Νέα

Gatto Nero

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dontheofanio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
φιλε Maps Gas η Ελβιρα ειναι στο Πλατυνουμ
 

Maps Gas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Άρα υπάρχει Θεός. :dancing: Σ' ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία, Πρόεδρε! Όσο για τις τιμές που έλεγα πριν, ανακαλώ. Το Le Cabaret, όπου πήγα πρώτη φορά χθες, έχει τιμές Gatto Nero, απλώς με διαφορετικές αναλογίες (π.χ. 30 [!] ευρώ το απλό ποτό και 20 ο απλός χορός - ενώ το Gatto είχε αντίστοιχα 15 το ποτό και 30 τον χορό)
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: , αυτο με το βίντεο κλιπ των Goin Through πρώτη φορά το βλέπω. Αναγνώρισα και τον τύπο στην υποδοχή + μια κοπέλα που χορευε.

Ξέρεις κανείς τι απέγιναν οι γυναίκες του Gato Nero ? Κρίμα πάντως που έκλεισε. Οταν πρωτοάνοιξε πιστευα πως θα ήταν η αιτία να πέσουν επιτέλους οι εξωφρενικές τιμές που επικρατουν στα μαγαζιά.
Ξεκίνησε δυνατά στην αρχή αλλά στη συνέχεια ανέβασε τιμές κι αυτό με τη σειρά του ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ενα θρυλικο στριπ του παρελθοντος εκλεισε απο οτι φαινεται!στο παρελθον ομως εχουν περασει τεραστιες μορφες του στριπ οπως...

1)βαλερι λομπανενκο
2)ισμαηλ ουρθαιθ
3)καμπιολα
4)λουανιτα
5)ζαικα
6)ζενια
7)αγλαια
8)ελενα
9)κονακρδο σλαβες
10)ζαμπια
11)σεβρενα
12)αουρελιο
13)τζιλμπερτο μαμακες
14)αουσιλια ντεμαραζ
15)καουθρινια πελμαρες
16)ζαομια ντα σοουζα
17)ελκιθριν πανωκαταπιολεν
18)γκουαρανα αντικαφε
19)σουωνσυ
20)μπαρντανα
21)λαβινια
22)γιωργος αντιτοπουλος
23)χαλιλια
24)αμπρακαμοβα
25)λαριστοβα
26)αμαλθοβα

και επισης διεκρινα 2 γλαστρες με το δικεφαλο αετο χαραγμενο πανω τους,ενα σουβλατζιδικο απεναντι με φοβερες λαγανες,ενα λεωφορειο της γραμμης σινδος-αμπελοκηποι και ενα κλειστο ρδελο λογω αναδουλειων!Απλα περασα τελεια! :rockon:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οι ίδιες κοπέλες, σε άλλη πόλη, πολύ καλύτεροι χοροί, πολύ λιγότερα λεφτα
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

gatto nero is dead

long live frappo nero !!!!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ε , ναι λοιπον : frappo nero .

ενα μαγαζι που ταραξε τα ηρεμα νερα της διασκεδασης στην πολη μας .

ενα μαγαζι που προλαβε να γινει μυθος .

μα που ζεις επιτελους φιλε pakara ?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ε , ναι λοιπον : frappo nero .

ενα μαγαζι που ταραξε τα ηρεμα νερα της διασκεδασης στην πολη μας .

ενα μαγαζι που προλαβε να γινει μυθος .

μα που ζεις επιτελους φιλε pakara ?
δυστυχώς στη θεσσαλονίκη.
και το μήνυμα μου είχε αυτό ακριβώς το περιεχόμενο.
 

ipolis64

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα πεδες. το χερο τοι ειμια καινουργιος αλλ μηποσ χερει κανει τι παιζει με τιν ελβιρα(παλιο  el gato). α χερει κανεισ εας βοηθησει λεγωντασ καποιεσ λετπομεριες(εαν δεν μπορει εδο εασ μοθ κανει pm).Ακουσα οτι δινει μονο τηλεφωνο και τιποτα παραπερα.

Υσ:χερο οτι ειναι η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα και ισως πολλοι θελεται να την εχετα μονο για εσας  αλλα βοηθηστε και εμενα που μαλον εχω φαει και εαν σχετικο κολλημα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
καλησπερα πεδες. το χερο τοι ειμια καινουργιος αλλ μηποσ χερει κανει τι παιζει με τιν ελβιρα(παλιο  el gato). α χερει κανεισ εας βοηθησει λεγωντασ καποιεσ λετπομεριες(εαν δεν μπορει εδο εασ μοθ κανει pm).Ακουσα οτι δινει μονο τηλεφωνο και τιποτα παραπερα.

Υσ:χερο οτι ειναι η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα και ισως πολλοι θελεται να την εχετα μονο για εσας   αλλα βοηθηστε και εμενα που μαλον εχω φαει και εαν σχετικο κολλημα.
Η Ελβιρα φιλε δουλευει τωρα στο platinum και στο dream(καλοκαιρινο)..το gato nero πει σχεδον ενας χρονος που εκλεισε..η Ελβιρα εκτος απο μουναρος ειναι και ενταξη ατομο,γιαυτο αν εισαι ενταξη κιεσυ μπορει να μη σου φαει πολλα και να κανεις και μια καλη γνωριμια
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Όποιος κάνει prive με την Ελβίρα δεν ξοδεύει λεφτά, στην ουσία τα επενδύει! Έχουν περάσει 7 μήνες από τη βραδυά που έκανα full prive με τη μοναδική Ελβίρα στο Gatto Nero και το θυμάμαι ακόμα τόσο ζωντανά όσο και την πρώτη ώρα που έφυγα από το μαγαζί. Η γκόμενα είναι απίστευτη! Και πολύ καλό παιδί ταυτόχρονα. Ελβίρα μου σε πεθύμησα, έχω πάνω από μισό χρόνο να σε δω! Θα την επισκευτώ στο Dreams μέσα στον Οκτώβριο σίγουρα.  :dancing:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Που είναι η ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Gatto Nero ρε παιδιά? Ξέρει κανείς που δουλεύει αυτό το γλυκό πλάσμα? Ελληνίδα, αδύνατη, μαύρα μαλλιά μακρυά, καστανά μάτια, περίπου 20 ετών. Λένε ότι αποσύρθηκε από τα στριπτιζάδικα. Χορεύει όμως σε άλλα μαγαζιά. Την έχει δει κανείς σας? Ευχαριστώ παίδες! Περιμένω τα φώτα σας.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Έχουν περάσει 2,5 χρόνια από τη μέρα που έβαλε λουκέτο το καλύτερο strip που είχε ανοίξει ever στη Θεσσαλονίκη και 2 χρόνια από το τελευταίο post σε αυτό εδώ το thread. Ας θυμηθούμε ρε Θεσσαλονικείς συναγωνιστές, σαν να κάνουμε ένα επετειακό αφιέρωμα, τι ήταν αυτό που μας έκανε να λατρέψουμε αυτό το μαγαζί, τι το έκανε απλά αξέχαστο και τι στιγμές έχουμε να θυμηθούμε από αυτό?  :tits:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Εφόσον κανένας δεν πρόκειται να ποστάρει τίποτα οφείλω να γράψω εγώ το τελευταίο post. To Gatto Nero ήταν ένα θρυλικό μαγαζί με τρελά μουνιά και φοβερή ατμόσφαιρα που όμοια (ή έστω παραπλήσια) δεν έχω βρει σε άλλο μαγαζί της πόλης μας. Παρόλο που έμεινε ανοιχτό μόνο 6 μήνες, άφησε εποχή. Έκανα το bachelor μου εκεί και πραγματικά έχει μείνει αξέχαστο σε μένα και στους καλεσμένους μου.
Για κλείσιμο του thread λοιπόν θα προσπαθήσω να θυμηθώ τα ονόματα των κοριτσιών που δούλευαν εκεί. Ελπίζω να τα καταφέρω.
Ελβίρα
Ραμόνα
Λίνα
Μπρέντα
Βικτώρια
Τζέσσικα
Αλέσια
Νίνα
Ίρις
Αλεξάνδρα
Σίσσυ
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ασε παιχτη! καταγωγιο ηταν απλά ειχε καλο παιχνίδι!

καλα λένε θεσ/νικη φραπεδουπολη!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Εφόσον κανένας δεν πρόκειται να ποστάρει τίποτα οφείλω να γράψω εγώ το τελευταίο post. To Gatto Nero ήταν ένα θρυλικό μαγαζί με τρελά μουνιά και φοβερή ατμόσφαιρα που όμοια (ή έστω παραπλήσια) δεν έχω βρει σε άλλο μαγαζί της πόλης μας. Παρόλο που έμεινε ανοιχτό μόνο 6 μήνες, άφησε εποχή. Έκανα το bachelor μου εκεί και πραγματικά έχει μείνει αξέχαστο σε μένα και στους καλεσμένους μου.
Για κλείσιμο του thread λοιπόν θα προσπαθήσω να θυμηθώ τα ονόματα των κοριτσιών που δούλευαν εκεί. Ελπίζω να τα καταφέρω.
Ελβίρα
Ραμόνα
Λίνα
Μπρέντα
Βικτώρια
Τζέσσικα
Αλέσια
Νίνα
Ίρις
Αλεξάνδρα
Σίσσυ
μην ξεχναμε να προσθεσουμε κ την χριστινα,που δουλευε στο πλατονουμ κ μετα στο γκατο....
κοντουλα,μελαχρινη κε τελιο πατο,στη μεση ταττου νεραιδα κ καλο βυζακι.πολυ καλη με πελατες κ συνεχεια με το χαμογελο,οχι σαν καποιες ξινομουνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom