Νέα

Τι να κάνω??Γουσταρει??? "Η απλά κανω χαζά σενάρια στο μυαλό μου??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostixos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
κακούργα....άμα το κανες και καλά θα τον κατέστρεψες τον άνθρωπο  :headbang:

μπα το χειροτερο ηταν οταν του επαιρνα πιπα στο βαν της δουλειας ενω ετρεχε με 70 μιλια κ εχυσε κιολας στο στομα μου..
μου ειπε οτι αφου μπορεσε να το κανει αυτο τοτε μπορει να κανει τα παντα  :grin:
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
μπα το χειροτερο ηταν οταν του επαιρνα πιπα στο βαν της δουλειας ενω ετρεχε με 70 μιλια κ εχυσε κιολας στο στομα μου..
μου ειπε οτι αφου μπορεσε να το κανει αυτο τοτε μπορει να κανει τα παντα  :grin:

χαχαχα...βρε...θα σκοτώσεις καναν άνθρωπο...extreme...να σαι καλά και να συνεχίσεις να περνάς καλά...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εγω εχω στυτικη δυσλειτουργια
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Βεβαια εσας σας συμφέρει αυτό που γινεται. Εμεις δεν ειμαστε για να χάνουμε χρονο όμως.

Προσωπικά έχω χρονια να μπλέξω με γυναικες που παιζουν τέτοια παιχνίδια. Δηλαδη να κρατάνε γυρω τους αυτους που τους την πέφτουν σαν φιλους αυτοι να ελπιζουν και αυτές να παιρνουν επιβεβαιωση. Άρρωστο παιχνιδι.

ποια παιχνιδια ρε αρχιδι?να σου λεει η αλλη οτι δε σε θελει για γκομενο?και να στο λεει μαλιστα στα ισα...?και χωρις να σε τσουρομαδαει?κι εσυ να επιμενεις να θες την παρεα της.....την κοροιδια που τη βλεπεις ρε βλαμενε?

την αληθεια σου λεει .....
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
χαχαχ γτ εσεις θες να μ πειςς οτι δε το κανετε αυτο!
Μαγκες καλημερα...τον πιστευω δεν τον πιστευω,τελειωσε το θεμα..το κουρασαμε...
Ηθελα ομως να πω το εξης.Και σε φιλο μου ετυχε να πηδαει μια γκομενα με σχεση,χτυπαει το τηλ,και την ωρα που ηταν απο πανω του,το σηκωνει η καριολα..Ηταν ο δικος της...αυτη ανεβοκατεβαινε στον πουτσο και τι του ειπε του δικου της?
Μωρο μου σ αγαπαω,ειμαι τουαλεττα τωρα,τα λεμε αργοτερα...
Και συνεχησε ακομη πιο δυνατα...
Ο φιλους μου απο το σοκ,του επεσε....Ξενερωσε..Για να σκεφτειτε το ποσο γαμιολες ειναι μερικες (ή μπορουν να γινουν)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
μπα το χειροτερο ηταν οταν του επαιρνα πιπα στο βαν της δουλειας ενω ετρεχε με 70 μιλια κ εχυσε κιολας στο στομα μου..
μου ειπε οτι αφου μπορεσε να το κανει αυτο τοτε μπορει να κανει τα παντα  :grin:
Χα μπράβο του αυτοέλεγχο ! Εγώ κόλλησα στην εθνική οδό με 120 και έχυσα στο 1ο πάρκινγκ
 
OP
OP
prostixos2000

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Σκάσε βλάκα και πήγαινε σε κάποιον γιατρό να σε δει.   
ναι μεγαλε  γκουρού. Η μέγιστη μέγιστη σοφια σου τι μου προτείνει ; Έχω ελπίδα; Θα σωθώ ? θα φτάσω στο ποτέ στο δικο σου επίπεδο ?
 
OP
OP
prostixos2000

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Λοιπόν ας πω μια καλημερα. Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.
Πέρασα μια ωραία περιπέτεια και απο οτι φαίνεται θα εχει και συνεχεια . Σας περιέγραψα τι έγινε, πως ξεκίνησε, πως κατάληξε. Σχόλια πολλα και ποικίλα. Ο καθένας το βλέπει όπως θελει και εχει την δικιά του άποψη. Μπορει να σχολιάσει όπως θελει αλλα και να σχολιαστεί . Άκουσα χαρακτηρισμούς  παθολογικός ψεύτης , φιεδεμπορας , βλάκας, μαλακας , να πάω σε γιατρό, κτλ. Που καταλήγω.?
Σας,εύχομαι να σας τύχει μια τετοια εμπειρία . Όταν φτάσεις σε ένα σημείο με μια μακροχρόνια σχέση να εχει βαλτώσει που προς θεού δεν λεω οτι φταει μόνο η κοπέλα μου σίγουρα,έχω και εγω μέρος ευθύνης . Και σου συμβαίνει αυτο , εγω είχα ξεχάσει πως ειναι σου την πέφτει ένα γκομενακι και εγω να πετάω αετό.. Ξέρετε τη ψυχολογία έχω??  Θα περάσω όσο πιο καλυτερα γίνετε. Εγω θα γράφω οτι συμβαίνει . Για τον απλούστερο λόγο οτι δεν μπορώ να το πω πουθενά και μέσο τη να ανωνυμίας που μου προσφέρει αυτο,site  μοιράζω αυτο που νιώθω , την χαρα , την Καβλα, και την φλωρια μου κάποιες φορές.Αυτα συναγωνιστές
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.878
Κριτικές
1
Like
32.689
Πόντοι
6.256
Σα να ανακάλυψες την αμερκή ρε πρόστυχε,
Πάντα τέτοια.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
καμιαα εχυσα ομως εχθεςς καλα..τοσσο που φωναζα oh my god..oh my lord..oh my mary..
you are so deep..please dont stop...fuck me..

που σημερα με δουλευε ψιλο γαζι ο τυπος κ με ρωτουσε πως μου φανηκε το σεξ χθες βραδυ!! χαχα
:jerking: :jerking:
 

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
Λοιπόν ας πω μια καλημερα. Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.
Πέρασα μια ωραία περιπέτεια και απο οτι φαίνεται θα εχει και συνεχεια . Σας περιέγραψα τι έγινε, πως ξεκίνησε, πως κατάληξε. Σχόλια πολλα και ποικίλα. Ο καθένας το βλέπει όπως θελει και εχει την δικιά του άποψη. Μπορει να σχολιάσει όπως θελει αλλα και να σχολιαστεί . Άκουσα χαρακτηρισμούς  παθολογικός ψεύτης , φιεδεμπορας , βλάκας, μαλακας , να πάω σε γιατρό, κτλ. Που καταλήγω.?
Σας,εύχομαι να σας τύχει μια τετοια εμπειρία . Όταν φτάσεις σε ένα σημείο με μια μακροχρόνια σχέση να εχει βαλτώσει που προς θεού δεν λεω οτι φταει μόνο η κοπέλα μου σίγουρα,έχω και εγω μέρος ευθύνης . Και σου συμβαίνει αυτο , εγω είχα ξεχάσει πως ειναι σου την πέφτει ένα γκομενακι και εγω να πετάω αετό.. Ξέρετε τη ψυχολογία έχω??  Θα περάσω όσο πιο καλυτερα γίνετε. Εγω θα γράφω οτι συμβαίνει . Για τον απλούστερο λόγο οτι δεν μπορώ να το πω πουθενά και μέσο τη να ανωνυμίας που μου προσφέρει αυτο,site  μοιράζω αυτο που νιώθω , την χαρα , την Καβλα, και την φλωρια μου κάποιες φορές.Αυτα συναγωνιστές
Σου ευχόμαστε και σένα να ζήσεις κάτι τέτοιο..... Εννοώ την περιπέτεια που διηγείσαι..
Αντε περιμένουμε την επόμενη σεζόν!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποια παιχνιδια ρε αρχιδι?να σου λεει η αλλη οτι δε σε θελει για γκομενο?και να στο λεει μαλιστα στα ισα...?και χωρις να σε τσουρομαδαει?κι εσυ να επιμενεις να θες την παρεα της.....την κοροιδια που τη βλεπεις ρε βλαμενε?

την αληθεια σου λεει .....

αληθεια λεει ότι δεν θελει? και όταν θελει παλι όχι λεει στην αρχη όπως το βιντεο. ελληνιδα είναι. ξενη δεν θα το εκανε αυτό το αρρωστημενο παιχνίδι να λεει όχι ραντεβού αλλα να τον θελει.

και γκομενα μου γαλλιδα που κανει χρονια διακοπες ελλαδα μου το ειπε  και ρωσσιδα επισης γκομενα μου και γεωργιανη, οι ελληνιδες φερεστε ασχημα στους αντρες.
η γαλλιδα μαλιστα μου περιεγραψε και περιστατικο οπου φιλες τις ελληνιδες, στην παραλια, κλασσικα λεγανε που πηγανε ολοι οι αντρες εξαφανιστηκαν και στο καπακι ερχεται εμφανίσιμος νεος ψηλος μιλαει στην μια και αυτή κατευθείαν τον ψυχρολουζει με ατακα και αυτος φευγει. "τι εκανες?" της λεει η γαλλιδα "δεν σου αρεσει αυτος?" "μου αρεσε αλλα μη με πει και ευκολη" απαντησε τελειως φυσικα και ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ η ελληνιδα.

αρα η ελληνιδα δεν ενδιαφέρεται πρωτα να περασει καλα και μετα όλα τα αλλα.
ενδιαφέρεται πρωτα να μη την πουν ευκολη-πουτανα και μετα όλα τα αλλα.
αυτό είναι αρρωστημενο και εξω δεν το κανουν οι γυναικες.
για αυτό λεμε οι ελληνιδες το παιζουν ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ πιο δυσκολες από ότι τις αρμοζει.
πχ εγω ειχα 3 ξενες γκομενες ριχνοντας τα σε 6.
ειχα και 27 ελληνιδες ριχνοντας τα αντι σε 54 σε 504.
γιατι ρε αρρωστημένες το παιζετε τοσο δυσκολες? πριγκηπισσες ειστε ολες και εμεις γυφτοι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom