Νέα

Domina Jessy

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
συγγνώμη φίλε, πως ξέρεις λεπτομέρειες π.χ. για το 1,71 και όχι 1,68, έχεις φετιχ με την μεζούρα και τη ζυγαριά όπως ένας παλιός δικαστής που τις μετρούσε για το 1.80 και πάνω που γούσταρε αυτός και τον απέλυσαν θυμάμαι ή ρώτησες την ίδια ?
Πάντως σε πρόσφατες φωτογραφίες μου φάνηκε αδυνατισμένη. Μπορεί να είναι και φωτοσοπ. Δεν την έχω επισκεφτεί, δεν έχω προσωπική άποψη.
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
Είναι υπερβολικά χοντρή. Σε σημείο που όταν την είδα σκέφτηκα να φύγω επί τόπου και να ακυρώσω το session. Μόνο για λόγους ευγένειας συγκρατήθηκα και δεν το έκανα. Κατά τα άλλα στα παιχνίδια ήταν πολύ καλή και με πολλή ενέργεια.
Τη συστήνω λοιπόν μόνο σε όσους έχουν φετίχ με τις πραγματικά χοντρές (δεν είναι απλώς γεματούλα) ή αδιαφορούν για την εμφάνιση.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Στο τηλεφωνο για ξενοδοχειο ζητησε 100 συν το ξενοδοχειο,μετα επεσε στα 60 δεν βλεπετε πολυ χοντρη κατι γαμπες σαν μπουκαλες και απο προσωπο χωρις την μασκα χαλια σαν μπουλντοκ εφυγα δεν καθησα.

Καλά, η δικιά σου αξιπιστία είναι στο 0%, τί γράφεις εδώ ;
Όλα σου τα πόστ είναι για να ΑΠΑΞΙΩΣΟΥΝ όλες τις άλλες αφέντρες και να αποθεώσουν την Έρικα.

Παρότι πλέον συνεργάζεται εξ όσων γνωρίζω η Τζέσσυ με το Λίμιτ άπ, (για το οποίο δεν είχα γράψει τα καλύτερα παλαιότερα), πρέπει να ομολογήσω ότι το έχει στο ΒDSM.
Εάν δεν σάς αρεσει η εμφάνισή της, αυτό είναι άλλο θέμα. Γούστα είναι αυτά.

Όπως γράφει και ο φίλος πιο πάνω είναι 1,70+ περίπου, και τα 85-90 κιλά φαίνονται ρεαλιστικά για αυτήν. Πλέον έχει αδυνατίσει επίσης.

Πάντως η Τζέσσυ, ''ζει'' το bdsm, δίνει τον εαυτό της σε αυτό, έχει γνώσεις, ξέρει τί κάνει , προσέχει τις αντιδράσεις σου και αξιολογεί κατάλληλα, και ΔΕΝ είναι διεκπεραωτική, όπως πολλές άλλες.

Μόυ έχει αφήσει καλές εντυπώσεις σε κάθε επίπεδο.
Ξαναλέω, η εμφάνιση είναι και υποκειμενική. ΠΧ εγώ δεν θα μπορούσα να δώ για πιο
bdsm ική σχέση-σεσσιον  'αφέντρα' μικροκαμωμένη .



 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Καλά, η δικιά σου αξιπιστία είναι στο 0%, τί γράφεις εδώ ;
Όλα σου τα πόστ είναι για να ΑΠΑΞΙΩΣΟΥΝ όλες τις άλλες αφέντρες και να αποθεώσουν την Έρικα.

Παρότι πλέον συνεργάζεται εξ όσων γνωρίζω η Τζέσσυ με το Λίμιτ άπ, (για το οποίο δεν είχα γράψει τα καλύτερα παλαιότερα), πρέπει να ομολογήσω ότι το έχει στο ΒDSM.
Εάν δεν σάς αρεσει η εμφάνισή της, αυτό είναι άλλο θέμα. Γούστα είναι αυτά.

Όπως γράφει και ο φίλος πιο πάνω είναι 1,70+ περίπου, και τα 85-90 κιλά φαίνονται ρεαλιστικά για αυτήν. Πλέον έχει αδυνατίσει επίσης.

Πάντως η Τζέσσυ, ''ζει'' το bdsm, δίνει τον εαυτό της σε αυτό, έχει γνώσεις, ξέρει τί κάνει , προσέχει τις αντιδράσεις σου και αξιολογεί κατάλληλα, και ΔΕΝ είναι διεκπεραωτική, όπως πολλές άλλες.

Μόυ έχει αφήσει καλές εντυπώσεις σε κάθε επίπεδο.
Ξαναλέω, η εμφάνιση είναι και υποκειμενική. ΠΧ εγώ δεν θα μπορούσα να δώ για πιο
bdsm ική σχέση-σεσσιον  'αφέντρα' μικροκαμωμένη .
Δεν έχεις διαβάσει όλα τα σχολια  μου να μου λεγες για την περσα ναι έχω γράψει τα καλύτερα με χοντρή αφεντρα δεν πάω προτιμω  το λιμιτ απ για πολλούς λόγους και εχει και κουκλαρες όχι μπάζα σαν το σαιμ όσο για το δικό σου προφίλ αξιοπιστία κάτω και από το 0
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Εμφανισιακά , δεν με πειράζει να έχει παραπάνω κιλά η Αφέντρα.
Αρκεί τα κιλά να είναι σφιχτά και κάπως γυμνασμένα, να μην είναι πλαδαρή δηλαδή.
Εσείς που πήγατε την θεωρείτε πλαδαρή ή σφιχτοδεμένη ?
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
συγγνώμη φίλε, πως ξέρεις λεπτομέρειες π.χ. για το 1,71 και όχι 1,68, έχεις φετιχ με την μεζούρα και τη ζυγαριά όπως ένας παλιός δικαστής που τις μετρούσε για το 1.80 και πάνω που γούσταρε αυτός και τον απέλυσαν θυμάμαι ή ρώτησες την ίδια ?
Πάντως σε πρόσφατες φωτογραφίες μου φάνηκε αδυνατισμένη. Μπορεί να είναι και φωτοσοπ. Δεν την έχω επισκεφτεί, δεν έχω προσωπική άποψη.
Μου το ειπε η ιδια και για το βαρος της και για πολλα αλλα ,οταν βρεθηκαμε εξω για καφε για καποια δουλεια ,οχι σεσσιον ,την προτιμουν λογω βαρους για trambling και ponyplay ,αλλα το γουσταρει το Bdsm ,δεν εχω δοκιμασει μαζι της ,αλλα λογω εμπειριας απο μια συζητηση μπορω να κρινω. Οι προσφατες φωτο εχουν photoshop ,επαγγελαματικες ειναι ....επομενο.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Εμφανισιακά , δεν με πειράζει να έχει παραπάνω κιλά η Αφέντρα.
Αρκεί τα κιλά να είναι σφιχτά και κάπως γυμνασμένα, να μην είναι πλαδαρή δηλαδή.
Εσείς που πήγατε την θεωρείτε πλαδαρή ή σφιχτοδεμένη ?
γυμνασμένη δεν ειναι έχει πολλά κιλά αφου σου αρέσουν δοκιμασε
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Έχει έρθει και Σαλλόνικα δεν με άρεσε και πολύ χοντρή ενώ μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες δεν με άρεσε ούτε στο σεσσιόν
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω τι λετε για τι κυρια jessy αλλα εγω σαν υποτακτικος απο τους παλιους και τους πιο συνηδητοποιημενους εχω να πω οτι η γυναικα ειναι  και στο lifestyle ξερει πολυ καλα τι κανει και απο τις πιο σωστες μεσα σε αυτον τον χωρο..  οσο αφορα για την εμφανιση το θεμα ειναι υποκειμενικο σε αλλους αρεσει τρελα σε αλλους οχι....
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.089
Πόντοι
456
Η Domina Jessy έρχεται Θεσσαλονίκη, αξίζει επίσκεψη;
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αν δε πας δε θα μαθεις...αλλοι θα σου πουνε ναι κ αλλοι οχι...
Για μενα η γυναικα τοχει
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Έχει πολλά παραπανίσια κιλά,μοσχάρι πάνω από 85 κιλά.
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
να πας στο οφθαλμιατρο καλητερα γιατι εχεις μεγαλο προβλημα
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καμία σχέση με τις φωτογραφίες,η διπλάσια είναι,πολύ χοντρή.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Είναι υπερβολικά χοντρή. Σε σημείο που όταν την είδα σκέφτηκα να φύγω επί τόπου και να ακυρώσω το session. Μόνο για λόγους ευγένειας συγκρατήθηκα και δεν το έκανα. Κατά τα άλλα στα παιχνίδια ήταν πολύ καλή και με πολλή ενέργεια.
Τη συστήνω λοιπόν μόνο σε όσους έχουν φετίχ με τις πραγματικά χοντρές (δεν είναι απλώς γεματούλα) ή αδιαφορούν για την εμφάνιση.
Έτσι ακριβώς είναι υπερβολικά χοντρή.
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
φαινεται οτι εισαι βαλτος η οτι πισω απο το προφιλ σου ειναι ανταγονηστρια διοτη δεν εχει καμια σχεση αυτο που λες με τη πραγματικοτητα εχεις ποσταρει το ιδιο ποστ απο δυο διαφορετικα προφιλ για τη συγκεκριμενει κυρια μαζεψε το γιατι φενεται ποια εισαι
 

Crossakias78

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Συγνωμη ρε παιδια απο ποτε μια αφεντρα που εχει καποια κιλα παραπανω δεν ειναι καλη αφεντρα?εδω μεσα γραφουμε τις εμπειριες μας δεν μπαινουμε για να σταξουμε χολη!εγω την εχω γνωρισει στην πατρα και το σεσσιον ηταν απιστευτο τρομερη ενεργεια αφεντρα απο τις λιγες!!!
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.089
Πόντοι
456
Συγνωμη ρε παιδια απο ποτε μια αφεντρα που εχει καποια κιλα παραπανω δεν ειναι καλη αφεντρα?εδω μεσα γραφουμε τις εμπειριες μας δεν μπαινουμε για να σταξουμε χολη!εγω την εχω γνωρισει στην πατρα και το σεσσιον ηταν απιστευτο τρομερη ενεργεια αφεντρα απο τις λιγες!!!

Σε κάποιους παίζει ρόλο και η εξωτερική εμφάνιση. Άλλοι θέλουν ωραίο κορμί και άλλη παραπάνω κιλά, γούστα είναι αυτά.
Μπορείς να μας την περιγράψεις σωματικά γιατί δεν βγάζουμε άκρη με τα προηγούμενα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom