Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Διαπίστωσα και εγώ αυτά που κατά καιρούς γράφονται από τους συμφορουμίτες. Δλδ είχα κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα. Όπως καταλαβαίνετε χάρηκα ιδιαιτέρως. Πάω στο ίδρυμα, λέω για το κλεισμένο ραντεβού με το Μαρινάκι, και τι μού λέει η υπηρεσία? Δεν μπορεί τώρα η Μαρίνα, είναι κλεισμένη!!!! Μα πώς? Τί κτλ. Όσο την περίμενα, άρχισε τα δήθεν ότι δεν με θέλει η Μαρίνα. Κουτοπονηριές για να μού πασάρει άλλες. Ενώ εγώ είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για τη Μαρίνα. Αυτή ήθελα. Άλλωστε δεν μού περισσεύανε χρήματα για να ξαναέρθω άλλη φορά για τη Μαρίνα, θα ξόδευα τα τελευταία διαθέσιμα μου. Και ρωτώ: Έτσι και χαλαστεί και φύγει ο πελάτης από όλη αυτή την 100% λάθος συμπεριφορά, ποιος θα χάσει?
Μύστη, θα τα πάρω άγρια! :angry: Χτες είχα κλείσει ραντεβού με την Μαρίνα στις 18:00, το οποίο μου ακύρωσε επειδή τάχα είχε ένα οικογενειακό θέμα κι έπρεπε να φύγει από το μαγαζί! Κι όχι μόνο δεν έφυγε αλλα ήταν και κλεισμένη! :headbang::headbang:
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Σαββατοκύριακα είναι άλλη ,όχι ότι και με αυτήν βγάζεις άκρη .
Συζητήσιμη ήταν κ αρκετά ευγενική. Βέβαια με πήρε στο λαιμό της με την πρόταση της (Βαλέρια) ενώ ήταν διαθέσιμες Τζούλια κ Κάτια...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Σε σημερινή επίσκεψη ο μπογιας έλειπε, και η φίλη σου διαθέσιμη!!
μια απο τα ιδια ειναι κι αυτη που ειναι τα σαββατοκυριακα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαββατοκύριακα είναι άλλη ,όχι ότι και με αυτήν βγάζεις άκρη .
αυτο ακριβως
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Διαπίστωσα και εγώ αυτά που κατά καιρούς γράφονται από τους συμφορουμίτες. Δλδ είχα κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα. Όπως καταλαβαίνετε χάρηκα ιδιαιτέρως. Πάω στο ίδρυμα, λέω για το κλεισμένο ραντεβού με το Μαρινάκι, και τι μού λέει η υπηρεσία? Δεν μπορεί τώρα η Μαρίνα, είναι κλεισμένη!!!! Μα πώς? Τί κτλ. Όσο την περίμενα, άρχισε τα δήθεν ότι δεν με θέλει η Μαρίνα. Κουτοπονηριές για να μού πασάρει άλλες. Ενώ εγώ είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για τη Μαρίνα. Αυτή ήθελα. Άλλωστε δεν μού περισσεύανε χρήματα για να ξαναέρθω άλλη φορά για τη Μαρίνα, θα ξόδευα τα τελευταία διαθέσιμα μου. Και ρωτώ: Έτσι και χαλαστεί και φύγει ο πελάτης από όλη αυτή την 100% λάθος συμπεριφορά, ποιος θα χάσει?
Φάουλ δικό μου, μύστες! Ο Ίκαρος αναφέρεται λογικά στην Πέμπτη κι όχι στην Παρασκευή που έκλεισα το ραντεβού με τη Μαρίνα! Άδικα την παρεξήγησα την κοπέλα!:( Δυστυχώς όμως θόλωσα με όσα γράφονται εδώ για την κατάσταση στο μαγαζί και δεν πρόσεξα σωστά την ώρα του μυνήματος...:rolleyes:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Λοιπόν, υπάρχει εξέλιξη για τα Σαββατοκύριακα:
-Ευτυχώς απαλαγήκαμε από την υπηρεσία που έκανε βάρδιες μέχρι τώρα σε στυλ πέρα βρέχει.
-Από σήμερα τα Σαββατοκύριακα θα δουλεύει σαν υπηρεσία η κυρία Αλεξάνδρα. Είχε ξαναδουλέψει πριν λίγο καιρό για 2 εβδομάδες και όλοι ήταν ευχαριστημένοι. Οπότε καλές είναι οι συνθήκες για επίσκεψη τα ΣΚ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Μύστη, πόσα σου ζήτησε παραπάνω η Κάτια για κωλοτρυπιδι?:zfuck:
Δεν ρώτησα ποσό.
Έφαγε άκυρο μόλις μου ανέφερε ότι ζητάει έξτρα για αυτό.
Αυτό υπόψιν είχε γίνει στην Λ23 πριν κανένα 2μηνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Δεν ξέρω αν είχε γραφτεί κάτι για την Βαλέρια κ μου είχε διαφύγει, πάντως την πάτησα κ με το σώμα που ξεγέλαστηκα με την ρόμπα αλλά κ με τις υπηρεσίες. Σε πρόγραμμα 1 ώρας ξεκινά το τροπάριο ότι εγώ κάνω μόνο 1 φορά σεξ (δεν της πέρασε). Επίσης μίλαγε ακατάπαυστα κ έλεγε ασυναρτησίες. Είπε 2-3 φορές ότι περπατά στον δρόμο κ της την πέφτουν ακόμα κ τα δέντρα... Έκανε κάτι παύσεις την ώρα της πίπας ή στο σφυροκόπημα, για να πει μια μαλακια...Μύριζε έντονα αλκοόλ επίσης. Μου έθαψε τις μισές κοπέλες στο μαγαζί ότι δεν ξέρουν μασάζ ή ότι δεν αξίζουν. Ιδιαίτερα άσχημη εμπειρία συνολικά
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
Να και μια πληροφορια που μου διαφευγει και θέλω να παρω μια απάντηση ΑΝ το ξερει κάποιος σίγουρα.
Η Μαρίνα δουλευει ΚΑΙ τις Κυριακές;
Όποτε την έχω παρει, την έχω παρει καθημερινες και πρωινες ώρες.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Να και μια πληροφορια που μου διαφευγει και θέλω να παρω μια απάντηση ΑΝ το ξερει κάποιος σίγουρα.
Η Μαρίνα δουλευει ΚΑΙ τις Κυριακές;
Όποτε την έχω παρει, την έχω παρει καθημερινες και πρωινες ώρες.
Μύστη, νομίζω ότι ρεπαρει γενικότερα τις Κυριακές, αλλά καλύτερα να στείλεις ένα μύνημα στην ίδια...:hi:Η Μαρίνα είναι ευγενέστατη και θα σου απαντήσει...:kiss-mark:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.156
Πόντοι
4.646
Να και μια πληροφορια που μου διαφευγει και θέλω να παρω μια απάντηση ΑΝ το ξερει κάποιος σίγουρα.
Η Μαρίνα δουλευει ΚΑΙ τις Κυριακές;
Όποτε την έχω παρει, την έχω παρει καθημερινες και πρωινες ώρες.
Κυριακές λίγες έως ελάχιστες
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.156
Πόντοι
4.646
Δεν ξέρω αν είχε γραφτεί κάτι για την Βαλέρια κ μου είχε διαφύγει, πάντως την πάτησα κ με το σώμα που ξεγέλαστηκα με την ρόμπα αλλά κ με τις υπηρεσίες. Σε πρόγραμμα 1 ώρας ξεκινά το τροπάριο ότι εγώ κάνω μόνο 1 φορά σεξ (δεν της πέρασε). Επίσης μίλαγε ακατάπαυστα κ έλεγε ασυναρτησίες. Είπε 2-3 φορές ότι περπατά στον δρόμο κ της την πέφτουν ακόμα κ τα δέντρα... Έκανε κάτι παύσεις την ώρα της πίπας ή στο σφυροκόπημα, για να πει μια μαλακια...Μύριζε έντονα αλκοόλ επίσης. Μου έθαψε τις μισές κοπέλες στο μαγαζί ότι δεν ξέρουν μασάζ ή ότι δεν αξίζουν. Ιδιαίτερα άσχημη εμπειρία συνολικά
Αγαπητέ αν είχες περάσει μία βόλτα από τό Σ108 που σαλοναριζε γυμνή μόνο με τό κάτω εσώρουχο όπως και ή Έλλη, Άννα θά σού είχαν λυθεί όλες ή απορίες περί εμφάνισης φυσικά και για αυτά που μουρμουραγε αν έφευγες.

Αμ δεν ρωταγες καί εσύ πρίν.......
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Δεν ξέρω αν είχε γραφτεί κάτι για την Βαλέρια κ μου είχε διαφύγει, πάντως την πάτησα κ με το σώμα που ξεγέλαστηκα με την ρόμπα αλλά κ με τις υπηρεσίες. Σε πρόγραμμα 1 ώρας ξεκινά το τροπάριο ότι εγώ κάνω μόνο 1 φορά σεξ (δεν της πέρασε). Επίσης μίλαγε ακατάπαυστα κ έλεγε ασυναρτησίες. Είπε 2-3 φορές ότι περπατά στον δρόμο κ της την πέφτουν ακόμα κ τα δέντρα... Έκανε κάτι παύσεις την ώρα της πίπας ή στο σφυροκόπημα, για να πει μια μαλακια...Μύριζε έντονα αλκοόλ επίσης. Μου έθαψε τις μισές κοπέλες στο μαγαζί ότι δεν ξέρουν μασάζ ή ότι δεν αξίζουν. Ιδιαίτερα άσχημη εμπειρία συνολικά
παει στουντιοποιηθηκε κι η Βαλερια,χαλασε.
κι ειχε ξεκινησει μια χαρα στο αδελφο μαγαζι.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.156
Πόντοι
4.646

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Την χάλασαν οι άλλες οι μικρές εκεί που ήταν προφανώς.
το θετικο νεο της εβδομαδας αν ισχυει και αν κρατησει,ειναι η νεα υπηρεσια που αναφερθηκε για τα σ/κ
κατι ειχες πει οτι ειναι συνεννοησιμη
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.156
Πόντοι
4.646
το θετικο νεο της εβδομαδας αν ισχυει και αν κρατησει,ειναι η νεα υπηρεσια που αναφερθηκε για τα σ/κ
κατι ειχες πει οτι ειναι συνεννοησιμη
Όπως το είπες αν θά ισχύει και αν κράτηση.
Όσο ήταν ή Αλεξάνδρα υποδοχή δύο εβδομάδες περίπου ήταν συνενόησημη, με αρκετούς παλιούς πελάτες που είχαν φύγει να επέστρεφαν. Αλλά κράτησε λίγο.
Επιβεβαίωμενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom