Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Γιατί τόση διαφήμιση;
Ξέρεις κάτι για τις υπηρεσίες ή τις κοπέλες πριν καν ανοίξει;
Καμιά διαφήμιση φίλε μου ξέρω ότι θά είναι υπό νέα διεύθυνση. Για τις υπηρεσίες καί κοπέλες θά πάω θά δω καί θά ενημερώσω μέ κριτική.
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Σίγουρα δέν έχουν σχέση με το 40-42 το Κ38 θά λειτουργεί μέ νέα διεύθυνση φίλε μου.
Ρωτάω γιατί είχανε πει ότι το παίρνει μία γνωστή αλυσίδα για αυτό και ρωτάω Άμα δεν είναι το 40 42 ποιοι άλλοι είναι. Αν ξέρεις κάτι
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
Για τις σερίφισσες τι να πω απλά ανεπαρκής για την δουλειά.
ανεπαρκεις,κακοτροπες,αγενεστατες και ανικανες να διαχειριστουν τους πελατες.



Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις τώρα φιλέ μου, αν δεν ξέρουν οι ιδίες να εκτιμούν πελάτες σε συμπεριφορά και υπηρεσίες από καμία μαρίνα και κάθε μαρίνα δεν πρόκειται να μάθουν τίποτα, ας μην αναρωτούνται μετα γιατί εχει δουλειά και θα εχει οπου και να πάει η συγκεκριμένη. Ειδικά στην μαρίνα από θεμά συμπεριφοράς προς τον πελάτη τις βγάζω το καπέλο :hi: είναι μακράν η καλύτερη και το λεω με πλήρη γνώση.
ακριβως.
η Μαρινα αποτελει υποδειγμα συμπεριφορας προς τον πελατη και παραδειγμα προς μιμηση για ολες τις κοπελλες του χωρου.
ποτε,ουτε εγω,ουτε παλιο,ουτε νεο μελος,ουτε κανεις δεν εχει γραψει καποιος κατι αρνητικο για την ιδια στα τοσα χρονια που εργαζεται.
αν αποφασισει να φυγει,οπου και να παει θα την ακολουθησουν ολοι οι πελατες της.


(Μου είπε μάλλον δεν θα ξανάρθουν)
Αρχισε η κατηφόρα.....
πιθανον να ειναι αλλο ενα ψεμα απο τα πολλα που ξεφουρνιζει η τσατσα για να σου πασαρει οτι εχει διαθεσιμο με το ζορι.


Η να πάει η Μαρίνα στα 120, κι αν και τότε γεμίζει τα ραντεβού της στα 150, και μετά στα 200 κι όποιος αντέξει. Αλλά βρήκαμε ευκαιρία να αγοράσουμε όλοι Πόρσε με 20 χιλιάρικα και φωνάζει και ο κάθε καημένος που δεν φ΄τάνει η παραγωγή.
καλα αυτο που λες μονο ως αστειο μπορει να το παρει κανεις.
σε ενα ηδη προβληματικο απο πλευρας διαχειρισης μαγαζι,με ολα οσα ακουγονται καθημερινα για την τσατσα και το πως διαχειριζεται τους πελατες,να δημιουργηθει ακομα ενα σοβαροτατο προβλημα με εργαζομενες δυο ταχυτητων,με δυο διαφορετικα τιμολογια χρεωσης.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δε διαφωνώ ότι μπορεί να ήταν καλά και με τη Σοφία, αλλά η ψυχολογία μου χάλασε εκείνη τη στιγμή και τα νεύρα μου δε με άφησαν να σκεφτώ καθαρά, να δω κριτικές για τη Σοφία και να προχωρήσω. Απλά έβρισα την τσατσά κι έφυγα ξενερωμενος.
Και καλά έκανες και έφυγες . Αυτό πρέπει να γίνεται όταν συμβαίνουν αστοχίες !
Στο 40-42 είχα μια αντίστοιχη εμπειρια . Ήταν και νωρίς αλλά Μαρινα στον αγώνα , 3- 5 ελεύθερες την δεδομένη στιγμή , διάλεξα Γιασμίν σαν καλύτερη από τις άλλες , πληρώνω για μια ωρα , το ποτο στο δωμάτιο , ξεκινώ μπάνιο και ξαφνικά εμφανίζεται η Γιασμίν κσι μου λέει το απίστευτο " ξέρεις ξεχασα ότι έχω άλλο ραντεβού , αν θελεις παρε την … "
Είπα όχι ευχαριστώ , τελείωσα το μπάνιο μου , πήρα τα χρήματα πίσω και έφυγα . Απαράδεκτο !
Πήγα Καλλιρόης 48 και περασα με Στελλα και Ρούλα για μισή ωρα ! Και πέρασα καλά
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Θα πω μια άλλη άποψη συμφορουμίτες: Η περίπτωση των συγκοινωνούντων δοχείων, δλδ εφόσον τα αδελφά Λ23 και Σ42 έχουν ίδιο τιμολόγιο ίδια πολιτική υπηρεσιών, και όσοι φεύγουν από το 42 πάνε στο 23. Οπότε, τους νοιάζει ή όχι?

Λοιπόν, όλα αυτά τα πρόσφατα ποστ με παρακίνησαν να ενεργοποιηθώ και πέρασα χτες από το 42. Συζήτησα με τη Μαρίνα. Μού είπε κάποιες σκέψεις της. Έχει καταλάβει τί γίνεται, κουράστηκε, βαρέθηκε και την υποδοχή, και αυτά γράφονται, και κάποιους που γράφουν. Διότι διαβάζει το σάιτ καθημερινά. Σκέπτεται να φύγει.
Αφού την πέτυχες τόσο απλά , τυχερός και καλά έκανες και το συζήτησες μαζί της ! Λογικά και από την εταιρία πρέπει να διαβάζουν όπως κάνει και η Λαρίσα από το Νιρβάνα … όταν διαβάσει κάτι αρνητικό επεμβαίνει εδώ και δίνει λύσεις , ζητάει και συγνώμη … δείτε το στο τοπικ του Νιρβάνα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.844
Πόντοι
2.456
Αφού την πέτυχες τόσο απλά , τυχερός και καλά έκανες και το συζήτησες μαζί της ! Λογικά και από την εταιρία πρέπει να διαβάζουν όπως κάνει και η Λαρίσα από το Νιρβάνα … όταν διαβάσει κάτι αρνητικό επεμβαίνει εδώ και δίνει λύσεις , ζητάει και συγνώμη … δείτε το στο τοπικ του Νιρβάνα
Τυπε μην είσαι βεβαίως πως γράφει η "λαρισα" του κάθε μαγαζιού στο σάι..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Βίκυ = σίγουράκι! ωραίο πρόσωπο αρκετά καλό σέρβις! κρίμα που δεν δίνει κώλο!
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Για το θέατρο καλή είναι ή Βίκυ πεταμένα λεφτά καλύτερα σουβλάκια με μπύρες
 

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος μαζι της μαλακια μου που δεν περασα μαζι της την τελαιυταια φορα που πηγα στο μαγαζι
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Εκεί δουλεύει. Πιο παλιά ήταν Λαγουμιτζή, και ακόμα πιο παλιά πάλι στο Συγγρού 40. Ημουν το δεύτερο ραντεβού της όταν ξεκίνησε και ήταν τότε στην αρχή πιο "ευτραφής" αλλά πάντα φιλότιμη.

Απλά έχει πολύ ζήτηση και συνήθως έχει κλεισμένα ραντεβού απο standard πελάτες.

Για αυτό και είναι δυσεύρετη.

Κάτι ανάλογο με την Τζέσικα πιο παλιά, που για εμένα ήταν η κορυφαία που πέρασε απο εκεί.

Απλά είναι τα πράγματα. Μην ψάχνετε ίντριγκες.
Φίλε μου δ ν ψάχνουμε ίντριγκες..έλεος για το γαμοτο και να μην μας δουλεύουν με τα λεφτά μας λέμε!! Την Τζέσικα που όντος είχε Πίο πολύ δουλειά την βλέπαμε και στο σαλόνι η περιμέναμε λίγο και μπαίναμε επόμενο ραντεβού..τώρα αυτή σε δουλεύει στα μούτρα σου όπως ξαναειπα θέλει να μειρασει τα ραντεβού και στα άλλα κορίτσια..να βγάλουν μεροκάματο αλλά δεν υπολογίζει ότι εμείς επιλέγουμε που θα δώσουμε τα λεφτά μας με το ζόρι δ ν γίνεται...
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Συνάδελφε, εν γένει και αποστασιοποιημένα είναι σωστή η σκέψη σου.
Αν βάλεις όμως και τον παράγοντα ψυχολογία στο παιχνίδι τότε όλα αλλάζουν. Πρώτον το ξενέρωμα που τρως όταν πας για λαγό και σου πλασάρουν κάτι άλλο, σου χαλάει την ψυχολογία (και δημιουργεί νεύρα) και δεύτερον ενεργοποιείται ο εγωισμός που λέει όχι ρε νιαμου δε σας δίνω τα 80€ με αυτή τη συμπεριφορά.
Τελικά εγώ βέβαια έμεινα με το πουλί στο χέρι , αλλά καλύτερα έτσι παρά υποχείριο της κάθε ξεφτιλισμενης τσατσας εκεί μέσα.
Καλά έκανες φίλε μου έτσι ακριβώς έγινε και με μένα δύο φορές!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Για το θέατρο καλή είναι ή Βίκυ πεταμένα λεφτά καλύτερα σουβλάκια με μπύρες
δεν μπορώ να τα πιστέψω αυτά που λες...
από τις πιό γλυκές και καλόβολες κοπέλες η Βίκυ... αν κάποιος θέλει GFE είναι η απόλυτη επιλογή!
και το λέω εγώ που είμαι τελείως PSE... και συνήθως παίρνω Μαρίνα ή Σοφία στο μαγαζί, αλλά μία φορά στις 10 χτυπάω και μια Βίκυ έτσι για το ξεστράβωμα!
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
δεν μπορώ να τα πιστέψω αυτά που λες...
από τις πιό γλυκές και καλόβολες κοπέλες η Βίκυ... αν κάποιος θέλει GFE είναι η απόλυτη επιλογή!
και το λέω εγώ που είμαι τελείως PSE... και συνήθως παίρνω Μαρίνα ή Σοφία στο μαγαζί, αλλά μία φορά στις 10 χτυπάω και μια Βίκυ έτσι για το ξεστράβωμα!
Γλυκιά όμορφη ναι
Μέσα θέατρο παραμύθι πρόγραμμα κασέτας
Πεταμένα λεφτά
Έμπειρος παίχτης είσαι ξέρεις τί λέω
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Γλυκιά όμορφη ναι
Μέσα θέατρο παραμύθι πρόγραμμα κασέτας
Πεταμένα λεφτά
Έμπειρος παίχτης είσαι ξέρεις τί λέω
έτσι κι αλλοιώς εγώ πάντα παραπάνω παίρνω λόγω του ότι έχω πιο όμορφο καυλί...
οπότε τι να λέμε...
σίγουρα όμως είσαι λίγο κακόβουλος τύπε...
όμως σίγουρα δεν είναι η Βίκυ πεταμένα λεφτά και τα παραμύθια είναι όλα δικά σου...
απλά μάλλον της έκατσες άσχημα...
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Εγώ καί άλλοι τόσοι
Γάμα την εσύ αφού σ'αρέσει τό παραμύθακι
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
δεν μπορώ να τα πιστέψω αυτά που λες...
από τις πιό γλυκές και καλόβολες κοπέλες η Βίκυ... αν κάποιος θέλει GFE είναι η απόλυτη επιλογή!
και το λέω εγώ που είμαι τελείως PSE... και συνήθως παίρνω Μαρίνα ή Σοφία στο μαγαζί, αλλά μία φορά στις 10 χτυπάω και μια Βίκυ έτσι για το ξεστράβωμα!
Πάντως πρέπει να πας συνειδητοποιημένος γιατί στο σαλόνι δεν κάνει τη διαφορά εκτος αν κάνω λάθος επειδή την έχω δει μόνο δυο φορές ή ίσως να μην γούσταρε .......παίζει και αυτο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom