Νέα

Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μακρυά φίλε και αλάργα.Δεν έχει noiman
001.JPG
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
σκοπεύω ν ανοίξω σχολή να σας εκπαιδεύω.....

κάνε αίτηση.
εγο εχω βγαλι τι σχολι ροστερεσιον με αριστα μιδεν ιπογραμενο
πτιχιο απο το βοθρο και εχο αφτογραφο τισ τζουλισ μασινο
θα κανο λιγοτερα εκσαμινα?
 

ROMANTIC LOVER

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
TPT THN TSEPH SOU KLEISTH KAI TO POULI SOY ME SKOUFI TPT ALLO.....EXEI KAI OMOIOKATALHKSIA...
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
παιδες εγω δευτερα βραδυ επισκεφτηκα ενα κωλομπαρο και μια απο τις γκομενες που δουλευανε (αλλοδαπη η συγκεκριμενη), μου ειπε να την παρω τηλεφωνο για να βρεθουμε... σπιτι της μαλλον, και μου εδωσε τον αριθμο της. σκεφτομαι να την παρω αυριο αλλα επειδη οπως καταλαβαινετε ειμαι αρχαριος στο σπορ, θα ηθελα τις συμβουλες σας και τι να προσεξω...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.919
Like
30.171
Πόντοι
5.006
παιδες εγω δευτερα βραδυ επισκεφτηκα ενα κωλομπαρο και μια απο τις γκομενες που δουλευανε (αλλοδαπη η συγκεκριμενη), μου ειπε να την παρω τηλεφωνο για να βρεθουμε... σπιτι της μαλλον, και μου εδωσε τον αριθμο της. σκεφτομαι να την παρω αυριο αλλα επειδη οπως καταλαβαινετε ειμαι αρχαριος στο σπορ, θα ηθελα τις συμβουλες σας και τι να προσεξω...
Αφου δεν την ξέρεις καλά την γκόμενα
κανόνας απαράβατος <δεν πάς ποτέ πρώτη φορά στο σπίτι της>
απο κει και πέρα τα γνωστά........
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Αφου δεν την ξέρεις καλά την γκόμενα
κανόνας απαράβατος <δεν πάς ποτέ πρώτη φορά στο σπίτι της>
απο κει και πέρα τα γνωστά........
σωστος ο παιχτης... που ξερω τι μπορει να με περιμενει εκει περα?
 

Επισκέπτης
μπορεί και να ανοίξει η τύχη σου ...............
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Θα προσεξεις παρά πολύ αν εχει αριθμό η πολυκατοικία σου απ έξω για να μην μπερδευτεί όταν θα παει τους φίλους της να σε κλέψουν όταν θα σου πουλάει έρωτες σ ένα ραντεβουδακι σας στην παραλιακη...
Α ρε και μας φταίνε οι αλλοδαποί μετά...
και φυσικά χωρίς προφυλακτικο έτσι μη μασάς...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
παιδες εγω δευτερα βραδυ επισκεφτηκα ενα κωλομπαρο και μια απο τις γκομενες που δουλευανε (αλλοδαπη η συγκεκριμενη), μου ειπε να την παρω τηλεφωνο για να βρεθουμε... σπιτι της μαλλον, και μου εδωσε τον αριθμο της. σκεφτομαι να την παρω αυριο αλλα επειδη οπως καταλαβαινετε ειμαι αρχαριος στο σπορ, θα ηθελα τις συμβουλες σας και τι να προσεξω...

θες να παω στη θεση σου ή θα το καταλαβει ?  :think:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
Την Ούγια
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
παιδες εγω δευτερα βραδυ επισκεφτηκα ενα κωλομπαρο και μια απο τις γκομενες που δουλευανε (αλλοδαπη η συγκεκριμενη), μου ειπε να την παρω τηλεφωνο για να βρεθουμε... σπιτι της μαλλον, και μου εδωσε τον αριθμο της. σκεφτομαι να την παρω αυριο αλλα επειδη οπως καταλαβαινετε ειμαι αρχαριος στο σπορ, θα ηθελα τις συμβουλες σας και τι να προσεξω...

Λοιπόν ....
Πιθανότητες....1η ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ   25%
              2η ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙ  ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΗΤΕ 25%
              3η ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ BAR ΟΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΞΕΚΟΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ !!!  45%
              4η ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗ ΔΕΗ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ !  5%
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Λοιπόν ....
Πιθανότητες....1η ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ   25%
              2η ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙ  ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΗΤΕ 25%
              3η ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ BAR ΟΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΞΕΚΟΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ !!!  45%
              4η ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΠΗΔΗΧΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗ ΔΕΗ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ !  5%
Ψηφίζω το 3 και δίνω 70% πιθανότητες,αν και το θέμα είναι κάπως παλιό (μόνο 4 χρονών ντε) οπότε ο φίλος μάλλον δεν την πήδηξε ποτέ.
 

Επισκέπτης
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:

Ήθελε να σου κωλοτριφτεί και να σου βάλει την υπόνοια οτι θα την γαμήσεις εύκολα για να ξαναπας στο μαγαζί, να της χώσεις κι αλλα γκαφρά και να συνεχιστεί το βιολί, να βγαίνατε εξω, ξανα στο μαγηαζί και μπορεί και να γαμούσες. Γουστάρεις?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.919
Like
30.171
Πόντοι
5.006
Ερώτηση: Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;
Aπάντηση: Tα λεφτά σου φίλε μου,τα λεφτά σου!
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
90% οτι σε σκεφτεται και οτι θα ηθελε να σε δει και αρα να περασεις απο το μαγαζι
9% να την παρεις βιζιτα εκτος
1% οτι σε γουσταρει και θα  :fuck2: τζαμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom