Νέα

Καλοκαίρι 2013

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τυπε ετσι οπως παμε,δεν ξερω αν το φθινοπωρο θα μας βρει καν  :S
URL]]
 

Επισκέπτης
χαζά χαζά ξέρετε τι ιδέα μου ρθε;

να βρίσκαμε ένα μέρος για τόπο συνάντησης των μελών του bou ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !

πχ Ιος - bou.com/φεστιβαλ-Καλοκαίρι 2013

αν οργανωνότανε θα είχε πολύ χαβαλέ  :rockon:
θα χτυπούσαμε και καλές τιμές με ξενοδόχους, κλπ  :rockon:
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
πέρα από ότι κάνει ο καθένας μας, αυτό το καλοκαίρι πρέπει να ξεκαθαριστούν μια για πάντα κάποια πράγματα:

1. Αν ο Λάκης είναι χοντρός

2. Αν ο Εκτορ Λοπεζ έχει καραμπίνα

3. Αν ο marios51 είναι ο Αβράμης

4. Αν ο axaxouxas τα είχε ποτέ με την αγγελικούλα

5. Αν ο Boldermot τα είχε ποτέ με την κοπελιά που Σάββατο στις 23:00 τον περίμενε με το αγαπημένο του φαγητό, την ώρα που αυτός πόστερνε εδώ  :rockon:

6. Αν η eri είναι η φίλη του ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΥ στο fb

το φθινόπωρο δεν πρέπει να μας βρει με τις ίδιες αμφιβολίες και απορίες  :rockon:
Δεν σε τρωει η περιεργεια για το ΑΝ ειμαι (γιατι ειμαι), αλλα για το ΠΟΙΟΣ ειμαι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πέρα από ότι κάνει ο καθένας μας, αυτό το καλοκαίρι πρέπει να ξεκαθαριστούν μια για πάντα κάποια πράγματα:


το φθινόπωρο δεν πρέπει να μας βρει με τις ίδιες αμφιβολίες και απορίες  :rockon:
για την διαπλοκη πηγασιου στην ανταλλαγη ακινητων-φιλετων του δημοσιου με παραθαλασσια κτηματα με χρυσοβουλο κομνηνου στην καλαμπακα στα αρχιδια σας ε; :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
για την διαπλοκη πηγασιου στην ανταλλαγη ακινητων-φιλετων του δημοσιου με παραθαλασσια κτηματα με χρυσοβουλο κομνηνου στην καλαμπακα στα αρχιδια σας ε; :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

πηγασιος

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
468
Like
0
Πόντοι
1
για την διαπλοκη πηγασιου στην ανταλλαγη ακινητων-φιλετων του δημοσιου με παραθαλασσια κτηματα με χρυσοβουλο κομνηνου στην καλαμπακα στα αρχιδια σας ε; :grin:
μαζι με τον θεσσαλο τα φαγαμε :birdman:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Οχι παντως Ελλαδα αρκει τα οικονομικα μας να βαστανε ακομα.Βαρεθηκα να τα δινω στον καθε τυχαρπαστο που θελει να οικονομησει μεσα στο καλοκαιρι για ολο το χρονο.Ευτυχως τοσα χρονια εχω γυρισει πολλα νησια οποτε δεν θα μου ληψει.Το ετησιο ταξιδακι παντως στην χιο  εστω και για ενα σκ θα γινει ο κοσμος να χαλασει :grin:
 

Επισκέπτης
Οχι παντως Ελλαδα αρκει τα οικονομικα μας να βαστανε ακομα.Βαρεθηκα να τα δινω στον καθε τυχαρπαστο που θελει να οικονομησει μεσα στο καλοκαιρι για ολο το χρονο.Ευτυχως τοσα χρονια εχω γυρισει πολλα νησια οποτε δεν θα μου ληψει.Το ετησιο ταξιδακι παντως στην χιο  εστω και για ενα σκ θα γινει ο κοσμος να χαλασει :grin:

έξω που τύπε;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
56
Like
6.167
Πόντοι
3.556
Οχι παντως Ελλαδα αρκει τα οικονομικα μας να βαστανε ακομα.Βαρεθηκα να τα δινω στον καθε τυχαρπαστο που θελει να οικονομησει μεσα στο καλοκαιρι για ολο το χρονο.Ευτυχως τοσα χρονια εχω γυρισει πολλα νησια οποτε δεν θα μου ληψει.Το ετησιο ταξιδακι παντως στην χιο  εστω και για ενα σκ θα γινει ο κοσμος να χαλασει :grin:
Στη χιοοοοοο? Στους  καρατσιγκουναρεους τους κοτοπονηρους??! Αυτοι κι αν κανουν αρπακτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom