Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Έχω πάει τρεις φορές στην κυρία Ερικα και η μόνη «κριτική» που έχω είναι δεν έχει δονητή αρκετά μεγάλο για μένα όποτε βάζει 2-3 μέσα. Είναι καταπληκτική σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και φαίνεται ότι γουστάρει αυτό που κάνει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ότι καλύτερο έχω βιώσει,καταπληκτική σε όλα :respect:
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Έχω πάει τρεις φορές στην κυρία Ερικα και η μόνη «κριτική» που έχω είναι δεν έχει δονητή αρκετά μεγάλο για μένα όποτε βάζει 2-3 μέσα. Είναι καταπληκτική σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και φαίνεται ότι γουστάρει αυτό που κάνει
Το καραγουστάρει τι να πω μόνο τα καλύτερα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Αθήνα είμαι,  thanks
Εγώ το είχα δει στην σελίδα της ότι θα ερχόταν Σαλονίκη
Αθήνα είμαι,  thanks
, εκεί την βρήκα η σελίδα της είχα στείλει μήνυμα και μετά μου έστειλε το τηλέφωνο της
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
έχουν μαζευτεί σε ένα νήμα και τσακώνονται οι κλώνοι με τους αληθινούς
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
έχουν μαζευτεί σε ένα νήμα και τσακώνονται οι κλώνοι με τους αληθινούς
Εσύ παντού κλώνους βλέπεις το έγραψες και στο διπλανό νήμα στις καλύτερες στο αυταρχικό για άλλη Αφέντρα,κάνε μας μια καλή πρόταση όπως κάνει ο mast mast που ξέρει σίγουρα από αυταρχικό και έχει γράψει την Αφέντρα που προτιμά την μίστρεσ Αλεξάνδρα που όλοι έχουν γράψει τα καλύτερα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Αμα δεν εχεις να γραψεις κατι μην γραφεις βλακειες και προκαλεις την τυχη σου
Αμα δεν εχεις να γραψεις κατι μην γραφεις βλακειες και προκαλεις την τυχη σου και δεν το λεω για κακο αλλα αν εχεις καμία καλυτερη προταση πες την
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Και Για Μια φορα ακομα μετα απο καιρο ηρθε η ωρα να Παω στην Καλύτερη Αφεντρα Που Υπαρχει.Θελω να φαω ξυλο και για αυτο θα με περιποιηθη η domina Erika η πανεμορφη αφεντρα και η μονη που ριχνει πολυ ξυλο.Την Ευχαριστω Και Μεσα Απο Δω για το γεγονος οτι ειναι μανουλα στο να μου φτιαχνει το κεφι και να περναμε καλα.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Φίλε μιά χαρά το έβαλε λειτουργεί κανονικότατα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα Και Καλη Βδομαδα.Επισκεφτηκα την Ερικα Σημερα.Περα σα Καταπληκτικα.Με υποδεχτηκε παντα φιλοξενα εννοωντας οτι νι ωθεις ανετα.Σημερα ήταν πανεμορφη.Με βαρεσε αλυπητα και για αυτο πηγα.Η γυναικα το χει το ξυλο.Περασαμε τελεια.Την σημερινη μερα θα την θυμαμαι μεχρι την επομενη που θα ξαναπ αω.Ειναι η Καλυτερη ολων.Σε κανει να αισθανεσαι ανετα.Καναμε ενα τελειο σεσσιον.Ειναι παρα πολυ ομορφη και φοβερη σε οτι αφορα το bdsm.Δασκαλα μεγαλη,με εντυσε γυναικα και το χαρηκα με.Την Ευχαριστω και απο δω για το καταπληκτικο σεσσιον και την φιλοξενια της!!!Χρονια Πολλα!!Κυρια Ερικα να ειστε παντοτε καλα και σας Ευχαριστω παρα πολυ!!!
 

Nick.lvc

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια,γνωριζει κανεις αν στο session της εχει κατι σε facesitting,ass worship ή γλειφομουνι;
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Εξαρτάται τον πελάτη. Πρέπει να σε συμπαθήσει. Με έχει βάλει αρκετές φορές να την κάνω να χύσει με το στόμα μου αφού πρώτα με έχει ξεκωλιασει
 

Nick.lvc

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν ενδιαφερομαι για στραπ ον ομως..
Θελω κατι σε facesitting,ass worship,γλειφομουνι και λιγο feet worship..ξερεις αν τα δεχεται;

Και αν μπορεις να με πεις ενδεικτικες τιμες και την διαρκεια του session..ευχσριστω
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.089
Πόντοι
456
Εγω δεν ενδιαφερομαι για στραπ ον ομως..
Θελω κατι σε facesitting,ass worship,γλειφομουνι και λιγο feet worship..ξερεις αν τα δεχεται;

Και αν μπορεις να με πεις ενδεικτικες τιμες και την διαρκεια του session..ευχσριστω

feet worship, facesitting και γλειφομουνι ναι τα δεχεται
Από προσωπική εμπειρία όσες φορές έχουμε βρεθεί δεν έχει κοιτάξει το ρολόι καμιά φορά και κλείνει κινητό και ίντερνετ.
Για κόστος θα μιλήσεις μαζί της
 

sotg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
είμαι αρχάριος και θέλω να πάω με την Domina Erika είναι καλή ?
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
είμαι αρχάριος και θέλω να πάω με την Domina Erika είναι καλή ?
Εγώ πέρασα τέλεια μαζί της είχα την καλύτερη εμπειρία,είναι πάρα πολλά χρόνια στο αυταρχικό Αφέντρα με τα όλα της.
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.089
Πόντοι
456
είμαι αρχάριος και θέλω να πάω με την Domina Erika είναι καλή ?

και μένα η πρώτη μου εμπειρία ήταν με την Κυρία Έρικα. Πέρασα πολύ όμορφα. Αν επικοινωνήσεις μαζί της να της αναφέρεις ότι θα είναι πρώτη φορά
 

ChrisAth1

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια και μενα η 1η μου εμπειρια θα ναι...προτεινεται την Ερικα;;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
είμαι αρχάριος και θέλω να πάω με την Domina Erika είναι καλή ?
δυό χρόνια κάνω ραντεβού με την έρικα στραπάρει πολύ καλά και είναι βιτσιόζα αλλά την παίρνω τηλέφωνο 7 μέρες και το τηλέφωνο κλειστό έχω χάσει το προσωπικό της αν το έχει κάποιος ας μου το στείλει σε μήνυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom