Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα απο το αναχωμα προχθες,Η ειρηνη που ειχα σκοπο να τιμησω κλειστη,οποτε εφυγα και πηγα στο δρομο για ροδιτη στο μαγαζι διπλα στο λαστιχαδικο.Εμφανιστηκε μια κοντη,ελαφρως νταρντανομουνο,ξανθια και χωρις τιποτα ιδιαιτερο να σε τραβαει πανω της.Ενεκα ομως πολυ φορτωμενος μπηκα και ξαναεφαγα μια ακομη φολα στην ζωη μου.Το κοριτσι ειναι απο ουγγαρια απο οτι ειπε σε κατι λιγα αγγλικα,αλλα στο κρεβατι  πανω στα ψευτικα αγκομαχητα μου την εσπασε  με κατι ασυναρητες κουβεντες στην γλωσα της.Η καλη μερα απο την αρχη φαινεται,ετσι και σε μενα διαπιστωσα οτι η πιπα της που κρατησε 10 δευτερα μετρημενα ηταν απαραδεκτη και ρηχη.Μου την εσπασε που ηρθε στο δωματιο με το λιπαντικο στο χερι,και αφου εβαλε στο μουνι της αδιασε και εναν τονο πανω στο φορεμενο προφυλακτικο.Δεν ειμαι και ο γκουσγκουνης,αλλα μαλλον δεν την ειχε τιμησει κανενας αλλος(τυχαιο;) και ηθελε πολυ λαδωμα.Την εχω λιγη ωρα στο ιεραποστολικο και επειδη απο συμετοχη μηδεν την γυρναω στα 4 .Λ αθος θεση,λαθος υψος, η αγγαρια της δεν ειχε ορια,πηγα να της πιασω και το μουνι ετσι οπως ημουν στο πισωκολητο και αρχισε της φωνες.συμπερασμα....
δεν εκανα σοκολατακια τα 30 ευρω να μου μεινει και η γλυκα;
πιπα -5
βυζι  3
σωμα  2
προσωπο 2
συμεριφορα...βαριεμαι αλλα γαμιεμαι........παιδες...μακριααααααααααααααααα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Εμαθα ότι οι εργασίες για το καζίνο στο Κιρκοβο προχωράνε πολύ γρήγορα. Θα έχει φυσικά και πολλές εργάτριες του σεξ και περιμένουμε με αγωνία πότε θα ανοίξει.
Κτηρια και διαμόρφοση εξωτερικά τελείωσε!!! Αντε να το γεμίσουμε με έπιπλα παντός είδους  ;)
Θα κόβουμε προς τα πάνω, θα γεμίζουμε το ρεζερβουάρ του αυτοκινήτου μας και θα αδειάζουμε το ρεζερβουάρ των @@ και στο γυρισμό κανένα μπουκαλάκι και επιστροφή στην πατρίδα!!!
Ε ρε ποιος θα μου το λεγε ότι θα κάνουμε ταξίδι στο εξωτερικό αυθημερόν με σκοπό ψόνια, καύσιμα και σεξοτουρισμό, όλα μαζί 3 σε 1 μεσα σε λίγες ώρες... και δεν θα τον πίστευα με τιποτα!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι λέει ρε παιδιά η Κομοτηνή?τίποτα καινούριο?
 

bourdeliaris1122

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΕΛΛΙΝΗΔΑ ΣΤΟ ΜΕΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ?ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΝΕ?
 

filippaskomotini

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε η ξανθιά πιτσιρίκα έφυγε αλλά στην θέση της ήρθε μια καινούργια ξανθιά ελληνίδα γύρο στα 30 λίγο γεματούλα.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Φίλε η ξανθιά πιτσιρίκα έφυγε αλλά στην θέση της ήρθε μια καινούργια ξανθιά ελληνίδα γύρο στα 30 λίγο γεματούλα.

Παλικαρια ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  ειναι μπαζο απο τα λιγα. Χαλια πιπα ...ασε τι να λεω ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ....κλαιω τα λεφτα που εδωσα.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παλικαρια ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ   ειναι μπαζο απο τα λιγα. Χαλια πιπα ...ασε τι να λεω ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ....κλαιω τα λεφτα που εδωσα.

Δυστυχώς πήγα πριν διαβάσω. Επιβαιβεώνω ότι θα κλάψετε 30 ευρώ. Και μου είπε ότι είναι από Ρωσσία
και όχι ελλάδα οπως αναφέρει συναγωνιστής πιο πάνω.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι έγινε ρε παίδες καμία κίνηση στην Κομοτηνή?
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παίδες καμία κίνηση στην Κομοτηνή?

Τίποτα το καινούριο (δυστυχώς) ανάχωμα κλασσικά στο 1 Αλινα, το μεσαίο αριστερά κλειστό, στο μεσαίο δεξιά ένα μπάζο(και τζάμπα το σκεφτόμουνα να περάσω) και το τέρμα δεξιά κλειστό.
Arigato στο μπροστά κλασσικά το χοντρό μαυρομαλικο που ούτε να το δεις ερχετε και στο πίσω ένα ξανθό ψιλό αδιάφορο με προγράμματά που δεν μου έκανε το κλικ να περάσω... (αν έχει πάρει κανένας το μωρό ας ενημερώσει).
Αυτά.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Ρε παιδιά ο δρόμος για τη Βουλγαρία άνοιξε εδώ και καιρό αλλά τελικά κανείς δεν είπε παίζει τίποτα εκεί?Και μη μου πείτε για Σόφιες κτλ που είναι στου διαόλου τη μάνα.Εδώ κοντά εννοώ.Αν ξέρει κανείς ας πεί.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ρε παιδιά ο δρόμος για τη Βουλγαρία άνοιξε εδώ και καιρό αλλά τελικά κανείς δεν είπε παίζει τίποτα εκεί?Και μη μου πείτε για Σόφιες κτλ που είναι στου διαόλου τη μάνα.Εδώ κοντά εννοώ.Αν ξέρει κανείς ας πεί.

τυπε μονο σοφια αξιζει στη βουλγαρια και η φιλλιπουπολη(πλοβντιβ).σαντανσκυ πετριτσι κτλ εχουν πεθανει απο καιρο ειναι κ ακριβα και η ποιοτητα χαλια. :S :S :S :S
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
τυπε μονο σοφια αξιζει στη βουλγαρια και η φιλλιπουπολη(πλοβντιβ).σαντανσκυ πετριτσι κτλ εχουν πεθανει απο καιρο ειναι κ ακριβα και η ποιοτητα χαλια. :S :S :S :S

Να σαι καλά φίλος ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ  :dancing:
Δυο μικρες μεταγραφες στα τοπικα μαγαζια μας.Στο αρεγκατο 1 στο πισω σπιτακι κοντο ξανθο με  :tits: και λιγα κιλα παραπανω δεν το τιμησα διοτι ημουν φευγατος απο δουλεια .Στο αναχωμα στο μεσαιο αριστερα στα ιδια κυβικα  :tits2:(βυζαρες.....)με μελαχρινο μαλλι ,ρουμανακι δυνατο  :fuck1: και ανεκτικο σε πολλα  :pipa1:, το τιμησα με το παραπανω.
        :tickedoff: ΑΝΤΕ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΑΛΙΝΑ  :tickedoff:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Παίδες λίγο off topic αλλά με το που μπήκε το καλοκαίρι τι γίνετε?Χαμός οι Βούλγαροι μπαίνουν με τη σέσουλα κατά δώ. Βρήκαν ευκαιρία για θάλασσες.Μιλάμε για πολύ αμάξι όμως.Κι ύστερα λένε δε κυκλοφορεί χρήμα εκεί.Αλλά αυτοί που τα έχουν βέβαια έρχονται.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Έχουμε τίποτα καινούριο ή αξιόλογο στη Κομοτηνή παίδες?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Δεν βλέπω κίνηση στο φόρουμ.
Μάλλον άρχισε να πεθαίνει και η περιοχή μας...
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Κανένας πρόσφατος επισκέπτης στα σπίτια να μας πει νέα?Γιατί δεν υπάρχει χρόνος για βόλτα από μας...
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Πριν απο μια εβδομαδα που πηγα στο Αριγκατο μια χοντρη με συννεφιασμενο προσωπο - αγελαστο. Στο αναχωμα η Ειρηνη. Η ξανθια Ρωσιδα που κανει τα παντα για να ειναι ευχαριστημενος ο πελατης. Στην Ειρηνη ποτε δεν κλαις τα λεφτα σου.... Οποιος δεν δοκιμασε να δοκιμασει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom