Νέα

Mε πήρε τηλ. μια κωλομπαρού..τί να προσέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν γαμας ετσι κατευθειαν πρεπει να πας 2-3 φορες να χοσεις κανα ψιλο και μετα το κοβεις...
εκει θα τεσταρεις τι ακριβος θελει.

Οσο για τον φιλο μας που ρωταει θα πω τα εξης.Προσοχη μη κανεις καμια μαλακια και ερωτευτης γιατη την γαμησες!!!!
Να εχεις παντα στο μυαλο σου οτι το μονο που θελει απο εσενα ειναι τα λευτα σου,αυτη ξερει οτι θα σκευτεσαι τα παραπανω και αν σε γουσταρει πραγματικα θα στο διξει,και πιστεψε με θα το καταλαβεις.
Μονο ξαναλεω (ως παθων) προσοχη κατα 90% το μονο που θελει ειναι να σε κανει να την ερωτευτης για να σε εχει πελατη,και αμα πεσεις στη λουμπα δυσκολα πολλη δυσκολα ξυπνας....

Μια χαρα ΓΑΜΑΣ αμα η αλλη το εχει σκοπο φιλαρακο.... Και ισα ισα σεβεται και την εξυπναδα σου.... Σου λεει αυτος δεν ειναι κανας μαλακας...αμυαλος που ακουει μονο τον πουτσο του.

Και εν παση περιπτωσει αμα δεν δεχοταν αυτη την εξηγηση θα ειχα λαβει το μηνυμα. Και το τεστακι θα ειχε πετυχει "Η ΤΥΠΙΣΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΜΕ ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΜΟΥ"

Οποτε θα ειχα 2 επιλογες... Η να την γειωσω και να ψαξω αλλου.... Η να παω να πιασω τον μαγαζατορα και να κανω αλλη εξηγηση.9Αλλωστε θα ηξερα πλεον τι εξηγηση θα επρεπε  να κανω -μιας και θα ηθελα οπωσδηποτε να την γαμησω- ελα εδω εσυ...ποσα θες? ΤΟΣΑ... ωραια παρτα και μοιραστειτε τα αλλα την θελω την ταδε ΩΡΑ στο ΤΑΔΕ ΜΕΡΟΣ και χωρις πολλα πολλα μπερδεματα...ειστε μεσα?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τι ακριβως θελει απο σενα η τυπισσα...τι διαολο γλωσοδετη σας πιανει? Ερχεσαι ρωτας εμας... καλα κανεις...απο την μια αλλα απο την αλλη ρε φιλαρακο εμεις δεν μπορουμε να σου κανουμε κατι ουτε να σου πουμε κατι αληθινο.....δεν ειμαστε μεσα στο μυαλο της καθε τυπισσας.

Θα μπορούσε να ήταν χειρότερα ...  ;)

προς ενημερωση παιδια το τηλ της κωλομπαρους εγινε στις 19/11/09
οτι ηταν να γινει εγινε..

Αυτό να λέγεται!!!  ;)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Θα έλεγε πως δεν έχεις να προσέξεις τίποτα απολύτως και να αφήσεις να πράγματα να οδηγηθούν μόνα τους.Η πορεία και μόνο θα δείξει που "πηγαίνει" το πράμα.Μπορεί να σημαίνει πολλά μπορεί να σημαίνει και απολύτως τίποτα το γεγονός ότι σε πήρε τηλέφωνο,διότι πολύ απλά μπορεί να σε θέλει "από κοντά" γιατί είσάι ένα ακόμα καλό μεροκάμματο,αλλά βεβαίως γυναίκες είναι κι αυτές και μπορεί να θέλει και κάτι παραπάνω.....πρέπει να ακολουθήσεις και το ένστικτο σου καμιά φορά.
Υ.Γ:Αν δεις ότι παρατραβάει το σχοινί και ότι σε καλεί να έρθεις από το μαγαζί γιατί "της έλειψες" τότε κάτι δε πάει καλά....ο καλύτερος τρόπος για να διαπιστώσεις τί παίζει είναι να βγείτε και όχι δια του τηλεφώνου...αυτά από μένα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θα έλεγε πως δεν έχεις να προσέξεις τίποτα απολύτως και να αφήσεις να πράγματα να οδηγηθούν μόνα τους.Η πορεία και μόνο θα δείξει που "πηγαίνει" το πράμα.Μπορεί να σημαίνει πολλά μπορεί να σημαίνει και απολύτως τίποτα το γεγονός ότι σε πήρε τηλέφωνο,διότι πολύ απλά μπορεί να σε θέλει "από κοντά" γιατί είσάι ένα ακόμα καλό μεροκάμματο,αλλά βεβαίως γυναίκες είναι κι αυτές και μπορεί να θέλει και κάτι παραπάνω.....πρέπει να ακολουθήσεις και το ένστικτο σου καμιά φορά.
Υ.Γ:Αν δεις ότι παρατραβάει το σχοινί και ότι σε καλεί να έρθεις από το μαγαζί γιατί "της έλειψες" τότε κάτι δε πάει καλά....ο καλύτερος τρόπος για να διαπιστώσεις τί παίζει είναι να βγείτε και όχι δια του τηλεφώνου...αυτά από μένα

Αυτο ειπα και εγω πριν....Πηγε στο μαγαζι...εδειξε την "καλη" του διαθεση....εκανε μια - δυο προσφορες τελειωνει εκει.

Τωρα καλο θα ειναι να "απομονωσει" το "θηραμα".... Καποιος αλλος πριν συναγωνιστης μου ειπε πως δεν ΓΑΜΑΣ ετσι τις συγκεκριμενες... ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη του. Αλλα εχω και εγω να επισημανω πως αν ειναι ετσι το "παιχνιδι" αυτο εγω προσωπικα δεν δεχομαι να το παιξω.

Δεν με συμφερει να παιζω παιχνιδια... να εμπλεκομαι σε παιχνιδια και να χαλαω την ενεργεια μου αν μακροπροθεσμα δεν βλεπω πως μπορω να "νικησω" Ειναι αποτελεσματικοτερο να κανω Υπομονη  και να κρατησω την ενεργεια μου μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο απο ολες τις αποψεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ειδικα το τελευταιο που λεω το εχω εμπεδωσει ΚΑΛΑ.

Να καιγεσαι τωρα με μια γκομενα η οποια και δεν αξιζει απο αποψη χαρακτηρα και δεν εχει να σου δωσει και πολλα...να χαλας ενεργεια ΤΣΑΜΠΑ και εν τελει να απογοητευεσαι...και μετα να σου σκαει μυτη η ΚΑΛΗ...απο ολες τις αποψεις και να μην εχεις ενεργεια να παιξεις μαζι της επειδη καθησες και την χαραμησες με το μαλακισμενο...

και ολα αυτα επειδη δεν ειχα λιγο περισσοτερη Υπομονη.

ε λοιπον? μαλακια δεν ειναι? δειτε το και ετσι.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Αυτο ειπα και εγω πριν....Πηγε στο μαγαζι...εδειξε την "καλη" του διαθεση....εκανε μια - δυο προσφορες τελειωνει εκει.

Τωρα καλο θα ειναι να "απομονωσει" το "θηραμα".... Καποιος αλλος πριν συναγωνιστης μου ειπε πως δεν ΓΑΜΑΣ ετσι τις συγκεκριμενες... ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη του. Αλλα εχω και εγω να επισημανω πως αν ειναι ετσι το "παιχνιδι" αυτο εγω προσωπικα δεν δεχομαι να το παιξω.

Δεν με συμφερει να παιζω παιχνιδια... να εμπλεκομαι σε παιχνιδια και να χαλαω την ενεργεια μου αν μακροπροθεσμα δεν βλεπω πως μπορω να "νικησω" Ειναι αποτελεσματικοτερο να κανω Υπομονη  και να κρατησω την ενεργεια μου μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο απο ολες τις αποψεις.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Αυτο ειπα και εγω πριν....Πηγε στο μαγαζι...εδειξε την "καλη" του διαθεση....εκανε μια - δυο προσφορες τελειωνει εκει.

Τωρα καλο θα ειναι να "απομονωσει" το "θηραμα".... Καποιος αλλος πριν συναγωνιστης μου ειπε πως δεν ΓΑΜΑΣ ετσι τις συγκεκριμενες... ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη του. Αλλα εχω και εγω να επισημανω πως αν ειναι ετσι το "παιχνιδι" αυτο εγω προσωπικα δεν δεχομαι να το παιξω.

Δεν με συμφερει να παιζω παιχνιδια... να εμπλεκομαι σε παιχνιδια και να χαλαω την ενεργεια μου αν μακροπροθεσμα δεν βλεπω πως μπορω να "νικησω" Ειναι αποτελεσματικοτερο να κανω Υπομονη  και να κρατησω την ενεργεια μου μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο απο ολες τις αποψεις.
έκανα μαλακία πριν και χάθηκε το μήνυμα μου.σε γενικές γραμμές έγραψα ότι συμφωνώ μαζί σου και ότι δεν αξίζει να ασχολείται κανείς για πολύ,διότι χαραμίζει χρόνο,χρήμα και το κυριότερο ψυχική υγεία αν κολλήσει άγρια(και αυτές έχουν το τρόπο τους να σε κάνουν να κολλάς).τέλος συμβούλεψα απλά ότι πρέπει ο φίλος να είναι υπομονετικός και να δει τί παίζει για να πράξει αναλόγως....αν π.χ αποφεύγει αυτή να τον συναντήσει παραέξω και μένουν μόνο στα τηλεφωνικά και στις συναντήσεις στο κωλόμπαρο ας τη κάνει με ελαφρά πηδηματάκια το συντομότερο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
έκανα μαλακία πριν και χάθηκε το μήνυμα μου.σε γενικές γραμμές έγραψα ότι συμφωνώ μαζί σου και ότι δεν αξίζει να ασχολείται κανείς για πολύ,διότι χαραμίζει χρόνο,χρήμα και το κυριότερο ψυχική υγεία αν κολλήσει άγρια(και αυτές έχουν το τρόπο τους να σε κάνουν να κολλάς).τέλος συμβούλεψα απλά ότι πρέπει ο φίλος να είναι υπομονετικός και να δει τί παίζει για να πράξει αναλόγως....αν π.χ αποφεύγει αυτή να τον συναντήσει παραέξω και μένουν μόνο στα τηλεφωνικά και στις συναντήσεις στο κωλόμπαρο ας τη κάνει με ελαφρά πηδηματάκια το συντομότερο

+1 Σωστος.
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά , έχω κι εγώ ένα σοβαρό πρόβλημα....

πριν καμιά βδομάδα , με πήραν τηλ. δύο κωλομπαρούδες..τι να προσέξω ?

α) μην τυχόν κ με πάρουν τρεις ?
β) μήπως θέλουν λεφτά ?
γ) κι αν τις ερωτευτώ κ τις δύο ?
δ) ....
ε) ......
στ) .......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδιά , έχω κι εγώ ένα σοβαρό πρόβλημα....

πριν καμιά βδομάδα , με πήραν τηλ. δύο κωλομπαρούδες..τι να προσέξω ?

α) μην τυχόν κ με πάρουν τρεις ?
β) μήπως θέλουν λεφτά ?
γ) κι αν τις ερωτευτώ κ τις δύο ?
δ) ....
ε) ......
στ) .......
να πηδηξω τα ''δ'' και ''ε'' και να σου πω το ''στ'' ή θα εχεις κενά ?????
 

Επισκέπτης
να πηδηξω τα ''δ'' και ''ε'' και να σου πω το ''στ'' ή θα εχεις κενά ?????

ελπίζω να μην κάνεις πλάκα φίλε μου..είναι σοβαρό το θέμα μου...

αν μπορείς να βοηθήσεις οκ...αλλιώς θα σε παρακαλούσα να μην σχολιάζεις μήπως κ με διαφωτίσει κάποιος άλλος φίλος από εδώ...με παρόμοια εμπειρία...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελπίζω να μην κάνεις πλάκα φίλε μου..είναι σοβαρό το θέμα μου...

αν μπορείς να βοηθήσεις οκ...αλλιώς θα σε παρακαλούσα να μην σχολιάζεις μήπως κ με διαφωτίσει κάποιος άλλος φίλος από εδώ...με παρόμοια εμπειρία...

σκοπεύω ν ανοίξω σχολή να σας εκπαιδεύω.....

κάνε αίτηση.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ελπίζω να μην κάνεις πλάκα φίλε μου..είναι σοβαρό το θέμα μου...

αν μπορείς να βοηθήσεις οκ...αλλιώς θα σε παρακαλούσα να μην σχολιάζεις μήπως κ με διαφωτίσει κάποιος άλλος φίλος από εδώ...με παρόμοια εμπειρία...
παληκαρι,

ειναι ενα παιδι εδω πολύ καλο. σωτηρης λεγεται..

βρες τον και ρωτα τον. ειναι της λογικης ''ανθρωπος που προσπαθη να βοηθηση τους αλλους με αυτα που γνωριζη...''

απευθύνσου σ αυτον να βρεις τη γαληνη σου..  :priest: :priest: :priest: :priest:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Αυτο ειπα και εγω πριν....Πηγε στο μαγαζι...εδειξε την "καλη" του διαθεση....εκανε μια - δυο προσφορες τελειωνει εκει.

Τωρα καλο θα ειναι να "απομονωσει" το "θηραμα".... Καποιος αλλος πριν συναγωνιστης μου ειπε πως δεν ΓΑΜΑΣ ετσι τις συγκεκριμενες... ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη του. Αλλα εχω και εγω να επισημανω πως αν ειναι ετσι το "παιχνιδι" αυτο εγω προσωπικα δεν δεχομαι να το παιξω.

Δεν με συμφερει να παιζω παιχνιδια... να εμπλεκομαι σε παιχνιδια και να χαλαω την ενεργεια μου αν μακροπροθεσμα δεν βλεπω πως μπορω να "νικησω" Ειναι αποτελεσματικοτερο να κανω Υπομονη  και να κρατησω την ενεργεια μου μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο απο ολες τις αποψεις.
Συμφονω με αυτα που λες,οταν ειπα δεν γαμας ετσι ενοουσα οτι πρεπει να πας 2-3 φορες για να γινει το θεμα,ο τυπος αναφερει οτι πηγε μια φορα και μετα τον επερνε τηλ...Και ειπα αν αυτος θελει να ψαχτει ας παει κανα 2 φορες και μετα θα δει τι παιζει,κατα την γνωμη μου με μια φορα που τον ειδε ειναι δυσκολο να τον καψουρευτικε και να τον ψαχνει στα τηλεφονα..Βρομα η δουλεια, αλλα δεν χανει και τιποτα να κανει μια προσπαθεια.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ειδικα το τελευταιο που λεω το εχω εμπεδωσει ΚΑΛΑ.

Να καιγεσαι τωρα με μια γκομενα η οποια και δεν αξιζει απο αποψη χαρακτηρα και δεν εχει να σου δωσει και πολλα...να χαλας ενεργεια ΤΣΑΜΠΑ και εν τελει να απογοητευεσαι...και μετα να σου σκαει μυτη η ΚΑΛΗ...απο ολες τις αποψεις και να μην εχεις ενεργεια να παιξεις μαζι της επειδη καθησες και την χαραμησες με το μαλακισμενο...

και ολα αυτα επειδη δεν ειχα λιγο περισσοτερη Υπομονη.

ε λοιπον? μαλακια δεν ειναι? δειτε το και ετσι.
Απο που ρε φιλε βγαζεις το συμπερασμα οτι οσες κανουν αυτη τη δουλεια δεν εχουν χαρακτηρα και δεν εχουν τιποτα να δωσουν??
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Απο που ρε φιλε βγαζεις το συμπερασμα οτι οσες κανουν αυτη τη δουλεια δεν εχουν χαρακτηρα και δεν εχουν τιποτα να δωσουν??

Δεν μιλησα για αυτες. Μιλησα Γενικα. Αλλωστε δεν εχω μπλεξει ποτε με κωλομπαρου ως τωρα...δεν ετυχε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom