Νέα

Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
σε πηρε τηλ μια κολομπαρου που την κερασες ποτα τι λες να ηθελε?

να ξαναπας για να τα χωσεις τι αλλο?

μηπως σε ερωτευτηκε και θελει να σε παντρευτει :jerking:
 

Επισκέπτης
Φιλε να σε φαει δεν σε τρωει, τωρα μπορει να χωσεις λιγα λευτα παραπανω αλλα θα κερδισεις εμπιρειες εγω λεω να την παρεις εσυ αν και τα ψιλοσκατωσες
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειχα παει πρωτη φορα παρεα με ενα φιλο μου σε ενα κωλομπαρο και κερασαμε ποτα τις γκομενες που μας ζητησαν τα τηλ μας.Μετα απο καμια 15αρια μερες με πηρε τηλ μια κυριακη μεσημερι μια απο αυτες.Δεν ξερω τι ηθελε απο μενα και τρομαξα και της ειπα οτι εκανε  λαθος.Τι ηθελε στο τηλ αυτή να μου πει? :think: :think: :think:
Προσοχη γιατι οι γυναικες των μπαρ δαγκωνουν ασχημα....στο οικονομικο εννοω!!!!!
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;  φιλε μου δε χρειαζετε να προσεξεις τιποτα!  να ανυσηχεις μονο αν σε παρει τηλεφωνο  κανας κωλομπαρας ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Εάν είσαι κουρούπας και φοράς περούκα, μπορεί και να σε παντρευτεί.

Εγγυημένο!

:2funny:
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;   φιλε μου δε χρειαζετε να προσεξεις τιποτα!  να ανυσηχεις μονο αν σε παρει τηλεφωνο  κανας κωλομπαρας ;)
μου του λετε μαλακιες τα κολομπαρα ετσι δουλευουν οι γκομενες περνουν τηλ

τους πελατες να πηγαινουν να τα χωνουν στο μαγαζι αυτο και μονο μηυν ανησυχεις για τιποτα αλλο
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Καλα λεγε εσυ...φυσικη τριχα ο τσιγγανος...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
5 τρίχες όλες και όλες....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
οτι θυμαμαι χαιρομαι :2funny: :2funny:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.photodom.com/photos/2010/03/26/1794956.jpg[/img[/URL]]


Αυτη σε πηρε τηλ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μου του λετε μαλακιες τα κολομπαρα ετσι δουλευουν οι γκομενες περνουν τηλ

τους πελατες να πηγαινουν να τα χωνουν στο μαγαζι αυτο και μονο μηυν ανησυχεις για τιποτα αλλο
Ολοι πρεπει να κανουν καταθεση στο βωμο του κωλομπαρου :rockon: :rockon: :rockon:
Κανενας δεν επαθε τιποτα πηγε μια-δυο εμαθε
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;

Πρώτα απ' όλα δεν πρόσεξες που της έδωσες το τηλέφωνο για να σε πάρει... :booty:

Άσχετα από τους λόγους για τους οποίους σου τηλεφώνησε αυτή, σημασία έχει για εσένα οι λόγοι για τους οποίους εσύ θέλεις να είσαι μαζί της...

ελπίζω να μην σε μπέρδεψα...  :)

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ξερω γω????

Εμας ρωτας πχ?

Απλα ηταν τα πραγματα....σε παιρνει τηλεφωνο...

ΑΥΤΗ¨-> "Καλησπερα Μωρο μου τι κανεις??? σε θυμηθηκα ειχα καιρο να σε δω και σε πηρα τηλεφωνο"

ΕΣΥ -> "Καλησπερα γλυκεια μου...τι συμπτωση σημερα θα σε επαιρνα και εγω αλλα μρ προλαβες"

ΕΣΥ -> "Τι κανεις πως εισαι???"

ΑΥΤΗ -> "Καλα ποτε θα περασεις απο το μαγαζι?"

ΕΣΥ -> "Θα περασω αλλα θα αργησω λιγο...οποτε μιας και με σκεφτεσαι και σε σκεφτομαι και εγω ας  μην το αργουμε... ας βρεθουμε καπου οι 2 μας και στο μαγαζι ερχομαι οποτε ειναι"

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΤΕΣΤΑΡΕΙΣ......

Τι ακριβως θελει απο σενα η τυπισσα...τι διαολο γλωσοδετη σας πιανει? Ερχεσαι ρωτας εμας... καλα κανεις...απο την μια αλλα απο την αλλη ρε φιλαρακο εμεις δεν μπορουμε να σου κανουμε κατι ουτε να σου πουμε κατι αληθινο.....δεν ειμαστε μεσα στο μυαλο της καθε τυπισσας.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
να μην σε μαδησεί ίσως, να μην σου κλείσει το σπίτι ισως????
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ξερω γω????

Εμας ρωτας πχ?

Απλα ηταν τα πραγματα....σε παιρνει τηλεφωνο...

ΑΥΤΗ¨-> "Καλησπερα Μωρο μου τι κανεις??? σε θυμηθηκα ειχα καιρο να σε δω και σε πηρα τηλεφωνο"

ΕΣΥ -> "Καλησπερα γλυκεια μου...τι συμπτωση σημερα θα σε επαιρνα και εγω αλλα μρ προλαβες"

ΕΣΥ -> "Τι κανεις πως εισαι???"

ΑΥΤΗ -> "Καλα ποτε θα περασεις απο το μαγαζι?"

ΕΣΥ -> "Θα περασω αλλα θα αργησω λιγο...οποτε μιας και με σκεφτεσαι και σε σκεφτομαι και εγω ας  μην το αργουμε... ας βρεθουμε καπου οι 2 μας και στο μαγαζι ερχομαι οποτε ειναι"

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΤΕΣΤΑΡΕΙΣ......

Τι ακριβως θελει απο σενα η τυπισσα...τι διαολο γλωσοδετη σας πιανει? θελετε και γκομενα
Δεν γαμας ετσι κατευθειαν πρεπει να πας 2-3 φορες να χοσεις κανα ψιλο και μετα το κοβεις...
εκει θα τεσταρεις τι ακριβος θελει.

Οσο για τον φιλο μας που ρωταει θα πω τα εξης.Προσοχη μη κανεις καμια μαλακια και ερωτευτης γιατη την γαμησες!!!!
Να εχεις παντα στο μυαλο σου οτι το μονο που θελει απο εσενα ειναι τα λευτα σου,αυτη ξερει οτι θα σκευτεσαι τα παραπανω και αν σε γουσταρει πραγματικα θα στο διξει,και πιστεψε με θα το καταλαβεις.
Μονο ξαναλεω (ως παθων) προσοχη κατα 90% το μονο που θελει ειναι να σε κανει να την ερωτευτης για να σε εχει πελατη,και αμα πεσεις στη λουμπα δυσκολα πολλη δυσκολα ξυπνας....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
προς ενημερωση παιδια το τηλ της κωλομπαρους εγινε στις 19/11/09
οτι ηταν να γινει εγινε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom