Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
949
Πόντοι
86
νέλλυ ανεξάρτητη ότι πιο vfm
Μέγιστε, είναι η ίδια Νέλλη που πριν περίπου 3 χρόνια είχε δουλέψει και στο Κωνσταντινουπόλεως 132;
Διότι η Νέλλη του Κ132 ήταν ξεπέτα, ή έβαλε μυαλό ή πρόκειται για 2 διαφορετικές Νέλλη.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Διαπίστωσα και εγώ αυτά που κατά καιρούς γράφονται από τους συμφορουμίτες. Δλδ είχα κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα. Όπως καταλαβαίνετε χάρηκα ιδιαιτέρως. Πάω στο ίδρυμα, λέω για το κλεισμένο ραντεβού με το Μαρινάκι, και τι μού λέει η υπηρεσία? Δεν μπορεί τώρα η Μαρίνα, είναι κλεισμένη!!!! Μα πώς? Τί κτλ. Όσο την περίμενα, άρχισε τα δήθεν ότι δεν με θέλει η Μαρίνα. Κουτοπονηριές για να μού πασάρει άλλες. Ενώ εγώ είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για τη Μαρίνα. Αυτή ήθελα. Άλλωστε δεν μού περισσεύανε χρήματα για να ξαναέρθω άλλη φορά για τη Μαρίνα, θα ξόδευα τα τελευταία διαθέσιμα μου. Και ρωτώ: Έτσι και χαλαστεί και φύγει ο πελάτης από όλη αυτή την 100% λάθος συμπεριφορά, ποιος θα χάσει?
Τά έχουμε ξανά πει αγαπητέ δέν αλλάζει αυτή ή καραμέλα εκεί, τά ίδια καί τά ίδια σε επανάληψη καί όχι μόνο μέ την συγκεκριμένη κοπέλα αλλά καί μέ άλλες.
Τό ποιος θά χάσει σίγουρα όχι ο πελάτης.
Εσύ ή εγώ ή κάποιος άλλος μπορεί νά έρχεται από μακριά γι'αυτό το συγκεκριμένο ραντεβού μέ ότι συνεπάγεται αυτό αλλά δυστυχώς δέν τους νοιάζει ούτε στο ελάχιστο, μετά όμως δέν θά φταίει ο πελάτης πού θά πάει στο απέναντι μαγαζί.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.771
Πόντοι
41.443

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
15
Like
11.718
Πόντοι
3.846
εξτρα εδω δεν παιζει,ουτε στο αδελφο. ποτε δεν μου ζητησε καμμια κοπελλα.
η ουρα ναι εχει θεμα,αλλα το θεμα το δημιουργει και το επιτεινει η ξινη εδω.
στο αδελφο δεν υπαρχει κανενα θεμα αν θες με την ουρα.
το φαρμακο ειναι το ραντεβου. και αν ειναι συνεννοησιμος ο αλλος τοτε ολα πανε καλα.
αν πεσειςστα νυχια της ξινης τοτε απλα το ξεχνας.
στο παρκιν εδω ναι εχει θεμα,αλλα υπαρχει πολυ ευκολη και φθηνη λυση.
στο αδελφο δεν εχει θεμα ουτε με το παρκινγκ.
Μπα σοβαρά;
Και τα έξτρα που μου ζητούσε για ροδέλα η Κάτια πριν λίγο καιρό πώς το χαρακτηρίζεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Μέγιστε, είναι η ίδια Νέλλη που πριν περίπου 3 χρόνια είχε δουλέψει και στο Κωνσταντινουπόλεως 132;
Διότι η Νέλλη του Κ132 ήταν ξεπέτα, ή έβαλε μυαλό ή πρόκειται για 2 διαφορετικές Νέλλη.
αυτή αλλά αν πάς τώρα είναι σαν άλλη......πήγαινε και θα με θυμηθείς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κατα τα άλλα δυσαρεστημένη η Μαρίνα με την υπηρεσία......
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Μπα σοβαρά;
Και τα έξτρα που μου ζητούσε για ροδέλα η Κάτια πριν λίγο καιρό πώς το χαρακτηρίζεις;
Ο συναγωνιστής εννοεί ότι ποτέ δέν τού ζητήθηκε έξτρα σε κανένα μαγαζί καί πολύ περισσότερο δέν τού ζητήθηκε έξτρα από τήν Κάτια.
Το επιβεβαιώνω καί ο ίδιος ποτέ δέν μού ζητήθηκε έξτρα εκτός ή εντός δωματίου από τήν Κάτια ούτε από άλλη κοπέλα.
Τώρα αν ζητάνε ή ζήτησε έξτρα από κάποιον άλλον αυτό είναι μία άλλη ιστορία πού αν είναι μέλος θά το αναφέρει ότι έγινε πάλι εκτός από εσένα, οπότε εκεί πάει για μαύρισμα ή όποια κορασίδα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
539
Κριτικές
18
Like
2.155
Πόντοι
1.196
Μπα σοβαρά;
Και τα έξτρα που μου ζητούσε για ροδέλα η Κάτια πριν λίγο καιρό πώς το χαρακτηρίζεις;
Μέχρι την στιγμή που μέλη εδώ ανάφεραν ότι η συγκεκριμένη κοπέλα σταμάτησε να δίνει ροδέλα, δεν θυμάμαι να έχει ειπωθεί οτιδήποτε για έξτρα, σε σεντόνια ολόκληρα που είχαν γραφτεί πριν για την Κάτια! Αν το γύρισε μετά δεν το γνωρίζω, αλλά ούτε θα αμφισβητήσω αυτό που λες.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.771
Πόντοι
41.443
Μπα σοβαρά;
Και τα έξτρα που μου ζητούσε για ροδέλα η Κάτια πριν λίγο καιρό πώς το χαρακτηρίζεις;
αντε να τα ξαναπουμε αλλη μια φορα.
κατ αρχην μιλαω για μενα οταν γραφω,δεν εκπροσωπω κανεναν και δεν χαρακτηριζω τιποτα.
στα ειπαν και οι αλλοι συναγωνιστες παλι εδω,αλλα και στο αλλο νημα του Λ23 και επιβεβαιωνουν αυτα που λεω.
η πολιτικη του μαγαζιου εδω δεν ειναι οπως τα αλλα.
εξτρα δεν υπαρχουν οπως περιεγραψα παραπανω.
αν υπαρξουν και οταν υπαρξουν εδω ειμαστε να κραξουμε ολοι μαζι,οπως κραζουμε τα αλλα μαγαζια.
προς το παρον απο τον περασμενο Οκτωβριο που το ειχες αναφερει πρωτη φορα εσυ,σου απαντησαμε και σου ειπαμε οι περισσοτεροι τι ισχυει. αρα προς το παρον μονος σου τα λες οσα λες.
εχουν περασει τρεις μηνες και δεν εχει γραφτει ακομα τιποτα απο κανεναν αλλο για εξτρα εδω και στο αδελφο.
τωρα το αν δινει επιλεκτικα κωλο η Κατια και που ή αν δεν δινει πουθενα,ειναι διαφορετικο απο αυτο που λες.
δικος της ειναι ο κωλος κι οπως θελει τον διαχειριζεται.
εξτρα ομως δεν εχει αναφερει κανενας οτι ζητησε παρα μονο εσυ.
μεχρι λοιπον να το επιβεβαιωσουν και καποιοι αλλοι,θα μου επιτρεψεις να εχω διαφορετικη γνωμη,οχι μονο για την Κατια,αλλα και για τις υπολοιπες και εδω και στο αδελφο μαγαζι.

αλλωστε θα ξερεις κι εσυ οτι <<εις μαρτυς,ουδεις μαρτυς>>.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.771
Πόντοι
41.443

Συνημμένα

  • 1670686389698.jpg
    1670686389698.jpg
    634,6 KB · Εμφανίσεις: 54

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
το χασαμε ομως το κωλι πατριωτη εκει που την εστειλαν παρεα με το μπογια της Συγγρου :undecided-old:
Για όλα υπάρχει λύση :wink:
Τό θέμα όμως είναι ότι δεν πετάει ή ομάδα μετά την μεταγραφή β Εθνικής :sunglasses:
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom