Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Ναι αλλά αυτή μόνη της μπορεί να"φτιάξει" το νέο χώρο που θα πάει κ ταυτόχρονα να "πονέσει" όσο τίποτα το παλιό μαγαζί. Οι υπόλοιπες που θα μείνουν, απλά θα πανηγυρίζουν με τη φυγή της. Πάντως για εμένα τεράστιο μερίδιο ευθύνης έχει κ η Μαρίνα για ότι ζήσαμε κ εμείς κ αυτή .Το είχε βιώσει κ στο άλλο μαγαζί κ το επέτρεψε κ εδώ. Ακόμα την θυμάμαι να μου λέει ότι τα πράγματα θα είναι διαφορετικά κ θα έχει δυνατότητα ο οποιοσδήποτε να την βρει, ότι τα ραντεβού θα τηρούνται κλπ κλπ...
Αγαπητέ φίλε καί συναγωνιστή όπου και νά πάει ή Μαρίνα καί ή κάθε Μαρίνα τά ραντεβού θά τά έχουν γιατί πολύ απλά δουλεύει φουλ το κινητό....:wink:

Όσον αφορά το ότι μπορεί ή θά μπορεί νά τήν βρει ο οποιοσδήποτε καί θά είναι διαφορετικά τά πράγματα αυτό είναι λιγάκι χλωμό, είπαμε το κινητό δουλεύει φουλ.... καί συνέχεια μέ ότι συνεπάγεται αυτό.


Όπως επίσης γιατί δέν φεύγει κάποια κοπέλα παίζουν ρόλο καί άλλοι παράγοντες.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Ναι αλλά αυτή μόνη της μπορεί να"φτιάξει" το νέο χώρο που θα πάει κ ταυτόχρονα να "πονέσει" όσο τίποτα το παλιό μαγαζί. Οι υπόλοιπες που θα μείνουν, απλά θα πανηγυρίζουν με τη φυγή της. Πάντως για εμένα τεράστιο μερίδιο ευθύνης έχει κ η Μαρίνα για ότι ζήσαμε κ εμείς κ αυτή .Το είχε βιώσει κ στο άλλο μαγαζί κ το επέτρεψε κ εδώ. Ακόμα την θυμάμαι να μου λέει ότι τα πράγματα θα είναι διαφορετικά κ θα έχει δυνατότητα ο οποιοσδήποτε να την βρει, ότι τα ραντεβού θα τηρούνται κλπ κλπ...
Νομίζω ότι αλλιώς πρέπει να το προσεγγίσουμε. Δλδ έδωσε ευκαιρίες ξαναγυρνώντας στο 42. Και έχει υπομονή. Εκείνη ήταν πιστή στις ιδέες της. Το ότι δεν αξιοποιήθηκαν οι ευκαιρίες δεν είναι δική της ευθύνη. Αυτά έχω καταλάβει εγώ. Αφού φαίνεται ότι δεν έχει υιοθετήσει τη λογική της "επιβολής" που υπονοείς (εάν σε κατάλαβα δλδ καλά),
Τέλος πάντων η κοπέλα έδωσε ευκαιρίες, όπως ακριβώς πίστευε. Τώρα θα δούμε το μέλλον. Τα υπόλοιπα είναι απλώς εκτιμήσεις που στέλνουμε με τα ποστ.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Νομίζω ότι αλλιώς πρέπει να το προσεγγίσουμε. Δλδ έδωσε ευκαιρίες ξαναγυρνώντας στο 42. Και έχει υπομονή. Εκείνη ήταν πιστή στις ιδέες της. Το ότι δεν αξιοποιήθηκαν οι ευκαιρίες δεν είναι δική της ευθύνη. Αυτά έχω καταλάβει εγώ. Αφού φαίνεται ότι δεν έχει υιοθετήσει τη λογική της "επιβολής" που υπονοείς (εάν σε κατάλαβα δλδ καλά),
Τέλος πάντων η κοπέλα έδωσε ευκαιρίες, όπως ακριβώς πίστευε. Τώρα θα δούμε το μέλλον. Τα υπόλοιπα είναι απλώς εκτιμήσεις που στέλνουμε με τα ποστ.
Δεν θα το έλεγα επιβολή αλλά θεωρώ ότι πλέον το έχει κερδίσει να μπορεί να διεκδικήσει πράγματα που άλλες σημαντικά υποδεέστερες απαιτούν καιρό τώρα. Και δεύτερη ευκαιρία δίνουμε σε κάτι που πραγματικά αξίζει...
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Μη νομίζεις ότι τα ραντεβού κλείνονται μόνο από την Μαρίνα με το κινητό. Από αρκετά παλαιότερα, για παράδειγμα στην πρώτη θητεία της Μονικας στο μαγαζί , την θυμάμαι να κλαίει για την επιβολή πελατών που την έκλειναν όλη μέρα , απλά κ μόνο για να μην κάνει ραντεβού με άλλον... Φαντάσου η Μαρίνα...
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Αγαπητέ φίλε καί συναγωνιστή όπου και νά πάει ή Μαρίνα καί ή κάθε Μαρίνα τά ραντεβού θά τά έχουν γιατί πολύ απλά δουλεύει φουλ το κινητό....:wink:

Όσον αφορά το ότι μπορεί ή θά μπορεί νά τήν βρει ο οποιοσδήποτε καί θά είναι διαφορετικά τά πράγματα αυτό είναι λιγάκι χλωμό, είπαμε το κινητό δουλεύει φουλ.... καί συνέχεια μέ ότι συνεπάγεται αυτό.


Όπως επίσης γιατί δέν φεύγει κάποια κοπέλα παίζουν ρόλο καί άλλοι παράγοντες.
Ετσι ειναι τα πραγματα οπως τα λες!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.798
Πόντοι
4.130
Θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος σε αυτά που λες?
Ποιες είναι οι ιδέες που δεν υλοποίηθηκαν και πιο είναι το πρόβλημα γι αυτήν?
Διαβάζω ότι οποίος ήθελε να την δει συμπεριλαμβανομένου έσου αν δεν κάνω λαθος κλείνετε τα ραντεβου απ ευθείας μαζί της. Κάποιοι τυχεροί σε ώρες που δεν είχε ραντεβου την βρίσκανε διαθέσιμη.
Πέραν της συμπεριφοράς της τσατσάς και πιθανής φασαρίας για κάποιους ηταν κατι άλλο?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος σε αυτά που λες?
Ποιες είναι οι ιδέες που δεν υλοποίηθηκαν και πιο είναι το πρόβλημα γι αυτήν?
Διαβάζω ότι οποίος ήθελε να την δει συμπεριλαμβανομένου έσου αν δεν κάνω λαθος κλείνετε τα ραντεβου απ ευθείας μαζί της. Κάποιοι τυχεροί σε ώρες που δεν είχε ραντεβου την βρίσκανε διαθέσιμη.
Πέραν της συμπεριφοράς της τσατσάς και πιθανής φασαρίας για κάποιους ηταν κατι άλλο?
Τεντεν εάν αναφέρεσαι σε μένα.

Θα πω τη δική μου εμπειρία. Τη Μαρίνα την πρωτογνώρισα όταν την πέτυχα στην τύχη με κενό. Στη συνέχεια, άλλοτε ήταν διαθέσιμη και άλλοτε όχι. Ραντεβού δεν είχα δοκιμάσει, καθώς μού λέγανε στην υποδοχή ότι δεν κλείνανε. Κάποια στιγμή προς έκπληξη μου έτυχε να κλείσω 1 ή 2 φορές, ούτε που θυμάμαι πώς έγινε τότε! Και μετά πάλι τα ίδια. Τα σταθερά να μην απαντάνε, ή να μου το κλείνουν, φωνές και νεύρα αδικαιολόγητα και κλιμακούμενα με την πάροδο του χρόνου, απότομες συμπεριφορές, κτλ. Να μην τα πολυλογώ, επειδή είδα ότι η κατάσταση πήγαινε από το κακό στο χειρότερο, πήρα το νούμερο της και συνεννοήθηκα μαζί της κάποιες φορές. Προφανώς και δεν θα έχει δώσει τον αριθμό της σε όλη την Αθήνα, αλλά μόνο σε λίγους εκτιμώ. Στην πραγματικότητα μπελάς είναι να χτυπάει κάθε λίγο ένα κινητό.

Προσωπικά ξέρω ότι όταν ένας επαγγελματίας έχει ζήτηση, καθυστερεί πολύ να δώσει ραντεβού. Το έχω ζήσει με γιατρούς, τεχνίτες, εργολάβους, δικηγόρους, κτλ. Το ίδιο συμβαίνει σε όλες τις δουλειές. Άρα και εδώ.

Η Μαρίνα είναι εργαζόμενη στο μαγαζί, και όχι ιδιοκτήτρια. Άρα δεν νομίζω ότι δεν μπορούσε να επιβάλει κάτι. Προτάσεις υποθέτω θα έκανε για να τακτοποιηθούν οι δυσλειτουργίες, όπως θα έκανε κάποιος σε οποιαδήποτε δουλειά. Υποθέτω ότι αυτό εννοούσε όταν είπε για ευκαιρίες. Δεν ξέρω κιόλας. Δεν είμαι μέσα στο μυαλό της.

Δεν είναι τίποτα σοφίες αυτά που λέω. Κοινή λογική είναι.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ησυχία έχει εδώ και αρκετές ημέρας στο Συγγρού 40-42 … υπάρχει γνώση κάποιας εξέλιξης με το αναφερόμενο πρόβλημα στο μαγαζί ? Υπάρχει κάποια εξέλιξη με την Μαρίνα ή όλα μέλι γάλα ? Καλημέρα …
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Ησυχία έχει εδώ και αρκετές ημέρας στο Συγγρού 40-42 … υπάρχει γνώση κάποιας εξέλιξης με το αναφερόμενο πρόβλημα στο μαγαζί ? Υπάρχει κάποια εξέλιξη με την Μαρίνα ή όλα μέλι γάλα ? Καλημέρα …
Γενικά έχει ησυχία εδώ καί αρκετό καιρό το ίδρυμα, καί όχι μόνο λόγο τής μαρίνας.
Ίδιοι και ίδιοι πελάτες πάνε, οι περισσότεροι είναι οι σταθεροί, ανανεώσεις στο ρόστερ καμία ουσιαστική, για τήν υποδοχή τά έχουμε πεί.....
Μία ωραία αλλαγή ήταν ή Κ. Αλεξάνδρα στήν υποδοχή.
Κατά τά αλλά... το κινητό δουλεύει καλά... :cool2:
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Ησυχία έχει εδώ και αρκετές ημέρας στο Συγγρού 40-42 … υπάρχει γνώση κάποιας εξέλιξης με το αναφερόμενο πρόβλημα στο μαγαζί ? Υπάρχει κάποια εξέλιξη με την Μαρίνα ή όλα μέλι γάλα ? Καλημέρα …
Καλησπέρα φίλε. Σημερινό πέρασμα επί τούτου. Ανοίγει η πόρτα και η κυρία της υποδοχής με περνάει αριστερά, κάθεται στο γραφείο της (το οποίο διαθέτει και μικρόφωνο, δεν γνωρίζω αν το έχετε παρατηρήσει όλοι) και καθώς της εξήγησα οτι είχα πάει να επισκεφθώ τη Μαρίνα, κατέβασε σιγά σιγά τα γυαλιά της, κούνησε το κεφάλι της συγκαταβατικά και μου είπε κοιτώντας το έδαφος: Πολύ δύσκολο αυτό κύριε. Περάστε από βδομάδα και βλέπουμε...

Αισθάνθηκα σαν Ινδιάνος του Εμφυλίου που πήγε να αιτηθεί δανείου από Αμερικανό τραπεζίτη. Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Καλησπέρα φίλε. Σημερινό πέρασμα επί τούτου. Ανοίγει η πόρτα και η κυρία της υποδοχής με περνάει αριστερά, κάθεται στο γραφείο της (το οποίο διαθέτει και μικρόφωνο, δεν γνωρίζω αν το έχετε παρατηρήσει όλοι) και καθώς της εξήγησα οτι είχα πάει να επισκεφθώ τη Μαρίνα, κατέβασε σιγά σιγά τα γυαλιά της, κούνησε το κεφάλι της συγκαταβατικά και μου είπε κοιτώντας το έδαφος: Πολύ δύσκολο αυτό κύριε. Περάστε από βδομάδα και βλέπουμε...

Αισθάνθηκα σαν Ινδιάνος του Εμφυλίου που πήγε να αιτηθεί δανείου από Αμερικανό τραπεζίτη. Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.
Δουλευουν τα ραντρβου στους καλους πελατες.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
884
Κριτικές
33
Like
2.636
Πόντοι
5.345
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δουλευουν τα ραντρβου στους καλους πελατες.
Για να γίνει κάποιος καλός πελάτης πρέπει να του δοθεί η ευκαιρία να γίνει πρώτα πελάτης … έτσι δεν είναι ?? Αν τρώει συνέχεια πόρτα δεν θα γίνει ποτέ !! Ας αφήσει και η Μαρίνα κάποιο ελεύθερο ραντεβού για τους free landers μήπως και αυτοί βρουν μια ευκαιρία . Ευρώ δίνουν και οι μεν και οι δε
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα φίλε. Σημερινό πέρασμα επί τούτου. Ανοίγει η πόρτα και η κυρία της υποδοχής με περνάει αριστερά, κάθεται στο γραφείο της (το οποίο διαθέτει και μικρόφωνο, δεν γνωρίζω αν το έχετε παρατηρήσει όλοι) και καθώς της εξήγησα οτι είχα πάει να επισκεφθώ τη Μαρίνα, κατέβασε σιγά σιγά τα γυαλιά της, κούνησε το κεφάλι της συγκαταβατικά και μου είπε κοιτώντας το έδαφος: Πολύ δύσκολο αυτό κύριε. Περάστε από βδομάδα και βλέπουμε...

Αισθάνθηκα σαν Ινδιάνος του Εμφυλίου που πήγε να αιτηθεί δανείου από Αμερικανό τραπεζίτη. Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.
Το μικρόφωνο το έχω δει στις πολύ λίγες επισκέψεις .. και αυτό που σου είπε ήταν άστοχο και ασεβές ! Έπρεπε να σου πει να σου κλείσει ραντεβού και όχι έλα από βδομάδα ..,
Πριν καιρό έγραψα μποϋκοτάζ για να καταλάβουν και να μάθουν να σέβονται , αλλά …
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Το μικρόφωνο το έχω δει στις πολύ λίγες επισκέψεις .. και αυτό που σου είπε ήταν άστοχο και ασεβές ! Έπρεπε να σου πει να σου κλείσει ραντεβού και όχι έλα από βδομάδα ..,
Πριν καιρό έγραψα μποϋκοτάζ για να καταλάβουν και να μάθουν να σέβονται , αλλά …
100%.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Για να γίνει κάποιος καλός πελάτης πρέπει να του δοθεί η ευκαιρία να γίνει πρώτα πελάτης … έτσι δεν είναι ?? Αν τρώει συνέχεια πόρτα δεν θα γίνει ποτέ !! Ας αφήσει και η Μαρίνα κάποιο ελεύθερο ραντεβού για τους free landers μήπως και αυτοί βρουν μια ευκαιρία . Ευρώ δίνουν και οι μεν και οι δε
Αν δεν εδινε κωλο τζαμπα δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειχε τοσο περαση.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Αν δεν εδινε κωλο τζαμπα δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειχε τοσο περαση.
χαχαχαχα
τυπε πρωτα σκεφτομαστε και μετα μιλαμε
για διαβασε ξανα αυτο που εγραψες
αληθεια το πιστευεις;;;

παρτο κι αλλιως
κι οι άλλες το δινουν τσαμπα
αλλα Μαρινα δεν ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: antep
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Το μικρόφωνο το έχω δει στις πολύ λίγες επισκέψεις .. και αυτό που σου είπε ήταν άστοχο και ασεβές ! Έπρεπε να σου πει να σου κλείσει ραντεβού και όχι έλα από βδομάδα ..,
Πριν καιρό έγραψα μποϋκοτάζ για να καταλάβουν και να μάθουν να σέβονται , αλλά …
ακυρο ναι
πικρο ναι

αστοχο/ασεβες;;;;; πως να κλεισει αφου ηταν γεματη;;;;;
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
χαχαχαχα
τυπε πρωτα σκεφτομαστε και μετα μιλαμε
για διαβασε ξανα αυτο που εγραψες
αληθεια το πιστευεις;;;

παρτο κι αλλιως
κι οι άλλες το δινουν τσαμπα
αλλα Μαρινα δεν ειναι
Εξυπνουλη,εγω την ξερω απο την εποχη που δεν ηταν τιποτα μπροστα στην τζες! Για πες εσυ γι την μαρινα που δε ξερω εγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom