Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Εγώ μάλλον ήμουν από τους τυχερούς και έκλεισα ένα ραντεβού για σήμερα με την πολυσυζητημένη Μαρίνα!
Τώρα βέβαια επειδή δεν έχω ξαναπάει, αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής να με ενημερώσει σε ποιον όροφο δουλεύει θα το εκτιμούσα.
Ευχαριστώ!
1ος οροφος φιλε μου , εχει αλλαξει . Οποιος και να σου ανοιξει εσυ πες ηρθα για να γαμησω , θα σε οδηγησουν στα μονοπατια του ερωτα απο μονοι τους
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
1ος οροφος φιλε μου , εχει αλλαξει . Οποιος και να σου ανοιξει εσυ πες ηρθα για να γαμησω , θα σε οδηγησουν στα μονοπατια του ερωτα απο μονοι τους
Τώρα αυτό να το πάρω ως αστείο?
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.562
Κριτικές
2
Like
19.153
Πόντοι
3.836
Τώρα αυτό να το πάρω ως αστείο?
Κάποιοι δεν έχουν τι να κάνουν και γυρίζουν τα νήματα, δίνοντας ψευδείς πληροφορίες για να μπερδέψουν κανένα αξιότιμο μέλος. Εγώ την πάτησα τις προάλλες, πήγα στον κρεοπώλη και ζήτησα κατσίκι 2%, από το φτηνό και με κοίταζε και κούναγε το κεφάλι του. Ρεζίλι έγινα πάλι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Στον πρώτο έχει κάτι ορθοπεδικά νομίζω . Οποίος θέλει να του τον βάλουν στον γύψο να πάει άμεσα .
ακριβως tribal! .. προφανως οσοι γυροφερνουν μεσα στο μυαλο τους τον 1ο οροφο, θελουν να πανε στον 1ο για να τους τον βαλουν σε γυψο, χαχαχαχα.....

αυτος που θελει μασαζ παει στον 3ο
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
άμα στα σπάσει η σεριφισα πας για γύψο στον πρώτο . Έχει μια λογική αυτό
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Στον πρώτο έχει κάτι ορθοπεδικά νομίζω . Οποίος θέλει να του τον βάλουν στον γύψο να πάει άμεσα
Αν θυμάμαι σωστά όταν είχε πρωτοξεκινήσει το μασάζ στον 6ο όροφο (με τις θρυλικές Jessica και Monica), τότε είχε στον 1ο όροφο τα γραφεία του κόμματος του Εθνικού Μετώπου ( αλλά ο Καρατζαφέρης παραπέρα στην Καλλιρόης έπαιρνε τότε τον κόσμο μαζί του και αναγκαστικά έκλεισαν )...
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Πήρα τα παπάρια μου τελικά και πάω στον 1ο για γύψο...
Η πουτάνα η σεριφισα με κρέμασε..με κλεισμένο ραντεβού και μου λέει "συγνώμη έκανα λάθος, δε μπορεί τελικά η μαρίνα". Γαμώ το σπίτι σου της είπα και έφυγα αφού πρώτα μου επρηξε τις μπάλες να πάρω τη Σοφία. Πάρτη εσύ τη Σοφία μωρή καριολα και βαλτη στον κωλο σου
 

Nik00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
280
Γνωρίζει κανείς ποιο είναι τ ωράριο λειτουργίας για σκ?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
1ος οροφος φιλε μου , εχει αλλαξει . Οποιος και να σου ανοιξει εσυ πες ηρθα για να γαμησω , θα σε οδηγησουν στα μονοπατια του ερωτα απο μονοι τους
εν τω μεταξύ, εκεί υπάρχει κανονικό φυσιοθεραπευτήριο .. πρώην φυσιοθεραπευτής του μπασκετικού Ολυμπιακού
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
Πήρα τα παπάρια μου τελικά και πάω στον 1ο για γύψο...
Η πουτάνα η σεριφισα με κρέμασε..με κλεισμένο ραντεβού και μου λέει "συγνώμη έκανα λάθος, δε μπορεί τελικά η μαρίνα". Γαμώ το σπίτι σου της είπα και έφυγα αφού πρώτα μου επρηξε τις μπάλες να πάρω τη Σοφία. Πάρτη εσύ τη Σοφία μωρή καριολα και βαλτη στον κωλο σου
η πλάκα είναι ότι αν έπερνες την Σοφία, τότε (η Σοφία εννοώ) μπορεί να σου έφερνε και την Μαρίνα
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
Η σερίφισα του Σαββατοκύριακου, η Άννα είναι για πολλές κλωτσιές ..
Μου θυμίζει κάτι αγάμητες Λυκειαρχινες των 80ς, παρθένες ακόμη στα 60 τους

(όχι ότι η καθημερινή η Μαργαρίτα είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς, αλλά τουλάχιστον συζητιέται κάπως)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Πήρα τα παπάρια μου τελικά και πάω στον 1ο για γύψο...
Η πουτάνα η σεριφισα με κρέμασε..με κλεισμένο ραντεβού και μου λέει "συγνώμη έκανα λάθος, δε μπορεί τελικά η μαρίνα". Γαμώ το σπίτι σου της είπα και έφυγα αφού πρώτα μου επρηξε τις μπάλες να πάρω τη Σοφία. Πάρτη εσύ τη Σοφία μωρή καριολα και βαλτη στον κωλο σου
Διαβάσαμε τα πρωινά σου και βρήκαν σε ποιον νεοπα δώσανε κατά λαθος ραντεβού.
Σε έφαγαν στην στροφή.
Καλυτερα να μασάς παρά να μιλας.
Θα μαθεις με τον καιρό.
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
Διαβάσαμε τα πρωινά σου και βρήκαν σε ποιον νεοπα δώσανε κατά λαθος ραντεβού.
Σε έφαγαν στην στροφή.
Καλυτερα να μασάς παρά να μιλας.
Θα μαθεις με τον καιρό.
Δυστυχώς μάλλον έχεις δίκιο...
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Η σερίφισα του Σαββατοκύριακου, η Άννα είναι για πολλές κλωτσιές ..
Μου θυμίζει κάτι αγάμητες Λυκειαρχινες των 80ς, παρθένες ακόμη στα 60 τους

(όχι ότι η καθημερινή η Μαργαρίτα είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς, αλλά τουλάχιστον συζητιέται κάπως)
Έχουν λίγο έως πολύ απότομη συμπεριφορά για ποιο λόγο ήθελα να ήξερα?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
Έχουν λίγο έως πολύ απότομη συμπεριφορά για ποιο λόγο ήθελα να ήξερα?
η Μαργαρίτα κουράζεται λέει εύκολα (δουλεύει 5 μέρες μόνο)

Η Άννα νομίζω ότι γεννήθηκε ξυνή οπότε δεν υπάρχει ερμηνεία
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
πρωτη Φορά πρέπει να συμβαίνει να αποφεύγει ο κόσμος να πάει να πηδήξει σε ένα μασάζ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ γιατί οι τσατσαδες είναι παλαβές .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.168
Πόντοι
4.365
Πήρα τα παπάρια μου τελικά και πάω στον 1ο για γύψο...
Η πουτάνα η σεριφισα με κρέμασε..με κλεισμένο ραντεβού και μου λέει "συγνώμη έκανα λάθος, δε μπορεί τελικά η μαρίνα". Γαμώ το σπίτι σου της είπα και έφυγα αφού πρώτα μου επρηξε τις μπάλες να πάρω τη Σοφία. Πάρτη εσύ τη Σοφία μωρή καριολα και βαλτη στον κωλο σου

Τύπε δεν μας τα λες καλά. Πας πρώτη φορά στο μαγαζί και σου λένε συγνώμη λάθος δεν έχω τη λαμποργκίνι, πάρε τη φεράρι..

Και τα παίρνεις στο κρανίο κιόλας. Προφανώς δεν έχεις διαβάσει και πολύ το νήμα. Έμαθες για Μαρίνα και πήγες καταδρομική...

Σε είδε η σέριφ καινούριο και σου λέει που πας ρε συ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom