Νέα

Κοκκινομάλλα πρώην στη γέφυρα Μεταμόρφωσης τώρα Αργυρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas20166
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες...που είναι το σημείο που θα τη βρούμε γιατί δε κατάλαβα ακριβώς....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Ρε παίδες...που είναι το σημείο που θα τη βρούμε γιατί δε κατάλαβα ακριβώς....


από εθνική κάνεις δεξιά στην γέφυρα μεταμόρφωσης και μετά αριστερά προς πάρνηθα (δηλαδή περνάς πάνω απ την εθνική). εκεί μετά από λίγο έχει κάτι ξενοδοχεία και ένα πάρκινγκ. αν κατάλαβα καλά απ την φωτογραφία, είναι ακριβώς στο πάρκινγκ.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Λοιπον....Ονομα Ατζελινα
Καταγωγη Αλβανια
5 μηνες Ελλαδα και πρωην στουντιοκοριτσο...
Υψος περιπου 1,80
Ηλικια περιπου 28-30
Προσωπο στο 8αρι
Σωμα το ιδιο περιπου 8,5αρι
Μακρια ποδια, κωλαρα με βυζι υστερημενο κατα πολυ....
Μαλλι πολυ μακρυ και σγουρο, κοκκινο...
Χαμογελαστη (στον κοσμο το δικο της ομως) και social καλο εως πολυ καλο...
Ρε εχουμε προικησει ολες τις φολες του Ελμπασαν,το 'χετε παρει χαμπάρι????
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.727
Κριτικές
8
Like
2.426
Πόντοι
506
από εθνική κάνεις δεξιά στην γέφυρα μεταμόρφωσης και μετά αριστερά προς πάρνηθα (δηλαδή περνάς πάνω απ την εθνική). εκεί μετά από λίγο έχει κάτι ξενοδοχεία και ένα πάρκινγκ. αν κατάλαβα καλά απ την φωτογραφία, είναι ακριβώς στο πάρκινγκ.
ακριβώς εκεί είναι. Λίγα μέτρα πριν φτάσεις στα ξενοδοχεία
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Αφήστε που πιο πανω είναι το studio στη μεταμόρφωση που με 60 κανείς και μασαζακι!!!!!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Επειδη αυτα τα "κωλαρα" εδω μεσα με προβληματίζουν μπορει κάποιος να προσδιορίσει με κάποιο σημειο αναφοράς;;;;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Επειδη θελω να προσθεσω στο παλμαρε το εν λογω θα ηθελα μερικες διευκρινησεις:
Οταν λεμε κωλαρα εννοουμε χωντροκωλα;
Οταν εννοουμε κωλαρα εννουμε κρεμινται παχια απο παντου;
Οταν λεμε κωλαρα εννουουμε φοραει στριγκ και ειναι ετοιμο να ξηλωθει;
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Eχείς δίκαιο συνάδελφε πρέπει να υπάρξει κάποια διευκρίνηση  :respect:
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Επειδη αυτα τα "κωλαρα" εδω μεσα με προβληματίζουν μπορει κάποιος να προσδιορίσει με κάποιο σημειο αναφοράς;;;;

Αγαπητέ, δεν έχω δοκιμάσει αλλά έχω κάνει τη στάση μου εκεί να ρωτήσω και να δω.
Είναι πράγματι όμορφος κώλος (για τα δικά μου γούστα), αν και πάντα με κολάν ή τζιν σφικτό ασφυκτικό. Δείχνει σφιχτός, ψηλός, άνευ κυτταρίτιδας και μέτριας περιφέρειας. Φυσιολογικό τοκετό δεν θα κάνει χωρίς πόνο δηλαδή, αλλά χέστηκες. Δεν είμαι λάτρης ούτε του κώλου-γαλλική-μερίδα, ούτε εκείνου που βγάζει 20 σταβλίσιες μπριζόλες, οπότε του βάζω εύκολο 7,5 όπως τη βλέπω στα όρθια με το οκτάποντο τακούνι.
Δεν βοηθάω πολύ, αλλά αυτό έχω μόνο και δεν βλέπω να σου έχει απαντήσει κανένας έμπειρος.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Α
Αγαπητέ, δεν έχω δοκιμάσει αλλά έχω κάνει τη στάση μου εκεί να ρωτήσω και να δω.
Είναι πράγματι όμορφος κώλος (για τα δικά μου γούστα), αν και πάντα με κολάν ή τζιν σφικτό ασφυκτικό. Δείχνει σφιχτός, ψηλός, άνευ κυτταρίτιδας και μέτριας περιφέρειας. Φυσιολογικό τοκετό δεν θα κάνει χωρίς πόνο δηλαδή, αλλά χέστηκες. Δεν είμαι λάτρης ούτε του κώλου-γαλλική-μερίδα, ούτε εκείνου που βγάζει 20 σταβλίσιες μπριζόλες, οπότε του βάζω εύκολο 7,5 όπως τη βλέπω στα όρθια με το οκτάποντο τακούνι.
Δεν βοηθάω πολύ, αλλά αυτό έχω μόνο και δεν βλέπω να σου έχει απαντήσει κανένας έμπειρος.
Αγαπητέ συναγωνιστή,
Πραγματικα ειμαι συγκινημένος που μπορουμε να επικοινωνήσουμε επιτελους με ανάπτυξη επιχειρημάτων απο την καθε πλευρά...
Άλλωστε οι "κραυγές" αγέλης τυπου "εχει μια κωλαρα" χρήζουν αν μη τι αλλο περιφρονησης ως μη στηριζόμενες σε αμερόληπτη παρατήρηση..
Το επιπεδο σου φαινεται απο την πληθώρα αναφορών στο ζήτημα που έθιξα..
Με κάλυψε πλήρως καθώς ησουν ακόμη και ως προς τη βαθμολογία που ασφαλώς εμπεριέχει και το προσωπικό στοιχείο οπου ομως το +/- περιλαμβάνεται στο σχετικό περιθωριο...
Ως προς το στοιχείο της εμπειρίας θα μου επιτρέψεις να διαφώνησω καθώς και μονο η απο παρατήρησης καταμετρηςη για οχταποντο (τακουνι ) δείχνει την εμπειρια χλμ διανυθεντων στην κονιστρα του αγοραίου έρωτα..
Μετα τιμής
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Ως προς το στοιχείο της εμπειρίας θα μου επιτρέψεις να διαφώνησω καθώς και μονο η απο παρατήρησης καταμετρηςη για οχταποντο (τακουνι ) δείχνει την εμπειρια χλμ διανυθεντων στην κονιστρα του αγοραίου έρωτα..

Να είσαι καλά nickpie2008. Φάτε μάτια ψάρια είμαι αγαπητέ, καθώς τα οικονομικά δεν επιτρέπουν κάτι περισσότερο!
Το "εύκολο 7,5" είναι άκρως υποκειμενικό (πράγματι) και δεν μπορώ να το αιτιολογήσω κάπως με αδιάσειστα δεδομένα. Μόνο μια φωτογραφία ή το trial&error θα βοηθούσε, ή κάποιος πιο έμπειρος παίχτης που θα απαντήσει με σχόλιο του τύπου "είναι κάτι ανάμεσα σε Τάδε και Δείνα".
Καλή σου μέρα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Επειδη αυτα τα "κωλαρα" εδω μεσα με προβληματίζουν μπορει κάποιος να προσδιορίσει με κάποιο σημειο αναφοράς;;;;
γιατι δεν πας μια βολτα να την μιλησεις? Να την γυρισεις και αναποδα να την κανεις να σκυψει να πιασει ενα στυλο η κατι τετιο....δεν εχεις φαντασια? Οταν λεμε κωλαρα εννοουμε γαμευσιμος νοστιμος κωλος πρωινου φουρνου....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Κοίτα φίλε, κάποιοι εδώ πέρα όταν λένε κωλάρα εννοούνε αυτόν της Στικούδη και κάποιοι άλλοι αυτόν της Κιμ Καρντάσιαν.
Υπό αυτή την έννοια μια διευκρίνηση δε βλάπτει.
:hi:




 
φιλε εχεις δικιο....εμεις παμε δοκιμαζουμε και γραφουμε...Ελυτης δεν ειμαι....Αν ο τυπος θελει να γινω Κοελιο και να του πω και την τυχη του....ασε καλυτερα δεν μπορω εγω....Ας παει να δει απο μονος του...μακρια δεν ειναι....μεχρι και χαρτη εβαλα....

ΥΓ αν θελει ακομα και τηλεφωνο της εχω να παρει να ρωτησει το κωλο εχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom