Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...και για το φίλο podolagnos το ηχοδρόμειο είναι μπουζούκια και λειτουργεί και το καλοκαίρι έξω απο την πόλη πηγαίνοντας για μαρώνεια.

Άσχετο...το ''Ηχοδρόμειο'' τα μπουζούκια είναι?Λειτουργούν?

Ξέρω πως είναι μπουζούκια....απλά ρώτησα αν λειτουργεί ακόμα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το ηχοδρομειο ειναι μια μπουζουκλερί που τα τραπεζια ειναι σε επιπεδα και γυρω-γυρω απ την πιστα και πανω-πανω στο μαγαζι εχει μια μακρια μπαρα ??
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
το ηχοδρομειο ειναι μια μπουζουκλερί που τα τραπεζια ειναι σε επιπεδα και γυρω-γυρω απ την πιστα και πανω-πανω στο μαγαζι εχει μια μακρια μπαρα ??

το καλοκαιρινο ειναι καπως ετσι.το χειμωμιατικο ομως δεν ειναι ετσι!!λογικα αν εχεις βγει κομοτηνη τα τελευταια χρονια καλοκαιρι στα μπουζουκια μαλλον στο ηχο θα εχεις παει αλλιως στο γκαζι!!!
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Παιδιά το thread είναι οίκοι ανοχής στην Κομοτηνή και όχι μπουζουκτσίδικα στην Κομοτηνή , συνέλθετε
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Η Τεχνολογία στην υπηρεσία των Μπουρδελιάρηδων !!!  :rockon: :dancing: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Komotini_Anaxwma_2.JPG
    Komotini_Anaxwma_2.JPG
    44,8 KB · Εμφανίσεις: 136

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Φιλε palikaros να σ ερωτησω επειδη απο Κομοτηνη δεν σκαμπαζω κ πολλα.Το Lidl  που βρισκεται?Ειναι κοντα στο Αναχωμα?Κοντα στο arigato?Δουλευει εκει ακομα αυτη η ρωσιδα που ειπες?Λεω να την επισκευτω μεσα στην εβδομαδα αρκει να μου δωσεις τις συντεταγμενες  ;)
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Kαμία σχέση. Η ρωσσίδα είναι ακόμη εκεί οσο για το λιντλ βρίσκεται απο την άλλη πλευρά της Κομοτηνής πηγαίνοντας για Ξάνθη . Έχει και μια μάντρα με μεταχειρισμένα αυτοκίνητα εκεί.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Φιλε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.Θα παω κ ελπιζω πως θα το βρω.Κ φυσικα θα σας πω τις εντυπωσεις μου.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
παιδιά ; να μιλήσω εγώ για Κομοτηνή που είμαι και ντόπιος; λοιπόν έχουμε και λέμε.
στο ανάχωμα έχει 3 κοπέλες στο 1 είναι μια γρια .50 ετών στο 2 είναι η σοφία και στο 3 είναι η ελενη όλες ροσιδες.η 2 και η 3 κάτι λένε η 1 είναι για να μπάζα .στο λιτλ το μάρκετ απέναντι είναι μια ροσιδα πανέμορφη αλλά είναι πολύ ψυχρή.και όσο για την .κοπέλα που λέει το παλικάρι είναι ροσιδα ..καλά ρε φιλε εσύ την ελληνιδα που την ειδες; θα τρελαθουμε τελιος; μια με τατοο πιο πάνω από τον κώλο δεν λες; εμένα δεν μου άρεσε καθόλου..ειναι για τα μπαζα .τελος παντοσ γουστα ειναι αυτα ..αν και τορα ειναι κλιστο ..και επίσης είχε και μια στο παλιό αριγκτατο 1 πιγενοτας για αναχομα αυτή οτνος ηταν ελληνιδα μικροκαμωμένη ..ψιλοκαλουτσικι ..αλλά την είδα μέρα και έφρυξα! τιμές σε ούλα 30 ευρώ ..οπιος έρθει Κομοτηνή το ε-μαιλ μου φενετε στο πμ ας μου κανι πμ από εδώ η στο ε-μαιλ να τον ξεναζισω..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Κολλητέ στο Arigato δεν είναι ακόμα εκείνη η μελαχρινή που ήταν και τον χειμώνα συγκεκριμένα τον απρίλιο. Η ζανέτα ? τότε που πήγα ήταν πολύ καλά. Και εξυπηρετική και καινούρια στη δουλειά. (είχε περίπου 3 μήνες απ'ότι έλεγε). Θα πραγματοποιήσω έφοδο λίαν συντόμως και θα ενημερώσω. Αν γνωρίζει ήδη κάποιος κάτι ενημερώστε για να μην γράφω τσάμπα χιλιόμετρα...
Thanxxx
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Τελικά πήγα !!! Πάμε για μια εμπεριστατομένη ενημέρωση. Η επίσκεψή μου στα "σπιτάκια" της Κομοτηνής έλαβε χώρα περι την 23:00ώρα της 30 Αυγούστου...
Έχουμε και λέμε...:

1. Μπορντέλο στο LIDL : Δεν πήγα

2. Νέο Arigato (Προς Ροδίτη): Κλειστό

3. Σπίτια Αναχώματος, 3 στον αριθμό όλα σε λειτουργία. Αναλυτικά:
α) Μια θειάκα 50+ . Ούτε λόγος να γίνεται.
β) Μια ξανθιά (Φωτεινή αν δεν κάνω λάθος) εξ ανατολικού μπλόκ. Καλή παρουσία αλλά συμπεριφορά κάκιστη. Μπαίνω μέσα στο σαλονάκι και ούτε σηκώθηκε να την δω. Καθόταν στην πολυθρόνα και έτρωγε σπόρια βλέποντας STAR !!! No Comments ! Μεταβολή και
γ) Μια έτερη ξανθιά, αρκετά συμπαθητική και με πελατεία. Δεν κατέθεσα όμως ούτε εκεί.

4. Παλαιό Arigato: Η γνώριμή μου από παλαιότερες επισκέψεις Ζανέτα. Εκεί έκανα την κατάθεσή μου. Αρκετά καλή όχι όπως της άλλες φορές όμως. Δεν είχε κέφια το κορίτσι μας σήμερα !!! Ρώτησα για extras (OWO, CIF, CIM, COB, A-Level). Αρνητικό. Καλό attitude στο δωμάτιο με καλά ηχητικά εφέ. Όσοι βρίσκεστε πλησίον επισκεφθείτε το.

Η Τιμή σε όλα τα Καταστήματα : 30 ευρωπουλάκια...

Αυτά από Κομοτηνή...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
god_gr με κάλυψες έτσι όπως τα λες είναι ..αλλά αυτήν την κοντούλα την είδα μέρα και δεν μου αρεσε καθόλου.. από που είσαι ρε φίλε;
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Απο Θεσσαλονίκη είμαι αδερφέ αλλά η δουλειά μου είναι από Ξάνθη μέχρι Δίκαια. Όλη η Θράκη δηλαδή.
Εντάξει, δεν είναι και σουπερ η συγκεκριμένη κοπελίτσα αν μιλάμε για την ίδια. Αλλά είναι αξιογ*μητη !!! Μια δοκιμή πιστεύω αξίζει. 30 ευρώπουλα είναι αυτά... τι ψυχή έχουν !!!
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Φιλε οντως η αναφορα σου ηταν πολυ καλη αλλα ισως να εχασες το καλυτερο κομματι (συμφωνα με τα λεγομενα των υπολοιπων εδω) Δεν πηγες στο Lidl  που οπως λενε ειναι πολυ ωραια η κοπελα. Οποιος την δοκιμασει ας πει καμια περιγραφη παραπανω να ξερουμε κ εμεις.
 

Επισκέπτης
Φιλε οντως η αναφορα σου ηταν πολυ καλη αλλα ισως να εχασες το καλυτερο κομματι (συμφωνα με τα λεγομενα των υπολοιπων εδω) Δεν πηγες στο Lidl  που οπως λενε ειναι πολυ ωραια η κοπελα. Οποιος την δοκιμασει ας πει καμια περιγραφη παραπανω να ξερουμε κ εμεις.
από πληροφορίες με αυτήν στα lidl της έχει γίνει πρόταση από το εν λόγω σούπερ μάρκετ να την προσλάβει σαν πωλήτρια.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Σιγουρα θα αυξηθουν οι πωλησεις ε?Οσοι δεν πειθονται ευκολα θα τους καθεται κ θα φευγουν με 2 καροτσια πραγματα. :cheesy:Γιαυτο λοιπον λες να τρεξουμε γιατι μπορει να μην προλαβουμε?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ρε παιδιά τη να λέμε τώρα ;εγώ όταν πήγα δεν μπήκε καν στο κόπο να ξεκουμποσι το σουτιέν τις..απαράδεκτη!!και έβαζε το χέρι τις μη τυχών και ξαπλώσω πάνω της..
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Δλδ φιλε δεν εχει να πιασεις βυζακι κ γενικα να το χαιδεψεις το βυζακια?Αν ειναι ετσι δεν εξιζει ρε σεις.
 

apiasto_oneiro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές...έχω ακούσει ότι στην Κομοτηνή είναι τσάμπα το μουνί, αλλά δεν το έχω διαπιστώσει και ο ίδιος...επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά λόγω δουλειάς, μήπως ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα αξιοπρεπές?

λοιπον φιλαρακο συναγωνιστη σωστα εχεις ακουσει οτι στην κομοτηνη ειναι τζαμπα το μουνι και επειδη ειμαι απο την πολη  σου λεω με απλα λογια οτι δεν το εχεις διαπιστωσει μαλλον γιατι δεν εχεις παιξει σωτα το παιχνιδι. και οσον αφορα το αξιοπρεπες για να το λαβεις πρεπει πρωτα να το διαθεσεις... την αξιοπρεπεια !! αν δεν το κανεις μαλλον δεν προκειται να γαμησεις στην πολη μου!
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια, κανένα review απο Κομοτηνή? πρέπει πάλι εγώ να ξαναέρθω για να αναζωογοννηθεί το thread ? !!!
Κανένας ντόπιος ας κανει καμιά γύρα. Δοκιμάστε και αυτή τη ζανέτα να μου πείτε και εσείς τη γνώμη σας !!!
Υ.Γ. : Δεν είμαι νταβατζής της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom