Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Τύπε δεν μας τα λες καλά. Πας πρώτη φορά στο μαγαζί και σου λένε συγνώμη λάθος δεν έχω τη λαμποργκίνι, πάρε τη φεράρι..

Και τα παίρνεις στο κρανίο κιόλας. Προφανώς δεν έχεις διαβάσει και πολύ το νήμα. Έμαθες για Μαρίνα και πήγες καταδρομική...

Σε είδε η σέριφ καινούριο και σου λέει που πας ρε συ...
Άρα σύμφωνα με τη λογική σου όταν πας σε ένα εστιατόριο και παραγγείλεις καρμπονάρα πχ και σου φέρουν με το έτσι θέλω μπολονεζ , θα το δεχτείς.
Πώς να το κάνουμε ρε φίλε, δε μου αρέσει η μπολονεζ. Για καρμπονάρα πήγα. Εσύ που τα τρως όλα κ γουστάρεις , καλά κάνεις. Τώρα αυτό με το νέος και παλιός πραγματικά λίγα μου λέει. Τα 80€ μου θα πάνε αλλού που θα τιμήσουν το ραντεβού που θα έχω κλείσει.
Απλά πράγματα. Στα λέω δε στα λέω καλά , έτσι είναι.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Τύπε δεν μας τα λες καλά. Πας πρώτη φορά στο μαγαζί και σου λένε συγνώμη λάθος δεν έχω τη λαμποργκίνι, πάρε τη φεράρι..

Και τα παίρνεις στο κρανίο κιόλας. Προφανώς δεν έχεις διαβάσει και πολύ το νήμα. Έμαθες για Μαρίνα και πήγες καταδρομική...

Σε είδε η σέριφ καινούριο και σου λέει που πας ρε συ...
Διαφωνώ αδελφέ .
Ας μην του έκλειναν ραντεβού, από την αρχή .
Και όχι όταν πάει εκεί να του λένε λάθος πάρε ότι θέλουμε εμείς .
Αυτές είναι λογικες καφενείου.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.168
Πόντοι
4.365
Άρα σύμφωνα με τη λογική σου όταν πας σε ένα εστιατόριο και παραγγείλεις καρμπονάρα πχ και σου φέρουν με το έτσι θέλω μπολονεζ , θα το δεχτείς.
Πώς να το κάνουμε ρε φίλε, δε μου αρέσει η μπολονεζ. Για καρμπονάρα πήγα. Εσύ που τα τρως όλα κ γουστάρεις , καλά κάνεις. Τώρα αυτό με το νέος και παλιός πραγματικά λίγα μου λέει. Τα 80€ μου θα πάνε αλλού που θα τιμήσουν το ραντεβού που θα έχω κλείσει.
Απλά πράγματα. Στα λέω δε στα λέω καλά , έτσι είναι.

Οκ ότι πεις. Τώρα βέβαια 4 χρόνια μέλος ελπίζω κάποια στιγμή να μοιραστείς καμία πληροφορία εκτός από το να γκρινιάζεις για τη νούμερο 1 περίεργη τσατσά
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.168
Πόντοι
4.365
Διαφωνώ αδελφέ .
Ας μην του έκλειναν ραντεβού, από την αρχή .
Και όχι όταν πάει εκεί να του λένε λάθος πάρε ότι θέλουμε εμείς .
Αυτές είναι λογικες καφενείου.

Η απάντηση μου δεν πήγαινε στην προβληματική τσατσά. Έτσι όπως το λες και εγώ μαζί σου είμαι
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Οκ ότι πεις. Τώρα βέβαια 4 χρόνια μέλος ελπίζω κάποια στιγμή να μοιραστείς καμία πληροφορία εκτός από το να γκρινιάζεις για τη νούμερο 1 περίεργη τσατσά
Αυτό που πρέπει να αιτιολογήσει ο καθένας εδω γιατί ενώ έκανε εγγραφή πριν κάποια χρόνια , δε γράφει η δεν προσφέρει δεν το καταλαβαίνω. Ρώτησα κάτι στο φόρουμ, πήρα απαντήσεις που βοήθησαν αλλά και χιουμοριστικές κ όλα καλά. Αν δεν έπαιρνα καμία απάντηση δε θα παραπονιομουν , σεβαστή η όποια αντίδραση.
Το κλείνω λέγοντας ότι δεν απαιτώ από κανέναν να με βοηθήσει ως νέο, ούτε τπτ περίεργο ρώτησα πέραν από το σε ποιο όροφο είναι το μαγαζί. Από κει και πέρα απλά ενημέρωσα τι συνέβη.
Καλή συνέχεια σε όλους.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Η απάντηση μου δεν πήγαινε στην προβληματική τσατσά. Έτσι όπως το λες και εγώ μαζί σου είμαι
Μα όλα ξεκινούν από εκεί.
Η εξαπάτηση είναι εξαπάτηση είτε συμβαίνει σε νέο ειτε παλιό (ακόμη χειρότερα) πελάτη.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
Κάτι άλλο παίχτηκε σίγουρα (τά γνωστά δηλαδή) :jerking: και τόν άφησαν στην απέξω τόν φίλο
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Εχει γραφτεί επανειλημμένα ότι η Μαρίνα εχει δικό της τηλ και Viber. Ποιο είναι δεν ξέρω και ούτε θα παρακαλέσω κανένα. Αλλα μην ανοίγουμε συζητήσεις για το πως θα κλείσει καποιος και παραπληροφορούμε.....ή λέμε φιλε εισουνα άτυχος! Δεν ηταν άτυχος, το Κονέ δεν είχε....
Σε ένα μαγαζι που γίνεται χαμός και εχει σχεδόν διπλάσιες κοπέλες απο δωμάτια ολα μπορούν να συμβούν...τι εννοω?
Την Πέμπτη ανέβαινα με το ασανσέρ ενώ δυο τύποι προσπαθούσαν να με κερδίσουν με τη σκάλα. Τελικά το ασανσέρ ηταν πιο γρηγορο. Χτύπησα και μου άνοιξε μια κοπελα και μου ζήτησε να καθίσω στον διάδρομο σε καρέκλα μαζί με 6-7 κοπέλες αφου τα δυο σαλόνια ηταν γεμάτα και όλες περίμεναν να ορμήσουν. Οι άλλοι δυο συναγωνιστές που προφανώς ήξεραν το μαγαζι καλύτερα προσπαθούσαν να μπουν απο αλλη πορτα......
Πάντως τη σούπερ γκομενα εγω δεν την ειδα (δεν ειδα και τη Μαρίνα εννοείται) αρκετες είναι γαμευσιμες αλλα μέχρι εκεί. Ότι βλέπεις και στα αλλα μαγαζιά. Το βασικό κίνητρο είναι το διπλό γαμηςι με κολο στα 80, ολα τα αλλα είναι παραμύθια. Στο βάθος του διαδρόμου ηταν μια ξανθιά με ξανθό σγουρό μαλι σχετικά κοντο που δεν βγήκε σαλόνι μαζί με μια αλλη...την ειδα μόνο απο μακρυά....χαμός......
Και βέβαια στο σαλονάκι μπροστά την υπηρεσία και διαφήμιση του Λαγουμιτζή που προφανώς δεν εχει τον ίδιο κόσμο...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Πήρα τα παπάρια μου τελικά και πάω στον 1ο για γύψο...
Η πουτάνα η σεριφισα με κρέμασε..με κλεισμένο ραντεβού και μου λέει "συγνώμη έκανα λάθος, δε μπορεί τελικά η μαρίνα". Γαμώ το σπίτι σου της είπα και έφυγα αφού πρώτα μου επρηξε τις μπάλες να πάρω τη Σοφία. Πάρτη εσύ τη Σοφία μωρή καριολα και βαλτη στον κωλο σου
έπρεπε να πάρεις την Σοφία φίλε... έχασες
φουλ του κώλου με άσσο της πίπας...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.393
Πόντοι
376
Εγώ λέω να το κλείσουν και να κρατήσουν ένα μαγαζί και να έχουν και κρυφό πάρκιγκ
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Το σχόλιο του τεντέν μου θύμισε εμπειρίες μου από μασάζ. ΟΚ είναι παλιές καθότι δεν περιδιαβαίνω πλέον. Θα περιοριστώ σε μασαζοεμπειρίες για να αναφερθώ σε ομοειδείς χώρους, δλδ αρκετά δωμάτια, αρκετές εργαζόμενες, σαλονάρισμα διακριτικό με ένα μόνο πελάτη και όχι άλλους μαζί, σαλονάρισμα που γίνεται και στα δωμάτια, αγορά χρόνου από τον πελάτη, κτλ.

Πέρασα από μαγαζιά σε μασαζογειτονιές, στο κέντρο, στα προάστια, σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της Αθήνας. Φτηνά ή ακριβά τιμολόγια, μικροί ή μεγάλοι χώροι, με εργονομική ή όχι εσωτερική αρχιτεκτονική, παλιά ή καινούργια μαγαζιά, κτλ.


Όσο κυκλοφορούσα, έζησα πολλά. Στο 42 έχω κάτσει/περιμένει στο καρεκλάκι στο διάδρομο στην είσοδο και με καλύπτανε με παραβάν, για να μην ειδωθούμε με άλλους πελάτες, Όμως αυτό δεν με ενόχλησε, ήταν θέμα διακριτικότητας.

Σε άλλα μαγαζιά (3 τουλάχιστον) με βάλανε στην κουζίνα με τις κοπέλες.

Σε άλλο μαγαζί περίμενα στο δωμάτιο (με πήρε και ο ύπνος) αρκετή ώρα επειδή με είχαν ξεχάσει.

Σε πολλά μαγαζιά με έχουν πάει στα δωμάτια, έχουν σαλονάρει εκεί οι διαθέσιμες, και προφανώς κάποιες φορές έμεινα και κάποιες φορές έμεινα. Μού συνέβη ακόμη και σε πανάκριβο μαγαζί που θα πρέπει να πας 5-6 φορές και ακόμη και έτσι πάλι ίσως να σού κάνουν μόνο μασάζ. Εννοείται ότι δεν ήταν για μένα το συγκεκριμένο μαγαζί, δεν με θέλανε δεν τους ήθελα. Απλά τα πράγματα. Εκεί μάλιστα!, δεν έχεις καμιά απολύτως τύχη και το πληρώνεις και χρυσό. Αυτά που διαβάζω για το 42 δεν έχουν μού λένε κάτι ιδιαίτερο καθώς έχω ζήσει πολλά σκηνικά. Σχετικά με το τηλέφωνο, δεν μπορεί όλος ο κόσμος να έχει το τλφ της Μαρίνας. Με την ευκαιρία, τη Μαρίνα δεν την ήξερα, είχε σαλονάρει και την είχα πετύχει. Διάβασα φέτος ότι και άλλοι την πέτυχαν από σαλονάρισμα. Άρα δεν υπάρχει ενιαίος κανόνας και εξήγηση. Γενικά, αναμφισβήτητα τα ραντεβού μας εξυπηρετούν. Απλώς μπορεί να συμβούν ατυχίες/αστοχίες ακόμη και με ραντεβού.

Κάποια μαγαζιά είναι μεγάλα ή/και έχουν ευνοϊκή διαρρύθμιση. Απορροφούν το συνωστισμό με τους πελάτες, και δεν φαίνεται αυτός. Δεν υπάρχουν δυσλειτουργίες. Πολλές φορές και η διαχείριση είναι επιτυχέστερη. Κάποια δεν έχουν πολλή κίνηση, άρα συνήθως ούτε και δυσλειτουργίες.

Μιλώντας για ραντεβού. Είχα κλείσει κάποτε ραντεβού, και όταν πήγα μού ακυρώθηκε διότι η μασέζ έφυγε λόγω προβλήματος στο σπίτι της. Την είδα δλδ και μού μίλησε. Και είχα κάνει 30 χλμ για να πάω εκεί χωρίς! την επιστροφή!!! Έκτοτε, σε όλα τα μαγαζιά, πάντα έδινα το τηλέφωνο μου, για να με ειδοποιήσουν εάν συμβεί οτιδήποτε. Μού ακυρώθηκαν ραντεβού για λόγους υγείας (περίοδος, λυποθυμίες). Μού αλλάξανε την ώρα και με εξυπηρετήσανε. Επειδή είχαν το νούμερο μου. Απλά τα πράγματα, ακόμη και τα ραντεβού aαπαιτούν follow-up.

Υπήρχαν μαγαζιά (διαβάζω ακόμη υπάρχουν!) που στο σαλονάρισμα έρχονταν οι μασέζ μία-μία και μετά κάθονταν στον καναπέ απέναντι μου ΟΛΕΣ μαζί!!!! Περιμένοντας ΠΟΙΑ θα επιλέξω.

Όσο γράφω θυμάμαι και κάτι να περιγράψω συνοπτικά μεν αλλά πλήρως δε. Δεν θα συνεχίσω άλλο. Θα κουραστήκατε.


Νομίζω ότι ο συμφορουμίτης απλώς ατύχησε. Καλά έκανε και έφυγε αφού είχε πάει στοχευμένα. Αυτό που έκανα εγώ τότε πάντα ήταν να έχω ένα σχέδιο Β’. Επίσης, όταν δεν ταιριάζουμε με κάποια μαγαζιά ή με κάποιες μασέζ δεν ασχολιόμαστε άλλο. Δεν έχει έννοια να χάνουμε χρόνο, ενέργεια, χρήμα, κτλ. Απλά τα πράγματα. ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ, ΙΣΧΎΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.


Longtimeago13 περιμένω να διαβάσω επιτυχημένες σου εμπειρίες που θα μοιραστείς μαζί μας. Αλήθεια, πώς επέλεξες αυτό το νικ?
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
έπρεπε να πάρεις την Σοφία φίλε... έχασες
φουλ του κώλου με άσσο της πίπας...
Δε διαφωνώ ότι μπορεί να ήταν καλά και με τη Σοφία, αλλά η ψυχολογία μου χάλασε εκείνη τη στιγμή και τα νεύρα μου δε με άφησαν να σκεφτώ καθαρά, να δω κριτικές για τη Σοφία και να προχωρήσω. Απλά έβρισα την τσατσά κι έφυγα ξενερωμενος.
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Το σχόλιο του τεντέν μου θύμισε εμπειρίες μου από μασάζ. ΟΚ είναι παλιές καθότι δεν περιδιαβαίνω πλέον. Θα περιοριστώ σε μασαζοεμπειρίες για να αναφερθώ σε ομοειδείς χώρους, δλδ αρκετά δωμάτια, αρκετές εργαζόμενες, σαλονάρισμα διακριτικό με ένα μόνο πελάτη και όχι άλλους μαζί, σαλονάρισμα που γίνεται και στα δωμάτια, αγορά χρόνου από τον πελάτη, κτλ.

Πέρασα από μαγαζιά σε μασαζογειτονιές, στο κέντρο, στα προάστια, σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της Αθήνας. Φτηνά ή ακριβά τιμολόγια, μικροί ή μεγάλοι χώροι, με εργονομική ή όχι εσωτερική αρχιτεκτονική, παλιά ή καινούργια μαγαζιά, κτλ.


Όσο κυκλοφορούσα, έζησα πολλά. Στο 42 έχω κάτσει/περιμένει στο καρεκλάκι στο διάδρομο στην είσοδο και με καλύπτανε με παραβάν, για να μην ειδωθούμε με άλλους πελάτες, Όμως αυτό δεν με ενόχλησε, ήταν θέμα διακριτικότητας.

Σε άλλα μαγαζιά (3 τουλάχιστον) με βάλανε στην κουζίνα με τις κοπέλες.

Σε άλλο μαγαζί περίμενα στο δωμάτιο (με πήρε και ο ύπνος) αρκετή ώρα επειδή με είχαν ξεχάσει.

Σε πολλά μαγαζιά με έχουν πάει στα δωμάτια, έχουν σαλονάρει εκεί οι διαθέσιμες, και προφανώς κάποιες φορές έμεινα και κάποιες φορές έμεινα. Μού συνέβη ακόμη και σε πανάκριβο μαγαζί που θα πρέπει να πας 5-6 φορές και ακόμη και έτσι πάλι ίσως να σού κάνουν μόνο μασάζ. Εννοείται ότι δεν ήταν για μένα το συγκεκριμένο μαγαζί, δεν με θέλανε δεν τους ήθελα. Απλά τα πράγματα. Εκεί μάλιστα!, δεν έχεις καμιά απολύτως τύχη και το πληρώνεις και χρυσό. Αυτά που διαβάζω για το 42 δεν έχουν μού λένε κάτι ιδιαίτερο καθώς έχω ζήσει πολλά σκηνικά. Σχετικά με το τηλέφωνο, δεν μπορεί όλος ο κόσμος να έχει το τλφ της Μαρίνας. Με την ευκαιρία, τη Μαρίνα δεν την ήξερα, είχε σαλονάρει και την είχα πετύχει. Διάβασα φέτος ότι και άλλοι την πέτυχαν από σαλονάρισμα. Άρα δεν υπάρχει ενιαίος κανόνας και εξήγηση. Γενικά, αναμφισβήτητα τα ραντεβού μας εξυπηρετούν. Απλώς μπορεί να συμβούν ατυχίες/αστοχίες ακόμη και με ραντεβού.

Κάποια μαγαζιά είναι μεγάλα ή/και έχουν ευνοϊκή διαρρύθμιση. Απορροφούν το συνωστισμό με τους πελάτες, και δεν φαίνεται αυτός. Δεν υπάρχουν δυσλειτουργίες. Πολλές φορές και η διαχείριση είναι επιτυχέστερη. Κάποια δεν έχουν πολλή κίνηση, άρα συνήθως ούτε και δυσλειτουργίες.

Μιλώντας για ραντεβού. Είχα κλείσει κάποτε ραντεβού, και όταν πήγα μού ακυρώθηκε διότι η μασέζ έφυγε λόγω προβλήματος στο σπίτι της. Την είδα δλδ και μού μίλησε. Και είχα κάνει 30 χλμ για να πάω εκεί χωρίς! την επιστροφή!!! Έκτοτε, σε όλα τα μαγαζιά, πάντα έδινα το τηλέφωνο μου, για να με ειδοποιήσουν εάν συμβεί οτιδήποτε. Μού ακυρώθηκαν ραντεβού για λόγους υγείας (περίοδος, λυποθυμίες). Μού αλλάξανε την ώρα και με εξυπηρετήσανε. Επειδή είχαν το νούμερο μου. Απλά τα πράγματα, ακόμη και τα ραντεβού aαπαιτούν follow-up.

Υπήρχαν μαγαζιά (διαβάζω ακόμη υπάρχουν!) που στο σαλονάρισμα έρχονταν οι μασέζ μία-μία και μετά κάθονταν στον καναπέ απέναντι μου ΟΛΕΣ μαζί!!!! Περιμένοντας ΠΟΙΑ θα επιλέξω.

Όσο γράφω θυμάμαι και κάτι να περιγράψω συνοπτικά μεν αλλά πλήρως δε. Δεν θα συνεχίσω άλλο. Θα κουραστήκατε.


Νομίζω ότι ο συμφορουμίτης απλώς ατύχησε. Καλά έκανε και έφυγε αφού είχε πάει στοχευμένα. Αυτό που έκανα εγώ τότε πάντα ήταν να έχω ένα σχέδιο Β’. Επίσης, όταν δεν ταιριάζουμε με κάποια μαγαζιά ή με κάποιες μασέζ δεν ασχολιόμαστε άλλο. Δεν έχει έννοια να χάνουμε χρόνο, ενέργεια, χρήμα, κτλ. Απλά τα πράγματα. ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ, ΙΣΧΎΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.


Longtimeago13 περιμένω να διαβάσω επιτυχημένες σου εμπειρίες που θα μοιραστείς μαζί μας. Αλήθεια, πώς επέλεξες αυτό το νικ?
Συμφωνώ σε ολα μαζί σου..
Δεν έχω την κατάλληλη εμπειρία σε ποσότητα στο πληρωμένο σεξ. Είναι για μένα κάτι περιστασιακό και αυτός είναι ο λόγος που δε γράφω τις λίγες εμπειρίες μου.
Προσπάθησα η αλήθεια είναι να κάνω follow up περίπου μία ώρα πριν το ραντεβού αλλά δε σήκωνε το τηλέφωνο με τίποτα.
Ένας ακόμα λόγος που δε γράφω είναι ότι αν μια φορά καείς με το χυλό, φυσάς και το γιαούρτι..! Ως παντρεμένος μιλάω....
Το nickname είναι συνδιασμός 2 πραγμάτων: longtimeago= ήμουν μέλος στο site από τα πρώτα του βήματα με άλλο nickname και πολύ πιο ενεργή συμμετοχή αλλά κάηκα στο χυλό που είπα παραπάνω...
Το 13 είναι ο αγαπημένος μου αριθμός.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Συμφωνώ σε ολα μαζί σου..
Δεν έχω την κατάλληλη εμπειρία σε ποσότητα στο πληρωμένο σεξ. Είναι για μένα κάτι περιστασιακό και αυτός είναι ο λόγος που δε γράφω τις λίγες εμπειρίες μου.
Προσπάθησα η αλήθεια είναι να κάνω follow up περίπου μία ώρα πριν το ραντεβού αλλά δε σήκωνε το τηλέφωνο με τίποτα.
Ένας ακόμα λόγος που δε γράφω είναι ότι αν μια φορά καείς με το χυλό, φυσάς και το γιαούρτι..! Ως παντρεμένος μιλάω....
Το nickname είναι συνδιασμός 2 πραγμάτων: longtimeago= ήμουν μέλος στο site από τα πρώτα του βήματα με άλλο nickname και πολύ πιο ενεργή συμμετοχή αλλά κάηκα στο χυλό που είπα παραπάνω...
Το 13 είναι ο αγαπημένος μου αριθμός.
Στο μυαλό μου ανέλυσα μια σειρά από συμπτώσεις που μπορεί να οδηγήσουν σε αποτυχία. Παλιός μεν αλλά σκαστός δε, άπειρος, σε έχει τσακώσει η γυναίκα σου παλιά, δυσκολία επικοινωνίας λόγω γάμου, τηλεφωνική δυσκολία π.χ. λόγω πελατειακού peak, αδυναμία να έχεις plan b λόγω γάμου και ψυχολογίας και δυσκολίας στην ενημέρωση στα τεκταινόμενα, το site γράφει ΚΑΚΩΣ ΠΑΝΤΟΥ 3ος/6ος ενώ από τη δημιουργία του μέχρι τώρα είναι ΠΑΝΤΑ στον 3ο..ειχε και στον 6ο που κάηκε από πυρκαγιά, πέτυχες τη μέρα που πιθανόν είχε κίνηση στο μαγαζί, διαθέσιμο χρόνο δεν θα είχες σίγουρα αφού είσαι παντρεμένος… ας μην συνεχίσω.

Μού έχει τύχει οδηγώντας να βλέπω ότι έρχεται το τροχαίο και να μην μπορώ να κάνω τπτ για να το αποφύγω. Επειδή έχουν κλείσει όλες οι επιλογές. Αυτό συνέβη.

Σημείωση: Ναι! Πολλές φορές, δεν απαντούν στα τηλέφωνα όλα τα μαγαζιά. Κοίτα 1 σταθερό και ένα κινητό εάν χτυπούν μαζί, και η υποδοχή έχει το σαλόνι και να σημειώνει τα γραφειοκρατικά, τελείωσε. Μού συμβαίνει. Απλώς εσύ πρέπει να φυλάγεσαι και από τη γυναίκα σου… οπότε τζίφος
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
πρωτη Φορά πρέπει να συμβαίνει να αποφεύγει ο κόσμος να πάει να πηδήξει σε ένα μασάζ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ γιατί οι τσατσαδες είναι παλαβές .

Διαφωνώ αδελφέ .
Ας μην του έκλειναν ραντεβού, από την αρχή .
Και όχι όταν πάει εκεί να του λένε λάθος πάρε ότι θέλουμε εμείς .
Αυτές είναι λογικες καφενείου.

Μα όλα ξεκινούν από εκεί.
Η εξαπάτηση είναι εξαπάτηση είτε συμβαίνει σε νέο ειτε παλιό (ακόμη χειρότερα) πελάτη.
απο τα πιο σωστα ποστ που γραφτηκαν.







κατα τα αλλα "τα ιδια Παντελακη μου,τα ιδια Παντελη μου".
στο μαγαζι σαν να μην περασε μια μερα. η κακοδιαχειριση στα ραντεβου συνεχιζεται κι οσο παει πληθαινουν τα μελη με παραπονα.
η κουβεντα γινεται μονο για τις τσατσαδες κι οχι για τα κοριτσια που ειναι το σωστο.
μονο υγιες δεν το λεει κανεις αυτο.
προσωπικα βρηκα την υγεια μου.
εχω εξι μηνες να πατησω εδω γιατι δεν μου αρεσει να με κοροιδευουν μπροστα στα ματια μου οι τυχαρπαστες τσατσαδες.
ουδεις αναντικαταστατος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Στο μυαλό μου ανέλυσα μια σειρά από συμπτώσεις που μπορεί να οδηγήσουν σε αποτυχία. Παλιός μεν αλλά σκαστός δε, άπειρος, σε έχει τσακώσει η γυναίκα σου παλιά, δυσκολία επικοινωνίας λόγω γάμου, τηλεφωνική δυσκολία π.χ. λόγω πελατειακού peak, αδυναμία να έχεις plan b λόγω γάμου και ψυχολογίας και δυσκολίας στην ενημέρωση στα τεκταινόμενα, το site γράφει ΚΑΚΩΣ ΠΑΝΤΟΥ 3ος/6ος ενώ από τη δημιουργία του μέχρι τώρα είναι ΠΑΝΤΑ στον 3ο..ειχε και στον 6ο που κάηκε από πυρκαγιά, πέτυχες τη μέρα που πιθανόν είχε κίνηση στο μαγαζί, διαθέσιμο χρόνο δεν θα είχες σίγουρα αφού είσαι παντρεμένος… ας μην συνεχίσω.

Μού έχει τύχει οδηγώντας να βλέπω ότι έρχεται το τροχαίο και να μην μπορώ να κάνω τπτ για να το αποφύγω. Επειδή έχουν κλείσει όλες οι επιλογές. Αυτό συνέβη.

Σημείωση: Ναι! Πολλές φορές, δεν απαντούν στα τηλέφωνα όλα τα μαγαζιά. Κοίτα 1 σταθερό και ένα κινητό εάν χτυπούν μαζί, και η υποδοχή έχει το σαλόνι και να σημειώνει τα γραφειοκρατικά, τελείωσε. Μού συμβαίνει. Απλώς εσύ πρέπει να φυλάγεσαι και από τη γυναίκα σου… οπότε τζίφος
Στα περισσότερα έχεις πέσει μέσα!
Ήταν να γίνει και έγινε όπως πολύ σωστά φέρνεις ως παράδειγμα το τροχαίο.
Δεν ευθυγραμμιστηκε ο Κρόνος με τον Δία και έμεινα με το πουλί στο χέρι. Θα μπορούσα να το τραβήξω από τα μαλλιά αλλά οι περιορισμοί που αναφέρεις παραπάνω αλλά και το γεγονός ότι έφαγα ξενερωμα με απέτρεψαν.
Thanks για τα tips συνάδελφε.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
Πολύ λίγες ελάχιστες οι επιλογές σήμερα, Σ40-42 Μαρίνα, Αλίκη καί στο Λ23 Ξένια, Κάτια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
  • Like
Αντιδράσεις: john8

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.168
Πόντοι
4.646
αργια σημερα μαν.
παλι καλα που ηταν μονο κι εκεινες εκει.
Καί σέ αλλά ιδρύματα επίσης λίγες ή επιλογές όπως Σ108. Ξεκούραση τά κορίτσια σωστά νά είναι φρέσκιες. :zfuck: Υπήρχε όμως μεγάλη δυσαρέσκεια από τά ιδρύματα για τό μειωμένο ρόστερ, ενώ ή κίνηση ήταν σχετικά καλή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom