Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
τι ζανετα και μ@λκιες φιλαράκι,,ΕΙΝΙΡΝI !!!στο αναχομα το προτο μπουρδελο..ειναι εξπερ στο σαξοφονο!!!μπορι να ειναι καμια 35 περιπου αλλα δεν βιαζετε καθολου .οπισ παι θα με θιμιθι..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Κανένα τελευταίο νέο από Κομοτηνή ? Έχουμε τιποτα καινούριο και αξιόλογο εκεί ή η κατάσταση παραμένει ως έχει ?

Άσχετο, αλλά πριν από λίγες μέρες που ήμουνα εκεί για άλλο λόγο, πήγα πλατεία για καφέ. Μήπως εκεί είναι το καλύτερο μπουρδέλο ? τι γινόταν εκεί ρε παιδιά !!! Ο Χαμός!!! πολύ γυναίκα...
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
σιγά ρε φίλαράκο...ο δήμαρχος είσαι και προσβλήθηκες? έχω κάνει τις καταθέσεις μου, με φοιτήτριες μάλιστα που το δίνουν ευχαρίστως, αλλά θέλει αρκετό κόπο και μπλα μπλα...γιαυτό ρώτησα για τίποτε πιο εύκολο

λοιπον φιλαρακο συναγωνιστη σωστα εχεις ακουσει οτι στην κομοτηνη ειναι τζαμπα το μουνι και επειδη ειμαι απο την πολη  σου λεω με απλα λογια οτι δεν το εχεις διαπιστωσει μαλλον γιατι δεν εχεις παιξει σωτα το παιχνιδι. και οσον αφορα το αξιοπρεπες για να το λαβεις πρεπει πρωτα να το διαθεσεις... την αξιοπρεπεια !! αν δεν το κανεις μαλλον δεν προκειται να γαμησεις στην πολη μου!
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια κανενα νεο απο Κομοτηνη?Παιζει τπτ νεο?
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
πέρασα από Lidl προχτές κατά τις 19:00 και βρήκα μία μαύρη νταρντάνα, με πολλά βυζιά και αξεσουάρ!!! 30 ευρώ, αλλά δεν μου γέμισε το μάτι. Μετά πέρασα από Ανάχωμα, αλλά πολύ σκοτάδι βρε παιδί μου...σκυλιά να γαβγίζουν και δεν μπορούσα να ξεχωρίσω τα σπιτάκια...τί γίνεται εκεί πέρα?
 

lansin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το lidl που λετε ειναι μπαινοντας στην πολη ερχοντας απο Ξανθη; Για δωστε λιγο καποιο στιγμα και περιγραφη του σπιτιου. Εκτος και αν εχει λαμπα και κανει ΜΠΑΜ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
φίλε lansin ναι εκεί είναι. είναι απέναντι από την expses servis ..πριν μια εβδομάδα που πήγα με ένα φύλο λήγω μετ την διασταύρωση της εγνατιας πηγαίνοντας για το χωρίο ροδίτη..έχει ένα μπουρδέλο με μια ξανθιά 30 ευρώ το κουστούμι αλλά φύγαμε γιατί δεν είχαμε σάλιο απλά πήγαμε να δουμε τι παίζει έχει μια ξανθιά όπως είπα με ωραίο κωλαράκι αλλά όχι και τόσο ωραίο πρόσωπο..τα αλλά είναι τα κλασικά όπως έχω πει και πιο παλιά ..
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
πέρασα από Lidl προχτές κατά τις 19:00 και βρήκα μία μαύρη νταρντάνα, με πολλά βυζιά και αξεσουάρ!!! 30 ευρώ, αλλά δεν μου γέμισε το μάτι. Μετά πέρασα από Ανάχωμα, αλλά πολύ σκοτάδι βρε παιδί μου...σκυλιά να γαβγίζουν και δεν μπορούσα να ξεχωρίσω τα σπιτάκια...τί γίνεται εκεί πέρα?

Μια ερωτηση φιλε.Οταν λες αξεσουαρ εννοεις μεγαλα βυζια η ειχε αξεσουαρ τυπου ερωτικα βοηθηματα κ προσφερε κ αλλα προγραμματα?Η ομορφη η ρωσιδουλα δλδ σταματησε να δουλευει?
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
όχι...εννοώ μεγάλα και αφράτα βυζιά, κώλους κλπ...δεν δοκίμασα για να σου πω για βοηθήματα...ρωδισούλα δεν είναι, και μου είπε η αραπίνα ότι δεν υπάρχει άλλη κοπέλα (μπορεί να είναι μούφα)
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Το lidl που λετε ειναι μπαινοντας στην πολη ερχοντας απο Ξανθη; Για δωστε λιγο καποιο στιγμα και περιγραφη του σπιτιου. Εκτος και αν εχει λαμπα και κανει ΜΠΑΜ

έχει κατακόκκινη λάμπα...στρίβεις απέναντι και μπαίνεις στο χωματόδρομο για 50 μ
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Φιλε ευχαριστω που απαντησες.Απο οτι καταλαβα παει το καλο το κομματι.Την εκανα κεφι την ρωσιδουλα κριμα παντως αν εφυγε.Για οτι δειποτε νεοτερο τα ξαναλεμε
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Ρε μαγκες,τη τεταρτη βραδυ ημουν Κομοτηνη,και πραγματικα ανησυχισα....
Η πλατεια αδεια,μετα βιας βρηκα μια καφετερια να δω την εθνικη (στην οποια ηταν 3 γκαρσονια,το αφεντικο με 3 φιλους του κι εγω)και μετα αφου εκανα βολτα να κοψω κινηση,ειδα τα μπουζουκια κλειστα,και στα καφε της πλατειας σχεδον αδεια!!!
Φυσικα πηγα για υπνο προβληματισμενος.
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Παρελειψα να πω,πως και τα αλλα μπουζουκια στην εισοδο της πολης ηταν κι αυτα κλειστα.Το λεω γιατι περσι το χειμωνα πηγαινα συχνα (ημερα τεταρτη) και γινοταν χαμος!!
 

lansin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν και βγαινουμε off-topic ανοιγουν απο Πεμπτη αν δεν κανω λαθος για φοιτητ. βραδιες κλπ
 
OP
OP
M

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Παρελειψα να πω,πως και τα αλλα μπουζουκια στην εισοδο της πολης ηταν κι αυτα κλειστα.Το λεω γιατι περσι το χειμωνα πηγαινα συχνα (ημερα τεταρτη) και γινοταν χαμος!!

υπόψη ότι οι φοιτητές βγαίνουν για διασκέδαση μετά τις 02:00, οπότε μάλλον έπεσες σε σιέστα...:)
 

deltadelta

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές Ροδοπίτες γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες για το Γνωστό κατάστημα στον Αρατό που λένε οι πληροφορίες ότι ξανάνοιξε με Ρουμάνες?
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Καμια τελευταια ενημερωση δεν εχουμε?Τι παιζει ποια ειναι ανοιχτα ποια δεν ειναι?Ποιες εφυγαν ποιες ηρθαν?
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συναγωνιστές μου η ενημέρωσή σας είναι πολύ καλή παραπάνω απλά χρειάζομαι μια μικρή καθοδήγηση.Πηγαίνοντας από Ξάνθη προς Κομοτηνή από Εγνατία βγαίνω από την 1η ή τη 2η έξοδο για να βρω τα μπουρδέλα???Από τις περιγραφές σας καταλαβαίνω από την πρώτη.Αν μπορεί λοιπόν κάποιος να με καθοδηγήσει κάπως ώστε να μην ψάχνω μέσα στα σκοτάδια μόλις βγω από την Εγνατία.Ρωτάω γιατί ετοιμάζω ένα report από Ξάνθη και Κομοτηνή μέσα στην εβδομάδα οπότε περιμένετε και τον σχολιασμό μου στα αντίστοιχα θέματα.Α!και αν υπάρχει καμιά χοντρή ή βυζαρού σώζομαι!!!!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων αθληταράδες μου
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Για να βρεις το Lidl βγαινεις απο την πρωτη εξοδο κ προχωρας προς την πολη της Κομοτηνης.Στο δεξι σου χερι ειναι το Lidld.Για να βρεις το αναχωμα βγαινεις απο την δευτερη εξοδο κ στριβεις αριστερα για να μπριεσ στην πολη της Κομοτηνης.Με το που θα στριψεις στον πρωτο δρομο δεξια στριβεις κ πας ισια.Γυρω στα 500μ στο αριστερο σου χερι κανεις αριστερα μεσα στον μαχαλα κ εκει ειναι.Υπαρχει κ χαρτης στην 2η σελιδα νομιζω.Αντε περιμενουμε ενημερωση.
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Το λιντλ ειναι οπως μπαινεις Κομοτηνη,στο αριστερο σου χερι.Διπλα στο στριπτιζαδικο!Εγνατια-Δυτικη εισοδος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom