Νέα

Να βάλω CYTA;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα huckleberry
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
3ή 4ος χρονος που εχω hol μια χαρα ειναι..κομπλε... :rockon:
αξεχαστα τα καντηλια που εχω ανταλλαξει με ΟΤΕ.... :grin:(οταν ειχα)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
http://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2014/03/samaras-google-wifi.jpg[/img[/URL]]

:headbang3:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.776
Like
68.017
Πόντοι
12.756
μεχρι στιγμης δεν ειχα προβλημα αλλα μονο ενα σερφαρισμα εκανα, συμβαινουν αυτα

Απλα θα εισαι τυχερος , γενικα εχουν προβληματα με cyta , το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να τους βρεις να τους γαμωσταυρισεις..

οταν ειναι off ειναι ολα off , και γενικα ειναι λιγο για στο πουτσο τους ολοι εκει που δουλευουν 
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
πεντε ευρω το μηνα ειναι εξηντα το χρονο δηλαδη σχεδον τεσσερις λογαριασμοι cyta,

σορρυ αλλα αν σκεφτεσαι τα 5ευρω το μηνα τοτε ασε το ιντερνετ ειναι πολυτελεια για σενα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.776
Like
68.017
Πόντοι
12.756
πεντε ευρω το μηνα ειναι εξηντα το χρονο δηλαδη σχεδον τεσσερις λογαριασμοι cyta,

ναι οκ , αλλα σιγουρια , γιατι για 60 ευρω το χρονο αν ειναι να γλυτωνω 50 χριστοπαναγιες που ριχνω σε αυτους καθε φορα , συν τον χρονο που χανω για να βρω τα μουνοπανα , τσαμπα ειναι το 60αρι..

vdsl οτε και στ αρχιδια μας ολα , κατεβαζει τον πατο του , vpn που θελω με Αμερικη και εκει εχω αλλη μια 50αρα γραμμη παιζω λες και ειμαι local..
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.545
Like
2.215
Πόντοι
606
καλησπερα :)  Απο το πρωι δεν εχω cyta στην κεντρικη Μακεδονια που μενω :) τωρα μιλαω απο το προποτζηδικο :) Τα τηλεφωνα τους τους τα εχουν κλειστα μονο αν επικινωνσεις με την cyta κυπρου σε μιλανε :) οσο για την ταχθτητα τους στο ιντερνετ για να δεις μια ταινια  on line κανεις τον ζογκλερ :) ολη την ημερα χωρις ιντερνετ :) :) :) :) :) ενταξει στα @@ μας στην τελικη :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: αλλα να μην απαντανε και στο τηλεφωνο μαλλον να το εχουν κλειστο :) Στον ελληνα θα την κανεις μια φορα την πουστια 2 στην 3 τρως  :zfuck: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τεσπα θα δω τηλεόραση σημερα :) :) :) :) :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
καλησπερα :)  Απο το πρωι δεν εχω cyta στην κεντρικη Μακεδονια που μενω :) τωρα μιλαω απο το προποτζηδικο :) Τα τηλεφωνα τους τους τα εχουν κλειστα μονο αν επικινωνσεις με την cyta κυπρου σε μιλανε :) οσο για την ταχθτητα τους στο ιντερνετ για να δεις μια ταινια  on line κανεις τον ζογκλερ :) ολη την ημερα χωρις ιντερνετ :) :) :) :) :) ενταξει στα @@ μας στην τελικη :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: αλλα να μην απαντανε και στο τηλεφωνο μαλλον να το εχουν κλειστο :) Στον ελληνα θα την κανεις μια φορα την πουστια 2 στην 3 τρως  :zfuck: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τεσπα θα δω τηλεόραση σημερα :) :) :) :) :)
αμα σου κανουν τετοιες πουστιες σηκω κ φυγε...περιμενε μονο να ληξει το συμβολαιο σου....
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.545
Like
2.215
Πόντοι
606
αμα σου κανουν τετοιες πουστιες σηκω κ φυγε...περιμενε μονο να ληξει το συμβολαιο σου....
δεν με πηραζει τοσο πολυ :) :) μαν ειναι η συνηθεια που μας ενοχλει που δεν εχει σημερα καθολου σημα  :) Αναλογα το τι πληρωνεις περνεις με 16  ευρω τον μηνα δεν μπορω να γαμαω στο ιντερνετ ετσι πανε αυτα :) Απλα αυτο το γενικο black αουτ :) μας την εδωσε λιγο αν εχεις συνηθίσει σε πειράζει :) :) :) :) :) 
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
καλησπερα :)  Απο το πρωι δεν εχω cyta στην κεντρικη Μακεδονια που μενω :) τωρα μιλαω απο το προποτζηδικο :) Τα τηλεφωνα τους τους τα εχουν κλειστα μονο αν επικινωνσεις με την cyta κυπρου σε μιλανε :) οσο για την ταχθτητα τους στο ιντερνετ για να δεις μια ταινια  on line κανεις τον ζογκλερ :) ολη την ημερα χωρις ιντερνετ :) :) :) :) :) ενταξει στα @@ μας στην τελικη :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: αλλα να μην απαντανε και στο τηλεφωνο μαλλον να το εχουν κλειστο :) Στον ελληνα θα την κανεις μια φορα την πουστια 2 στην 3 τρως  :zfuck: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τεσπα θα δω τηλεόραση σημερα :) :) :) :) :)
Βάλε να δεις καμιά τσόντα Χρηστάρα :rockon:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαστορα οκ. εδω εχει ψαγμενο κοσμο που μπορει να σου πει δυο φωνηεντα για τα παντα .

Αλλα Ημαρτον ρε πουστη μου (που λεει και ο Γεωργιου  :grin:)

μπες εδω να ξεστραβωθεις
εκει μονο συνδεσεις λενε. αμα ρωτησεις για πουτανες κλπ δεν εχουν ιδεα
 

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
sry αλλα λετε οτι θελετε.wind 5 χρονια τωρα κορυδαλλο βουνο 4,5 ΧΡΟΝΙΑ χωρις μια αποσυνδεση.ειχα βαλει και cyta στην τεως εταιρια μου 2 χρονια ουτε μια αποσυνδεση.σωθηκαν απο τον κωλοοτε.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ.ΠΑΝΤΑ.και συνδεση σε isdn τηλεφωνικο κεντρο.και αυτοι τις ρυθμισεις.και γραμη φαξ.και 4 καναλια φωνη.και ιντερνετ.σε μια συσκευη.56ΕΥΡΩ!!!!ο αδελφος μου 3 χρονια χολ ουτε μια αποσυνδεση.εγω ειμαι τεχνικος και πληρωνα τρελα χρηματα για pstn εξαμηνου.και μετα σε isdn οταν ανοιγα και το δευτερο καναλι να δεις χρεωση..και εξυπηρετηση πςςςςς.ασε ρε,μας ειχαν πιει το αιμα.απο εμας που σκασμενοι φυγαμε πρωτοι (και τον φαγαμε με τα πρωτα προβληματα)ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΦΤΗΝΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ουφ.τα ειπα. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΟΤΕ!!
 

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
και τελος δεν φταιει η καθε cyta αν ο ηλεκτρολογος μαλακιστηκε με τα τηλεφωνικα καλωδια σπιτι ποως εκανε σε μενα.ουτε αν εχεις μαλακια μοντεμ 5 ετων.ουτε αν εισαι 5 χιλ και πανω απο το dslam.και τελος εχετε μηπως δει καμια αλλα εταιρια με αμαξια δικα της να τρεχει στους πελατες?μονο η cyta με τα smart..η και τελος,αν παρασκευη δεν εχεις ιντερνετ με τον οτε,παιζει να εχουν ξηλωσει οι ιδιοι τις καρτες απο το dslam για καμια υπερωρια το σ/κ..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Il.capitano
Γιατι δεν καταλαβα τιποτα αποτι εγραψες, αραγε μονο εγω..
Αν μαθετε κατι για τη cyta ενημερωστε.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ολοι αγοραζουν απο τον οτε ιντερνετ
 

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου τι δεν καταλαβαινεις.για μενα ολες οι σοβαρες εταιριες εχουν ξεπερασει πια οποια παιδικα προβληματα ειχαν.ο οτε ειναι μια απο αυτες αλλα ειναι ακριβος πολυ.
η cyta ειναι μια πολυ καλη εταιρια.φυσικα σε ολες μπορει να σου τυχει μια στραβη αν εισαι σε δυσκολο μερος.εγω πχ σπιτι μου δεν πιανω πανω απο 7.τελος.ειμαι πολυ μακρυα απο το κεντρο(4 χλμ).δεν μπορει να κανει καμια εταιρια τιποτα.και στο ιδιο μερος εχουμε wind,hol,forthnet kai ote.απλως μου την δινει το οτι εχει ενας ενα τεχνικο προβλημα,και κατευθειαν να λεει φταιει η hol πχ.ειναι κολοεταιρια.μακρια.δεν ειναι σωστο.ειναι ισοπεδωση.ο ανταγωνισμος ειναι καλος,μας εφερε internet σε ολους.αν ειναι να παμε ολοι στον οτε,παλι να μεινουν 3 εταιριες να τα βρουν και να πληρωνουμε παλι 100 ευρω τον μηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom