Νέα

Ουκρανία - Donetsk

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (22 μέλη και 252 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια.επειδή ξεφύγαμε λιγο,και επειδή κάποιοι γαβροι τηα πάνε ουκρανια,συμφέρει τελικά ή όχι?και για τί τιμές μιλάμε και τι ποιότητα γκόμενας?ας πει κάποιος οριστικα
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Φίλε διάβασε το πρώτο μου post. Συμφέρει όσο δεν φαντάζεσαι για τον απλούστατο λόγο ότι εκεί δεν είναι ΜΟΝΟ μπουρδέλο ή cg. Εκεί την κοπέλλα την γνωρίζεις σε κάποιο κλαμπ πίνετε μερικά ποτά (όχι κονσομασιόν, κανονική χρέωση) πάτε κάπου αλλού αν θέλεις και τέλος καταλήγεις στο ξενοδοχείο. Σαν να βγήκες με την γκόμενα ραντεβού. Για Ντανιέτσκ θα προσπαθήσω να σας δώσω συγκεκριμένα μέρη, τιμές και πιθανόν τηλέφωνα το συντομότερο δυνατόν.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Λοιπόν για να γινόμαστε και χρήσιμοι!! Πρώτη φορά που βοηθάω γάβρους. Ας με συγχωρέσει ο βαζελοθεός. :) Πουτάνες στο Ντανιέσκ.

Ολένκα, 21 ετών: 60 Ευρώ/ώρα. 250 Ευρώ/όλη νύχτα. Έχω και τηλέφωνο για όποιον ενδιαφέρεται. Καλή επιπέδου από εμφάνιση Ντάριας.
Μήλα, 27 ετών: 50$/ώρα. 200$/όλη νύχτα. Ελπίζω να έχω τηλέφωνο σύντομα. Ωραίο κορμί. από φάτσα δεν ξέρω.

Αυτά για την ώρα.
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Λοιπόν για να γινόμαστε και χρήσιμοι!! Πρώτη φορά που βοηθάω γάβρους. Ας με συγχωρέσει ο βαζελοθεός. :)

Ο Θεός δε συγχωρεί ποτέ!! Το ατόπημά σου καταγράφεται, και θα χρειαστεί πολλή προσπάθεια για να εξιλεωθείς! Οι μόνες πουτάνες στο Ντανιέσκ εκείνες τις μέρες θα είναι 20-25, εκ των οποίων οι 18 θα φορούν παπούτσια με τάπες! :cheesy:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μωρέ ας τους γαμήσουν οι Ουκρανοί στο γήπεδο και δεν πειράζει, ας ρίξουν κι αυτοί ένα σε  καμμιά πουτάνα!!!
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Επιτελους μια ωραια τοποθετημενη απαντηση.
Στο τελος του 2005 ηταν 182 εγγεγραμενες τραπεζες απο τις οποιες 160 με αδεια απο την National Bank of Ukraine να προσφερουν τραπεζικες υπηρεσιες για ακριβεια. Κοβω εδω την συζητηση μιας και εγινε πιο πολιτισμενη, τα υπολοιπα απο pm.
 

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Με μπέρδεψε αυτό το thread .... ???
Αν κατάλαβα καλά γαμιούνται οι τραπεζικοί της Ουκρανίας επί χρήμασι στο γήπεδο
 

Επισκέπτης
Σε ποιό χώρο είσαι εσύ Νεοκλή; Λοιπόν εγώ αγόρασα ένα διαμέρισμα το 2000 στην Ουκρανία για 50.000 ευρώ γιατί η αγορά ήταν χαμηλά, και το πούλησα το 2005 100.000. Εγώ το λέω speculation. Αν εσύ το λες κερδοσκοπία δεν με χαλάει.

Πάντς εγώ άλλο εννοούσα στην αρχή.

Εγώ με παράγωγα ασχολούμαι.Αυτό που έκανες με το διαμέρισμα κερδοσκοπία είναι.Στα παράγωγα υπάρχουν οι αντισταθμιστές κινδύνου (hedgers) οι κερδοσκόποι (speculators) και οι arbitrageurs.

Η κερδοσκοπία δεν είναι έγκλημα όπως το παρουσιάζουν τα ΜΜΕ.Η αισχροκέρδια είναι άλλο πράγμα.Ο κερδοσκόπος αναλαμβάνει τρομερούς κινδύνους οπότε πέρνει και υψηλές αποδόσεις.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Συμφωνούμε Νεοκλή!!! Απλώς νόμιζα ότι χρησιμοποιούσες τον όρο με τη λογική των δελτίων της τηλεόρασης.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Δεν γνωρίζω κανέναν που να μην αποσκοπεί στο κέρδος.. ολοι κερδοσκόποι είμαστε...
 

Επισκέπτης
Δεν γνωρίζω κανέναν που να μην αποσκοπεί στο κέρδος.. ολοι κερδοσκόποι είμαστε...

Στον...Στραβελάκη να το πεις (και στους άλλους!) που μόλις πάρει 0,01? η τομάτα βρίζουν τους "κερδοσκόπους".Να μη φας ρε τομάτα.Φάε λάχανο.Ακρίβηνε και αυτό;Μη φας τίποτα.Κάνε δίαιτα.Μάς έχουν πρήξει οι άσχετοι..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφοι παλία είχες πεντοχίλιαρο και λέγαμε έχουμε λεφτά στην τσέπη και τώρα έχεις 30€ και φεύγουν για πλάκα ...αλλάξανε η εποχές.. :)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
συνάδερφοι παλία είχες πεντοχίλιαρο και λέγαμε έχουμε λεφτά στην τσέπη και τώρα έχεις 30? και φεύγουν για πλάκα ...αλλάξανε η εποχές.. :)

Aστα συναγωνιστή... αν ανοίξουμε τέτοια κουβέντα ΔΕΝ θα τελειώσουμε ποτέ!
Θες να βγεις ένα βράδυ και δεν φτάνει το κατοστάρικο για πλάκα... ή πας στο Super Market με 50 E και δεν παίρνεις τίποτα... και πριν το 2000 με τα ΙΔΙΑ χρήματα πέρναγε η βδομάδα... ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑΑΑ
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συμφωνώ φίλε μου απολύτως
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
φ΄λε στουντιαν σε ευχαριστουμε οι γαβροι για τις πληροφοριες σου και αν και βαζελος θα σου φερουμε μια νυφη απο εκει για μονιμη χρηση ως δωρο αν μας πεις και τηλεφωνα!κατά βαθος ολοι γαβροι βρε ειστε αφου οπως λεει και ο νεος Λενιν της εποχης μας Τσουκαλας,το αιμα ειναι κοκκινο αρα ειμαστε ολοι ολυμπιακοι!!!σίλβερ εσυ μη κρυβεσαι!ξερω οτι κατα βαθος είσαι και συνδεσμιτης της θυρας 7
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Στείλε pm με πληροφορίες αν θέλεις διότι σκέφτομαι σοβαρώ να πάω Ντόνεσκ

Λοιπόν για να γινόμαστε και χρήσιμοι!! Πρώτη φορά που βοηθάω γάβρους. Ας με συγχωρέσει ο βαζελοθεός. :) Πουτάνες στο Ντανιέσκ.

Ολένκα, 21 ετών: 60 Ευρώ/ώρα. 250 Ευρώ/όλη νύχτα. Έχω και τηλέφωνο για όποιον ενδιαφέρεται. Καλή επιπέδου από εμφάνιση Ντάριας.
Μήλα, 27 ετών: 50$/ώρα. 200$/όλη νύχτα. Ελπίζω να έχω τηλέφωνο σύντομα. Ωραίο κορμί. από φάτσα δεν ξέρω.

Αυτά για την ώρα.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
δημοσια δεν γινεται να πεσουν τηλς?πρεπει με πμ?αφου ειναι εξωτερικο
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Η κοπέλλα μου έδωσε το τηλέφωνο εμένα, χωρίς να ξέρει ότι εγώ συμμετέχω σε ένα σάιτ πουτανιάριδων! Δεν την ξέρω, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν θα γούσταρα ο καθένας να παίρνει τηλέφωνο για πλάκα. Όποιος στα σοβαρά το θέλει για να πάει στο Ντανιέτσκ ας μου στείλει pm. Σημείωση ότι η κοπέλλα μιλάει Ρώσικα, άρα κάποιος πρέπει να σας βοηθήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom