Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Θα πω μια άλλη άποψη συμφορουμίτες: Η περίπτωση των συγκοινωνούντων δοχείων, δλδ εφόσον τα αδελφά Λ23 και Σ42 έχουν ίδιο τιμολόγιο ίδια πολιτική υπηρεσιών, και όσοι φεύγουν από το 42 πάνε στο 23. Οπότε, τους νοιάζει ή όχι?

Λοιπόν, όλα αυτά τα πρόσφατα ποστ με παρακίνησαν να ενεργοποιηθώ και πέρασα χτες από το 42. Συζήτησα με τη Μαρίνα. Μού είπε κάποιες σκέψεις της. Έχει καταλάβει τί γίνεται, κουράστηκε, βαρέθηκε και την υποδοχή, και αυτά γράφονται, και κάποιους που γράφουν. Διότι διαβάζει το σάιτ καθημερινά. Σκέπτεται να φύγει.
Πολύ σωστά και αληθινά ότι γράφεις στο δεύτερο μέρος, έτσι είναι ακριβώς είναι ενημερωμένη για όλα καί εντός και εκτός.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Πολύ σωστά και αληθινά ότι γράφεις στο δεύτερο μέρος, έτσι είναι ακριβώς είναι ενημερωμένη για όλα καί εντός και εκτός.
Να μην λέω πολλές κουβέντες. Είναι εμφανές ότι ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ & ΒΑΡΕΘΗΚΕ!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.306
Πόντοι
206
Έλα μου ντε.... άντε βγάλε άκρη, και σέ εμένα ούτε κάν την ανέφερε... τά ίδια και τά ίδια

Να μην λέω πολλές κουβέντες. Είναι εμφανές ότι ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ & ΒΑΡΕΘΗΚΕ!
Να βγαλη ο Μαρινα το αναλ να στρωση το πραμα, χεχε
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Καλά τα λέτε όλοι δεν τους νοιάζει και στα αρχιδια τους όλα.Σε άλλο μαγαζί εκεί κοντά άμα κάνεις παράπονα σου απαντάνε αν ρωτήσεις κάτι σε μήνυμα σου απαντάνε Αν πηγαίνεις στην μιλήσεις με την υπεύθυνη σου απαντάει και μου βγάζει και μία και δυο φορές την κοπέλα και αυτή η πατσαβούρα η γριά δεν τολμάς να της πεις Δεν την είδα καλά την κοπέλα θέλω να περάσω αμέσως να βάλει τις φωνές λες και τη σκότωσες τα λεφτά μου σου δίνω κυρία μου δεν θα γίνουμε τσάμπα Ελπίζω το Καλλιρόης 38 που λένε ότι θα ανοίξει που δεν το βλέπω να μην είναι τουλάχιστον δικό τους αλλά και δικό τους να είναι τουλάχιστον δεν θα δουλεύει αυτή η πατσαβούρα και θα μπορούμε να πηγαίνουμε Τι να πω Λες και μας κάνουν χάρη εγώ έχω τόσο καιρό να πάω σε αυτό το μαγαζί λόγω αυτηνής πατσαβούρας. Εκεί γύρω στη γειτονιά έχει άλλα 3-4 όλα σε εξυπηρετούν η μοναδική που έχει κακία μέσα της και πρέπει να είναι Άγαμητη είναι αυτή αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι και θέλω μία απάντηση Είσαστε σίγουροι ότι ακόμα είναι στο μαγαζί η Μαρίνα γιατί όποιον και να ρωτήσω όλοι λένε ότι κλείνουν ραντεβού είπανε συγκεκριμένα για αυτή και δεν Τη βλέπουν λίγο πιο πάνω βλέπω ένα Post που έχει κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα και πάει εκεί πέρα και του λέει ότι ακυρώθηκε το ραντεβού είναι σίγουρη ότι ακόμα η Μαρίνα Εργάζεται εκεί ή Μας δουλεύουνε για να πηγαίνει ο κόσμος απλά Έτσι ρωτάω αν έχει κάποιος μία απάντηση ή την έχει δει αυτές τις μέρες Καλό είναι να μας απαντήσει Να μας φύγει η απορία
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Αν ξέρεις ότι η Μαρίνα είναι διαθέσιμη αλλά δεν στην δίνει. Π.χ αν έχεις κλείσει ραντεβού το οποίο το κάνει γαργάρα για να προωθήσει άλλη, λες κάτι απλό.

"Εγώ για αυτήν ήρθα, είχα ραντεβού που το αθετείς, ξέρω ότι θέλεις να μου δώσεις άλλη. Δεν θα πάρω άλλη, δεν θα ξαναπατήσω εδώ, και θα γράψω παντου οτι δεν κάνεις καλά τη δουλειά σου.

Αν ξέρεις ότι η Μαρίνα είναι διαθέσιμη αλλά δεν στην δίνει. Π.χ αν έχεις κλείσει ραντεβού το οποίο το κάνει γαργάρα για να προωθήσει άλλη, λες κάτι απλό.

"Εγώ για αυτήν ήρθα, είχα ραντεβού που το αθετείς, ξέρω ότι θέλεις να μου δώσεις άλλη. Δεν θα πάρω άλλη, δεν θα ξαναπατήσω εδώ, και θα γράψω παντου οτι δεν κάνεις καλά τη δουλειά σου.
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση αλλά θέλω και μία απάντηση στάνταρ είσαστε σίγουροι ότι ακόμα η Μαρίνα δουλεύει εκεί ή έχεις σταματήσει Γιατί από ότι καταλαβαίνω και εγώ τελευταία φορά που πήγα ούτε στο σαλόνι θέλει να τη βγάλει αλλά βλέπω εδώ πέρα ότι έχεις κλείσει ραντεβού σου το ακυρώνει για να μην πεις Άρα τι σου λέει εσένα ότι εκείνη την ώρα που ζήτησες εσύ τη μαρίνα είναι μέσα στην κουζίνα θα ήθελα μία απάντηση γιατί με τρώει η απορία Δεν είναι κακό να μου απαντήσει ένας είσαστε σίγουροι ότι ακόμα είναι εκεί την έχει δει κάποιος τώρα τελευταία ή το δούλεμα πάει σύννεφο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση αλλά θέλω και μία απάντηση στάνταρ είσαστε σίγουροι ότι ακόμα η Μαρίνα δουλεύει εκεί ή έχεις σταματήσει Γιατί από ότι καταλαβαίνω και εγώ τελευταία φορά που πήγα ούτε στο σαλόνι θέλει να τη βγάλει αλλά βλέπω εδώ πέρα ότι έχεις κλείσει ραντεβού σου το ακυρώνει για να μην πεις Άρα τι σου λέει εσένα ότι εκείνη την ώρα που ζήτησες εσύ τη μαρίνα είναι μέσα στην κουζίνα θα ήθελα μία απάντηση γιατί με τρώει η απορία Δεν είναι κακό να μου απαντήσει ένας είσαστε σίγουροι ότι ακόμα είναι εκεί την έχει δει κάποιος τώρα τελευταία ή το δούλεμα πάει σύννεφο
Εκεί δουλεύει. Πιο παλιά ήταν Λαγουμιτζή, και ακόμα πιο παλιά πάλι στο Συγγρού 40. Ημουν το δεύτερο ραντεβού της όταν ξεκίνησε και ήταν τότε στην αρχή πιο "ευτραφής" αλλά πάντα φιλότιμη.

Απλά έχει πολύ ζήτηση και συνήθως έχει κλεισμένα ραντεβού απο standard πελάτες.

Για αυτό και είναι δυσεύρετη.

Κάτι ανάλογο με την Τζέσικα πιο παλιά, που για εμένα ήταν η κορυφαία που πέρασε απο εκεί.

Απλά είναι τα πράγματα. Μην ψάχνετε ίντριγκες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Καλά τα λέτε όλοι δεν τους νοιάζει και στα αρχιδια τους όλα.Σε άλλο μαγαζί εκεί κοντά άμα κάνεις παράπονα σου απαντάνε αν ρωτήσεις κάτι σε μήνυμα σου απαντάνε Αν πηγαίνεις στην μιλήσεις με την υπεύθυνη σου απαντάει και μου βγάζει και μία και δυο φορές την κοπέλα και αυτή η πατσαβούρα η γριά δεν τολμάς να της πεις Δεν την είδα καλά την κοπέλα θέλω να περάσω αμέσως να βάλει τις φωνές λες και τη σκότωσες τα λεφτά μου σου δίνω κυρία μου δεν θα γίνουμε τσάμπα Ελπίζω το Καλλιρόης 38 που λένε ότι θα ανοίξει που δεν το βλέπω να μην είναι τουλάχιστον δικό τους αλλά και δικό τους να είναι τουλάχιστον δεν θα δουλεύει αυτή η πατσαβούρα και θα μπορούμε να πηγαίνουμε Τι να πω Λες και μας κάνουν χάρη εγώ έχω τόσο καιρό να πάω σε αυτό το μαγαζί λόγω αυτηνής πατσαβούρας. Εκεί γύρω στη γειτονιά έχει άλλα 3-4 όλα σε εξυπηρετούν η μοναδική που έχει κακία μέσα της και πρέπει να είναι Άγαμητη είναι αυτή αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι και θέλω μία απάντηση Είσαστε σίγουροι ότι ακόμα είναι στο μαγαζί η Μαρίνα γιατί όποιον και να ρωτήσω όλοι λένε ότι κλείνουν ραντεβού είπανε συγκεκριμένα για αυτή και δεν Τη βλέπουν λίγο πιο πάνω βλέπω ένα Post που έχει κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα και πάει εκεί πέρα και του λέει ότι ακυρώθηκε το ραντεβού είναι σίγουρη ότι ακόμα η Μαρίνα Εργάζεται εκεί ή Μας δουλεύουνε για να πηγαίνει ο κόσμος απλά Έτσι ρωτάω αν έχει κάποιος μία απάντηση ή την έχει δει αυτές τις μέρες Καλό είναι να μας απαντήσει Να μας φύγει η απορία
Τυπε είσαι μαλωμενος με τις τελείες;
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326

Να μην λέω πολλές κουβέντες. Είναι εμφανές ότι ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ & ΒΑΡΕΘΗΚΕ!
Μαρίνα πριν φύγεις μάθε και στις υπόλοιπες κοπέλες από συμπεριφορά προς τον πελάτη και από υπηρεσίες..!!!
Για τις σερίφισσες τι να πω απλά ανεπαρκής για την δουλειά.
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Να βγαλη ο Μαρινα το αναλ να στρωση το πραμα, χεχε
Η να πάει η Μαρίνα στα 120, κι αν και τότε γεμίζει τα ραντεβού της στα 150, και μετά στα 200 κι όποιος αντέξει. Αλλά βρήκαμε ευκαιρία να αγοράσουμε όλοι Πόρσε με 20 χιλιάρικα και φωνάζει και ο κάθε καημένος που δεν φ΄τάνει η παραγωγή.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.218
Πόντοι
1.196
Άρα σύμφωνα με τη λογική σου όταν πας σε ένα εστιατόριο και παραγγείλεις καρμπονάρα πχ και σου φέρουν με το έτσι θέλω μπολονεζ , θα το δεχτείς.
Πώς να το κάνουμε ρε φίλε, δε μου αρέσει η μπολονεζ. Για καρμπονάρα πήγα. Εσύ που τα τρως όλα κ γουστάρεις , καλά κάνεις. Τώρα αυτό με το νέος και παλιός πραγματικά λίγα μου λέει. Τα 80€ μου θα πάνε αλλού που θα τιμήσουν το ραντεβού που θα έχω κλείσει.
Απλά πράγματα. Στα λέω δε στα λέω καλά , έτσι είναι.
Καλημέρα. Φίλε longtimeago13 πιστεύω ότι όποιος και να ήταν στην θέση σου θα πάθαινε τα ίδια, γιατί λόγω άγνωστων συγκυριών τουλάχιστον για μένα το παιχνίδι ήταν χαμένο από χέρι και από την αρχή. Όμως νομίζω ότι, αν ήμουν στη θέση σου, δεν θα έπρεπε να φύγω πιο φορτωμένος από ότι ήμουν όταν πήγα. Άρα δεν θα πήγαινα με νοοτροπία θαμώνα εστιατορίου, αλλά με νοοτροπία κυνηγού. Δλδ αφού με το 1ο μπαμ μου ξέφυγε ο μεγάλος λαγός, με το 2ο μπαμ θα χτύπαγα την πέρδικα που ξεπετάχτηκε εκείνη την στιγμή για να μην μείνω τελείως νηστικός. Επίσης θα απαιτούσα στο επόμενο ραντεβού να μου ανοίξει την πόρτα ο ίδιος ο «λαγός». Ότι γράφτηκε από τους συναγωνιστές για το ατυχές αυτό περιστατικό από το Σάββατο μέχρι σήμερα, ήταν μεγάλο σχολείο για μένα και σας ευχαριστώ όλους!
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Καλημέρα. Φίλε longtimeago13 πιστεύω ότι όποιος και να ήταν στην θέση σου θα πάθαινε τα ίδια, γιατί λόγω άγνωστων συγκυριών τουλάχιστον για μένα το παιχνίδι ήταν χαμένο από χέρι και από την αρχή. Όμως νομίζω ότι, αν ήμουν στη θέση σου, δεν θα έπρεπε να φύγω πιο φορτωμένος από ότι ήμουν όταν πήγα. Άρα δεν θα πήγαινα με νοοτροπία θαμώνα εστιατορίου, αλλά με νοοτροπία κυνηγού. Δλδ αφού με το 1ο μπαμ μου ξέφυγε ο μεγάλος λαγός, με το 2ο μπαμ θα χτύπαγα την πέρδικα που ξεπετάχτηκε εκείνη την στιγμή για να μην μείνω τελείως νηστικός. Επίσης θα απαιτούσα στο επόμενο ραντεβού να μου ανοίξει την πόρτα ο ίδιος ο «λαγός». Ότι γράφτηκε από τους συναγωνιστές για το ατυχές αυτό περιστατικό από το Σάββατο μέχρι σήμερα, ήταν μεγάλο σχολείο για μένα και σας ευχαριστώ όλους!
Συνάδελφε, εν γένει και αποστασιοποιημένα είναι σωστή η σκέψη σου.
Αν βάλεις όμως και τον παράγοντα ψυχολογία στο παιχνίδι τότε όλα αλλάζουν. Πρώτον το ξενέρωμα που τρως όταν πας για λαγό και σου πλασάρουν κάτι άλλο, σου χαλάει την ψυχολογία (και δημιουργεί νεύρα) και δεύτερον ενεργοποιείται ο εγωισμός που λέει όχι ρε νιαμου δε σας δίνω τα 80€ με αυτή τη συμπεριφορά.
Τελικά εγώ βέβαια έμεινα με το πουλί στο χέρι , αλλά καλύτερα έτσι παρά υποχείριο της κάθε ξεφτιλισμενης τσατσας εκεί μέσα.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.457
Πόντοι
4.895
Χθεσινό πέρασμα.
3 κοπέλες. Αλίκη ελεύθερη.
Μαρίνα δεν υπήρχε. Ρώτησα για Μαίρη ή Λέιλα . Μου είπε μάλλον δεν θα ξανάρθουν. Πρότεινε να πάρω Αλίκη.
Την έκανα άμεσα και ας έβρεχε.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Μαρίνα πριν φύγεις μάθε και στις υπόλοιπες κοπέλες από συμπεριφορά προς τον πελάτη και από υπηρεσίες..!!!
Για τις σερίφισσες τι να πω απλά ανεπαρκής για την δουλειά.
Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις τώρα φιλέ μου, αν δεν ξέρουν οι ιδίες να εκτιμούν πελάτες σε συμπεριφορά και υπηρεσίες από καμία μαρίνα και κάθε μαρίνα δεν πρόκειται να μάθουν τίποτα, ας μην αναρωτούνται μετα γιατί εχει δουλειά και θα εχει οπου και να πάει η συγκεκριμένη. Ειδικά στην μαρίνα από θεμά συμπεριφοράς προς τον πελάτη τις βγάζω το καπέλο :hi: είναι μακράν η καλύτερη και το λεω με πλήρη γνώση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Χθεσινό πέρασμα.
3 κοπέλες. Αλίκη ελεύθερη.
Μαρίνα δεν υπήρχε. Ρώτησα για Μαίρη ή Λέιλα . Μου είπε μάλλον δεν θα ξανάρθουν. Πρότεινε να πάρω Αλίκη.
Την έκανα άμεσα και ας έβρεχε.
(Μου είπε μάλλον δεν θα ξανάρθουν)
Αρχισε η κατηφόρα.....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Καλά τα λέτε όλοι δεν τους νοιάζει και στα αρχιδια τους όλα.Σε άλλο μαγαζί εκεί κοντά άμα κάνεις παράπονα σου απαντάνε αν ρωτήσεις κάτι σε μήνυμα σου απαντάνε Αν πηγαίνεις στην μιλήσεις με την υπεύθυνη σου απαντάει και μου βγάζει και μία και δυο φορές την κοπέλα και αυτή η πατσαβούρα η γριά δεν τολμάς να της πεις Δεν την είδα καλά την κοπέλα θέλω να περάσω αμέσως να βάλει τις φωνές λες και τη σκότωσες τα λεφτά μου σου δίνω κυρία μου δεν θα γίνουμε τσάμπα Ελπίζω το Καλλιρόης 38 που λένε ότι θα ανοίξει που δεν το βλέπω να μην είναι τουλάχιστον δικό τους αλλά και δικό τους να είναι τουλάχιστον δεν θα δουλεύει αυτή η πατσαβούρα και θα μπορούμε να πηγαίνουμε Τι να πω Λες και μας κάνουν χάρη εγώ έχω τόσο καιρό να πάω σε αυτό το μαγαζί λόγω αυτηνής πατσαβούρας. Εκεί γύρω στη γειτονιά έχει άλλα 3-4 όλα σε εξυπηρετούν η μοναδική που έχει κακία μέσα της και πρέπει να είναι Άγαμητη είναι αυτή αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι και θέλω μία απάντηση Είσαστε σίγουροι ότι ακόμα είναι στο μαγαζί η Μαρίνα γιατί όποιον και να ρωτήσω όλοι λένε ότι κλείνουν ραντεβού είπανε συγκεκριμένα για αυτή και δεν Τη βλέπουν λίγο πιο πάνω βλέπω ένα Post που έχει κλείσει ραντεβού με τη Μαρίνα και πάει εκεί πέρα και του λέει ότι ακυρώθηκε το ραντεβού είναι σίγουρη ότι ακόμα η Μαρίνα Εργάζεται εκεί ή Μας δουλεύουνε για να πηγαίνει ο κόσμος απλά Έτσι ρωτάω αν έχει κάποιος μία απάντηση ή την έχει δει αυτές τις μέρες Καλό είναι να μας απαντήσει Να μας φύγει η απορία
Υπομονή λίγο ακόμα για το Καλλιρόης 38 και σίγουρα δεν είναι δικο τους :wink:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.218
Πόντοι
1.196
Συνάδελφε, εν γένει και αποστασιοποιημένα είναι σωστή η σκέψη σου.
Αν βάλεις όμως και τον παράγοντα ψυχολογία στο παιχνίδι τότε όλα αλλάζουν. Πρώτον το ξενέρωμα που τρως όταν πας για λαγό και σου πλασάρουν κάτι άλλο, σου χαλάει την ψυχολογία (και δημιουργεί νεύρα) και δεύτερον ενεργοποιείται ο εγωισμός που λέει όχι ρε νιαμου δε σας δίνω τα 80€ με αυτή τη συμπεριφορά.
Τελικά εγώ βέβαια έμεινα με το πουλί στο χέρι , αλλά καλύτερα έτσι παρά υποχείριο της κάθε ξεφτιλισμενης τσατσας εκεί μέσα.
Έχεις δίκιο, πράγματι εκείνη την στιγμή εν θερμώ και εγώ ο ίδιος δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα, μπορεί και χειρότερα!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Υπομονή λίγο ακόμα για το Καλλιρόης 38 και σίγουρα δεν είναι δικο τους :wink:
Φίλε μου αν ξέρεις κάτι πες μας γιατί ένας που ανεβασε πριν καιρό είπε ότι είδε τη υπεύθυνη και του είπε ότι θα κάνουν ανακαίνιση και θα ανοίξουν μετά το Πάσχα. Τουλάχιστον πες μας έχουν σχέση με το 40 - 42 .Αν κάτι γνωρίζεις στάνταρ η έχεις ακούσει.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.170
Πόντοι
4.646
Φίλε μου αν ξέρεις κάτι πες μας γιατί ένας που ανεβασε πριν καιρό είπε ότι είδε τη υπεύθυνη και του είπε ότι θα κάνουν ανακαίνιση και θα ανοίξουν μετά το Πάσχα. Τουλάχιστον πες μας έχουν σχέση με το 40 - 42 .Αν κάτι γνωρίζεις στάνταρ η έχεις ακούσει.
Σίγουρα δέν έχουν σχέση με το 40-42 το Κ38 θά λειτουργεί μέ νέα διεύθυνση φίλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom