Νέα

Ουκρανία - Donetsk

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (12 μέλη και 216 επισκέπτες)

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
σίλβερ εσυ μη κρυβεσαι!ξερω οτι κατα βαθος είσαι και συνδεσμιτης της θυρας 7

Μόλις τώρα ήδα το post σου, και ανατρίχιασα!!! ::) Γάβρος δε γίνομαι ούτε στην εκατοστή μου μετεμψύχωση! :cheesy: Τριφύλλι σ'ετούτη τη ζωή και σ' όποια άλλη με στείλουνε!!  8) 8) 8)

 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Ιωνικάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάρα
 

npp

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι,

Είμαι καινούριος σ'αυτό το site, αλλά αρκετά παλαιός στο άθλημα. Αναφορικά με την Ουκρανία, έχω να σας πω ότι ο Studian έχει απόλυτο δίκιο σε όλα όσα έχει αναφέρει. Όσοι από εσάς ενδιαφέρεστε πραγματικά να μάθετε τι προσφέρεται στην χώρα αυτή (και όχι μόνο), δεν έχετε παρά να εγγραφείτε μέλη στο WorldSexArchives.com από το οποίο θα αντλήσετε ιδιαίτερα χρήσιμες πληροφορίες. Όσον αφορά τα 1000 Euros/night πραγματικά συμβαίνει. Αλλά μόνο σε άσχετους!
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια... χάσαμε τη μπάλα μετρωντας τις τραπεζες της Ουκρανίας. Ότι και να λένε οι φίλοι των υψηλών χαρτοφυλακίων η Ουκρανία είναι μια χώρα σαν όλες τις άλλες όπου η πείνα έχει βγάλει στο δρόμο και στο κλαρί χιλιάδες κοπέλες, χωρίς ιατρικές εξετάσεις, χωρίς προφύλαξη κ.ο.κ.

Το ειτζ δεν έχει κοινωνική καταταξη.

Όσο όμορφη και όσο διμετρη να ειναι μια κοπέλα η οποία πάει με εναν ανδρα ολη νυχτα για 200 ευρωπουλα ποιος που λέει εμένα πως δεν γαμιέται ακαπωτη για 100 παραπάνω!

Αρα καλές οι μουνάρες και τα δίμετρα αλλά καλό είναι να προσέχουμε κιόλας.

Τωρα αναφορικά με τις τραπεζες της Ουκρανίας... αδιαφορώ
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το WorldSexArchives.com είναι επί πληρωμή πρέπει να σημειώσουμε.
 

npp

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε studian, όπως πολύ καλά γνωρίζεις, οι αξιόπιστες πληροφορίες πληρώνονται.

npp/wsa
 

Mitsos_Students

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σπουδαζω στο Ντονετσκ, ειμαι 3+ χρονια εδω περα και μιλαω τα ρωσικα τελεια. Ομως επειδη εχω αρχισει να ξεχναω τα ελληνικα ψαχνω κανεναν εδω περα να συναντηθουμε να τα πουμε

Αμα ειναι στειλτε πμ
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μήτσο όπως βλέπω είσαι καινούργιος στο σάιτ και αυτό είναι το πρώτο σου ποστ.

Θέλω να σε συγχαρώ που έψαξες, διάβασες, βρήκες το ήδη υπάρχον θρεντ από το 2006 και πόσταρες εκεί χωρίς να κάνεις τη μαλακία να ανοίξεις καινούργιο θρεντ όπως κάνουν τα περισσότερα μαλακισμένα χωρίς να έχουν ψάξει καθόλου.

Σου εύχομαι να βρεις και άλλους Έλληνες στο Ντόνετσκ.

Θα ήθελα να σου ζητήσω ότι πληροφορίες έχεις τώρα ή αποκτήσεις στο μέλον για τον αγοραίο έρωτα στην πόλη σου να τη μοιραστής μαζί μας.

Καλή συνέχεια …
 

Mitsos_Students

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ  :) Προστο παρων δεν εχω καθολου πληροφοριες αλλα στο μελλον να ειστε σιγουροι πως οτι μαθω θα το ποσταρω εδω
Επισης οτι ερωτησεις εχετε για την Ουκρανια ευχαριστως να σας βοηθησω
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ  :) Προστο παρων δεν εχω καθολου πληροφοριες αλλα στο μελλον να ειστε σιγουροι πως οτι μαθω θα το ποσταρω εδω
Επισης οτι ερωτησεις εχετε για την Ουκρανια ευχαριστως να σας βοηθησω

φιλαρακι σε ζηλευω!!αχχχχχχχ εχει μουναρες φανταζομαι! απο παιχνιδι τι λεει?ενας τουριστας μονο με λεφτα θα  :knockinb: ? καμακι παιζει?
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
sponsor της βραδιας  ρεντ ντακοτας 
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
4
Πόντοι
0
χερετε.. θα μαι στο Ντονεσκ  αρχες 13-21 Ιουνιου και λογω ΕURO και λογω μια κοπελλιας,αλλα αν γνωριζει κανεις τιποτα ενδιαφερον και ειναι ευκολο ας με ενημερωσει
 

Επισκέπτης
Ευχαριστω πολυ  :) Προστο παρων δεν εχω καθολου πληροφοριες αλλα στο μελλον να ειστε σιγουροι πως οτι μαθω θα το ποσταρω εδω
Επισης οτι ερωτησεις εχετε για την Ουκρανια ευχαριστως να σας βοηθησω
χαθικε αυτοσ ο χρισοσ πορνομεταναστισ γαμοτο(((((
 

Επισκέπτης
molis gyrisa apo donetsk
tromero to donpass arina
kalo to fagito sxetika me rossia
tromeres gynekes kai prothimes gia sxedon ola
kostos evdomada gia pipini 2300uah
 

alepous365

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ζω στο Donetsk αρκετα χρονια, ρωτηστε με οτι θελετε.

upd: Αν μενουν και αλλοι Ελληνες εδω περα πειτε να παμε καμια βολτα, να βρουμε και γκομενες παρεα.
 

Επισκέπτης
Ζω στο Donetsk αρκετα χρονια, ρωτηστε με οτι θελετε.

upd: Αν μενουν και αλλοι Ελληνες εδω περα πειτε να παμε καμια βολτα, να βρουμε και γκομενες παρεα.
Στη Μεταλουργκ παιζει ενας Ελληνοκυπριος
συχναζει στο μπαρακι του Ραμαντα (σεβτσενκο μπουλεβαρντ 20)
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Ζω στο Donetsk αρκετα χρονια, ρωτηστε με οτι θελετε.

upd: Αν μενουν και αλλοι Ελληνες εδω περα πειτε να παμε καμια βολτα, να βρουμε και γκομενες παρεα.
Φιλε τι μισθους εχουν εκει? ενα διαμερισμα ποσο κοστιζει? και γενικα ειναι επικινδυνα τα πραματα ή εχουν ηρεμησει γιατι εχουν ακουστει πολλα παλιοτερα.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Φιλε τι μισθους εχουν εκει? ενα διαμερισμα ποσο κοστιζει? και γενικα ειναι επικινδυνα τα πραματα ή εχουν ηρεμησει γιατι εχουν ακουστει πολλα παλιοτερα.
Στο χαρκοβο εχεις παει τι λεει καλυτερο  απο ντονετσκ ποια η διαφορα τους σαν πολεις.Απο γυναικες που ειναι καλυτερα στο χαρκοβο ή ντονετσκ?
 

alepous365

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Στη Μεταλουργκ παιζει ενας Ελληνοκυπριος
συχναζει στο μπαρακι του Ραμαντα (σεβτσενκο μπουλεβαρντ 20)

Βεβαια πλακα θα εχει αλλα δεν λεει να κοβω βολτες σε 5 αστερων ξενοδοχειο φωναζοντας στα Ελληνικα ελπιζοντας να με ακουσει αυτος  :grin:

Φιλε τι μισθους εχουν εκει? ενα διαμερισμα ποσο κοστιζει? και γενικα ειναι επικινδυνα τα πραματα ή εχουν ηρεμησει γιατι εχουν ακουστει πολλα παλιοτερα.
Ο μεσος μισθος ειναι 300ευρω αυτην την στιγμη. Τωρα νοικιαζω με εναν φιλο ενα καλουτσικο διαμερισμα στο κεντρο και βγαινει 150euro απο τον καθενα. Βεβαια βγαζουμε και οι 2 πανω απο τον μεσο μισθο. Στα περιχωρα ναι ειναι λιγακι επικυνδυνα, αλλα κεντρο και γυρο περιοχες ειναι μια χαρα.
Μου εχουν κολλησει μαγκιες αρκετες φορες αλλα αν ολα πηγαν ενταξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom