Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Την παρασκευη που περασε εκανε εγκαινια το Platinum στην κομοτηνη.Ειναι στο δρομο για ροδιτη στα δεξια κοντα στο ξενοδοχειο Φιλια.Δεν εχω πρωσοπικη αποψη γιατι δεν ειμαι κομοτηνη και δεν πηγα ο ιδιος.Γενικα ομως απ'οτι εμαθα απο γνωστους που πηγαν τους αρεσε.
Αν καποιος απο τους συναγωνιστες εχει παει ας γραψει ενα report
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Λοιπόν ..πριν μια εβδομάδα πήγα με ενα φιλαράκι μια μπουρδελοτσαρκα στη Κομοτηνή ..Απελπίστηκα !!Στο λεγόμενο ανάχωμα έχει την Ελένη αδύνατη και απαράδεχτη στο sex. Το αστέρι η Έλη έφυγε δυστυχώς ,και στο 3 είναι η Ειρήνη σχετικά καλούτσικη αλλά είναι γύρο στα 35.. στο Αριγκατο 1 έχει μια μαυρουλα απελπιστικά αδύνατη λες και βγήκε από το σανατόριο ...στο Αριγκατο 2 δίπλα έχει μια ξανθιά με τατουάζ αλλά έχει μια άγρια φάτσα .γύρο στα 28 ετών η μαυρουλα που προανέφερα είναι γύρο στα 28 και αυτή..Απέναντι στην εξπρές σέρβις έχει μια ρουμανα είναι ; θα σας γελάσω με τατουάζ στο μουνί (λίγο πιο πάνω ) αλλά χάλια στο κρεβάτι ..αα ξέχασα να πω ότι στην θεση τις Ελης έχει ερθι μια που λες και είναι Παλεστρίνα ανδρογυναίκα ..δηλαδή ..χάλια μαύρα τον τελευταίο καιρό ..Απέναντι απο το ξενοδοχείο φιλία τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί μέσα ήταν παλιά στο χαβαι ..από τη άκουσα δεν πήγα ώμος τώρα αν δύνη και βίζιτα αυτό δεν το ξέρω παιδιά ..αυτά από την Κομοτηνή.
 

στελιος33

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αν οι κοπελες οι μολδαβες που δουλευαν στο χαβαη,τοτε πολυ δυσκολο να δινουν βιζιτα.μονο αν γουσταρουν πολυ οι ιδιες μπορει να γινει κατι,μιλαω εκ πειρας.οποιος ξερει ας πει αν δουλευει εκει η σαμιρα και η αλεξανδρα,δουλευαν στο χαβαη και στο γλαμοθρ παλια
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Λοιπον θα τα γραψΩ ολα ανορ8ογραφα και οποιανου του αρεσει μιας και ο διαχιριστις του site δεν μας αφινει να γραψουμε με γκρικλις.
...
Για οποιαδηποτε απορια ροτιστε με ..μη μου την βγενετε μονο για την ορθογραφια ..

Όποιοι/ες χρειάζονται ορθογραφική βοήθεια στις δημοσιεύσεις τους, υπάρχει το δωρεάν πακέτο εφαρμογών γραφείου Open office, το οποίο περιλαμβάνει επεξεργαστή κειμένου και λειτουργεί σε όλες τις πλατφόρμες (Microsoft Windows, Solaris, Linux, Μac OS).

 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Λοιπόν αγαπητέ ντουρασελ απλά νομίζω ότι πας να μου την βγεις οκ? πήρες κάτι που είχα γράψει στις 7/4/08 και το έκανες παράθεση ..και ποιος σου είπε ρε ότι εγώ ξέρω αγγλικά; λες να μι μπήκα σε αυτό το λινκ εδω και καιρό;και το ξεκαθάρισα απο την αρχή που εχω κάνει εγγραφεί στο site 25/10/05 δεν ξέρω ορθογραφία όποιος θέλει δεν με διαβάζει.λες και είναι κάτι το πολύ δύσκολο να με διαβάζει κάποιος αν είναι ανορθόγραφα..κρατάω μεγάλο χώρο στο site δηλαδή; εδώ  ένα σορό βρίζονται μεταξύ τους αυτό δεν σε πείραξε;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Λοιπόν αγαπητέ ντουρασελ απλά νομίζω ότι πας να μου την βγεις οκ? πήρες κάτι που είχα γράψει στις 7/4/08 και το έκανες παράθεση ..και ποιος σου είπε ρε ότι εγώ ξέρω αγγλικά; ...δεν ξέρω ορθογραφία ...ένα σορό βρίζονται μεταξύ τους αυτό δεν σε πείραξε;


ΤΥΧΑΙΑ είδα το post σου κ προσφέρθηκα να σε βοηθήσω γιατί αυτή είναι η δουλειά μου εδώ...

Οσο για τ' αγγλικά, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, το openoffice διατίθεται ΚΑΙ στα Ελληνικά... και είναι η καλύτερη δωρεάν λύση σαν Συλλογή Προγραμμάτων Γραφείου...

Και για τα βρησίδια... κι αυτά θα καθαρίζονται όπου τα βρίσκουμε (όπως κ τα off-topics)...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Σήμερα 20/9/08 πήγα για ακόμα μια φορά μπουρδελοτσαρκα .Να αναφέρω ότι στο ανάχωμα δουλεύουν μόνο τα 2 μπουρδέλα στο μεσαίο έχει έρθει μια Ελληνίδα .γύρο στα 28 και αυτή με πεσμένο βυζί και λιγάκι παχουλουλα Η Ειρήνη δεν δουλεύει δεν ξέρω αν έχει φύγει .Στο αριγκατο 1 έχει μια μελαχρινή με κοντά μαλλιά γύρο στα 33 ετών και δεν με ενθουσίασε και τόσο και αυτή παχουλουλα. Απέναντι από την εξπρές σέρβις ει ναι αυτή η αδύνατη μαυρουλα που ήταν στο αριγκατο 1, Δίπλα στο αριγκτατο 2 ήταν κλειστό.Αυτά είναι τα νέα από την Κομοτηνή..Έχω μάθει για μια φοιτήτρια που γαμιέται για λεφτά αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο αν το διασταυρώσω θα το αναφέρω .
 

marga100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έμαθα ότι ανοίγει καινούργιο κολομπαρο στην Κομοτηνή. Θα μάθω περισσότερα για σίγουρα και θα ενημερώσω.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Λοιπόν παίδες επίσκεψη στο platinum κομοτηνής . Πρώτον καμια σχέση με platinum θεσ/νικης και περιχωρων  :jerking:
Ο χώρος λίαν συμπαθητικός , πριβέ ανετο και διακριτικό πισω απο κουρτινα αλλα τα κοριτσια σαν να φοβουνται. Καποια ρουμανακια ειναι λιγο ελευθερα στο παιχνίδι με εξτρα γιούρια . Αλλα δεν λεέι το concept.  :tickedoff:
Προσωπικα χτύπησα τηλέφωνο απο 2 μωράκια που είναι και φιλεναδες - λέμε τώρα - για απογευματινο ντέρμπυ στο ξενοδοχείο μου :uglystupid:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Προσωπικα χτύπησα τηλέφωνο απο 2 μωράκια που είναι και φιλεναδες - λέμε τώρα - για απογευματινο ντέρμπυ στο ξενοδοχείο μου :uglystupid:

Δεν θα έρθουν φίλε μου.
Αλλά αν διαψευστώ, πόσταρε το να το ξέρουμε.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
φίλε μου εχουν ερθει... :dancing:
απλα ορισμενες φορες δεν χρειαζεται πολυ δημοσιοτητα :uglystupid:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
ααηηη και το δωρακι τους απο 150 γιουρια :dancing:
 

marga100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ
Παίδες ετοιμαστείτε!!!!!!!!! Ανοίγει καινούριο κολόμπαρο  :boobies: στην Μαραθώνος. Τώρα βλέπω ότι το ετοιμάζουν.  :dancing:
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
ρε παιδια τιποτα σε μασαζ παιζει στην κομοτηνη?οποιος γνωριζει ας ενημερωσει, ευχαριστω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Το περασμενο καλοκαίρι ημουν Κομοτηνη, μπουρδελο δεν βρηκα.

 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
κανενα νεο απο Κομοτηνη παιδια.....
Λογικα θα ειμαι αυριο κατα εκει..

Ευχαριστω....
 

marga100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το κολομπαρο στην Μαραθώνος άνοιξε. Ονομα Tutti Frutti.
καλα μουνάκια.Παιζουν ωραια πράγματα. Πήγα 3 φορές.
Κάθε φορά άλλα πράγματα!!!!!!!!! :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom