμαι από τούς παλιούς πελάτες πού ήταν το αγαπημένο μου στέκι τότε.
Προτιμώ να πάω αλλού γεμάτο Λαδάδικα είναι πού θά με σεβαστούν .
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
Κάπως έτσι ειναι..αλλά καλη και Τζούλια ρε bix…δεν έχω πάρει αλλά φαίνεται ωραια..τι λες ;
εεεεεεε μετριάντζα σε εμφάνιση κακέ οδηγέ μου....αν έχεις συνηθίσει Μαρίνες και σία...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Πλέον με προ κανονισμένα ραντεβού και η Βίκυ…
Φτιάχνουν μόνες τους το πρόγραμμα τους!

εδώ καί πολύ καιρό γίνονται αυτά
και πολυ καλα κανουν.
σιγα μην καθισουν να χασουν τους πελατες τους για τις μαλακιες της ξινης.
αν ηταν και πιο εξυπνες,με το πελατολογιο που εχει φτιαξει η καθε κοπελλα,θα μπορουσαν να βρισκονται και εκτος μαγαζιου
(αν δεν το κανουν ηδη) και να τσεπωνουν μονες τους τα 80€ κι οχι να τα μοιραζονται. :wink:
να γραψουν στο μουνι τους και την ξινη και το μαγαζι και να βγαζουν τα ιδια λεφτα και με λιγοτερο κοπο και με λιγοτερα ραντεβου.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
και πολυ καλα κανουν.
σιγα μην καθισουν να χασουν τους πελατες τους για τις μαλακιες της ξινης.
αν ηταν και πιο εξυπνες,με το πελατολογιο που εχει φτιαξει η καθε κοπελλα,θα μπορουσαν να βρισκονται και εκτος μαγαζιου
(αν δεν το κανουν ηδη) και να τσεπωνουν μονες τους τα 80€ κι οχι να τα μοιραζονται. :wink:
να γραψουν στο μουνι τους και την ξινη και το μαγαζι και να βγαζουν τα ιδια λεφτα και με λιγοτερο κοπο και με λιγοτερα ραντεβου.
Εν μέρει έχεις ένα δίκιο, άλλωστε αυτό το σύστημα με τά ραντεβού από τό προσωπικό τηλ δουλεύει εδώ καί αρκετό καιρό.
Τό μαγαζί είτε από τό τηλέφωνο είτε από εκεί πάει κάποιος θά πάρει ότι τού αναλογεί οπότε πουτσα τού..... ραντεβού νά γίνονται καί όπως γίνονται, αρκεί να έχουν είσπραξη στό τέλος της ημέρας.

Αλλά εδώ όμως είναι αδικημένος ό απλός πελάτης πού θά κλείσει ραντεβού με το τηλέφωνο τού μαγαζιού πού τό έχουμε δεί αρκετές φορές σέ κλεισμένο ραντεβού νά παίρνει τά αρχιδια τού γιατί ή λαδοκορη προτίμησε τόν πελάτη τής.

Μεγάλη ιστορία αυτό τό θέμα μεγάλη κουβέντα φίλε μου καί τά ξέρεις τί γίνεται καί τί παίζει.
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
7
Like
138
Πόντοι
1
Αυτή η αγενέστερη πρέπει να φύγει από εκεί. Μιλάει με μεγάλη ασέβεια όταν είσαι στο μαγαζί και στο τηλέφωνο δεν σε αφήνει να μιλήσεις και σου το κλείνει στην μούρη. ΜΑΥΡΟ πραγματικά για την συμπεριφορά της.
Τα κορίτσια από μέτρια έως χάλια ( η μόνη που δεν έχω δει είναι η Μαρίνα) όποτε και δεν έχω γνώμη.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Εν μέρει έχεις ένα δίκιο, άλλωστε αυτό το σύστημα με τά ραντεβού από τό προσωπικό τηλ δουλεύει εδώ καί αρκετό καιρό.
Τό μαγαζί είτε από τό τηλέφωνο είτε από εκεί πάει κάποιος θά πάρει ότι τού αναλογεί οπότε πουτσα τού..... ραντεβού νά γίνονται καί όπως γίνονται, αρκεί να έχουν είσπραξη στό τέλος της ημέρας.

Αλλά εδώ όμως είναι αδικημένος ό απλός πελάτης πού θά κλείσει ραντεβού με το τηλέφωνο τού μαγαζιού πού τό έχουμε δεί αρκετές φορές σέ κλεισμένο ραντεβού νά παίρνει τά αρχιδια τού γιατί ή λαδοκορη προτίμησε τόν πελάτη τής.

Μεγάλη ιστορία αυτό τό θέμα μεγάλη κουβέντα φίλε μου καί τά ξέρεις τί γίνεται καί τί παίζει.
ο απλος πελατης με την ξινη δεν προκειται ποτε να καταφερει να κλεισει ραντεβου,οποτε την εχει πατησει απο χερι.
εγω αυτο που ειπα ειναι αλλο.
να ενημερωσουν τα κοριτσια το πελατολογιο τους οτι ''ξερεις κατι μωρο μου,σταματαω εδω γιατι γινεται της πουτανας και ολοι εχουν παραπονα και αν θες να βρισκομαστε εχεις το τηλεφωνο μου και θα βρισκομαστε εξω''.
ποιος θα πει οχι?
ολα τα λεφτα μενουν στα κοριτσια,ολο αυτο το πανηγυρι με την ξινη θα σταματησει και κερδισμενοι ειναι και οι πελατες των κοριτσιων και τα κοριτσια.
και μη μου πεις οτι δε γινεται.
εδω και μια δεκαετια εχω βγει εκτος μαγαζιου παααρα πολλες φορες με καποια κοριτσια και απο τα δυο αδελφα μαγαζια εδω.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Με τις ανεξάρτητες π κυκλοφορούν εδω τον τελευταίο καιρό π ζητάνε 150ρια η το παιζουν ξερόλες και έχουν σεντόνια 2000 σελίδες χωρίς κανένα λόγο (εμαφνισης 5 μείον )μακρι μαρινα και κάποιες άλλες μασατζουδες να κάνανε αυτό π λες....αλλα δυστυχώς
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Μετά τη βερονικα χάος οι ανεξάρτητες δυστυχώς
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
ο απλος πελατης με την ξινη δεν προκειται ποτε να καταφερει να κλεισει ραντεβου,οποτε την εχει πατησει απο χερι.
εγω αυτο που ειπα ειναι αλλο.
να ενημερωσουν τα κοριτσια το πελατολογιο τους οτι ''ξερεις κατι μωρο μου,σταματαω εδω γιατι γινεται της πουτανας και ολοι εχουν παραπονα και αν θες να βρισκομαστε εχεις το τηλεφωνο μου και θα βρισκομαστε εξω''.
ποιος θα πει οχι?
ολα τα λεφτα μενουν στα κοριτσια,ολο αυτο το πανηγυρι με την ξινη θα σταματησει και κερδισμενοι ειναι και οι πελατες των κοριτσιων και τα κοριτσια.
και μη μου πεις οτι δε γινεται.
εδω και μια δεκαετια εχω βγει εκτος μαγαζιου παααρα πολλες φορες με καποια κοριτσια και απο τα δυο αδελφα μαγαζια εδω.
Ότι γίνεται καί πάντα γινόταν είναι σίγουρο καί σέ λίγες περιπτώσεις καί για λίγους.

Αλλά όπως είπα καί ποιο πρίν μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε που ξέρεις πολύ καλά πώς καί τί παίζει, αλλά δεν πρόκειται νά γίνει αυτό 100% για νά δουλεύουν εκτός.... γιατί πολύ απλά δεν θέλουν νά τό μάθει ό ιδιοκτήτης :wink:
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
εεεεεεε μετριάντζα σε εμφάνιση κακέ οδηγέ μου....αν έχεις συνηθίσει Μαρίνες και σία...
Κακό ποτάμι bix μου αγαπητέ (αυτό το 5ο κωλοχαρτο στο πόκερ,,,,!!!!)...χωρίς πλακα μ αρέσει όπως γράφεις όπως και το γούστο σου αφου γεμίσαμε χαλί εδω στο σάιτ απο γυναίκες...!!,
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
και μένα μου το έκανε προχθές...
μου είπε συγκεκριμένα, αυτές που έχω είναι νταρντάνες, εσύ δεν τις παίρνεις γιατί να κάνουν τσάμπα σαλόνι?
Aκριβως το ιδιο μου έχει πει κ εμενα....:jerking:
Ρε την χοντρή την πατσαβούρα... σε ολους τις ίδιες ατακες λεει...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
και πολυ καλα κανουν.
σιγα μην καθισουν να χασουν τους πελατες τους για τις μαλακιες της ξινης.
αν ηταν και πιο εξυπνες,με το πελατολογιο που εχει φτιαξει η καθε κοπελλα,θα μπορουσαν να βρισκονται και εκτος μαγαζιου
(αν δεν το κανουν ηδη) και να τσεπωνουν μονες τους τα 80€ κι οχι να τα μοιραζονται. :wink:
να γραψουν στο μουνι τους και την ξινη και το μαγαζι και να βγαζουν τα ιδια λεφτα και με λιγοτερο κοπο και με λιγοτερα ραντεβου.
σωστό αλλά έχει περισσότερα logistics και μετακινήσεις το ελεύθερο επάγγελμα...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
Κακό ποτάμι bix μου αγαπητέ (αυτό το 5ο κωλοχαρτο στο πόκερ,,,,!!!!)...χωρίς πλακα μ αρέσει όπως γράφεις όπως και το γούστο σου αφου γεμίσαμε χαλί εδω στο σάιτ απο γυναίκες...!!,
axaxaxa ναι έχεις δίκιο κακό ποτάμι....πώς την πάτησα έτσι??? χωρίς πλάκα η μπαζοποίηση στα στουντιορδελομασάζ δεν έχει προηγούμενο στην ελληνική επικράτεια όπως και η 14ημερη ένταση του καύσωνα διαρκείας!!!!!!!!!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
όλος ο μασαζοπλανήτης κρέμεται στα μπούτια της μαρίνας παρακαλώντας την να μην σταματήσει μέχρι τα βαθιά της γεράματα γιατί δεν υπάρχει άλλη όμοιά της τα τελευταία χρόνια.....υπάρχουν κάποιες ακόμη καλές αλλά μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και αρκετά μεγάλες σε ηλικία...Εγώ πηγαίνω αποκλειστικά σε 2 πλέον εδώ και 2 χρόνια περίπου κάτι το οποίο έχω να κάνω από το δημοτικό όπου απατούσα την τζίνα με την στέλλα.....και μέχρι εκεί.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Μετά από πολύ καιρό ελεύθερη η Βίκυ επομένως η επιλογή της έγινε χωρίς 2η σκέψη κ δικαιώθηκα. Καταπληκτικοί 2 γύροι, μασάζ που είχα αναγκη κ ήταν εξαιρετικό κ για τελείωμα προσφορά της πίσω πόρτας, χωρίς να το ζητήσω κ χωρίς να ζητήσει τίποτα ως έξτρα! Μετά από καιρό έφυγα με μεγάλο χαμόγελο από το μαγαζί
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Βάρδιες δε γράφουν εδώ;
 

tangent

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, δεν μπορώ να εντοπίσω τηλέφωνο. Μήπως μπορεί κάποιος να μου το στείλει. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.939
Κριτικές
15
Like
11.713
Πόντοι
3.846
ο απλος πελατης με την ξινη δεν προκειται ποτε να καταφερει να κλεισει ραντεβου,οποτε την εχει πατησει απο χερι.
εγω αυτο που ειπα ειναι αλλο.
να ενημερωσουν τα κοριτσια το πελατολογιο τους οτι ''ξερεις κατι μωρο μου,σταματαω εδω γιατι γινεται της πουτανας και ολοι εχουν παραπονα και αν θες να βρισκομαστε εχεις το τηλεφωνο μου και θα βρισκομαστε εξω''.
ποιος θα πει οχι?
ολα τα λεφτα μενουν στα κοριτσια,ολο αυτο το πανηγυρι με την ξινη θα σταματησει και κερδισμενοι ειναι και οι πελατες των κοριτσιων και τα κοριτσια.
και μη μου πεις οτι δε γινεται.
εδω και μια δεκαετια εχω βγει εκτος μαγαζιου παααρα πολλες φορες με καποια κοριτσια και απο τα δυο αδελφα μαγαζια εδω.
Πολύ απλοϊκή σκέψη και δεν θα περίμενα κάτι άλλο από σένα.

Για να μην το κάνουν έτσι γενικά τα κορίτσια να κανονίζουν ραντεβού μόνα τους, υπάρχει κάποιος λόγος.
Είτε λόγω φόβου, είτε για εξασφάλιση εργασίας σε κάποιον χώρο που είναι οργανωμένος, είτε γιατί δεν θέλουν να κανονίζουν ραντεβού μόνες τους γιατί δεν το έχουν και για πολλοούς άλλους λόγους.

Οπότε αφήστε σενάρια φαντασίας στην άκρη και απλά ας ελπίσουμε είτε να έρθουν νέα ενδιαφέροντα κορμιά στο μαγαζί, είτε να βρεθούν και νέα μαγαζιά με αξιόλογα κορίτσια για αύξηση τους ανταγωνισμού που μόνο καλό κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom