Νέα

Κοκκινομάλλα πρώην στη γέφυρα Μεταμόρφωσης τώρα Αργυρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas20166
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.300
Πόντοι
21.555
Κοίτα φίλε, κάποιοι εδώ πέρα όταν λένε κωλάρα εννοούνε αυτόν της Στικούδη και κάποιοι άλλοι αυτόν της Κιμ Καρντάσιαν.
Υπό αυτή την έννοια μια διευκρίνηση δε βλάπτει.
:hi:




 
φιλε εχεις δικιο....εμεις παμε δοκιμαζουμε και γραφουμε...Ελυτης δεν ειμαι....Αν ο τυπος θελει να γινω Κοελιο και να του πω και την τυχη του....ασε καλυτερα δεν μπορω εγω....Ας παει να δει απο μονος του...μακρια δεν ειναι....μεχρι και χαρτη εβαλα....

ΥΓ αν θελει ακομα και τηλεφωνο της εχω να παρει να ρωτησει το κωλο εχει...
...........

......... Ολοι κα όλα στο πιάτο τά θέλουνε φίλοι μου.. έ δέν γίνεται ΕΤΣΙ
 

SARANTADIO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
αντικειμενικα ειναι ωραιο γκομενακι ανεξαρτητα πως χαρακτηριζει ο καθενας την κωλαρα .Μεγαλο κωλο δεν εχει αλλα ειναι στρογγυλος δημιουργωντας sexy καμπυλες στο συνολο της
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
οποιος θελει να δοκιμασει σε στυλ ραντεβου ακομα και στο κεντρο, τοτε διαθετω το τηλεφωνο της και το δινω σε ΠΜ μαζι με το συνθηματικο.
Η μιζα που θα παρεις θα ειναι εκπτωση στο μελλον απο την Αλβανιδα?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Η μιζα που θα παρεις θα ειναι εκπτωση στο μελλον απο την Αλβανιδα?
μπαααα...τις μιζες που θα παρω θα τις βαλω στον κωλο σου φιλε....ευχομαι να εχεις και εσυ κωλαρα!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
..........

........... Η νεαρά άραζει έμπροσθεν τής όδού Ναυπλίου..... στό τέρμα τής όδού είναι τό άνακτορο μου ..κερνάω  :hi:
μεσα! οποτε ανοιξτε τις πυλες του ανακτόρου σας, σας φερνω φρεσκα ζαρζαβατικα απο την Ιερα Μονη Μυλοποταμιάς! Και φυσικα ψωμι ζυμωμενο απο τους πιστους αδελφους μας...Το τηλεφωνο μου το πηρατε με ΠΜ...Σας περιμενω! :hi:
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Η νεαρά άραζει έμπροσθεν τής όδού Ναυπλίου..... στό τέρμα τής όδού είναι τό άνακτορο μου ..κερνάω  :hi:
Τιμημένε... καλημέρα. Το τέρμα της οδού Ναυπλίου βγάζει στην οδό Σώρου και στο τέρμα της Σώρου που γίνεται Αμαλιάδος βρίσκεται ο βιολογικός της Λυκόβρυσης.   :grin: :grin: :grin:
Τον καφέ που θα τον πιείτε????  Εγώ θα κάνω τον οδηγό του Δεσπότη.  :grin: :grin: :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.300
Πόντοι
21.555
Τιμημένε... καλημέρα. Το τέρμα της οδού Ναυπλίου βγάζει στην οδό Σώρου και στο τέρμα της Σώρου που γίνεται Αμαλιάδος βρίσκεται ο βιολογικός της Λυκόβρυσης.   :grin: :grin: :grin:
Τον καφέ που θα τον πιείτε????  Εγώ θα κάνω τον οδηγό του Δεσπότη.  :grin: :grin: :grin:
...........

......... ααααα δέν θέλω καιούλες ....... στό τέρμα πού πάει γιά βιολογικό , έμει΄ς συνεχίζουμε εύΘεία .... όπου δείς τό εκκλησακι σταματάς γιά προσευχή ..... πές τού όδηγού .... ξέρει αύτός  :) :hi:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.300
Πόντοι
21.555
μεσα! οποτε ανοιξτε τις πυλες του ανακτόρου σας, σας φερνω φρεσκα ζαρζαβατικα απο την Ιερα Μονη Μυλοποταμιάς! Και φυσικα ψωμι ζυμωμενο απο τους πιστους αδελφους μας...Το τηλεφωνο μου το πηρατε με ΠΜ...Σας περιμενω! :hi:
.........

..........  :kneel:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
μπαααα...τις μιζες που θα παρω θα τις βαλω στον κωλο σου φιλε....ευχομαι να εχεις και εσυ κωλαρα!
Συνεχισε να ψαχνεις για θυματα εδω μεσα για να την παλεψεις.Τι εγινε με τα Sinners party  :zombie::2funny: επεσε φερμαρισμα ε.... μετα την πρωτη αρπαχτη και κοψαν λασπη.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Εμφανισιακα πολυ καλο μουνι αλλα η αλβανικη ξεπετα δεν ξερουν να γαμιουντε οι αλβανιδες τελος!!!!
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
Αυτη μπροστα στην Καντίνα και φαίνεται ωραιος πατος ..αλλα πολλα φραγκα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Αυτη μπροστα στην Καντίνα και φαίνεται ωραιος πατος ..αλλα πολλα φραγκα
Ποια καντινα ;
Γραφετε κατι ρε μαλακες λες κι ειμαστε ολοι ταξιτζιδες!!!! :-)
Γραψτε καμμια γραμμη παραπανω...
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Abort mission px75! Η κοπέλα είναι πολύ φρέσκια, οπότε άλλο είδες. Θα πέρασες σε ώρα αιχμής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom