Νέα

Έλλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Αλλά παίζει καιρό με ψεύτικες πάντως φωτογραφίες


Προσοχή επίσης στα λεφτά σας η «κυρία» είναι μεγάλη απάτη.

[/quote
Αλλά παίζει καιρό με ψεύτικες πάντως φωτογραφίες


Προσοχή επίσης στα λεφτά σας η «κυρία» είναι μεγάλη απάτη.
Μεγάλη μούφα.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Βλάκα κάνε μία αναζήτηση στο google. Μίλησα μαζί της ούτε τα βασικά δεν ήξερε
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Βλάκα κάνε μία αναζήτηση στο google. Μίλησα μαζί της ούτε τα βασικά δεν ήξερε
αγαπητέ συναγωνιστή,
Δεν θα διαφωνήσω με την γνώμη σου διότι είναι σεβαστή η κάθε γνώμη. Θα διαφωνήσω όμως με τον τρόπο γραφής σου. Δεν υπάρχει λόγος για χαρακτηρισμούς .
Την καλησπέρα μου
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Εσύ τουλάχιστον ξέρεις να γράφεις,θέλω να σέβονται και να εκτιμούν τα χρήματα που παίρνουν,μίλησα μαζί της και δεν ήξερε ούτε τα βασικά,έχεις δίκιο ήμουν απόλυτος και πήρε την μπάλα και άλλες που σέβονται έστω και τα 70 ευρώ που μπορώ να διαθέσω,καλό σου βράδυ.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
και ποιος εισαι ρε φιλε για να εχουμε καλο ερωτημα; τι εισαι; εκ μερους ποιας γραφεις; ποια βασικα ειναι που δεν ξερω δηλαδη;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο,ούτε τα βασικά δεν ήξερες,και το τηλέφωνο σου σε αναζήτηση στο google γράφει επικίνδυνο.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο,ούτε τα βασικά δεν ήξερες,και το τηλέφωνο σου σε αναζήτηση στο google γράφει επικίνδυνο.
ναι γιατι ο καθε μπαρουφας λεει οτι θελει ειναι ενας τυπος που με ενοχλει 8 χρονια και θελει να μεινω σπιτι του και εχει 27 λογαριασμους στο ζου και 30 στο χαμστερ.εδω δε γνωριζω ποσους.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο,ούτε τα βασικά δεν ήξερες,και το τηλέφωνο σου σε αναζήτηση στο google γράφει επικίνδυνο.
ποια βασικα δε ξερω και ποια κυρια εισαι απο ολες; και δε μας λες; ασχολουμαι 16 χρονια και δε ξερω τα βασικα; μηπως εισαι ο τυπος αυτος απο μεταμορφωση που με ενοχλει; ξερω τη φωνη σου εαν εισαι αυτος δε μπορεις πλεον να με παγιδευσεις.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Από αγγελία είχα βρει το τηλέφωνο σου,και δεν σε έχω δει,μόνο μιλήσαμε μία φορά,τι να σε παγιδεύσω κοπέλα μου;τι βλακείες είναι αυτές;
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Από αγγελία είχα βρει το τηλέφωνο σου,και δεν σε έχω δει,μόνο μιλήσαμε μία φορά,τι να σε παγιδεύσω κοπέλα μου;τι βλακείες είναι αυτές;
τοτε που με ξερεις εαν μιλησαμε για μια φορα στο κινητο; πως με ξερεις και μιλας ετσι για μενα;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
τοτε που με ξερεις εαν μιλησαμε για μια φορα στο κινητο; πως με ξερεις και μιλας ετσι για μενα;
Έχω ήδη απαντήσει, μιλήσαμε και ήσουν άσχετη, επίσης ο αριθμός τηλεφώνου σου έχει γραφτεί ως επικίνδυνος
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Έχω ήδη απαντήσει, μιλήσαμε και ήσουν άσχετη, επίσης ο αριθμός τηλεφώνου σου έχει γραφτεί ως επικίνδυνος
Ρε συ εισαι τελείως χαζός ή κουτοπονηρος  τι επικίνδυνος αριθμός γράφεις και παπαριες,  επειδή κάποιος έγραψε οτι κανει αυταρχικό και,ζητάει χρήματα αυτο τον κάνει επικίνδυνο αριθμό;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Χαζός είσαι εσύ βλακάκο,στις αγγελίες γράφει ότι είναι 31 ετών,πιο πάνω ότι ασχολείται 16 χρόνια,στα 15 άρχισε χαζέ?
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Χαζός είσαι εσύ βλακάκο,στις αγγελίες γράφει ότι είναι 31 ετών,πιο πάνω ότι ασχολείται 16 χρόνια,στα 15 άρχισε χαζέ?
ζητας ταυτοτητα μηπως; ποιος σε βαλε; εξηγησα ποιος γραφει ετσι τον αριθμο μου.εαν ηταν επικινδυνο δεν θα το ειχα τοσο καιρο,δεν ενοχλω ποτε με ενδιαφερει μονο η εχεμυθεια κ τιποτε αλλο.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Έχω ήδη απαντήσει, μιλήσαμε και ήσουν άσχετη, επίσης ο αριθμός τηλεφώνου σου έχει γραφτεί ως επικίνδυνος
ασχετος εισαι και φαινεσαι δε θα μπω στη διαδικασια να απαντω σε ενα ανωνυμο φορουμ.
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
καλημερα και καλη δυναμη με μασκες ολοι στον αγωνα και γαντια!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom