Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
Βάρδιες δε γράφουν εδώ;
Πολλά ζητάς και εσύ τώρα, μονό αν γράψει κάποιο μέλος για ενημέρωση, αν και είναι τό μόνο ίδρυμα που πρώτα ρωτάνε ποια είναι υποδοχή :confused:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
538
Κριτικές
18
Like
2.143
Πόντοι
1.196
Βάρδιες δε γράφουν εδώ;

Καλησπέρα, δεν μπορώ να εντοπίσω τηλέφωνο. Μήπως μπορεί κάποιος να μου το στείλει. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Οξύμωρο σχήμα.
Εδώ δε γράφουν βάρδιες.
Εδώ δε βάζουν φωτογραφίες.
Εδώ δε βάζουν τηλέφωνο.
Εδώ δεν υπάρχει κάποιο banner.
Αντίθετα υπάρχουν παράπονα, τουλάχιστον για την υπεύθυνη.
Το μαγαζί όμως ζει κ βασιλεύει! :think:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Εδώ θα διαφωνήσω.. Επειδή η σερίφισα είναι μαλάκω δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξεχνάμε ότι αυτό το μαγαζί μαζί με τη Λαγουμτζη είναι τα μοναδικα που δεν αφήνουν τις κορασίδες να χρεώνουν έξτρα υπηρεσίες. Ούτε καν το δίμπαλο στο μισάωρο. Απαίτηση που θα επρεπε να είχαμε παντού σαν πελάτες..

Τώρα για το αδελφό μαγαζί της Λαγουμτζή δυστυχώς για όσους από εμάς δεν γίναμε τακτικοί πελάτες, το δούλεμα και το ψέμα που έχουμε φάει από κατά τ' αλλα ευγενική τσατσα δεν λέγεται..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.939
Κριτικές
15
Like
11.713
Πόντοι
3.846
Εδώ θα διαφωνήσω.. Επειδή η σερίφισα είναι μαλάκω δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξεχνάμε ότι αυτό το μαγαζί μαζί με τη Λαγουμτζη είναι τα μοναδικα που δεν αφήνουν τις κορασίδες να χρεώνουν έξτρα υπηρεσίες. Ούτε καν το δίμπαλο στο μισάωρο. Απαίτηση που θα επρεπε να είχαμε παντού σαν πελάτες..

Τώρα για το αδελφό μαγαζί της Λαγουμτζή δυστυχώς για όσους από εμάς δεν γίναμε τακτικοί πελάτες, το δούλεμα και το ψέμα που έχουμε φάει από κατά τ' αλλα ευγενική τσατσα δεν λέγεται..
Τι δεν αφήνουν;
Είσαι βαθιά νυχτωμένος.
Ή έχεις καιρό να πας ή δε διαβάζεις καθόλου εδώ τα σχόλια και γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Τι δεν αφήνουν;
Είσαι βαθιά νυχτωμένος.
Ή έχεις καιρό να πας ή δε διαβάζεις καθόλου εδώ τα σχόλια και γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν.
Άσε ρε μαγκακο που είμαι νυχτωμενος. Το μαγαζί το έχω χτίσει χωρίς να δώσω ένα ευρώ παραπάνω
Η Κάτια μόνο ζήτησε παραπάνω γιατί είναι προστατευόμενο μέλος και κάτι αναφέρθηκε για Βίκυ που έχω την έχω γαμησει χωρίς θέματα
Καμία δεν μου έχει ζητήσει τίποτα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
Άσε ρε μαγκακο που είμαι νυχτωμενος. Το μαγαζί το έχω χτίσει χωρίς να δώσω ένα ευρώ παραπάνω
Η Κάτια μόνο ζήτησε παραπάνω γιατί είναι προστατευόμενο μέλος και κάτι αναφέρθηκε για Βίκυ που έχω την έχω γαμησει χωρίς θέματα
Καμία δεν μου έχει ζητήσει τίποτα
Α εδώ θά τσακωθούμε.... τά μπετά μέχρι καί όι κολόνες είναι δικά μου. :tooth::tooth:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.939
Κριτικές
15
Like
11.713
Πόντοι
3.846
Άσε ρε μαγκακο που είμαι νυχτωμενος. Το μαγαζί το έχω χτίσει χωρίς να δώσω ένα ευρώ παραπάνω
Η Κάτια μόνο ζήτησε παραπάνω γιατί είναι προστατευόμενο μέλος και κάτι αναφέρθηκε για Βίκυ που έχω την έχω γαμησει χωρίς θέματα
Καμία δεν μου έχει ζητήσει τίποτα
Τυπε άσε και κανένα δοκάρι και τράβα ρώτα από εκεί που ήρθες.
Και η Τζούλια ζητάει και η Κάτια ζητάει.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Τυπε άσε και κανένα δοκάρι και τράβα ρώτα από εκεί που ήρθες.
Και η Τζούλια ζητάει και η Κάτια ζητάει.

Και η Τζούλια δεν μου ζητάει, αλλά μην το ψάχνεις είμαι όμορφος και με γουσταρουν
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Α εδώ θά τσακωθούμε.... τά μπετά μέχρι καί όι κολόνες είναι δικά μου. :tooth::tooth:
ολο και κατι εχουμε προσφερει οι περισσοτεροι στο ''χτισιμο'' του μαγαζιου τοσα χρονια.
δυστυχως τωρα το βλεπουμε να γκρεμιζεται ομως.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.934
Πόντοι
20.686
ολο και κατι εχουμε προσφερει οι περισσοτεροι στο ''χτισιμο'' του μαγαζιου τοσα χρονια.
δυστυχως τωρα το βλεπουμε να γκρεμιζεται ομως.
Μάλλον δεν σφαξατε κόκκορα στα θεμέλια και πάει το πράγμα στραβά :tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.934
Πόντοι
20.686

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Βοηθάω όποτε μου ζητηθεί αμέσως και αφιλοκερδώς
Λεβεντες μην το ψαχνετε η ξινη εχει μονιμες κρισεις πρωκτοεγκεφαλικης αναστομωσης !! και δεν υπαρχει φαρμακο !! ( μονο φολα ).
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
ρε παιδιά, ρε για στακάτε λίγο παλουκάρια μου γιατί θα με τρελλάνετε!!!!!!!!!!! υπάρχουν αρσενικά σε αυτή τη σημερινή κενωνία που τους αρέσει το χτικιό σμέαγκολ κάτια και η τζούλια???? και άντε η τζούλια να το δεχθώ πως έχει κάποιο σέρβις(αφού όλοι το λένε) κάπως πάει και έρχεται και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερες......αλλά με την κάτια ρε παιδιά όταν την βλέπω όχι απλά μου πέφτει και δεν μου έρχεται σεξουαλική ορμή αλλά θέλω να της δώσω ένα μεγάαααααλο τάπερ με μπριάμ και φέτα για να φάει γιατί μου μοιάζει πολύ αδύνατη....σκέλετον baby!!!!!!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
538
Κριτικές
18
Like
2.143
Πόντοι
1.196
Φίλε Josex, ίσα - ίσα νομίζω ότι συμφωνούμε στο ότι το μαγαζί πάει καλά κ αυτό οφείλεται, όπως γράφεις, ίσως κ στο ότι:
Εδώ θα διαφωνήσω.. Επειδή η σερίφισα είναι μαλάκω δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξεχνάμε ότι αυτό το μαγαζί μαζί με τη Λαγουμτζη είναι τα μοναδικα που δεν αφήνουν τις κορασίδες να χρεώνουν έξτρα υπηρεσίες. Ούτε καν το δίμπαλο στο μισάωρο. Απαίτηση που θα επρεπε να είχαμε παντού σαν πελάτες..

Τώρα για το αδελφό μαγαζί της Λαγουμτζή δυστυχώς για όσους από εμάς δεν γίναμε τακτικοί πελάτες, το δούλεμα και το ψέμα που έχουμε φάει από κατά τ' αλλα ευγενική τσατσα δεν λέγεται..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.939
Κριτικές
15
Like
11.713
Πόντοι
3.846
ρε παιδιά, ρε για στακάτε λίγο παλουκάρια μου γιατί θα με τρελλάνετε!!!!!!!!!!! υπάρχουν αρσενικά σε αυτή τη σημερινή κενωνία που τους αρέσει το χτικιό σμέαγκολ κάτια και η τζούλια???? και άντε η τζούλια να το δεχθώ πως έχει κάποιο σέρβις(αφού όλοι το λένε) κάπως πάει και έρχεται και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερες......αλλά με την κάτια ρε παιδιά όταν την βλέπω όχι απλά μου πέφτει και δεν μου έρχεται σεξουαλική ορμή αλλά θέλω να της δώσω ένα μεγάαααααλο τάπερ με μπριάμ και φέτα για να φάει γιατί μου μοιάζει πολύ αδύνατη....σκέλετον baby!!!!!!
Τώρα Ρωτάς σοβαρά για την Κάτια;
Εδώ πετάγονται κατά καιρούς οι υπερασπιστές της μόλις πει κάποιος μια κακιά κουβέντα για κείνη.
Υπάρχουν πολλά θύματα εδώ μέσα, ακόμα να το καταλάβεις;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
:coffee:........


IMG_20230801_162201.jpg
IMG_20230801_162448.jpg


Μία εικόνα λένε χίλιες λέξεις :wink:
Τά πολλά λόγια είναι αέρας.

Υ.Γ όι φωτογραφίες είναι τού @petergsp .
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom