Νέα

Αφέντρα Sandra - Γνώμες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε μας δουλευεις και το παιζεις και ειδικος?

η τυπισα επαιζε σε τσοντες του σειρινακη..τι αυταρχικο και παπαριες να κανει.........
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Εχεις δικιο βαγγο μονο αυταρχικο δεν μου εκανε,στοματικο πηγε να κανει και χωρις να το ζητησω.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Κάποια στιγμή πρέπει να γίνει σαφής ο διαχωρισμός του στραπ ον με το αυταρχικό . 
Ίσως το site καλό θα είναι να ανοίξει ξεχωριστή κατηγορία στραπ ον που άλλωστε ενδιαφέρει τους περισσότερους και αςκυρίως μην το παραδέχονται
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
ρε φιλε μας δουλευεις και το παιζεις και ειδικος?

η τυπισα επαιζε σε τσοντες του σειρινακη..τι αυταρχικο και παπαριες να κανει.........
για πές ρε αφροδίτη σε ποιές τσόντες έπαιξε ;; Πές συγκεκριμένα...
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
σου εχει γινει εμμονη η Αφροδιτη και την βλεπεις παντου ρε φιλε???δε σε αδικω

Οσο για την ερωτηση σου η σαντρα επαιζε στην Αγροτισα μαζι με τη Γαλανου αλλα σε δευτεροτριτο ρολο(και εκει την κομπαρσα εκανε)
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
σου εχει γινει εμμονη η Αφροδιτη και την βλεπεις παντου ρε φιλε???δε σε αδικω

Οσο για την ερωτηση σου η σαντρα επαιζε στην Αγροτισα μαζι με τη Γαλανου αλλα σε δευτεροτριτο ρολο(και εκει την κομπαρσα εκανε)
δηλ. οι κομπάρσοι είναι πόρνες ;;; Δεν φαίνεται πάντως σε κανένα σημείο της ταινίας.

Βλέπω,  μανία που έχεις να βγάλεις όλες τις υπόλοιπες αφέντρες άχρηστες και πόρνες !!

Ρε σύ, πές στην Δέσποινα ( καλλιτεχνικό ) να βρεί μια γυναικάρα σαν και του λόγου της να αναδείξει λίγο το Λίμιτ Απ , είναι κρίμα που έχει μαζέψει ένα σωρό τσόκαρα !
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
δεν γνωριζω σε ποια Δεσποινα αναφερεσαι..Εμμονη να βγαλω Αφεντρες αχρηστες προσωπικα δεν εχω..ειδικα απο τη στιγμη που υπαρχω σ αυτο το χωρο 5 6 χρονια και εχω επισκεφτει τις τοπ Λολα,Αφροδιτη,Αρτεμη και κανα δυο φορες την Περσα ;)

Αλλα δε θα δεχτω να τσουβαλιαζονται Αφεντρες με χρονια εμπειρια με την καθε αποτυχημενη πρωην βιζιτου που θυμηθηκε στα γεραματα να πιασει το στραπον.Αμα της αρεσε θα το εκανε και πιο νεα.

Η Σαντρα ετσι για την ιστορια κανει τη μανα της Γαλανου στην τσοντα και πηδιεται κανονικα.
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
δεν γνωριζω σε ποια Δεσποινα αναφερεσαι..Εμμονη να βγαλω Αφεντρες αχρηστες προσωπικα δεν εχω..ειδικα απο τη στιγμη που υπαρχω σ αυτο το χωρο 5 6 χρονια και εχω επισκεφτει τις τοπ Λολα,Αφροδιτη,Αρτεμη και κανα δυο φορες την Περσα ;)

Αλλα δε θα δεχτω να τσουβαλιαζονται Αφεντρες με χρονια εμπειρια με την καθε αποτυχημενη πρωην βιζιτου που θυμηθηκε στα γεραματα να πιασει το στραπον.Αμα της αρεσε θα το εκανε και πιο νεα.

Η Σαντρα ετσι για την ιστορια κανει τη μανα της Γαλανου στην τσοντα και πηδιεται κανονικα.

δεν ξέρεις σε ποιά Δέσποινα αναφέρομαι ε ;;; Εσύ η ίδια δε γράφεις σε πολύ προηγούμενο ποστ σου για την ιδιοκτητρια του Limit Up afentra Despain ????
ξεχνάς Αφροδίτη, ξεχνάς .....

Λοιπόν , επειδή είσαι ΜΕΓΑ ΤΡΟΛ που έχεις μπει στο φόρουμ και γράφεις ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να κάνεις ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ του Λιμιτ άπ, του χώρου σου δηλ. και της Αφροδίτης που είσαι εσύ,  σού μάζεψα ό,τι έχεις γράψει, κακιασμένη γεροντοκόρη για όλες τις άλλες αφέντρες στα 100+ πόστ που έχεις κάνει με αποκλειστικό λόγο να θάψεις τις υπόλοιπες αφέντρες και να αναδείξεις -αποθεωσεις την Αφροδίτη !

Αυτά είναι τα δικά σου πόστ:

Για Same Place :'' Δεν ξαναγυρνά στις δόξες του, διεκπεραιωτικό ρόλο παίζουν οι αφέντρες εκεί, '' δεν είμαι τερατολάγνος να πάω με αυτές ''  κλπ

Για Νανά : ''πρώην στουντιοκόριτσο, κοντέυει τα 40, δεν έχει φρεσκάδα ''

Για Κάτια- Μισέλ : ''ωχ το κανα το λάθος, αν τις φιμώσεις και δεν γκαρίζουν καλές είναι ! ''

Για Ορνέλα : '' αν αρέσκεσαι στα κιλάκια, καλή ήταν και η Ορνέλα''

Για Ερικα : ''στις φώτο μοιάζει με τραβεστί ''

Για Αϊντα- Βαρώνη : ''κακομοίρες είναι αφού η μια έφτασε να δηλώνει και βαρώνη άκουσα ''

Για Underground- Alexandra : ''η αλήθεια είναι ότι δεν μού αρέσει να πηγαίνω στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα ''

Για Σάντρα : '' πρώην αποτυχημένη βιζιτού που γαμιόταν σε βίντεο της Σιρίνα ''


Πόσο τραγική μπορείς να είσαι μωρή , πόσο ;;;;

Πραγματικά δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό στο χώρο, για πρώτη φορά με εσένα συμβάινει !!

Τη Λόλα γιατί τήν αναφέρεις συνεχώς, η Λόλα στο ΣΑΜΕ έχει εργαστεί για χρόνια, τί σχέση έχει με το ΛΙΜΙΤ ΑΠ ;;

Η Άρτεμις ;;; Τί σχέση έχετε με την Άρτεμη ;


ΥΓ Ειλικρινά ντρέπομαι για πάρτι σου. Τέτοια ξεφτίλα έχω καιρό να δώ ...



 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Εχω γραψει για πολλες..και τι μ αυτο???γραφω οπως γραφουν πολλοι...

τα χεις κανει αχταρμα στο μυαλο σου.....................

Παντως αν στα 30 αποκαλεις καποια γεροντοκορη,πρεπει να εισαι συμπέγματικος μεχρι αηδιας,δηλ καποιες 45 αρες που ακομα ασχολουνται με μεγαλη επιτυχια κατα τα λεγομενα σου να πανε να πεθανουν???

ΥΓ θα σε παρακαλεσω να μου δειξεις σε ποιο ποστ μου γραφω για Δεσποινα και σε ποιο μιλαω εγω προσψπικα για την Αλεξαντρα.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
113
Πόντοι
0
Σε κάθε post το γνωστό ξεκατίνιασμα..."Lady" η μία, "Goddess" η άλλη, τσόκαρα του Μεταξουργείου και της πλατείας Βάθη και οι δύο...που να σφίξουν οι ζέστες και οι αφραγκιές
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Εχω γραψει για πολλες..και τι μ αυτο???γραφω οπως γραφουν πολλοι...

τα χεις κανει αχταρμα στο μυαλο σου.....................

Παντως αν στα 30 αποκαλεις καποια γεροντοκορη,πρεπει να εισαι συμπέγματικος μεχρι αηδιας,δηλ καποιες 45 αρες που ακομα ασχολουνται με μεγαλη επιτυχια κατα τα λεγομενα σου να πανε να πεθανουν???

ΥΓ θα σε παρακαλεσω να μου δειξεις σε ποιο ποστ μου γραφω για Δεσποινα και σε ποιο μιλαω εγω προσψπικα για την Αλεξαντρα.

Δεν έχει νόημα η  περαιτέρω συζήτηση μαζί σου, χάσιμο χρόνου είναι, λές και δέν φαίνεται ξεκάθαρα τί εκπροσωπείς. ..
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
έχει μικρύνει η πίτα και εδώ, λιγότεροι οι πελάτες και αρκετά περισσότερες ( σε σχέση ε το παρελθόν πάντα) οι ''αφέντρες'' .
Αυτή τη στιγμή παίζουν χαλαρά 30 + ''αφέντρες'' μόνο στην Αθήνα.

Μόνο το Φ/Β να ψάξεις θα πάθεις πλάκα. .. Βέβαια έχει γεμίσει ο τόπος και μαλάκες 40άρηδες και βάλε γαμπρούς του διαδικτύου που μπαίνουν σε κάθε σχετικό προφίλ και γράφουν αηδίες και γλύκες, παρότι δεν έχουν καμία σχέση με το άθλημα, ξέμειναν στο ράφι, και τούς βάρεσε στο κεφάλι.

τον τελευταίο καιρό μάς προέκυψαν και Αλβανίδες ''αφέντρες '' !! Τα έχουμε δεί όλα πλέον. 
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Δεν έχει νόημα η  περαιτέρω συζήτηση μαζί σου, χάσιμο χρόνου είναι, λές και δέν φαίνεται ξεκάθαρα τί εκπροσωπείς. ..

συμφωνω απολυτα μαζι σου
χασιμο χρονου να συζηταω μαζι σου
 

vigilante

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
38
Like
6
Πόντοι
0
δεν γνωριζω σε ποια Δεσποινα αναφερεσαι..Εμμονη να βγαλω Αφεντρες αχρηστες προσωπικα δεν εχω..ειδικα απο τη στιγμη που υπαρχω σ αυτο το χωρο 5 6 χρονια και εχω επισκεφτει τις τοπ Λολα,Αφροδιτη,Αρτεμη και κανα δυο φορες την Περσα ;)

Αλλα δε θα δεχτω να τσουβαλιαζονται Αφεντρες με χρονια εμπειρια με την καθε αποτυχημενη πρωην βιζιτου που θυμηθηκε στα γεραματα να πιασει το στραπον.Αμα της αρεσε θα το εκανε και πιο νεα.

Η Σαντρα ετσι για την ιστορια κανει τη μανα της Γαλανου στην τσοντα και πηδιεται κανονικα.

φιλαρακι σορρυ που θα στο πω αλλα εχεις μπερδεψει την βουρτσα με την πουτσα..επειδη εχω βρεθει μαζι της αλλη ειναι η sandra αυτη που αναφερεται εδω στο θρεντ κ αλλη αυτη που επαιζε στις τσοντες κ εκανε την μανα της Γαλανου..η sandra για την οποια λεμε ειναι μολδαβη γυρω στα 28-30 μαξιμουμ..με καλο σωματακι κ αρκετα γλυκο προσωπο...περα απο αυταρχικα προγραμματα προσφερει κ sex(για μας που γουσταρουμε να πηδαμε κιολας)..η sandra η αλλη που επαιζε στις τσοντες ειναι γερμανιδα 45αρα που δουλευε σε στουντιο κ μπουρδελα..ουδεμια σχεση η μια με την αλλη..
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
αν εχεις παει προφανως εχεις δικιο..

οπως ειπες ομως προσφερει και σεξ αρα μιλαμε για βιζιτα με ολιγον στραπον
 

vigilante

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
38
Like
6
Πόντοι
0
αν εχεις παει προφανως εχεις δικιο..

οπως ειπες ομως προσφερει και σεξ αρα μιλαμε για βιζιτα με ολιγον στραπον

κ τι εγινε ρε βαγγελα που προσφερει σεξ?δεν ειναι η μονη να ξερεις κ αλλες που εχουν αναφερθει εδω μεσα προσφερουν..ξερεις υπαρχουν κ ατομα που δεν γουσταρουν στραπον..μπορει να γουσταρουν αλλα φετιχιστικα παιχνιδια κ μετα να γουσταρουν να πηδανε κιολας..που το κακο?μας εχετε φλομωσει στις παπαριες οτι κ καλα οι αφεντρες δεν πρεπει να πηδιουνται..
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
κ τι εγινε ρε βαγγελα που προσφερει σεξ?δεν ειναι η μονη να ξερεις κ αλλες που εχουν αναφερθει εδω μεσα προσφερουν..ξερεις υπαρχουν κ ατομα που δεν γουσταρουν στραπον..μπορει να γουσταρουν αλλα φετιχιστικα παιχνιδια κ μετα να γουσταρουν να πηδανε κιολας..που το κακο?μας εχετε φλομωσει στις παπαριες οτι κ καλα οι αφεντρες δεν πρεπει να πηδιουνται..

εχεις τη γνωμη σου κι εγω τη δικη μου
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
κ τι εγινε ρε βαγγελα που προσφερει σεξ?δεν ειναι η μονη να ξερεις κ αλλες που εχουν αναφερθει εδω μεσα προσφερουν..ξερεις υπαρχουν κ ατομα που δεν γουσταρουν στραπον..μπορει να γουσταρουν αλλα φετιχιστικα παιχνιδια κ μετα να γουσταρουν να πηδανε κιολας..που το κακο?μας εχετε φλομωσει στις παπαριες οτι κ καλα οι αφεντρες δεν πρεπει να πηδιουνται..

Vigilante εύγε αγόρι μου, επιτέλους να και κάποιος που λέει τα αυτονόητα, γιατί σε λίγο θα μας πείσουν ότι ο ήλιος ανατέλλει από την δύση, επειδή έτσι λένε όλοι. Έχουν όλες οχυρωθεί στην "βολική" ελληνική θεωρία ότι και καλά δεν είναι συμβατό το αυταρχικό με το σεξ, και σε λίγο θα το πιστέψουμε και εμείς. Εγώ επειδή έχω ζήσει χρόνια στο εξωτερικό, λέω λοιπόν ότι όλο αυτό το κατασκεύασμα είναι μία παπαριά σκέτη. Εχω πάει με ξένες θεάρες, ακομπλεξάριστες που χαίρονταν αυτό που έκαναν, και έχω βιώσει απίστευτους οργασμούς με σεξ φυσικά. Αλλά και εδώ στην Ελλάδα, αυτές που ξέρουν και αυτές που  πραγματικά το γουστάρουν δεν έχουν τέτοια κολλήματα, άμα γουστάρουν μιά χαρά θα το κάνουν. Μιλάμε για μία κατάσταση μεταξύ ενηλίκων που σκοπός είναι η αμοιβαία ικανοποίηση και όχι η ξεπέτα με το μικρότερο δυνατό κόπο. 
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε , είναι κλίκες με εμφανίσεις και συνεργασίες σε events, οπότε είναι ανάλογα και τα σχόλια.


Πραγματικά δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό στο χώρο, για πρώτη φορά με εσένα συμβάινει !!

Τη Λόλα γιατί τήν αναφέρεις συνεχώς, η Λόλα στο ΣΑΜΕ έχει εργαστεί για χρόνια, τί σχέση έχει με το ΛΙΜΙΤ ΑΠ ;;

Η Άρτεμις ;;; Τί σχέση έχετε με την Άρτεμη ;


ΥΓ Ειλικρινά ντρέπομαι για πάρτι σου. Τέτοια ξεφτίλα έχω καιρό να δώ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom