Νέα

Τι να κάνω??Γουσταρει??? "Η απλά κανω χαζά σενάρια στο μυαλό μου??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostixos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Πεμπτον,γυαλια?9-10 η ωρα το βραδυ?και ναι ξερω το γαλακτος εχει μυωπια.αρα θες να μου πεις οτι τα αφησε επιτηδες για να σου πει να γυρισεις..χμμ και αν δεν μπορουσες?θα εμεναν εκει?θα τα πεταγες?και αν δεν ταβλεπες?και τα εβρισκε η δικια σου..θεα τυχη

τυπε ειχε δευτερο ζευγαρι δωρεαν απο μαρκ αλεν και δεν την ενοιαζε  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Ερώτηση:

Πόσα μπαρμπάδια υπάρχουν εδω μέσα ρε πούστη μου;
Όταν στο "βγαίνω με γκόμενα" η επόμενη ατάκα είναι "που να τη πάω για ουζάκι/τσιπουράκι" ........και πάει στο διάολο αν μένεις στο Βόλο ....
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Προστυχε η τυπισσα γουσταρει!!

Ειναι κλασικη περιπτωση ..
η τυπισσα ειναι ακομα σε σχεση με το τυπο ή ειναι στα χωρισματα..παρολα αυτα δεν περναει καλα και θελει να ξεδωσει..εχει καταλαβει οτι γουσταρεις κ σκεφτεται να το κανει το ψυχικο μαζι σου..

παρε καποτες μαζι σου γτ μετα το τσιπουρο το μελλον προδιαγραφεται λαμπρο!

 

argendo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Προστυχε η τυπισσα γουσταρει!!

Ειναι κλασικη περιπτωση ..
η τυπισσα ειναι ακομα σε σχεση με το τυπο ή ειναι στα χωρισματα..παρολα αυτα δεν περναει καλα και θελει να ξεδωσει..εχει καταλαβει οτι γουσταρεις κ σκεφτεται να το κανει το ψυχικο μαζι σου..

παρε καποτες μαζι σου γτ μετα το τσιπουρο το μελλον προδιαγραφεται λαμπρο!

εχει βγει και το επομενο επεισοδιο. Χτες ανεβηκε.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
πενταγιο ποσες φορες εχυσες σημερα

καμιαα εχυσα ομως εχθεςς καλα..τοσσο που φωναζα oh my god..oh my lord..oh my mary..
you are so deep..please dont stop...fuck me..

που σημερα με δουλευε ψιλο γαζι ο τυπος κ με ρωτουσε πως μου φανηκε το σεξ χθες βραδυ!! χαχα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εκει λοιπόν που οδηγάω και χτυπάω το κεφάλι μου και λεω ποσο μαλακοφλωρος εισαι !! Αγαμητε ! γιατί δεν τις είπες να ανέβεις επάνω..
Χτυπάει μηνυμα στο κινητό.
- έχω ξεχάσει το γυαλιά μου στο αυτοκίνητο μπορείς να μου τα φέρεις γιατί τα χρειάζομαι και να τα ανεβάσεις επάνω στο 4 όροφο ?
- Εννοιται τις λεω.. Και κανω αναστροφή .
Φτάνω χτυπάω ανοίγει η πόρτα και μου βγαίνει μόνο με ένα μπλουζάκι άσπρο και σχεδόν να φαίνονται ολα.
Και,ορμάω!!!
Τωρα δεν θα σας περιγράψω πως πηδηχτηκαμε λεπτό,προς λεπτό .Αλλα τρελή πίπα, φωνάζει,πολυ...
Σε ένα σημείο θέλω να σταθώ μόνο.
Εκει που χαμουρευομασταν και αρχισα. Τα χουφτώματα και τα δάχτυλα χτυπάει το κινητό της.
Ήταν το αγόρι της . Λεω παει θα ξενερωσουμε.. Μου λέει,πρέπει να απαντήσω.
- Ελα αγάπη του λέει Ε γω κόκκαλο. Ναι βγήκα γύρισα,πριν10 λεπτα  και αρπάζει λοιπόν το χέρι μου και το βάζει στο μουνι της. Εγω αρχίζω να το δαχτυλωνω ένα δάχτυλο 2 δάχτυλα... Και εκει που τις το έπαιζα λέει στο τηλέφωνο ΚΑΙ ΕΓΩ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!! Μένω μαλακας ..και την κοιτάω και μου χαμογελάει . !!!
Λοιπόν μωρο μου κλείνω θα τα πούμε αύριο  του λέει σ αγαπάω τα λεμε αύριο..
Το κλείνει λοιπόν και λεω απο μεσα τωρα θα σε Ξεφτιλισω! Μιλάμε νομίζω οτι πρέπει να γύρισα τσόντα μαζι της . Την γαμησια σχεδόν σε καθε γωνία του σπιτιού της. Κωλο δάχτυλα σκαμπίλια τα Παντα εκανα δε έλεγε σε τιποτα οχι. Μόνο κωλο δεν πήρα. Η φαση ήταν οτι δεν συχνά με τιποτα. Αρέσει τι κανει το τσίπουρο χωρις γλυκάνισο. Χαχαχχα
Την έβαλα στα γόνατα και τον έπαιζα και αυτή μου έγλειφε τα αρχιδια... Και με κοιτούσα μεσα στα μάτια και μου λέει μην ξεχάσεις να μου τα δώσεις στην γλώσσα...
Την έχυσα κάποια,πήγαν στο μαλλί.. Αλλα δεν άφησε σταγόνα . Πήγα μπάνιο ντύθηκα ουτε για τσιγάρο δεν κάθισα που λένε. Την καληνυχτισα με σταυρωτό φιλί... Και,τις,ειπα,ευχαριστω για τη. Ομορφη βραδιά . Μου είπε να τηνεπαναλουβαμουμε για,όσο θα ειμαι εδω... Λεω οκ θα μιλησουμε...
Αυτα έγινα αλλα ναι μου.
Τύψεις,δεν νιώθω ..νιώθω κουρασμένος και,πορνοστάρ.
Λογικά,θα το ξανά τιμήσω το μωρο....

και πανω που θα σε ελεγα καληνυχτακια, πηρες τη ρεβανς!

Παντως να τα λεμε κ αυτα..τα καλυτερα γαμησια εμεις οι ερασιτεχνισες τα προσφερουμε!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Πωωωω τι γίνεται στον κόσμο...η άλλη έλεγε στον κερατά "σ'αγαπώ" στο τηλέφωνο....

Σάπια γκόμενα...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
εσκασε το πρωτο.σε λιγο θα χει παρελαση :S :S :S
 

Συνημμένα

  • augo-4.jpg
    augo-4.jpg
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 34

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
χαχαχ γτ εσεις θες να μ πειςς οτι δε το κανετε αυτο!

Δεν γνωρίζω για όλους τους άντρες...Προσωπικά μπορώ να σου μιλήσω...

Μια φορά έχω κερατώσει στην ζωή μου, ένα βράδυ...το επόμενο πρωί γύρισα σπίτι και το είπα στην κοπέλα που είχα σχέση...

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν γνωρίζω για όλους τους άντρες...Προσωπικά μπορώ να σου μιλήσω...

Μια φορά έχω κερατώσει στην ζωή μου, ένα βράδυ...το επόμενο πρωί γύρισα σπίτι και το είπα στην κοπέλα που είχα σχέση...

δεν αντεχες τις τυψεις?

η κοπελα εκτιμησε την ειλικρινια σου?
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Ναι δεν μπορούσα να το κρατάω μέσα μου....Δεν το είπα για να μαι ειλικρινής μαζί της, το πα για να ανακουφιστώ εγώ....

Εκτίμησε ότι δεν το έκρυψα και δεν της είπα ψέμματα αλλά η σχέση δεν κράτησε πολύ....

Πάντως αυτό που έκανε η κοπέλα για την οποία γράφει το παλικάρι στο thread μου χτυπάει πολύ άσχημα...

Μην το σηκώνεις το τηλέφωνο καθόλου εκείνη την ώρα...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ναι δεν μπορούσα να το κρατάω μέσα μου....Δεν το είπα για να μαι ειλικρινής μαζί της, το πα για να ανακουφιστώ εγώ....

Εκτίμησε ότι δεν το έκρυψα και δεν της είπα ψέμματα αλλά η σχέση δεν κράτησε πολύ....

Πάντως αυτό που έκανε η κοπέλα για την οποία γράφει το παλικάρι στο thread μου χτυπάει πολύ άσχημα...

Μην το σηκώνεις το τηλέφωνο καθόλου εκείνη την ώρα...

εμενα μ εχει τυχει το αντιθετο..να ειμαι με τυπο να παρει τηλ η γυναικα του να το σηκωσει και οσο μιλαει εγω να τον φιλαω και να τον γλυφω.. :P

 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
κακούργα....άμα το κανες και καλά θα τον κατέστρεψες τον άνθρωπο  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom