Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα.... στο αναχωμα το μεσαιο αριστερα ελληνιδα πιτσιρικα ...δυνατο κορμι και για πολλα :knockinb: :knockinb: δοκιμασμενο.....
 

Pablo6980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή θα είμαι αυριο εκει και δεν εχω καλή εικόνα απο Κομοτηνή, που είναι το ανάχωμα?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι λέει ρε παίδες η Κομοτηνή?Καμιά αλλαγή έχουμε?
 

karagianisss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
kalimera ..loipon eimai kainourios edo kai grafika mono kai mono gia na sas po to proigoumeno savvato eixa paei stin ΣΤΗΝ ΑΛΊΝΑ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΝΑ ΜΙΣΆΩΡΟ ΜΑΖΊ ΤΗΣ ΌΤΑΝ ΒΓΉΚΑ ΌΜΩΣ ΜΕ ΠΕΡΊΜΕΝΕ ΜΙΑ ΈΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ ΈΣΠΑΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΎΟ ΤΟΥΣ ΚΑΦΡΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ ΜΟΥTO ΓΡΑΤΖΟΎΝΙΣΑΝ ΜΕ ΛΆΣΠΗ Ο ΣΗΚΙΟΡΊΤΑΣ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΎΤΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΌ ΜΗΝ ΠΆΤΕ ΑΝΆΧΩΜΑ ΚΆΝΟΥΝ ZIMIES
 

karagianisss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
KAI OPIOS FELI TOU DINO KAI TO TIL NA ME PAREI GIA OPIADIPOTE PLIROFORIA .......GIA MIN PATE STO ANAXOMA KAI NA PROSEXETE ..FELO NA ME STILI PROSOPIKO MINIMA O SIKIOYRITAS AN EXEI TA ARXIDIA GIATI KSERO MPENON EDO MESA DIAVAZOUN SXOLIA
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
KAI OPIOS FELI TOU DINO KAI TO TIL NA ME PAREI GIA OPIADIPOTE PLIROFORIA .......GIA MIN PATE STO ANAXOMA KAI NA PROSEXETE ..FELO NA ME STILI PROSOPIKO MINIMA O SIKIOYRITAS AN EXEI TA ARXIDIA GIATI KSERO MPENON EDO MESA DIAVAZOUN SXOLIA

Τύπε έχει γύφτους εκεί και μικρά και μεγάλα παιδιά και κάνουν τέτοια.Εγώ γενικά δε πηγαίνω εκεί πάντως το αποφεύγω.Αν τα-τους έπιανα εκείνη την ώρα θα τα λιάνιζα στη φάπα.Τεσπα να προσέχεις άλλη φορά.
 

karagianisss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
KALIMERA FILE ....NAI SIMFONO NA PROSEXOYME ALA TO FEMA EINAI POS EXOUN SEKIOYRITA KAI DEN KANEI TIPOTA  TIPOTA  AYTO ME NEYRIAZEI POLI NA MIN KSANAPAEI KANEIS STO ANAXOMA KANEIS NA TA KLISOUN KAI NA MINOUN XORIS DOULIA ..FA TO LEO SE OLOUS KAI FA TOUS KANO TIN KAKI DIAFIMISINA MIN PIGENI KANEIS ....MOU EKANAN ZIMIA 300 EYRO ..KAI NA FANTASTITE EINAI KAI POLI ALLI APLA DEN MILANE ,................GIA AYTO PAIDIA AN FELETE TA AYTOKINITA SAS KALA MIN PATE ANAXOMA NA TO PITE KAI SE ALLOUS ..VOULGARIA 50 LEVA  1 ORA SEX EINAI GIRO STA 25 EYRO..EGO FA PAO KAI FA SAS PO ...OPOTE TA LEME KAI OXI ANAXOMAAAAAAA
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Παληκαρια οι πληροφορειες μου λεμε οτι εκει που ηταν το σπιτι στην εξοδο προς ροδιτη διπλα στο λαστιχαδικο ,θα ανοιξει σε λιγες μερες EROS STUDIO η αλυσιδα που υπαρχει στην ξανθη και αλεξανδρουπολη.Ηδη οσοι περνανε απο εκει θα διαπιστωσουν οτι οι εργασιες αναπλασης συνεχιζονται με γρηγορους ρυθμους,και εχει τοποθετηθει και φραχτης για να μην φαινονται τα αυτοκινητα των πελατων.Εν αναμονη εξελιξεων λοιπον...
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Παληκαρια οι πληροφορειες μου λεμε οτι εκει που ηταν το σπιτι στην εξοδο προς ροδιτη διπλα στο λαστιχαδικο ,θα ανοιξει σε λιγες μερες EROS STUDIO η αλυσιδα που υπαρχει στην ξανθη και αλεξανδρουπολη.Ηδη οσοι περνανε απο εκει θα διαπιστωσουν οτι οι εργασιες αναπλασης συνεχιζονται με γρηγορους ρυθμους,και εχει τοποθετηθει και φραχτης για να μην φαινονται τα αυτοκινητα των πελατων.Εν αναμονη εξελιξεων λοιπον...
Πολύ ευχάριστο νέο!Χριστουγεννιάτικο δώρο λοιπόν.
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
84
Πόντοι
16
Παληκαρια οι πληροφορειες μου λεμε οτι εκει που ηταν το σπιτι στην εξοδο προς ροδιτη διπλα στο λαστιχαδικο ,θα ανοιξει σε λιγες μερες EROS STUDIO η αλυσιδα που υπαρχει στην ξανθη και αλεξανδρουπολη.Ηδη οσοι περνανε απο εκει θα διαπιστωσουν οτι οι εργασιες αναπλασης συνεχιζονται με γρηγορους ρυθμους,και εχει τοποθετηθει και φραχτης για να μην φαινονται τα αυτοκινητα των πελατων.Εν αναμονη εξελιξεων λοιπον...

Βρισκομαι στην περιοχη ,

το σπιτακι αυτο εχει ανοιξει .

Θα γινει επισκεψη και θα πεσει ενημερωσει .

 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Πήγε κανείς στο καινούριο Έρος στην Κομοτηνή?Τι λέει?
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
KALIMERA FILE ....NAI SIMFONO NA PROSEXOYME ALA TO FEMA EINAI POS EXOUN SEKIOYRITA KAI DEN KANEI TIPOTA  TIPOTA   AYTO ME NEYRIAZEI POLI NA MIN KSANAPAEI KANEIS STO ANAXOMA KANEIS NA TA KLISOUN KAI NA MINOUN XORIS DOULIA ..FA TO LEO SE OLOUS KAI FA TOUS KANO TIN KAKI DIAFIMISINA MIN PIGENI KANEIS ....MOU EKANAN ZIMIA 300 EYRO ..KAI NA FANTASTITE EINAI KAI POLI ALLI APLA DEN MILANE ,................GIA AYTO PAIDIA AN FELETE TA AYTOKINITA SAS KALA MIN PATE ANAXOMA NA TO PITE KAI SE ALLOUS ..VOULGARIA 50 LEVA  1 ORA SEX EINAI GIRO STA 25 EYRO..EGO FA PAO KAI FA SAS PO ...OPOTE TA LEME KAI OXI ANAXOMAAAAAAA

Καλημέρα φίλε, δυστυχώς παίζουν αυτά στο ανάχωμα και θα έπρεπε τα αφεντικά των μαγαζιών να τα έχουν λύσει αυτά τα προβλήματά...
Το αμάξι σου το πάρκαρες μπροστά στα μαγαζιά ή στον δρόμο αριστερά από τα μαγαζιά??
Το κόλπο με την Βουλγαρία δεν το γνωρίζω οπότε αν έχεις πληροφορίες για στείλε κανένα pm...

Ευχαριστώ.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Τι έγινε ρε αδέρφια δε πήγε κανείς στο καινούριο στουντιάκι?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Επίσκεψη πριν κανα 2 μέρες στο ανάχωμα στο μεσαίο αριστερά.
Η κοπέλα Ράνια ή Τάνια (δεν ακούω και καλά!!) από ρουμανία.
Όμορφη κοπέλα με ωραίο στήθος  :boobies:  :boobies: αλλά μέσα πολύ κομοδίνο!!!  :S
Δεν αξίζει με τίποτα τα 30... καλύτερα να τα πετούσα!!!  :headbang:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Επίσκεψη πριν κανα 2 μέρες στο ανάχωμα στο μεσαίο αριστερά.
Η κοπέλα Ράνια ή Τάνια (δεν ακούω και καλά!!) από ρουμανία.
Όμορφη κοπέλα με ωραίο στήθος  :boobies:  :boobies: αλλά μέσα πολύ κομοδίνο!!!  :S
Δεν αξίζει με τίποτα τα 30... καλύτερα να τα πετούσα!!!  :headbang:

Εμ δε πήγες ρε φίλε στο Ερος που λέει ότι άνοιξε εκεί που ήταν το λαστιχάδικο να κάνεις test drive.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα το  ανακουφιστηριο διπλα στο λαστιχαδικο δεν ειναι eros studio αλλα λεγεται FREE HOUSE. Οποιος παει να μας διαφωτισει.
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Καλησπερα, μια ερωτηση για οποιον γνωριζει....

Το στρουμπουλο-μαυρομαλικο κοριτσι στο arigato που ειναι πολυ καιρο στο μαγαζι λεει κατι απο σερβις????
Μου κανει εντυπωση που ειναι τοσο καιρο και το ρωταω γιατι απο φατσα-σωμα δεν λεει τιποτα αλλα δεν την αλλαζουν κιολας....
Αυτες τις μερες ειναι και ενα ξανθο πιτσιρίκι αλλα δεν μου εκανε το κλικ για να περασω...

Ας ενημερωσει οποιος γνωριζει

Ευχαριστω.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Εμ δε πήγες ρε φίλε στο Ερος που λέει ότι άνοιξε εκεί που ήταν το λαστιχάδικο να κάνεις test drive.

Φίλε  πήγα.  Στο κάτω μια κκοπέλα που δεν μου έκανε αίσθηση.
Επάνω ψηλή αδύνατη μαυρομαλλα. Ωραίο μωράκι.
Αλλάμε τις τιμές που ανακοίνωσε η τσατσα δεν ξαναπαταω.
Βέβαια με 30 το απλό ξεκινάει αλλά αν θέλεις κάτι παραπάνω
τότε είναι απαγορευτικό. Και αν έχεις μια μικρή εμπειρία από αλλά
μαγαζιά καταλαβαίνεις ότι ψάχνουν για κορόιδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom