Νέα

Domina Σεσίλια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Crossakias78

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα την σεσιλια την εχω δει 3-4 φορες και παιρνει παντα 100 την ωρα δεν ειναι καθολου τεμπελα ισα ισα αρκετα αισθησιακη και πολυ καλη στο στραπ το γουσταρει πραγματικα!τωρα ολα τα τρολακια ποιανου συμφεροντα υπερασπιζεστε ειναι θεμα δικο σας αλλα να λετε τουλαχιστον τις αληθειες...
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Like
96
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου στείλει τα ονόματα για ποδολαγνεία??
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπερα την σεσιλια την εχω δει 3-4 φορες και παιρνει παντα 100 την ωρα δεν ειναι καθολου τεμπελα ισα ισα αρκετα αισθησιακη και πολυ καλη στο στραπ το γουσταρει πραγματικα!τωρα ολα τα τρολακια ποιανου συμφεροντα υπερασπιζεστε ειναι θεμα δικο σας αλλα να λετε τουλαχιστον τις αληθειες...
70 έδωσα κατόπιν συμφωνίας,βαριόταν ακόμα και την ποδολαγνεία,γράφω μόνο για τον εαυτό μου,αλλά δεν μπορεί όλοι να κάνουν λάθος,καλό θα της κάνει για να μην το ξανακάνει,όταν λες μία ώρα πρέπει να το τηρείς,για στράπ δεν το συζητώ,νέο προφίλ το δικό μου,νέο και το δικό σου,έγραψα για αρκετές,αυτές που δεν αξίζουν ούτε πενηντάρικο,αλήθεια και μόνο λέω,εσύ?
 

Crossakias78

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παντως εγω και ωραια περασα και μια ωρα εκατσα..παιζει ρολο και η χημεια φιλε μου,μπορει να μην της το εβγαλες απλα!
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Αφού δεν της το έβγαλα να μην έπαιρνε και τα φράγκα,απάτη είναικαι τεμπέλα, :spam:
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ολο αυτο που λες ειναι μουφα κανενας VAGOS VAGOS θα ειναι παλι και ξερουμε πολυ καλα ποιος ειναι πισω απο αυτο η μαλλον ποια .
οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ειναι τοσο κραχτο που φενεται ποια εισαι!!!!!
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Την αλήθεια γράφω,αν δεν σου αρέσει μην την διαβάζεις,είναι σκέτη λούφα,δεν είμαι ο πρώτος που το γράφει,όλοι χαζοί είμαστε?εγώ τα κλαίω ακόμα.
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
φαινεται οτι εισαι βαλτος η οτι πισω απο το προφιλ σου ειναι ανταγονηστρια διοτη δεν εχει καμια σχεση αυτο που λες με τη πραγματικοτητα το σχολιο αυτο και για αλλες κυριες που γραφεις φενεται ποια εισαι
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Άρχιζω και καταλαβαίνω πολλα ......
 

Crossakias78

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Αντι να γραφουν οι σκλαβοι γραφουν οι αφεντρες??τι εγινε ρε παιδια?εγω ειμαι καινουριος στο  site και βλεπω πολυ μισος σε καποια σχολια αξιζει τελικα να διαβαζουμε οτι γραφουν?
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Αντι να γραφουν οι σκλαβοι γραφουν οι αφεντρες??τι εγινε ρε παιδια?εγω ειμαι καινουριος στο  site και βλεπω πολυ μισος σε καποια σχολια αξιζει τελικα να διαβαζουμε οτι γραφουν?
καλημέρα ναι έχεις δίκιο ,αυτο γίνεται ,είναι και ο ανταγωνισμός  πλέον μεγαλοσ,και υπάρχουν παρά πολλές επιλογές  όποτε είναι λογικό αυτο το σκηνικό
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
φαινεται οτι εισαι βαλτος η οτι πισω απο το προφιλ σου ειναι ανταγονηστρια διοτη δεν εχει καμια σχεση αυτο που λες με τη πραγματικοτητα το σχολιο αυτο και για αλλες κυριες που γραφεις φενεται ποια εισαι
Μαλακίες γράφεις και ψέματα,εσύ είσαι βαλτός μαζί με τον crosakia επειδή και οι δυό δουλεύουν στο limit up.Μόνο για αυτές έχετε γράψει αντίθετα με εμένα που έγραψα και για άλλες.
 

mitsos560

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει και σε αλλες κυριες αλλα αυτες ταιριαζουν στα γουστα μου χωρις να λεω οτι οι υπολιπες κυριες δεν αξηζουν .
Περι ορεξεως κολοκηθοπιτα.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Προσοχή εκεί που δουλεύει στο limit up έχει κάμερες, είναι εύσωμη
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.181
Κριτικές
3
Like
2.738
Πόντοι
736
Προσοχή εκεί που δουλεύει στο limit up έχει κάμερες, είναι εύσωμη
ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι. τωρα για το ευσομη επειδη τη συγκεκριμενη την εχω δει σε σπανκ οντως ειναι τσουποτη αν κι εχω ακουσει οτι εχει χασει κιλα πλεον.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι. τωρα για το ευσομη επειδη τη συγκεκριμενη την εχω δει σε σπανκ οντως ειναι τσουποτη αν κι εχω ακουσει οτι εχει χασει κιλα πλεον.
Έφυγε από Μάρνης και πήγε Μεταξουργείο το limit up,είχαν απλήρωτα ενοίκια ,δουλειά τίποτα και οι κάμερες πάντα εκεί , θα βγουν πολλά στην φόρα εφόσον συνεχίζουν να μας δουλεύουν,άσε που είναι άσχετη η σεσίλια ,πήγε και στο shopping star και δεν έχει χάσει κιλά ,όσο για την άλλη την Αφροδίτη είδα φωτογραφίες εδώ, μαζόχα και όχι αφέντρα ,τα διάβασα όλα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Έφυγε από Μάρνης και πήγε Μεταξουργείο το limit up,είχαν απλήρωτα ενοίκια ,δουλειά τίποτα και οι κάμερες πάντα εκεί , θα βγουν πολλά στην φόρα εφόσον συνεχίζουν να μας δουλεύουν,άσε που είναι άσχετη η σεσίλια ,πήγε και στο shopping star και δεν έχει χάσει κιλά ,όσο για την άλλη την Αφροδίτη είδα φωτογραφίες εδώ, μαζόχα και όχι αφέντρα ,τα διάβασα όλα
Κάμερες εννοείς κρυφές ; Εάν είναι όντως κρυφές πως τις είδες ; Αναστασία ναι έχει μια γενικότερη αναδουλειά ο κλάδος αλλά εάν έτσι νομίζεις ότι θα κερδίσεις πελάτες .....καληνυχτα., καλύτερα βάλε 2-3 δικους σου να γράφουν τα καλύτερα για εσένα ,πιο αποδοτικό θα είναι .
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Κάμερες εννοείς κρυφές ; Εάν είναι όντως κρυφές πως τις είδες ; Αναστασία ναι έχει μια γενικότερη αναδουλειά ο κλάδος αλλά εάν έτσι νομίζεις ότι θα κερδίσεις πελάτες .....καληνυχτα., καλύτερα βάλε 2-3 δικους σου να γράφουν τα καλύτερα για εσένα ,πιο αποδοτικό θα είναι .
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Ναι έχει, όσο για την Αναστασία ας έχουν γραφτεί τα χειρότερα ποτέ δεν έβαλε να γράψουν και αυτό φαίνεται, επίσης έχω γράψει και για άλλες θετικά σχόλια εσύ έχεις κολλήσει μαζί της, θα σε πούλεψε μάλλον για αυτό.
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
35
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας τι μαγαζί είναι το limit up ; και που δουλεύει τώρα ; Εκτός από αφέντρα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom