Νέα

Να βάλω CYTA;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα huckleberry
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Σημερα η cyta σαρωνει,
Ειναι κι αυτη σαν τον μπουρδελιαρη, καποια στιγμη δε θα του σηκωθει.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Εχει βγαλει ανακοινωση...
Εχει βλαβη απο χτες...
www.cyta.gr/el/support/technicalWork]http://www.cyta.gr/el/support/technicalWork[/url]
Και εγω χτες δεν ειχα internet και τηλ....
Σημερα εχω net.. αλλα οχι τηλ..
Πρωτη φορα με την cyta μου συμβαινει κατι τετοιο.. αλλα.. οκ.. συμβαινει κ στις καλυτερες οικογενειες! :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
στα 3,5 χρονια hol ουτε μια μερα δεν με αφησε χωρις ιντερνετ...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
n-OTE-large570.jpg


:)
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
την άλλη βδομάδα κλείνω 2 μήνες, ναι 2 μήνες, από τότε που έκανα την αίτηση και ακόμα δεν έχω ιντερνετ.
επειδή θα είμαι στο ηράθλειο για περιορισμένο χρον. διάστημα(θα φύγω πριν το 12μηνο), έχω χάσει ήδη 2 μήνες, τους οποίους θα πρέπει να πληρώσω λόγω συμβολαίου.
βλέπω και το άλλο θρεντ για την εεττ μπας και βρω καμιά άκρη.

παίζει να κάνω τίποτα άμα πάω στο κατάστημα να τους πω ότι θέλω να μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο όποτε θέλω, έτσι όπως τα κάνατε;

σ.σ.: με πήρε τηλέφωνο μια καριόλα και μου έλεγε στην αρχή αν είναι η διεύθυνση έγκυρη, αν το σταθερό τηλ. που της έδωσα είναι από την ίδια πολυκατοικία κ.ο.κ., ενώ τους πήγα τη σωστή διεύθυνση, λογαριασμό του σπιτιού με όλα τα στοιχεία, τηλέφωνο από τον πάνω όροφο κ.ο.κ., που από την πλευρά μου με καλύπτουν πλήρως.
 

Επισκέπτης
την άλλη βδομάδα κλείνω 2 μήνες, ναι 2 μήνες, από τότε που έκανα την αίτηση και ακόμα δεν έχω ιντερνετ.
επειδή θα είμαι στο ηράθλειο για περιορισμένο χρον. διάστημα(θα φύγω πριν το 12μηνο), έχω χάσει ήδη 2 μήνες, τους οποίους θα πρέπει να πληρώσω λόγω συμβολαίου.
βλέπω και το άλλο θρεντ για την εεττ μπας και βρω καμιά άκρη.

παίζει να κάνω τίποτα άμα πάω στο κατάστημα να τους πω ότι θέλω να μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο όποτε θέλω, έτσι όπως τα κάνατε;

σ.σ.: με πήρε τηλέφωνο μια καριόλα και μου έλεγε στην αρχή αν είναι η διεύθυνση έγκυρη, αν το σταθερό τηλ. που της έδωσα είναι από την ίδια πολυκατοικία κ.ο.κ., ενώ τους πήγα τη σωστή διεύθυνση, λογαριασμό του σπιτιού με όλα τα στοιχεία, τηλέφωνο από τον πάνω όροφο κ.ο.κ., που από την πλευρά μου με καλύπτουν πλήρως.

μήπως έκανες αλλαγή παρόχου και μεταφορά γραμμής γιατί σ'αυτές τις περιπτώσεις ξέρω ότι οι εταιρείες αργούν πολύ για κάποιον λόγο και σε προειδοποιούν κιόλας :think:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
η μονη cyta που αξιζει ειναι η εξυπνη σιτα
maxresdefault.jpg
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
μήπως έκανες αλλαγή παρόχου και μεταφορά γραμμής γιατί σ'αυτές τις περιπτώσεις ξέρω ότι οι εταιρείες αργούν πολύ για κάποιον λόγο και σε προειδοποιούν κιόλας :think:
όχι, καινούρια γραμμή είναι.
μάλιστα με πήρανε τηλέφωνο μόνο όταν έστειλα κάποιο μέιλ σε ό,τι e-mail βρήκα στο σάιτ τους, τεχν. υποστήριξη/εξ. πελατών/marketing/κ.ο.κ., και με πήρανε μάλιστα στις 10 και μισή το βράδυ(και καλά οι ώρες επικοινωνίες είναι μέχρι τις 9...)


δεν ξέρω τι να κάνω γαμώ την πουτάνα μου.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Κινητο εχει βαλει κανεις cyta? Εχει καλο σήμα ή αρχιδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom