Νέα

Έλλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
η κυρια Ανιτα λειπει απο τουτο το θρεντ

παρατραγουδα
 
OP
OP
E

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
καλησπερα και πως ειστε; ολοι καλα;
 

John234

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι νέος εδώ ! Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω ένα καινούριο θέμα ! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση ! Θέλω να δοκιμάσω και εγώ μια από αυτές τις ΚΥΡΙΕΣ που λέτε εδώ ! Ποιο είναι το καλύτερο βιζιτοσαιτ ; Εχετε να προτείνετε καμία !;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαι νέος εδώ ! Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω ένα καινούριο θέμα ! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση ! Θέλω να δοκιμάσω και εγώ μια από αυτές τις ΚΥΡΙΕΣ που λέτε εδώ ! Ποιο είναι το καλύτερο βιζιτοσαιτ ; Εχετε να προτείνετε καμία !;
Προσοχή αφού είσαι νέος αυτή είναι άσχετη.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαι νέος εδώ ! Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω ένα καινούριο θέμα ! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση ! Θέλω να δοκιμάσω και εγώ μια από αυτές τις ΚΥΡΙΕΣ που λέτε εδώ ! Ποιο είναι το καλύτερο βιζιτοσαιτ ; Εχετε να προτείνετε καμία !;
Εδώ γράφουμε για Κυρίαρχες και όχι για βίζιτες,μπερδεύτηκες με τις φωτογραφίες της δήθεν Αφέντρας,μόνο βυζιά και κώλο δείχνει,ούτε ρούχα έχει να δείξει ούτε γόβες τίποτα,από αξεσουάρ δεν έχει τίποτα,για κλωτσιές,άσε που δουλεύει ακόμα και τώρα με τον ιό,αυτό λύνεται βέβαια.
 

wanderer13

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
τελικα με τη συγκεκριμενη πηγε ποτε κανεις να πει εστω 1 γνωμη?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
τελικα με τη συγκεκριμενη πηγε ποτε κανεις να πει εστω 1 γνωμη?
Δε σηκωνει τηλέφωνα ρε φιλαράκι, δεν απαντάει σε mail πως να παει καποιος ; Απορώ τι την έχει την αγγελία. Ασε που από τις φωτό που έχει δε βγάζεις και άκρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom