Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.939
Πόντοι
4.646
Το μικρόφωνο το έχω δει στις πολύ λίγες επισκέψεις .. και αυτό που σου είπε ήταν άστοχο και ασεβές ! Έπρεπε να σου πει να σου κλείσει ραντεβού και όχι έλα από βδομάδα ..,
Πριν καιρό έγραψα μποϋκοτάζ για να καταλάβουν και να μάθουν να σέβονται , αλλά …
Και ραντεβού νά μήν μπορούσε να κλείσει ή υποδοχή δεν ήταν συμπεριφορά αυτή σέ υποψήφιο πελάτη,δεν μιλάνε έτσι, χρήματα αφήνει ό καθένας μας δεν πάμε στο τζάμπα.
Αλλά τί λέω δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι, τά ίδια και τα ίδια.
Φταίνε και όσοι πάνε φυσικά αφού γνωρίζουν τί παίζει με την στραβή υποδοχή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Για να γίνει κάποιος καλός πελάτης πρέπει να του δοθεί η ευκαιρία να γίνει πρώτα πελάτης … έτσι δεν είναι ?? Αν τρώει συνέχεια πόρτα δεν θα γίνει ποτέ !! Ας αφήσει και η Μαρίνα κάποιο ελεύθερο ραντεβού για τους free landers μήπως και αυτοί βρουν μια ευκαιρία . Ευρώ δίνουν και οι μεν και οι δε
Τα κενά που λες υπάρχουν. Απλώς γεμίζουν γρήγορα. Αυτό είναι που δεν προλαβαίνει κανείς. Και προφανώς όσο πλησιάζει η ώρα του κενού και έρχονται πελάτες δεν θα τους διώξουν για να παραμείνουν τα κενά. Δεν θα προλάβει ο Α?, θα περάσει ο Β, κτλ…. Πηγαίνουν να δουλέψουν και να πληρωθούν. Όπως ακριβώς τα λες.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Εξυπνουλη,εγω την ξερω απο την εποχη που δεν ηταν τιποτα μπροστα στην τζες! Για πες εσυ γι την μαρινα που δε ξερω εγω.
συγκριση Μαρινας-Τζεσικας λοιπον:

εμφανιση:
-Μαρινα ειχε κιλα, τα εχασε, καλυτερη τωρα
-Τζεσικα λεπτη, γυμνασμενη, με ελαττωμενη θυληκοτητα, αβυζη, εβαλε ΚΑΚΕΣ σιλικονες

σερβις:
-φουλ προγραμμα και οι δυο χωρις εξτρα χρεωση
-πολυ καλο και οι δυο

υγ: για αρχη, μαλλον αρκετα αυτα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
ακυρο ναι
πικρο ναι

αστοχο/ασεβες;;;;; πως να κλεισει αφου ηταν γεματη;;;;;
…αστοχο / ασεβές … οκ , είναι γεμάτη την δεδομένη στιγμή , αλλά …
Αντί να κατεβάσει τα γυαλιά της και να κουνήσει το κεφάλι με λύπη να πει απλά " μπορώ να σας κλείσω ένα ραντεβού με Μαρίνα την τάδε ημέρα και τάδε ωρα που είναι ελεύθερη ακόμα " και όχι ελάτε την άλλη βδομάδα και να δούμε !
Αυτό βέβαια με την προϋπόθεση ότι με Μαρίνα δεν ισχύει το έρχομαι πρώτος , πρώτος εξυπηρετούμαι αλλά κλείνονται και ραντεβού όπως έχουν γράψει μέλη και φίλοι
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Επίσκεψη την Παρασκευή το μεσημέρι. παραβλέπω την ξινιλα της υποδοχής ειδικά όταν έκανα το λάθος να ρωτήσω αν η Μαρίνα σταμάτησε όπως είχε γραφτεί. Αφού άρχισε να ξεφυσα θυμωμένα, μου απάντησε ότι η Μαρίνα έχει δικό της πρόγραμμα κ δεν ξέρει... Πάντως είδα τον
κοριτσαρο να κατευθύνει συναγωνιστή σε δωμάτιο, όταν έμπαινα κ εγω άρα εκεί είναι για όσους μπορέσουν.Στα λίγα λεπτά που έμεινα στο χώρο υποδοχής, η υπεύθυνη πρόλαβε επίσης να βάλει φωνές στην Τζούλια γιατί δεν την ενημέρωσε ότι βγάζει πελάτη, να μαλώσει την κοπέλα που επέλεξα για το ότι δεν άνοιξε το αναψυκτικό κ γενικότερα ήταν σε τρελά κέφια....Ο μόνος λόγος που παρεμεινα ήταν μια καινούργια κοπέλα που μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Η Λίζα από Ρωσία, είναι κλασατη milf, με σώμα τούμπανο, ωραίο πρόσωπο για την ηλικία της κ υπηρεσίες φωτιά. Είναι 2 βδομάδες στο μαγαζί μου είπε ενώ στη χώρα είναι τα τελευταία 5 χρόνια.τα Ελληνικά της τέλεια, η διάθεση της στο δωμάτιο μου θύμισε αρκετά Μαργκω κ Σοφία από Φ7 όταν πρωτοηρθαν. Η πίπα της για σεμινάριο (καθόλου χέρια), ενώ το ισπανικό που κάνει είναι όνειρο! Απορώ που δεν είχε γραφτεί κάτι για αυτήν .θα γράψω κ κριτική σύντομα .
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
συγκριση Μαρινας-Τζεσικας λοιπον:

εμφανιση:
-Μαρινα ειχε κιλα, τα εχασε, καλυτερη τωρα
-Τζεσικα λεπτη, γυμνασμενη, με ελαττωμενη θυληκοτητα, αβυζη, εβαλε ΚΑΚΕΣ σιλικονες

σερβις:
-φουλ προγραμμα και οι δυο χωρις εξτρα χρεωση
-πολυ καλο και οι δυο

υγ: για αρχη, μαλλον αρκετα αυτα
Δενκαταλαβες ...να μου πεις τι κανει η μαρινα στο πηδημα παραπανω που να δικαιολογη την φημη . Πλην κολου και οτι ειναι ωραια!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
…αστοχο / ασεβές … οκ , είναι γεμάτη την δεδομένη στιγμή , αλλά …
Αντί να κατεβάσει τα γυαλιά της και να κουνήσει το κεφάλι με λύπη να πει απλά " μπορώ να σας κλείσω ένα ραντεβού με Μαρίνα την τάδε ημέρα και τάδε ωρα που είναι ελεύθερη ακόμα " και όχι ελάτε την άλλη βδομάδα και να δούμε !
Αυτό βέβαια με την προϋπόθεση ότι με Μαρίνα δεν ισχύει το έρχομαι πρώτος , πρώτος εξυπηρετούμαι αλλά κλείνονται και ραντεβού όπως έχουν γράψει μέλη και φίλοι
Επειδή βλέπω ότι προσπαθείς να καταλάβεις τι να κάνεις:

Προσωπικά είχα στο παρελθόν παρόμοιους προβληματισμούς. Στο παρελθόν στην προσπάθεια μου να πετύχω τη Μαρίνα, διάβαζα στο φόρουμ για να καταλάβω πώς πρέπει να κινηθώ, ρωτούσα στην υπηρεσία, κτλ…. Άλλοτε λέγανε ότι φιξάρανε ραντεβού, άλλοτε όχι. Δεν είχα καταλάβει.

Κάποια στιγμή συνειδητοποίησα κάποια πράγματα που δεν είχα σκεφτεί μέχρι τότε: Αν και παλιά όντως φιξάρανε κάποια εποχή ραντεβού, οι πελάτες αρκετές φορές τα ακυρώνανε και μάλιστα αρκετά καθυστερημένα στο παρά πέντε ή ακόμη και στο και πέντε, ή προσέρχονταν με καθυστερήσεις. Με αποτέλεσμα το πρόγραμμα να γινόταν μπάχαλο. Αυτή είχε κενά, αλλά περίμενε αναγκαστικά το ραντεβού που ακυρωνόταν ή ερχόταν καθυστερημένα κτλ. Ειδικά, όταν κλείνανε ραντεβού από προηγούμενες μέρες, εκεί να δεις το ΤΙ αβεβαιότητες υπήρχαν. Έτυχε να μπω με τη Μαρίνα κάποια μέρα ΧΩΡΙΣ να έχω ραντεβού επειδή ακριβώς γίνονταν τέτοια σκηνικά και προκύψανε κενά εκείνη τη στιγμή, και καταλαβαίνεις ότι δικαίως το σαλόνι μύριζε μπαρούτι. Γι αυτό και πιστεύω ότι δεν έπεισα ποτέ να μού κλείσουν ραντεβού από προηγούμενες μέρες.

Υπάρχει και μια άλλη παράμετρος που μού είπαν: Τι θα γίνει εάν μού κλείσουν ραντεβού για την επόμενη Δευτέρα από την προηγούμενη Παρασκευή ή από το Σάββατο?, και τύχει να μην έρθει τη Δευτέρα η Μαρίνα? Κάποτε π.χ. πήγα χωρίς ραντεβού ένα πρωΐ στο 23 (εκεί δούλευε τότε) και η Μαρίνα έτυχε να μην έρθει, διότι δεν είχε λείξει η άδεια της εκείνη τη μέρα. Ε, την άλλη μέρα η Μαρίνα πήγε μεν στη δουλειά, αλλά ήταν γεμάτη –πράγμα λογικότατο καθώς επέστρεψε από άδεια-, οπότε το μεσημέρι που πήγα (χωρίς ραντεβού) έφυγα άπρακτος.

Όλα μού έχουν συμβεί. Στοχαστικά μοντέλα είναι τα κενά της, τα κενά μας, κτλ… και η δυσκολία είναι να ταιριάξουν μεταξύ τους.

Σεντόνι έγραψα και σόρρυ. Δεν ξέρω εάν σε βοήθησα, ελπίζω, μακάρι δλδ.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Τυπε αν καταλαβα καλα είδες την μαρίνα;
Ναι φίλε μου. Κρατούσε από το χεράκι συναγωνιστή που φόραγε πετσέτα στον διάδρομο κ τον πήγαινε σε άλλο δωμάτιο προφανώς. Γενικά είχε αναμπουμπουλα στον διάδρομο εκείνη την στιγμή
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Ναι φίλε μου. Κρατούσε από το χεράκι συναγωνιστή που φόραγε πετσέτα στον διάδρομο κ τον πήγαινε σε άλλο δωμάτιο προφανώς. Γενικά είχε αναμπουμπουλα στον διάδρομο εκείνη την στιγμή
Ok τυπε ευχαριστώ
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.939
Πόντοι
4.646
Ναι φίλε μου. Κρατούσε από το χεράκι συναγωνιστή που φόραγε πετσέτα στον διάδρομο κ τον πήγαινε σε άλλο δωμάτιο προφανώς. Γενικά είχε αναμπουμπουλα στον διάδρομο εκείνη την στιγμή
Όπως τά λες, ή μαρίνα δουλεύει κανονικοτατα και με τη βούλα πού λένε.
Από αύριο μάχιμη πάλι.
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
H άποψη ότι η Μαρίνα έχει πελάτες δεν θέλει άλλους πιστεύω ότι δεν στέκει. Δεν στέκει αφενός σε επίπεδο αρχής δλδ. Και αφετέρου εκ των πραγμάτων, διότι από τη μια ναι μεν έχει ζήτηση και άρα λίγα κενά, αλλά στα κενά την έχουν πετύχει συμφορουμίτες χωρίς καν προκαθορισμένα ραντεβού. Το έχουν γράψει διάφοροι στο φόρουμ. Επίσης, και εγώ την είχα πετύχει έτσι. Το δεν θέλει άλλους είναι άκυρο. Και μάλιστα, πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι απολύτως έξω από τη νοοτροπία της Μαρίνας!
Φυσικα και ειναι ακυρο!! η ξυνη τα λεει αυτα επιτηδες για να δωσει πελετες στα αλλα κοριτσια εχωντας τσακωθει πολλες φορες μαζι της καταλαβα οτι "κρυβει"τα καλα χαρτια του μαγαζιου για να προωθησει αυτα που δεν πςνε καλα
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
…αστοχο / ασεβές … οκ , είναι γεμάτη την δεδομένη στιγμή , αλλά …
Αντί να κατεβάσει τα γυαλιά της και να κουνήσει το κεφάλι με λύπη να πει απλά " μπορώ να σας κλείσω ένα ραντεβού με Μαρίνα την τάδε ημέρα και τάδε ωρα που είναι ελεύθερη ακόμα " και όχι ελάτε την άλλη βδομάδα και να δούμε !
Αυτό βέβαια με την προϋπόθεση ότι με Μαρίνα δεν ισχύει το έρχομαι πρώτος , πρώτος εξυπηρετούμαι αλλά κλείνονται και ραντεβού όπως έχουν γράψει μέλη και φίλοι
Kαλησπέρα φίλε. Σε τελική ανάλυση σε καλό μου βγήκε. Θα σου πώ γιατί στο αναφέρω αυτό. Στην αρχή δε σου κρύβω οτι και τα όσα άκουσα και ο τρόπος που τα άκουσα μου φάνηκαν ασυνήθιστα. Ωστόσο ο καταναλωτής έχει επιλογές. Πήγα σε άλλο κατάστημα, έδωσα 160 ευρώ, έκατσα δυο ώρες, πήρα ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες από εξίσου ''βαρύ'' όνομα του μασαζοχώρου και εν τέλει, έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα. Ασφαλώς και σέβομαι, ασφαλώς και δίνω ευκαιρίες. Απλά το τανγκό (η συμπεριφορά, η εν γένει ανθρώπινη επικοινωνία) χρειάζεται δυο. Και το κατάστημα είμαι βέβαιος οτι μία χαρά θα τα πάει χωρίς εμένα και εγώ χωρίς το κατάστημα. Όλα καλά.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Kαλησπέρα φίλε. Σε τελική ανάλυση σε καλό μου βγήκε. Θα σου πώ γιατί στο αναφέρω αυτό. Στην αρχή δε σου κρύβω οτι και τα όσα άκουσα και ο τρόπος που τα άκουσα μου φάνηκαν ασυνήθιστα. Ωστόσο ο καταναλωτής έχει επιλογές. Πήγα σε άλλο κατάστημα, έδωσα 160 ευρώ, έκατσα δυο ώρες, πήρα ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες από εξίσου ''βαρύ'' όνομα του μασαζοχώρου και εν τέλει, έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα. Ασφαλώς και σέβομαι, ασφαλώς και δίνω ευκαιρίες. Απλά το τανγκό (η συμπεριφορά, η εν γένει ανθρώπινη επικοινωνία) χρειάζεται δυο. Και το κατάστημα είμαι βέβαιος οτι μία χαρά θα τα πάει χωρίς εμένα και εγώ χωρίς το κατάστημα. Όλα καλά.
Συμφωνώ απόλυτα με την παράθεση σου φίλε και επαυξάνω !
Και εγώ το ίδιο έκανα σε μια επίσκεψη στο κατάστημα πριν αρκετό καιρό , το έχω γράψει .. πήγα ένα πρωί , ζήτησα Μαρίνα, δεν ήταν ελεύθερη και μου πρότεινε άλλη θεραπεύτρια αν θυμάμαι την Λειλα . Είπα να περάσω , πληρωσα και με πήρε στο δωμάτιο . Πριν τελειώσω το μπάνιο μου μπαίνει η Λειλα στο δωμάτιο και μου λέει το απερίγραπτο " ξέρεις δεν μπορώ να κάνω μαζί σου γιατί είχα ένα ραντεβού που ήρθε και αν θελεις να δεις άλλη " !! Είπα ευχαριστώ δεν θα πάρω , τελείωσα το μπάνιο μου , ντύθηκα , πήρα τα ευρώ πίσω και πήγα σε άλλο μαγαζί και πήρα διπλό , έτσι απλά
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Επειδή βλέπω ότι προσπαθείς να καταλάβεις τι να κάνεις:

Προσωπικά είχα στο παρελθόν παρόμοιους προβληματισμούς. Στο παρελθόν στην προσπάθεια μου να πετύχω τη Μαρίνα, διάβαζα στο φόρουμ για να καταλάβω πώς πρέπει να κινηθώ, ρωτούσα στην υπηρεσία, κτλ…. Άλλοτε λέγανε ότι φιξάρανε ραντεβού, άλλοτε όχι. Δεν είχα καταλάβει.

Κάποια στιγμή συνειδητοποίησα κάποια πράγματα που δεν είχα σκεφτεί μέχρι τότε: Αν και παλιά όντως φιξάρανε κάποια εποχή ραντεβού, οι πελάτες αρκετές φορές τα ακυρώνανε και μάλιστα αρκετά καθυστερημένα στο παρά πέντε ή ακόμη και στο και πέντε, ή προσέρχονταν με καθυστερήσεις. Με αποτέλεσμα το πρόγραμμα να γινόταν μπάχαλο. Αυτή είχε κενά, αλλά περίμενε αναγκαστικά το ραντεβού που ακυρωνόταν ή ερχόταν καθυστερημένα κτλ. Ειδικά, όταν κλείνανε ραντεβού από προηγούμενες μέρες, εκεί να δεις το ΤΙ αβεβαιότητες υπήρχαν. Έτυχε να μπω με τη Μαρίνα κάποια μέρα ΧΩΡΙΣ να έχω ραντεβού επειδή ακριβώς γίνονταν τέτοια σκηνικά και προκύψανε κενά εκείνη τη στιγμή, και καταλαβαίνεις ότι δικαίως το σαλόνι μύριζε μπαρούτι. Γι αυτό και πιστεύω ότι δεν έπεισα ποτέ να μού κλείσουν ραντεβού από προηγούμενες μέρες.

Υπάρχει και μια άλλη παράμετρος που μού είπαν: Τι θα γίνει εάν μού κλείσουν ραντεβού για την επόμενη Δευτέρα από την προηγούμενη Παρασκευή ή από το Σάββατο?, και τύχει να μην έρθει τη Δευτέρα η Μαρίνα? Κάποτε π.χ. πήγα χωρίς ραντεβού ένα πρωΐ στο 23 (εκεί δούλευε τότε) και η Μαρίνα έτυχε να μην έρθει, διότι δεν είχε λείξει η άδεια της εκείνη τη μέρα. Ε, την άλλη μέρα η Μαρίνα πήγε μεν στη δουλειά, αλλά ήταν γεμάτη –πράγμα λογικότατο καθώς επέστρεψε από άδεια-, οπότε το μεσημέρι που πήγα (χωρίς ραντεβού) έφυγα άπρακτος.

Όλα μού έχουν συμβεί. Στοχαστικά μοντέλα είναι τα κενά της, τα κενά μας, κτλ… και η δυσκολία είναι να ταιριάξουν μεταξύ τους.

Σεντόνι έγραψα και σόρρυ. Δεν ξέρω εάν σε βοήθησα, ελπίζω, μακάρι δλδ.
Iccaros καλημέρα !
Σε αυτό το θέμα που γράφεις συμφωνώ απόλυτα και καταλαβαίνω όπως το τοποθετείς !
Εάν το κλείσιμο ραντεβού μέρες πριν δημιουργεί προβλήματα και αδυναμίες προγράμματος ( που είναι λογικό να ακυρώνονται πότε πότε ) ας αποφασίσουν να σταματήσουν να το κάνουν για τις θεραπευτριες τους .
Οι θεραπευτριες παρούσες στην βάρδια τους , ο πελάτης έρχεται , τις βλέπει και αποφασίζει να περάσει με όποια του αρέσει … απλά !!
Αντε να περιμένει λίγο για να δει κάποια που θέλει και είναι απασχολημένη με άλλο φίλο .
Το " σεντόνι σου " βοηθάει όλους όσους έχουν τέτοιες εμπειρίες να καταλάβουν το σύστημα αυτό !
Όπως έγραψε και ο φίλος DM__ υπάρχουν και αλλού λύσεις .
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Iccaros καλημέρα !
Σε αυτό το θέμα που γράφεις συμφωνώ απόλυτα και καταλαβαίνω όπως το τοποθετείς !
Εάν το κλείσιμο ραντεβού μέρες πριν δημιουργεί προβλήματα και αδυναμίες προγράμματος ( που είναι λογικό να ακυρώνονται πότε πότε ) ας αποφασίσουν να σταματήσουν να το κάνουν για τις θεραπευτριες τους .
Οι θεραπευτριες παρούσες στην βάρδια τους , ο πελάτης έρχεται , τις βλέπει και αποφασίζει να περάσει με όποια του αρέσει … απλά !!
Αντε να περιμένει λίγο για να δει κάποια που θέλει και είναι απασχολημένη με άλλο φίλο .
Το " σεντόνι σου " βοηθάει όλους όσους έχουν τέτοιες εμπειρίες να καταλάβουν το σύστημα αυτό !
Όπως έγραψε και ο φίλος DM__ υπάρχουν και αλλού λύσεις .
οτι και να γινεται εκεί στο μαγαζί με την χοντρή τσατσα όπως και να μιλάει και να φέρεται και όσες λύσεις άλλες και να υπάρχουν (για μένα ειναι 5 max σε ολά τα αλλα μαγαζιά) η μαρινα ειναι κορυφή....απίστευτη γυναίκα μέσα στο δωμάτιο και αρκετά καλο παιδί......το χω ξανάπει αν η τζεσικα δούλευε και ήταν και οι δυο μαζί όλα τα αλλα μαγαζιά ήταν για λουκέτο ΑΜΕΣΑ.....χθες ήμουν μαζί της για παραπάνω απο μια ωρα....κορυφή το μωρο,...γυναικάρα σε ολα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
οτι και να γινεται εκεί στο μαγαζί με την χοντρή τσατσα όπως και να μιλάει και να φέρεται και όσες λύσεις άλλες και να υπάρχουν (για μένα ειναι 5 max σε ολά τα αλλα μαγαζιά) η μαρινα ειναι κορυφή....απίστευτη γυναίκα μέσα στο δωμάτιο και αρκετά καλο παιδί......το χω ξανάπει αν η τζεσικα δούλευε και ήταν και οι δυο μαζί όλα τα αλλα μαγαζιά ήταν για λουκέτο ΑΜΕΣΑ.....χθες ήμουν μαζί της για παραπάνω απο μια ωρα....κορυφή το μωρο,...γυναικάρα σε ολα
Γιαυτον τον λόγο έχει τόση ζήτηση η Μαρίνα από ότι αναφέρουν και γνωρίζουν πολλοί
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.806
Πόντοι
4.130
Καταλήξαμε πάλι στο ίδιο σκηνικό, δηλ να προσπαθούμε να καταλάβουμε αν δουλεύει η Μαρίνα, πως θα κλείσουμε ραντεβου ή καλύτερα πως δεν θα κλείσουμε κλπ. κλπ. Δεν βαρεθήκατε?
Εγω δεν θα παρακαλέσω για καμμία.....σε τελική εμφανιση ποςο καλύτερη είναι απο μια Νανσυ?
Οσο για την σύγκριση με Τζεσικα απο εργαζόμενη εκεί έμαθα ότι η Τζεσικα ηταν πολυ καλυτερο παιδί....εχει σημασία? Ίσως όχι απλά ειχα την κουβέντα προσφατα....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.939
Πόντοι
4.646
Φαντάζομαι Μαρίνα και Τζέσικα νά πίνουν το καφεδάκι τούς στήν Γλυφάδα συζητώντας τά σχολια εδώ.


:confused::confused::confused:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.803
Πόντοι
3.246
Συμφωνώ απόλυτα με την παράθεση σου φίλε και επαυξάνω !
Και εγώ το ίδιο έκανα σε μια επίσκεψη στο κατάστημα πριν αρκετό καιρό , το έχω γράψει .. πήγα ένα πρωί , ζήτησα Μαρίνα, δεν ήταν ελεύθερη και μου πρότεινε άλλη θεραπεύτρια αν θυμάμαι την Λειλα . Είπα να περάσω , πληρωσα και με πήρε στο δωμάτιο . Πριν τελειώσω το μπάνιο μου μπαίνει η Λειλα στο δωμάτιο και μου λέει το απερίγραπτο " ξέρεις δεν μπορώ να κάνω μαζί σου γιατί είχα ένα ραντεβού που ήρθε και αν θελεις να δεις άλλη " !! Είπα ευχαριστώ δεν θα πάρω , τελείωσα το μπάνιο μου , ντύθηκα , πήρα τα ευρώ πίσω και πήγα σε άλλο μαγαζί και πήρα διπλό , έτσι απλά
Μύστη, άσχετο-σχετικο... Τη Λειλα πότε την πέτυχες? Αυτό το μήνα π.χ. ή μιλάς για αρκετούς μήνες πριν? Γενικότερα ξέρουμε εάν επέστρεψε η Λειλα στο ίδιο ή σε άλλο μαγαζί?:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom