Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ρε παίδες τώρα που άνοιξε ο δρόμος για Βουλγαρία και είναι τόσο κοντά στην Κομοτηνή λέτε να έχει τίποτε αξιόλογο εκεί για καμιά επίσκεψη?

Δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά όποιος θέλει κανονίζουμε μια αναγνωριστική βολτούλα!

:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
μεσα κι εγω για βολτουλα!!!
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
χθεσινη βολτα στο αναχωμα τιποτα το καινουργιο...αλινα αριστερα εξω μεσα αριστερα η ελληνιδα μεσα δεξια η ασχημη ξανθια που δινει κολο στην ιδια τιμη και εκει που ειναι η ειρηνη ηταν κλειστο!!!!!ΕΛΕΟΣ αν ακουν οι νταβαδες ας κανουν κατι!!!!!!πολυ χαλια τα πραματα δυστηχως :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Τέλος της προηγούμενης εβδομάδας πηγα μια βολτα Βουλγαρία για αναγνώριση. Το σουβλάκι μετά το Κίρκοβο αρκετά καλό αλλά για βουλγάρες δεν μπορώ να πω γιατί δεν εντόπισα κανένα μαγαζί του είδους μας. Φαίνεται οι πορνοεπιχειρηματίες δεν προετοιμάστηκαν έγκαιρα για τον ερχομό των ελλήνων καβλιάρηδων πορνοεκδρομέων. Όσοι μαθαίνουν κάτι ας το γράφουν για να μαθαίνουμε και εμείς αλλά και οι εδώ ανταγωνιστές πορνοεπιχειρηματίες μπας και βελτιώσουν τα ντόπια μαγαζιά.
Στην επιστροφή απο περιέργεια πήγα να δω αυτην την Ελληνίδα αλλά έπεσα σε προσκύνημα. Τι ήταν αυτό ρε μάγκες; Αμάξια έξω...χαμός. Ο κόσμος στο μέσα αριστερά, περίμεναν μέχρι έξω!!!  Δεν τόλμησα να μπω και φεύγοντας είπα να πω ενα γεια στην Αλίνα.  Με υποδέχτηκε με ενα χαμόγελο και με πηρε μέσα και μου άλλαξε τα φώτα!!! Τι όρθια, τι ξαπλωτά,... αλλά το καλύτερο ήταν το ανάσκελα με τα ποδια τεντωμένα ψηλά, πότε σταυρωτά, πότε ορθάνοικτα, τι ποδάρες ήταν αυτές σαν αεροπλάνο ήμασταν  :rockon:
Σόρρυ αλλά έπαθα ζημιά, ψάχνω να πάρω πορνοδάνειο να ξαναπάω σύντομα.... θα μου φας ολα τα λεφτά ρε Αλίνα!

υγ. από το μπλακ άουτ που έπαθα δεν πηγα να δω τελικά την ελληνίδα φευγοντας, πως ειναι ρε μάγκες, ποια είναι;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
signomi pou grafo me xenous xaraxtires ala to pc exei saltari kai den dexete oute to addons tou mozila gia na dior8ono thn anor8ografia oute to offise. h ellinida paidia einai asteri .einai san na to kanis me ton gomena sou mono ayto sas lew .tipota allo.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Τέλος της προηγούμενης εβδομάδας πηγα μια βολτα Βουλγαρία για αναγνώριση. Το σουβλάκι μετά το Κίρκοβο αρκετά καλό αλλά για βουλγάρες δεν μπορώ να πω γιατί δεν εντόπισα κανένα μαγαζί του είδους μας. Φαίνεται οι πορνοεπιχειρηματίες δεν προετοιμάστηκαν έγκαιρα για τον ερχομό των ελλήνων καβλιάρηδων πορνοεκδρομέων. Όσοι μαθαίνουν κάτι ας το γράφουν για να μαθαίνουμε και εμείς αλλά και οι εδώ ανταγωνιστές πορνοεπιχειρηματίες μπας και βελτιώσουν τα ντόπια μαγαζιά.
Στην επιστροφή απο περιέργεια πήγα να δω αυτην την Ελληνίδα αλλά έπεσα σε προσκύνημα. Τι ήταν αυτό ρε μάγκες; Αμάξια έξω...χαμός. Ο κόσμος στο μέσα αριστερά, περίμεναν μέχρι έξω!!!  Δεν τόλμησα να μπω και φεύγοντας είπα να πω ενα γεια στην Αλίνα.  Με υποδέχτηκε με ενα χαμόγελο και με πηρε μέσα και μου άλλαξε τα φώτα!!! Τι όρθια, τι ξαπλωτά,... αλλά το καλύτερο ήταν το ανάσκελα με τα ποδια τεντωμένα ψηλά, πότε σταυρωτά, πότε ορθάνοικτα, τι ποδάρες ήταν αυτές σαν αεροπλάνο ήμασταν  :rockon:
Σόρρυ αλλά έπαθα ζημιά, ψάχνω να πάρω πορνοδάνειο να ξαναπάω σύντομα.... θα μου φας ολα τα λεφτά ρε Αλίνα!

υγ. από το μπλακ άουτ που έπαθα δεν πηγα να δω τελικά την ελληνίδα φευγοντας, πως ειναι ρε μάγκες, ποια είναι;

Δεν ρωτησες κανα ταξιτζι στα συνορα , αν εχει μπουζουκσιδικα  ή σε κανα ξενοδοχειο εκει συχναζουν τα μωρα ,  μπου... εκει δεν εχει οπως τα δικα μας εδω .
Ωραιος αφου περασες καλα στην πατριδα  :rockon: :rockon: :rockon:
Πορνοδανειο δεν ξερω αν δινουν ακομα κουρευτηκαν κι αυτα  :grin:  :2funny:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
στο αριγκατο με ειπε ο τσατσος οτι 23 η 24 του μηνα ερχεται αλλο μωρο.....το νου σας :2funny:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Δεν ρωτησες κανα ταξιτζι στα συνορα , αν εχει μπουζουκσιδικα  ή σε κανα ξενοδοχειο εκει συχναζουν τα μωρα ,  μπου... εκει δεν εχει οπως τα δικα μας εδω .
Ωραιος αφου περασες καλα στην πατριδα  :rockon: :rockon: :rockon:
Πορνοδανειο δεν ξερω αν δινουν ακομα κουρευτηκαν κι αυτα  :grin:  :2funny:
αυθημερών πήγα ρε καρντάσι, εδώ είπαμε να πάρουμε δάνειο για κανένα  :knockinb: άμα πούμε και να μείνουμε θα μας πάνε φυλακή μαζί με τον Τσοχατζόπουλο :rockon:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
ψαχνω τη ρουμανα που δουλευε στο τερμα δεξια εκει που ειναι τωρα η μιλφα η ξανθια ρωσιδα η ειρηνη!!!!μηπως ξερει κανεις τιποτα ρε παιδια???
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
συναγωνηστες ενημερωστε λιγο τι γινεται?δε βλεπω κινηση και οποιος ξερει για τη ρουμανα ας μου πει!!!!!φιλικους χαιρετησμους σε ολους :grin:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Μάλλον τα ίδια και τα ίδια Κομοτηνή
 

alkis2534

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναθλητες..ειδα οτι η ερωτηση που θα κανω εχει απαντηθει..αλλα δ καταλαβα.. :idiot: το αριγκατο ειναι εκει στα νεκροταφεια δεξια?και το αναχωμα που ειναι και δ τ εβρισκα?? :huh:δωστε λιγο τα φωτα σας..αληθεια εκει στ αριγκατο μπαινεις μεσα στη μαντρα και εκει εχει σπιτια?δ φαινοταν καλα απο εξω..συγχωρεστε γ τις ερωτησεις αλλα..μπλεχτηκα.. :think:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ναι εκεί δεξιά από τα νεκροταφεία είναι το αριγκάτο μέσα στη μάντρα όπως είπες. στη διχάλα πριν τα νεκροταφεία αν πας αριστερά είναι το αναχωμα. αυτά...
 

alkis2534

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
να εισαι καλα συναδελφε..ευχαριστω..δλδ για να καταλαβω φευγοντας απο το αριγκατο προς τα νεκροταφεια μολις βγεις στ δρομο στριβεις αριστερα?πηγα αλλα δ ειδα τιποτα..ειναι μονα τους καπου?στριβεις καπου?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φεύγοντας από αριγκάτο φτάνεις στα νεκροταφεία στη διασταύρωση. Εκεί πας δεξιά, σχεδόν αναστροφή κάνεις. Μετά από λίγο δρόμο στο δεξί σου χέρι βλέπεις τα σπιτάκια.
 

alkis2534

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
να εισαι καλα φιλε μου ,,σε ευχαριστω παρα παρα πολυυ!!! :)
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Eπισκεψη αργα χθες στο ανακουφιστηριο του arigato.Tο πισω σπιτι κλειστο μαλλον λογω ωρας(12,30) οποτε λογω ελειψης επιλογων μιας και στο αναχωμα γινοταν ο κακος χαμος απο κοσμο μπηκαμε με τον φιλο μου στο μπροστα σπιτι.Εμφανιστηκε το κοριτσι το οποιο ειναι ενα μελαχρινο ρουμανακι γυρω στα 28 με ωραιο σωματακι,και καπως εξαλο μαλι.Στην αναμονη πιασαμε κουβαντα με την τσατσα οπου μας ειπε οτι το μαγαζι εχει και προγραμματα πραγμα που μας κινησε το ενδιαφερων να τα ακουσουμε....Και εδω αρχιζει το γελιο....
1) 30 το απλο προγραμμα
2) 40 ποιο χαλαρα ειπε με ανεση χρονου και μασαζ?????
3) 50 το ακαποτο
4) 60 ακαποτο με γλειφομουνι????
5) 70 αν θελουμε και 69 ????
Για κουλουρι ουτε λογος
Μονο με αυτα που ειπε κρυωσα,και σηκωθηκα να την κανω,αλλα το φιλαρακι που ηταν πολυ φορτωμενο και ελλειψη αλλων επιλογων πηρε απλο προγραμα και μπηκε,με αποτελεσμα φευγοντας να κλαιει τα λεφτα του γιατι το κοριτσι ειναι κομοδινο ολκης.
Εχουν χαζεψει μου φαινεται.
Αναφερω επισεις οτι πηγαμε μια βολτα μετα και στο αλλο προς ροδιτη οπου το κοριτσι ειναι ενα νταρνταρομουνο αλλα που δεν σου κανει κλικ να περασεις. 30 το απλο αλλα εχει και προγραματα,αλλα πανω στην τσατιμαρα μου δεν ρωτησα λεπτομερειες.
στο αναχωμα που ειχαμε παει ποιο μπροστα δουλευαν τα 3 πρωτα εκτος απο το τεταρτο που ειναι συνηθως η ειρηνη. Στο μεσαιο δεξια ενα ψιλομπαζο που περνει 25 το απλο και 30 με κολαρακι.Δεν τιμηθηκε γιατι η φατσα της ειναι βαριεστημενη απο τα αποδυτηρια.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δεν βαζουνε μυαλο ..... τα ιδια εδω και καιρο.Σχεδον ολα μπαζα ειδικα στο αρεγκατο και στο Λασσα διπλα (Ροδιτη) αγκαρια στο φουλ και αν την ζορισεις θα σου πει το κορυφαιο εχω γκομενο....  :2funny: :2funny:
Αντε κοπελα μου στην χωρα σου ..... Υπομονη θα γινουν τα κονε στην ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ  και τον ΜΠΟΥΛΟ αφεντικα των οικων.....
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Δεν βαζουνε μυαλο ..... τα ιδια εδω και καιρο.Σχεδον ολα μπαζα ειδικα στο αρεγκατο και στο Λασσα διπλα (Ροδιτη) αγκαρια στο φουλ και αν την ζορισεις θα σου πει το κορυφαιο εχω γκομενο....  :2funny: :2funny:
Αντε κοπελα μου στην χωρα σου ..... Υπομονη θα γινουν τα κονε στην ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ  και τον ΜΠΟΥΛΟ αφεντικα των οικων.....

Φίλε αλήθεια λες?Μακάρι.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλημερα, ξερει κανεις τι παιζει  :think: με την Ειρηνη (Ψηλο ξανθο)?Στο δεξι σπιτακι.Την μια ειναι ανοιχτο την αλλη μερα κλειστο  , τι γινεται???????? :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom