Νέα

Gatto Nero

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dontheofanio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Πάνε στο Platinum καθημερινή μέρα και μετα ξαναελα να μου πεις οτι ειναι κερδοφόρα η επιχείρηση ...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Το Gatto Nero εκλεισε σιγουρα ,πηγα σημερα ,για την Ελβιρα ,και ειδα που μαζεβανε τα πραγματα ,ρωτησα τον υπευθυνο και μου ειπε οτι κλεινει
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Μακαρι καποτε να κανουμε μια επιχειρηση που να βγαζει τα λεφτα του Πλατινουμ .
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε cena θα ρωτησω την Παρασκευη η το Σαββατο και θα σου πω τον λογο
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Απο περιεργεια περισσοτερο . Αν και μαλλον μπορω να τον μαντεψω . Και δεν ειναι οικονομικος ...
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Μακαρι καποτε να κανουμε μια επιχειρηση που να βγαζει τα λεφτα του Πλατινουμ .

Απο εγκυροτατες πηγες το ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ βγαζει (καθαρα) καθημερινα τετραψηφιο νουμερο, οι κοπελες καθημρινα στην τσεπη απο 300 εως 600 ευρω, και κανουν και δευτερο μαγαζι ανατολικα (στον χωρο του JADE).
Αυτα να βλεπετε οσοι πατε και τα ακουμπατε στο ονομα μιας αυταπατης ή το πολυ πολυ ενος φραπε
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε dorian69 ειναι γουστα καθενος σε ποιο μαγαζι θα παει,προσωπικα εγω δεν ξαναπαω πλατινουμ γιατι δεν μου αρεσει οι σερβιτοροι να με συμπεριφερονται σαν πεταμενο και καθε φορα που πηγενα αφηνα το λιγοτερο 500 ,προτιμω καλιγουλα @ καλιγουλα γκολτ οπου ειμαι στην πουδρα.
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Σίγουρα οι γυναίκες βγάζουν πολύ χρήμα... Ξέρω περίπτωση που η κοπέλα δίνει 1000 ευρώ για ενοίκιο. Μια χαρά τη βγάζουν αυτές . Εμεις μένουμε χωρίς λεφτά στο τέλος και με την ψωλή στο χέρι  :2funny: :2funny: :boobies: :jerking:
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
Σίγουρα οι γυναίκες βγάζουν πολύ χρήμα... Ξέρω περίπτωση που η κοπέλα δίνει 1000 ευρώ για ενοίκιο. Μια χαρά τη βγάζουν αυτές . Εμεις μένουμε χωρίς λεφτά στο τέλος και με την ψωλή στο χέρι  :2funny: :2funny: :boobies: :jerking:

φιλε μου ειναι η επιλογη του καθενος για το αν θα παει σε στριπτιτζαδικο. δεν μας αναγκαζει κανενας. μπορεις καλιστα να δωσεις ενα 50 αρι και να γαμησεις μια ωραια πουτανα. αλλα πραγματα σου προσφερει το συγκεκριμενο χομπι.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Συμφωνώ, είναι προσωπική επιλογή το αν και το που θα πάει ο καθένας για να διασκεδάσει. Αν κάποιου δεν του αρέσουν τα strip απλά δεν πάει. Από την άλλη όμως οι τιμές είναι υπερβολικά υψηλές. Σύμφωνα με αυτά που πληρώνουμε οι υπηρεσίες που παρέχονται είναι μηδενικές. Και από την άλλη για τις γυναίκες, δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι βγάζουν πολύ χρήμα. Το  χρήμα πάει στην τσέπη του ιδιοκτήτη. (Έτσι ανοίγουν καινούργια μαγαζιά).
Dorian69 στο χώρο του JADE ήταν το καλοκαίρι το Summer cabaret είναι σίγουρο ότι θα ανοίξει εκεί Platinum ? :think:
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Αφου σου λέω οτι υπάρχει γυναίκα που δίνει ενα χιλιάρικο για ενοίκιο .. Είναι δυνατόν να μη βγάζει πολλά ? Και δεν είναι υπερβολικό το νούμερο σε σχέση με το μέρος που νοικιάζει ...

Δε μπορω να πω και κάτι παραπάνω γιατί μπορεί να έχω και κανα πρόβλημα  :rockon: :S :tickedoff:
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Me 150 ευρω στην Αθηνα,μπηκα στο μαγαζι στις 2 και βγηκα στις 4 εχοντας ολη την ωρα διπλα μου μια Λευκοροσιδα που μου εβγαλε και γουστα...10ε το δικο μου..20ε το διπλο δικο της και 40 το πριβε(4 τραγουδια)....μιλαμε στην πολη μας κοβουνε κολους οι μαγαζατορες..ασε που η ποιοτητα συγκριτικα με Αθηνα ειναι χαοτικη.

Άποψή μου είναι πως πρέπει να γίνουμε και εμείς πιο έξυπνοι καταναλωτές. Οι μαγαζότοτες της Θεσσαλονίκης χρειάζονται ένα μαζικό μποϊκοτάζ για μερικές εβδομάδες ώστε να πεινάσουν και βάλουν μυαλό...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εγω φιλε πιστευω οτι οι μαγαζατορες ΠΟΤΕ δεν περνουν μαθημα...και αν το μαγαζι δεν εχει δουλεια..θα διωξουνε κοσμο θα κοψουνε μεροκαματα ενω θα γραφουνε στο χιονι καποια αλλα..θα φερουν 4-5 δυνατα μουνια που υπαρχουν κατα 100αδες στο εξωτερικο για κανενα  15ημερο και μετα ξανα τα ιδια.
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ, είναι προσωπική επιλογή το αν και το που θα πάει ο καθένας για να διασκεδάσει. Αν κάποιου δεν του αρέσουν τα strip απλά δεν πάει. Από την άλλη όμως οι τιμές είναι υπερβολικά υψηλές. Σύμφωνα με αυτά που πληρώνουμε οι υπηρεσίες που παρέχονται είναι μηδενικές. Και από την άλλη για τις γυναίκες, δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι βγάζουν πολύ χρήμα. Το  χρήμα πάει στην τσέπη του ιδιοκτήτη. (Έτσι ανοίγουν καινούργια μαγαζιά).
Dorian69 στο χώρο του JADE ήταν το καλοκαίρι το Summer cabaret είναι σίγουρο ότι θα ανοίξει εκεί Platinum ? :think:

ειναι 100% σιγουρο οτι θα ανοιξει εκει platinum και μαλιστα πολυ συντομα (αρχες Μαιου). Δεν γνωριζω αν θα λεγεται platinum ή καπως αλλιως, αλλα σιγουρα δεν θα λεγεται Summer Cabaret.

Σχετικα με τις τιμες (ολων των στριπτηζαδικων) θεωρω οτι ειναι υπερβολικα υπερτιμημενες παντα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν.
Αγαπητοι συναγωνιστες δεν μπορω να καταλαβω γιατι γκρινιαζετε (δικαιολογημενα μεν) για το 40αρι των μπουρδελων οπου η κοπελλα πουλαει το κορμι της αλλα τα ακουμπατε (δε) στα στριπτηζαδικα οπου η κοπελλα πουλαει το μισο αυτι της (κανει οτι ενδιαφερεται ν ακουσει την μαλακια του καθενος) και εννιοτε το χερι της (φραπες) αφου σταξετε τουλαχιστον διψηφιο νουμερο....   
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
η κοπελλα πουλαει το μισο αυτι της (κανει οτι ενδιαφερεται ν ακουσει την μαλακια του καθενος) και εννιοτε το χερι της (φραπες) αφου σταξετε τουλαχιστον διψηφιο νουμερο....   

μακαρι να ηταν διψηφιο το νουμερο. (μιλαμε παντα γι'αυτες που βλεπονται)
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Άσχετο, γνωρίζεται ότι υπάρχει video clip του NIVO γυρισμένο στον μαυρογατο ? Το είδα πρίν 2 μέρες. Δεν ξέρω πότε γυρίστηκε και ούτε το τραγούδι μου θυμίζει κάτι. Κάποιος που να γνωρίζει κάτι επιπλέον ? :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom