Νέα

Μεξικό-Κανκούν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα argentina@2001
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Τότε που πήγα δεν υπήρχε εγκληματικότητα -αισθανόμουν ασφαλής. Βεβαια από τότε πολλά έχουν αλλάξει στο Μεξικό και δεν θα ήθελα να είμαι κατηγορηματικός.

Εχουν αλλάξει πάααρα πολλά από τότε, δυστυχώς. Σχεδόν κάθε μέρα διαβάζεις στα media για μαζικά εγκλήματα των εμπόρων ναρκωτικών και των μπάτσων και του στρατού (οι μπάτσοι και ο στρατός υποτίθεται κυνηγάνε τους ναρκο-έμπορους). Χωρίς να είμαι σίγουρος, θα το θεωρούσα απίθανο η περιοχή του Κανκούν να μην εχει επιρεαστεί από αυτή την κατάσταση.

EDIT: Τώρα είδα το ποστ του απόλυτου, ο οποίος είπε με το δικό του τρόπο αυτό που έγραψα εγώ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εχουν αλλάξει πάααρα πολλά από τότε, δυστυχώς. Σχεδόν κάθε μέρα διαβάζεις στα media για μαζικά εγκλήματα των εμπόρων ναρκωτικών και των μπάτσων και του στρατού (οι μπάτσοι και ο στρατός υποτίθεται κυνηγάνε τους ναρκο-έμπορους). Χωρίς να είμαι σίγουρος, θα το θεωρούσα απίθανο η περιοχή του Κανκούν να μην εχει επιρεαστεί από αυτή την κατάσταση.

EDIT: Τώρα είδα το ποστ του απόλυτου, ο οποίος είπε με το δικό του τρόπο αυτό που έγραψα εγώ.
Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2011.
Νεκρός ο υπουργός Εσωτερικών του Μεξικού από την πτώση του ελικοπτέρου στο οποίο επέβαινε
 


Ο υπουργός Εσωτερικών του Μεξικού Χοσέ Φρανσίσκο Μπλάκε Μόρα σκοτώθηκε μετά από την πτώση του ελικοπτέρου στο οποίο επέβαινε ενώ μετέβαινε στην πόλη Κουερναβάκα στα νότια του Μεξικού. Μαζί του επέβαιναν ακόμη επτά άτομα. Δεν υπάρχει κανένας επιζών και ακόμη δεν έχουν διευκρινιστεί τα αίτια της συντριβής. Ο θάνατος του Μπλάκε σημειώνεται μόλις τρία χρόνια από τον θάνατο του προκατόχου του Χουάν Καμίλο Μουρίνιο σε δυστύχημα με αεροπλάνο. Ο θάνατος του Υπουργού Εσωτερικών προκαλεί ανησυχία στη χώρα σε μια περίοδο κατά την οποία υπάρχει έξαρση της βίας και μάλιστα λίγους μήνες πριν από τις εκλογές.
 

dimitris k

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ενας τροπος πως πινουν τα σφηνακια στο Μεξικο ειναι χουφτωμα στις  :tits: και σφαλιαρες στα οπισθια μιλαμε για πολυ χουφτωμα καλη φαση να δουλευεις ως σερβιτορος στο Μεξικο μερικα βιντεο
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Μιά χαρά είναι τό MEXICO καί άκόμα πιό καλές οί Μεξικάνες.
Κουκλάρες, ναζιάρες καί προπαντός ξέρουν τήν θέση τους.
Είναι Νο#2 μέ Νο#1 τόν άνδρα.
 

Bill Monero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για Μαζατλαν εχουμε καμια πληροφοριση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom