Νέα

[ΟΔΗΓΟΣ] Πώς ψήνουμε τα Cam Girls για Ραντεβού Απο Κοντά! (Βήμα προς Βήμα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapturee
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Όνειρο Καλοκαιρινής νυκτός η ιστορία με την Ουκρανίδα. ΑΔΥΝΑΤΟΝ να γνωρίζει Αγγλικά η φτωχή κοπέλα  

Σωστα τυπε. Οπως και δεν γνωριζει η μεση Γαλλιδα, η μεση Ισπανιδα, Ιταλιδα κτλ.  :S :S :S Αυτες που δεν εχουνε σπουδες σε Αγγλια , Αμερικη δεν ξρουν ουτε το hello.  :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
πες τα χρυσόστομε. Φαντασιώσεις που είναι αδύνατον να πραγματοποιηθούν, εκτός κι αν έχεις τεράστια ποσά και δαπανήσεις πολύ χρόνο

Τυπε οι περισσοτεροι εδω μεσα νομιζουν οτι τα cam girls δεν εχουνε να φανε, ενω βγαζουνε σε 1-2 μηνες οσο βγαζει ενα μεσο μελος του bou ολο το χρονο.  :S :S :S
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.510
Like
13.464
Πόντοι
3.656
Τυπε οι περισσοτεροι εδω μεσα νομιζουν οτι τα cam girls δεν εχουνε να φανε, ενω βγαζουνε σε 1-2 μηνες οσο βγαζει ενα μεσο μελος του bou ολο το χρονο.  :S :S :S

Ναι είναι απίστευτα τα ποσά που μπορούν να βγάλουν, απλά βάζοντας πράγματα στο μουνί τους και στον κώλο τους. Χωρίς κίνδυνο (είτε φυσικό, είτε σεξουαλικής ασθένειας), χωρίς έξοδα, χωρίς να πρέπει να έχουν κάποιο νταβά, να λαδώσουν κάποιον αστυνομικό ή οτιδήποτε άλλο. 
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
(Ιούλιος 2012, Vikα) Βρεθήκαμε μετά από 1,5 μηνά. Εγώ ανέβηκα δυο φόρες επανω Ουκρανία, και έκατσα συνολικά 5, 5 μήνες. Καψούρης εντελώς, και γαμήσια καθημερινώς
δυο φορες ουκρανια 5,5 μηνες ,δηλ.2 μηνες και κατι τη φορα...εισοδηματιας ειναι ο τυπος και τη βρισκει ετσι..αν ειναι αληθεια ολα αυτα...
 
OP
OP
Rapturee

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ε ρε παιδιά...καταρχάς οι περισσότεροι δε διαβάσατε οτι έγραψα (οκ είναι λίγο σεντόνι, κατανοητό), και μεταπηδήσατε στις γκομενες που γνώρισα και μονον  :2funny:

Λοιπόν τα πάντα στην μέθοδο μου ειναι βελτιστοποιημένα έτσι ώστε να μη ξοδευεις πολλα χρήματα στη γκόμενα (η μπορεί να δώσεις αλλα πολυ ψιλά πράγματα, κανα 2 δολλάρια) ώστε να σε αποσυνδέσει ψυχολογικά απο την έννοια του πελάτη, και να αρχίσει να σε σκεφτεται αλλιώς. ;)

Οπως είπα επίσης, πρέπει να στοχευσετε σε καινούριες, που είναι σχετικά ποιό αθώες, και δεν έχουν σιχαθεί τα πάντα, είναι ποιο ανοιχτές στο τσατάρισμα κτλ.

Φίλε τι δουλειά κάνεις;
Είμαι προγραμματιστής.

πόσο σου κοστίζει μια πετυχημένη συνάντηση με cam girl; (από τη στιγμή που ξεκινάς μέχρι να τη διώξεις)
επειδή υποψιάζομαι οι επιτυχίες θα είναι 1 προς 10 και χειρότερα, τι ποσό έχεις ξοδέψει συνολικά;
Koίτα, όλες απο αυτές (μιλάω για τις νορμαλ) αν της προτίνεις λεφτά για συνάντηση θα πάρεις πόδι, και θα μπείς αυτομάτως στη λίστα του δυτικού παρλαπίπα μέσα στο μυαλό της. Οποτε μή το κάνεις. Μίλα της οπως θα μιλουσες κάποια γκόμενα που σου αρέσει στο facebook. Γενικά πρεπει να είσαι διαφορετικός απο τους άλλους να φέρνεις κατι new to the table, κατι που θα κανει να ξεχωρίσεις απο τους άλλους.

Εγω τις ψήνω με το mentality μου, με το να μην είμαι λιμάρι, και βεβαιως η εμφάνιση μετράει πάρα πολυ. Πρεπει να είσαι πανω απο το μέσο όρο αντρών της ανατολικης ευρώπης. 180 τουλαχιστον, και κατω απο 86 κιλά.( αν θέλεις να γαμήσεις σχετικά τζαμπα, διαφορετικα οτι λειπει απο εμφάνιση το αναπληρώνεις με χρήμα)

Για το ποσα ξοδεψα (μεχρι πρώτη συναντηση) θα σου δωσω παραδειγματα.
Claudia: Απολυτως τιποτα. Με ειδε online ενα βραδυ, της είπα οτι έτυχε να ειμαι βουκουρέστι, πρότινε να βγουμε, και βγηκαμε. Βέβαια με αυτη δεν επαιξε χρονική προεργασια οπως με άλλες, ηταν ξεχωριστή περιπτωση.

Florentina: Kαμια 30 δολλαρια μαξιμουμ θυμάμαι.
Γενικά απο ότι θυμαμαι με όλες δε νομίζω να ξόδεψα πάνω απο 60$ σε καθε γκομενα μέχρι να συναντηθούμε. Τωρα το τι θα ξοδεψεις εσύ στα dates, ειναι καθαρά προσωπικο σου θέμα. Συνήθως γαμιουνται αμα σε γουστάρουν στο 3ο ραντεβού το αργότερο.
Θα μπορουσα να σπρωξω πολυ χρημα για να ριξω μερικους πουτσους στην arayah η στη barrrbi
Καλο μουνί η arayah, αλλα μαλακισμένο. Την ξερει real life μια φιλη μου.
Εγώ πάλι παρακολουθώ καναδυο σάιτ με καμγκερλς , αλλά δεν έχω γραφτεί ποτέ , πόσο μάλλον να πληρώσω κιόλας :P
To interaction είναι που πληρώνεις τυπε μου, οχι για να βλεπεις πλεον.
για παρόμοια του livejαsmin sites μιλάμε?
livejαsmin ξεχασε το. Ακόμα και για να κλάσεις σου ζηταει λεφτά. Πχ για να στειλει προσωπικο μήνημα σε μια γκομενα σου ζητάει 1,2 credits, τουτεστιν 1+ευρω. Χωρια που εκει το ίδιο το site λεει στις γκομενες να φέρονται fake, και για να λενε ψέμματα ακομα και απο το απο ποιο χώρα είναι.

Όνειρο Καλοκαιρινής νυκτός η ιστορία με την Ουκρανίδα. ΑΔΥΝΑΤΟΝ να γνωρίζει Αγγλικά η φτωχή κοπέλα  
Θα σε απογουτευσω Ιωαννη, αλλα οχι. Η ουκρανέζα μαλιστα έκανε και φροντιστήριο αγγλικών την περιοδο που γνωριστήκαμε. Θυμαμαι τον χειμώνα που ήμουν πανω, οταν ερχοταν απο το μαθημα, μου ζητουσε να την διαβασω εγώ, οπως μας διαβάζανε οι γονεις μας οταν ήμασταν πιτσιρικαδες. Βέβαια με τον καιρο, και επειδη μιλουσε μαζι μου καθημερινα τα ειχε μαθει καλυτερα και παντα με ρωταγε αποριες.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Δε νομίζω ότι βγάζουν τόσα λεφτά.

Εγώ είχα πετύχει μία περίπτωση που ήταν καινουργια στο όλο σκηνικό και έκανε καταπληκτικά ντιλντο ντιπθροουτ που ξερά μου ζήτησε να βρεθούμε χώρίς χρήματα.

Αυτό πριν χρόνια, που τα πράγματα ήταν πιο "αθώα"

Π
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Χαιρετώ τους συμπαίκτες!


Καταρχάς να ξεκαθαρίσουμε, ότι σπανίως μπορεί κάποιος να κανονίσει ραντεβού πολύ γρήγορα. Το σπόρ θέλει χρόνο, και λίγο χρήμα.

Αυτό τα λέει όλα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Rapturee βαλε κ κανα δρακο ρε μαλακα..
Εσυ πας να ξεπερασεις κ τον kman μ αυτο το ποστ..
ΥΓ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΔΗΓΟΣ,ΟΠΩΣ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ..
ΥΓ1 ΓΡΑΨΕ ΡΕ ΤΡΥΠΙΕ Κ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ 10 ΟΥΚΡΑΝΙΔΟΡΩΣΟΡΟΥΜΑΝΙΔΩΝ..
 
OP
OP
Rapturee

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Rapturee βαλε κ κανα δρακο ρε μαλακα..
Εσυ πας να ξεπερασεις κ τον kman μ αυτο το ποστ..
ΥΓ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΔΗΓΟΣ,ΟΠΩΣ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ..
ΥΓ1 ΓΡΑΨΕ ΡΕ ΤΡΥΠΙΕ Κ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ 10 ΟΥΚΡΑΝΙΔΟΡΩΣΟΡΟΥΜΑΝΙΔΩΝ..
Κατα πρωτον, γιατι τοση τσατιλα τυπε, έφαγες απορρίψεις κατα ριπάς απο τετοια κοριτσια να υποθέσω?
Κατα δευτερον, γιατι βαλω οδηγο για κολομβιανες αφου οπως λές οι οδηγοι γενικά στη ζωή μας ειναι μαλακια?
:jerking:
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τα cam - girls βγαζουνε απο 200-1000$ την ημερα για 3-5 ωρες συνδεσης. Οι τοπ βγαζουνε μεχρι 50000/ανα μηνα χωρις καν να χρειαστει να γαμηθουνε . Χεστηκαν να γαμηθουνε για να βγαλουνε extra λεφτα, :S :S :S
Ακόμα και στο camming ισχύει η Αρχή του Παρέτο τύπε μου.
Το το 20% των κοριτσίών βγάζει το 80% των χρημάτων.
Τις υπόλοιπες τις κόβει λόρδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom