Νέα

Gatto Nero

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dontheofanio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπαααααα....ειλικρινα αδερφε δεν δινω 100 για να γαμησω...καλως η κακως εχω επιλογες να γαμησω και δεν καταφευγω σε τετοιες επιλογες...Αλλη χαρη η πουτανα δεν λεω αλλα 100 για πηδημα δεν δινω...ψαξου λιγο στα ct για Σαλονικη η  στο Καλο σεξ στη Θεσσαλονικη κι ισως βρεις κατι αν και τα πραγματα ειναι δυσκολα στην πολη σας!!!
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Thanks για την συμβουλη.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Νέα απο νερόγατο ...! Έπεσε λίγο η ποιότητα , έστειλε τις Λιθουανές & έφερε Τσέχες και Ουγγαρέζες . Παίζουν 2-3 πολύ καλά μωράκια (δεν θυμάμαι ονόματα) . Πολύ καλό το prive των 50 ευρώ που βγάζουν και το κάτω (2 τραγούδια περίπου 7`)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έτσι όπως είδα το thread τώρα νόμιζα ότι είναι καμιά καινούρια έκδοση του Nero!!!!!!!!!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Νέα απο νερόγατο ...! Έπεσε λίγο η ποιότητα , έστειλε τις Λιθουανές & έφερε Τσέχες και Ουγγαρέζες . Παίζουν 2-3 πολύ καλά μωράκια (δεν θυμάμαι ονόματα) . Πολύ καλό το prive των 50 ευρώ που βγάζουν και το κάτω (2 τραγούδια περίπου 7`)
το επισκεφτηκα χτες και oντως επεσε η ποιοτητα.
η προηγουμενη φουρνια ηταν απο τις καλυτερες ever στην πολη, αυτη απλός καλη.
πηρα δυο χορους φουλ ο βλακας (συνολο με την εισοδο 120€, ακομη ποναει ο κωλος μου).
ο ενας με ροξανα, ρουμανα που δουλευε παλιοτερα σε πολη της βορειας ελλαδας.το γελιο ειναι οτι ειπε οτι ειναι πρωτο χρονο στην ελλαδα, αλλα ωστοσο στην πολη που ηταν το χειμωνα ειχε πολλα χιονια.
ο δευτερος με βικυ, δεν συγκρατησα καταγωγη αλλα εντυπωσιακη απο εμφανιση.
ο χορος, επειδη γινεται σε κατι σαν  κρεμαστα κλουβια, δε με ενθουσιασε καθως ηταν και σε καποια αποσταση η κοπελα
αν δεν βρεθει τροπος να παιξει κατι παραπανω ειναι μεγαλη φολα η κατασταση. με λιγα παραπανω παιρνεις για  2 ωρες cg.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Me 150 ευρω στην Αθηνα,μπηκα στο μαγαζι στις 2 και βγηκα στις 4 εχοντας ολη την ωρα διπλα μου μια Λευκοροσιδα που μου εβγαλε και γουστα...10ε το δικο μου..20ε το διπλο δικο της και 40 το πριβε(4 τραγουδια)....μιλαμε στην πολη μας κοβουνε κολους οι μαγαζατορες..ασε που η ποιοτητα συγκριτικα με Αθηνα ειναι χαοτικη.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχουν μηπως και νταμπλ ντοτ αυτες τις ημερες;
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλησπερα !

Ειχα υποσχεθει δευτερη ευκαιρια σε αυτο το μαγαζι .

Ωραιο γενικα μαγαζι , στο μεγεθος του Καλιγουλα Γκολντ . Δυο σειρες καναπεδες , μια σειρα τραπεζια και το μπαρ . Η πιστα σχετικα μικρη και λογω μειωμενου προσωπικου το σοου σε αραια διαστηματα . Σε μια γωνια υπαρχει ενα κρεβατι ( μην χαιρεστε διακοσμιτικο ειναι :) ) και ο χωρος του πριβε .

Ολα καλα λοιπον , αλλα αυτο που ξενερωσε ηταν η απιστευτα δυνατη μουσικη . Τοσο δυνατη που επρεπε να ουρλιαζεις στο αυτι του αλλου για να ακουστεις . Και ολες οι κοπελες που περασαν απο το τραπεζι το ιδιο παραπονο ειχαν . Οποτε , η επισκεψη ηταν συντομη και μαλλον δεν προκειται να επαναληφθει , συντομα .

Στο μαγαζι υπαρχαν καμια δεκαρια κοπελες . Πολυ λιγες για γιορτινη περιοδο .

4 απο Ρουμανια . Ονοματα δεν συγκρατησα . Οι τρεις ειναι μελαχροινες αδυνατουλες και η τεταρτη ειναι ξανθια . Αρκετα καλες , αλλα οχι κατι ιδιαιτερο .
Ντενιζ : Ξανθο , κοντοπουτανο . Εξαιρετικη .
Νικολ : Πληθωρικη ξανθια . Ή θα πρεπει να κανει λιγο διαιτα ή να αλλαξει δουλεια . Το δευτερο αποτελει πιο λογικη επιλογη . Εκανε σοου ( ο θεος να το κανει ) με ενα τυπο , λιγο πιο ευπαρουσιαστο απο τον Μουρεσαν .
Καταταλλα υπηρχε μια εντυπωσιακη ξανθια που την ειχε παραμασχαλα ενας τυπος  ( lucky bastard ) , ενω περασε απο μπροστα και μια μελαχροινη οπτασια .

Συμπερασματικα , το μαγαζι ειναι μια καλουτσικη επιλογη , αρκει να μην σε ενοχλει η πολυ δυνατη μουσικη . Εμενα με ενοχλει , οποτε τα λεμε ...

Α, δεν παιζει νταμπλ ντοτ ή δωρο ή κατι αλλο . Ελεος ειναι ηδη πολυ ακριβα ...  :headbang:

Μεχρι την επομενη φορα ...

Να υγειαινουμε και να παιρνουμε χορους !!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σε ποσα στριπτιτζαδικα στην θεσ/νικη ξερεται να παιζει φραπες
γιατι εγω ακομα με το σεικερ εμεινα
(καλιγουλα-πλατινουμ-ψιψινες(παλαια) )
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Στο Πλατινουμ , αλλα με συγκεκριμενες ... καφετζουδες .

Παντως ο φραπες στην πολη μας ειναι ακριβος ...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ολα ειναι ακριβα εδω.ακομα και τα τρανς
απο τον φραπε ως και τα τρανς.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Έχω καιρό να πάω στο μαυρόγατο πάντως απ'ότι διαβάζω από εσάς καταλαβαίνω πω ςτο caligula gold έκανε τελικά ζημιά στον εν λόγο γάτο. Πάντως κανένα μαγαζί δεν αποφασίζει να κάνει το μπαπ και να αλλάξει τις τιμές του, όλοι είναι πάνω κάτω στα ίδια. Πιστεύω πως όποιο μαγαζί ρίξει τις τιμές του (ποντάρει δηλ. στη ποσότητα) αυτό και θα κερδίσει. Είμαστε πολλοί οι αγανακτισμένοι από τις τιμές όλων των stripclubs της πόλης μας, πρέπει να γίνει κάτι.  :tickedoff:
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειναι ικανοποιημενοι να δουλευουν μονο ενα Σαββατο , ας συνεχισουν ετσι . Εγω παντως θα αργησω να ξαναπαω σε στριπ .

Σορυ φιλε, ειπαμε ακριβη η Πλατινα ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Οι τιμες ειναι πιο ακριβες στην Θεσσαλονικη γιατι και τα μεροκαματα ειναι πιο ακριβα.Δλδ αλλα λεφτα θελει καποια να παει στην Αθηνα αλλα στην Θεσ/νικη,βεβαια ειναι αδικαιολογητα τα 30 αρια για ενα ποτο...αν θυμαμαι καλα το Πλατινουμ ηταν αυτο που πρωτο βαρεσε στα αυτια τις τιμες..οταν ηταν ακομη στην εκθεση,ειναι και μολις 5 τα στριπ....Επισεις στην Αθηνα οσες φορες εχω παει στα στριπ εχουν παντα κοσμο σε σχεση με τα δικα μας εδω που εχουνε τις καθημερινες 4-5 πελατες.Με ενα Σαββατο και μια Παρασκευη δεν βγαινουνε τα στριπ...
Κανονικα για να εχει 30ε ενα ποτο θα πρεπει και οι στριπερς που εχουν ναναι θεες και πανω απ ολα επαγγελματιες..εδω βελπουμε κατι μετριες εμφανησιακα κοπελες που ερχονται κανα 3 μηνο να παρουνε 5 φραγκα να φτιαξουνε την τουαλετα στο χωριο τους που ειναι εξω απο το σπιτι.
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
ΚΟΜPAIASI έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα οσα λές . Εγώ ξενέρωσα που ενω είχαν το πρίβε 20 ευρώ το έκαναν 30 ... Το ποτο κατα τη γνώμη μου είναι κοροιδία ... Ας το κάνουν και 40 ευρώ . Εγώ δεν πρόκειται να παρω.

Ας μιλησουμε για το Μαύρο Γάτο.
Έχω κανενα μήνα που πήγα και δυστυχως δεν προλαβα τις τιμές γνωριμίας που είχε στην αρχή. Σαν χώρος είναι πολύ καλός. Όσον αφορά τις γυναίκες , υπάρχουν μερικά αστέρια αλλά κατα κυριο λόγο κυριαρχούν τα μπάζα. Ο χώρος του πριβέ πολύ περιορισμένος. 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
To δυνατο χαρτι του μαγαζιου ειναι η ΕΛΒΙΡΑ..ομως σε καθε περιπτωση 50ε για πριβε για 2 τραγουδια ειναι μια αληστρικη πολιτικη η οποια αλλωστε εχει οδηγησει τα μαγαζια στο να εχουνε πολυ λιγη πελατεια..και οταν λεω πελατει μιλαω γι αυτον που θα πηγαινει σε σταθερη βαση.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Το Gatto Nero εκλεισε για παντα το ακουσα πριν μια ωρα την στιγμη που εμπαινα στο Caligula Gold.
Ο μουσατος ,ο φουσκωτος και ενας σερβιτορος ηταν εξω και τα λεγανε ,ψιλοεστεισα αυτι και το ακουσα
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Αμά δεν αλλάξουν οι τιμές θα αρχίσουν να κλείνουν όλα σιγά σιγά , η θα δουλεύουν με 5-6 γυναίκες ...
Εγώ πάντως 30 ευρώ για ποτό δε δίνω ... Οχι απλά δε γαμάς αλλά σε γαμάνε .

ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Δεν θα κλεισει κανενα . Πιθανως να ανοιξει και ενα ακομα .

Οι επιχειρησεις ειναι κερδοφορες .

Απλα ΔΕΝ τους ενδιαφερουν οι πελατες που θα παρουν ενα ή δυο ποτα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom