Νέα

Η όμορφη και γλυκιά Νορβηγέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα northviking87
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
112
Like
17.887
Πόντοι
20.686
Ωραία ιστορία
Μου θυμίζει σκηνικό με παλιά μου κοπέλα που είχαμε πάει διακοπές.
Εκεό γνωρίσαμε ένα νεαρό Σκανδιναβό τον Έρικ.
Ανάλογο το σκηνικό φάνηκε να άρεσε στην κοπέλα μου.
Μιλάγαμε κι εκείνη τον έτρωγε με τα μάτια.
Όταν σταμάτησε το λεωφορείο κατεβήκαμε σε μια ερημική παραλία.
Εκεί η κοπέλα μου ξάπλωσε στην παραλία για ηλιοθεραπεία ενώ το λεοπαρ στριγκ της άναβε φωτιές.
Πόσο ήθελα να τη δω μπροστά μου να τη γαμάει άλλος...
Είχε τόσο αθώο προσωπάκι σε συνδυασμό με πρόστυχο σώμα και ταλεντάρα στο γαμήσι...
Μη σας τα πολυλογώ επίτηδες τους άφησα μόνους και πήγα για χταπόδια...
Όταν γύρισα μετά από δυό ώρες τους βρήκα να χουν ξαπλώσει γυμνοί και οι δύο.
Κι εκεί που η κοπέλα μου πήγε να απολογηθεί ότι δεν είναι αυτό που νομίζω έβγαλα το μποξεράκι μου και της πέταξα έξω την πούτσα μου
Την πρόσταξα να την πάρει στο στόμα
Το έκανε χωρίς πολλά πολλά ενώ εγώ παράλληλα λίπαινα τις τρύπες της με σάλιο και δάχτυλο
Σε κάποια φάση πρόσταξα τον Έρικ να σηκωθεί και να ρθει κοντά να τον δώσει κι αυτός στο στόμα της κοπέλας μου.
Έτσι κι έγινε
Εγώ πήγα από πίσω της και άρχισα να τη γαμάω στο μουνί στα 4
Ο Έρικ απολάμβανε τσιμπούκι από την ξεφτυλισμένη γαμιόλα την κοπέλα μου.
Μετά τον διέταξα να ρθει να τη γαμήσει και αυτός... έδωσα σημα στην κοπελα μου να ανεβει πανω του ενω εγω ηρθα απο πισω και της τον καρφωσα στην κωλότρυπα.
Εκείνη φώναζε
Ααααχχχχ μηηηη θα με σκίσετε καριόληδες μηηηη πονάωωωωω
Σκάσε και απολάμβανε μωρή πουτάνα είπα στη κοπέλα μου
Το όργιο συνεχίστηκε και το τελος μας βρήκε σε ένα άγριο διπλοτσιμπούκωμα στο οποίο Ο Ερικ παραδώθηκε πρώτος και της τα δωσε ολα στο στόμα...
Η θέα του Ερικ να ποτίζει χύσια το στόμα της μονάκριβής μου με ερέθισε πολύ τόσο που έχυσα κι εγώ με πολύ δύναμη.
Τόσο πολύ που σοβάτησα και τη γυναίκα μου και τον Έρικ.
Το όργιο τελείωσε μα ο Έρικ έφαγε παράξενη φλασιά.
Γίναμε κολλητάρια
Κάναμε κι άλλες παρτούζες και με τη δικιά του κοπέλα την Άστριντ...
Ωστόσο τα μηνύματά του προς εμένα άρχισαν να γίνονται όλο και πιο δροσερά.
Μου είπε ότι είμαι αληθινός Αρχαίος Έλληνας Θεός και πως ξέρω να κάνω μια κοπέλα ευτυχισμένη.
Τον ρώτησα ποιό από τα ελληνικά ονόματα θα ήθελε να είχε αν ήταν έλληνας και είπε πως το "Βαγγέλης" θα του άρεσε πολύ.
Βέβαια ως αμετανόητος στρειτ κράτησα τις πρέπουσες αποστάσεις από τον Έρικ ο οποίος παραμένει ένα πολύ καλό φιλαράκι ως τώρα.
Πουσαι ρε trouba μεγάλε με τις ιστορίες σου :kneel:
Έχουμε μπλέξει τώρα με κάτι αμπαλους που δεν μπορούν να δώσουν πάσα στο ένα μέτρο :headbang:
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Ρε παιδια ειστε θεοι! με κανατε και ελιωσα στο γελιο! Τι ατακαρες γραψατε μερικοι! Απειρο ρεσπεκτ!
Αρκετες οι απαντησεις σας για να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα αλλα πραγματικα ορισμενοι ζωγραφισατε με τις απαντησεις σας!
Μα ρε παιδια για ονομα του θεου...Οχι ουτε γκευ ειμαι ουτε καναμε κατι με τον φιλο μου , ουτε το καυλι του εφαγα ουτε ηθελα να το φαι ουτε τον γουσταρα ή γουσταρω αντρες. Η ιστορια (τουλαχιστον τα συναισθηματα που ξυπνησε μεσα μου) εχει να κανει πιο κοντα με την ιστορια που εγραψε και ενα παλικαρι για την κοπελα του και τις περιπετειες που ειχαν σε διακοπες με αλλον...
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Δηλαδή, κατεβήκατε από το λεωφορείο;!! Σοβαρά ρε;; :headbang::2funny::2funny:
Να σου πω μια , δυο, 32 ιστορίες με εμενα να ειμαι στο τρενο για Αθήνα / Θεσσαλονίκη και να βρίσκομαι τελικά στα Τρίκαλα και το Βόλο; Μα τί σας ταϊζουν και βγαινετε ετσι τα νεα παιδιά;
Πολυ ωραιος και σωστος παικτη μου!

Ναι οντως απο την μια ηλιθιο που κατεβηκαμε, απο την αλλη εγω για να ειμαι ειλικρινης ενιωθα οτι δεν ειχε νοημα να κανω κατι ή να την ακολουθησω. Οποτε σε αυτο το θεμα ισως ο φιλος μου αξιζει το κραξιμο που δεν εκατσε μαζι της αν και θα ενιωθα ακομα πιο μαλακας αν συνεχιζανε μαζι και εγω εσκαγα μπακουρης μονο στο ξενοδοχειο αχαχα
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Ρε παιδια ειστε θεοι! με κανατε και ελιωσα στο γελιο! Τι ατακαρες γραψατε μερικοι! Απειρο ρεσπεκτ!
Αρκετες οι απαντησεις σας για να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα αλλα πραγματικα ορισμενοι ζωγραφισατε με τις απαντησεις σας!
Μα ρε παιδια για ονομα του θεου...Οχι ουτε γκευ ειμαι ουτε καναμε κατι με τον φιλο μου , ουτε το καυλι του εφαγα ουτε ηθελα να το φαι ουτε τον γουσταρα ή γουσταρω αντρες. Η ιστορια (τουλαχιστον τα συναισθηματα που ξυπνησε μεσα μου) εχει να κανει πιο κοντα με την ιστορια που εγραψε και ενα παλικαρι για την κοπελα του και τις περιπετειες που ειχαν σε διακοπες με αλλον...
Φίλε μου, οι ιστορίες του troubaman είναι πέρα ως πέρα αληθινές και βιωματικές. Γεμάτες δράση, πάθη, ίντριγκες. Ειναι βγαλμένες από την καθημερινότητα κάθε κωλογαμιά. Εσύ και ο φίλος σου ο Μανωλιός ντροπιάσατε τον λαό μας. Ούτε ένα σάντουιτς δεν ήσασταν ικανοί να κάνετε. Το 2023 θα πάει διακοπές Τουρκία η δύστυχη η Νορβηγίδα. Και μη χειρότερα.
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Φίλε μου, οι ιστορίες του troubaman είναι πέρα ως πέρα αληθινές και βιωματικές. Γεμάτες δράση, πάθη, ίντριγκες. Ειναι βγαλμένες από την καθημερινότητα κάθε κωλογαμιά. Εσύ και ο φίλος σου ο Μανωλιός ντροπιάσατε τον λαό μας. Ούτε ένα σάντουιτς δεν ήσασταν ικανοί να κάνετε. Το 2023 θα πάει διακοπές Τουρκία η δύστυχη η Νορβηγίδα. Και μη χειρότερα.
αχαχαχαχ κλαιω θεος απλα!

Ενταξει ναι ειναι ντροπη οτι δεν το παιξαμε καλυτερο το παιχνιδι και οτι επρεπε να γινει κινιση για παρτουζα...Φταιω και εγω σε αυτο σαν μαλακας πηρα ματι απλα...
Αλλα ποιες οι πιθανοτητες αν χωνομουν να μην ξενερωνε αυτη μετα?
Πως θα μπορουσε να παιχτει για να συνεχιστει καλα για φαση παρτουζα?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.921
Like
23.396
Πόντοι
6.056
Πολυ ωραιος και σωστος παικτη μου!

Ναι οντως απο την μια ηλιθιο που κατεβηκαμε, απο την αλλη εγω για να ειμαι ειλικρινης ενιωθα οτι δεν ειχε νοημα να κανω κατι ή να την ακολουθησω. Οποτε σε αυτο το θεμα ισως ο φιλος μου αξιζει το κραξιμο που δεν εκατσε μαζι της αν και θα ενιωθα ακομα πιο μαλακας αν συνεχιζανε μαζι και εγω εσκαγα μπακουρης μονο στο ξενοδοχειο αχαχα
τυπε το ποιντ της ιστοριας ποιο ειναι?

οτι εστρωσες απο σποντα σεντρα στον φιλο σου δεν γαμησε κανεις αυτος εριξε ενα χαμουρεμα εσυ εσκασες στην ζηλια και η νορβηγιδα τον εφαγε απο καποιον αλλο?

ε οκ shit happens... εσυ την προσπαθεια την εκανες εφαγες ακυρο η αλλη διαλεξε τον αλλον που ηταν κουτσο αλογο εφαγε και αυτη τα μουτρα της

ο επομενος που της την επεσε γαμησε...
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
τυπε το ποιντ της ιστοριας ποιο ειναι?

οτι εστρωσες απο σποντα σεντρα στον φιλο σου δεν γαμησε κανεις αυτος εριξε ενα χαμουρεμα εσυ εσκασες στην ζηλια και η νορβηγιδα τον εφαγε απο καποιον αλλο?

ε οκ shit happens... εσυ την προσπαθεια την εκανες εφαγες ακυρο η αλλη διαλεξε τον αλλον που ηταν κουτσο αλογο εφαγε και αυτη τα μουτρα της

ο επομενος που της την επεσε γαμησε...

ναι ενταξει αλιμονο σε τετοιες καταστασεις ευκολα μπορει να πεσει το ακυρο..
Ναι ισχυει οτι με πειραξε καπως το σκηνικο και η ζηλια , κα ιη αληθεια ακομα λιγο με πειραζει που εγινε αυτο...(ασχετα που καυλωσα παραλληλα και πολυ - και οχι δεν ειμαι γκευ αλλα για καποιο λογω με καυλωσε απιστευτα οταν τους ειδα)...

Ναι και αυτος κοιμησακας ηταν οποτε κατα καποιο τροπο τιμωρηθηκε και η Νορβηγιδα!
Κριμα παντως , δεν ξερω αν δεν ειχα αφαιρεθει εκεινη την στιγμη και δεν εδινα χωρο στον φιλο μ να μιλησει μονος του αν θα την γαμαγα εγω...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.921
Like
23.396
Πόντοι
6.056
ναι ενταξει αλιμονο σε τετοιες καταστασεις ευκολα μπορει να πεσει το ακυρο..
Ναι ισχυει οτι με πειραξε καπως το σκηνικο και η ζηλια , κα ιη αληθεια ακομα λιγο με πειραζει που εγινε αυτο...(ασχετα που καυλωσα παραλληλα και πολυ - και οχι δεν ειμαι γκευ αλλα για καποιο λογω με καυλωσε απιστευτα οταν τους ειδα)...

Ναι και αυτος κοιμησακας ηταν οποτε κατα καποιο τροπο τιμωρηθηκε και η Νορβηγιδα!
Κριμα παντως , δεν ξερω αν δεν ειχα αφαιρεθει εκεινη την στιγμη και δεν εδινα χωρο στον φιλο μ να μιλησει μονος του αν θα την γαμαγα εγω...
ποιος ξερει?

παντως και στους 3 σας ενα "αν" και ενα "γιατι" εμεινε απο την ιστορια :2funny:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
ναι ενταξει αλιμονο σε τετοιες καταστασεις ευκολα μπορει να πεσει το ακυρο..
Ναι ισχυει οτι με πειραξε καπως το σκηνικο και η ζηλια , κα ιη αληθεια ακομα λιγο με πειραζει που εγινε αυτο...(ασχετα που καυλωσα παραλληλα και πολυ - και οχι δεν ειμαι γκευ αλλα για καποιο λογω με καυλωσε απιστευτα οταν τους ειδα)...

Ναι και αυτος κοιμησακας ηταν οποτε κατα καποιο τροπο τιμωρηθηκε και η Νορβηγιδα!
Κριμα παντως , δεν ξερω αν δεν ειχα αφαιρεθει εκεινη την στιγμη και δεν εδινα χωρο στον φιλο μ να μιλησει μονος του αν θα την γαμαγα εγω...
Δεν σας πέρασε από το μυαλό να της πείτε να πάτε οι 3 σας για ουζακι; Θα έκανε κέφι και μετά θα της λέγατε: ντου γιου γουοντ του καμ γουιδ ας του δε ρουμ του πλέι εν ασιεντ γκρικ γκειμ κολντ λονγκ ντανκι; Αποκλείεται να μην ερχόταν. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να γαμήσετε μια άγνωστη 22χρονη βόρεια μουνάρα που γνωρίσατε μέσα σε ένα πούλμαν πριν 10 λεπτά; Έλεος.
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
ποιος ξερει?

παντως και στους 3 σας ενα "αν" και ενα "γιατι" εμεινε απο την ιστορια :2funny:

ισχυει! οντως οπως το ειπες!
Κριμα παντως...
Πηρα ενα μαθημα απο αυτο οτι γενικα την αλλη φορα οταν εχεις στοχο ενα γκομενακι δεν το αφηνεις για κανενα λογο απο τα ματια σου πριν κλειδωσεις το ντεαλ...
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Δεν σας πέρασε από το μυαλό να της πείτε να πάτε οι 3 σας για ουζακι; Θα έκανε κέφι και μετά θα της λέγατε: ντου γιου γουοντ του καμ γουιδ ας του δε ρουμ του πλέι εν ασιεντ γκρικ γκειμ κολντ λονγκ ντανκι; Αποκλείεται να μην ερχόταν. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να γαμήσετε μια άγνωστη 22χρονη βόρεια μουνάρα που γνωρίσατε μέσα σε ένα πούλμαν πριν 10 λεπτά; Έλεος.

Κοιτα η αληθεια ειναι οτι σε αυτο θα επρεπε να παρει λιγο πρωτοβουλια και ο φιλος μου αφου αυτος χαμουρευοταν μαζι της και με βγαλανε εμενα στον παγκο, εκτος αγωνα...
Εκτος αν γινομουν καφρος και τους το προτεινα εγω εκει μετα το χαμουρεμα τους πριν κατεβουμε...αλλα ειμουν λιγο σε σοκ , σε καυλα οποτε δεν σκεφτηκα γρηγορα οπως επρεπε
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι σε αυτο θα επρεπε να παρει λιγο πρωτοβουλια και ο φιλος μου αφου αυτος χαμουρευοταν μαζι της και με βγαλανε εμενα στον παγκο, εκτος αγωνα...
Ο φίλος σου, όπως τον περιέγραψες, είναι μάλλον χορτάτος, ειδάλλως θα έτρεχε πίσω από το λεωφορείο μέχρι την επόμενη στάση...
Παίζει και το σκηνικό που θυμάσαι με τόσες λεπτομέρειες, να το έχει ξεχάσει από καιρό..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
9
Like
3.326
Πόντοι
456
Δεν σχολιασε κανεις το χυσιμο που εφαγε ο Ερικ..
 
OP
OP
N

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Ο φίλος σου, όπως τον περιέγραψες, είναι μάλλον χορτάτος, ειδάλλως θα έτρεχε πίσω από το λεωφορείο μέχρι την επόμενη στάση...
Παίζει και το σκηνικό που θυμάσαι με τόσες λεπτομέρειες, να το έχει ξεχάσει από καιρό..
Μπα επειδη τον ξερω καλα και μιλαμε για τα προσωπικα μας κτλ δεν ειναι καν χορτατος αλλα οπως και να εχει ο σωστος αντρας ειναι ή δεν ειναι χορτατος θα επρεπε να τρεξει πισω απο το λεωφορειο μεχρι και την επομενη σταση χαχαχα...
Δεν ξερω αν το εχει ξεχασει το σκηνικο απο καιρο ξερω ομως οτι τετοιο μωρο δυσκολα ξεχνιεται...

Αλλα περα απο την πλακα ειναι η αληθεια οτι ακομα και το εντονο χαμουρεμα που επεσε δεν γινεσαι μπαστακας σε μια γκομενα στο καπακι ενω παει να βρεθει με φιλους της...θα σου ριξει η βορεια πολυ ευκολα το ακυρο οσο και να την ειχες καυλωσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom