Νέα

Αφέντρα Sandra - Γνώμες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ναι οντως ειμαι σε κλικες και τρομοκρατικες μη σου πω..

εχω ξαναπει και θα το ξαναπω,εχω εμμονη με την αξιοπρεπεια!!!δεν μπορω να δεχτω μια Κ να κλεβει ψωτογραφιες καθε μερα,δεν μπορω να δεχτω αυτο το καλημερα αχρηστοι απ την καθε τυχαρπαστη,δεν μπορω να δεχτω οτι μια Κ δεν εχει αυτοελεγχο και ειναι αλκοολικη,δεν μπορω να δεχτω πολλα,ειμαι περιεργο φρουτο κι ας καθομαι σουζα στις Αφεντρες που υπηρετω.
Παρτε κι ενα βιντεακι με τρελλο cbt αλλα προσεξτε που θα πατε να σας το κανουν.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Bagelisbagos
Σε έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα και σε κράζουν.
Ζημιά κάνεις στην δικιά σου, γιατί δεν μας αρέσει να μας θεωρούν μλκες και να μας καθοδηγούν προμότορες.



 
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
O Βάγγος δεν δέχεται τίποτα, αλλά κάθεται σούζα στις αφέντρες του, εγώ αναπολώ τις υποτακτικές εποχές μου και θέλω όλο και περισσότερο απλά να πηδάω, τι να πω ζούγκλα έχουμε γίνει jungle μου
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Bagelisbagos
Σε έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα και σε κράζουν.
Ζημιά κάνεις στην δικιά σου, γιατί δεν μας αρέσει να μας θεωρούν μλκες και να μας καθοδηγούν προμότορες.



 

εμενα παλι δε μ αρεσει αλλη να βλεπω στη φωτογραφια και αλλη να βλεπω απο κοντα..ελεος πια,μεχρι και διασημα φετισ μοντελς ξεπατικωσανε στη γνωστη λεσχη της απατης
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
άλλα αντ άλλων και ό,τι νάναι, αλλά μιά στιγμή τι σύμπτωση !
τα ίδια ποστάρησε και η Αφροδίτη στο φβ και μάλιστα χωρίς τόνους στις λέξεις όπως και συ.
Τυχαίο ?
κρα κρα κρα
Άσε, σου λέου, μη μας περνάς για τελείως μλκ


εμενα παλι δε μ αρεσει αλλη να βλεπω στη φωτογραφια και αλλη να βλεπω απο κοντα..ελεος πια,μεχρι και διασημα φετισ μοντελς ξεπατικωσανε στη γνωστη λεσχη της απατης
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
καθολου τυχαιοοο..απο το προφιλ της το ειδα,ειναι κακο καποιες να μας ενημερωνουν???αν ειναι να το ξερω και να ακολουθω μονο προφιλ που μας περνανε για προβατα

στην ουσια ομως δεν ειδα ν απαντας
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ρε συ, τι με νοιάζει εμένα αν κλέβουνε και αν δεν κλέβουνε φωτο, στα παπάρια μου.
Αυτά ενδιαφέρουν την Αφροδίτη και σενα βέβαια, κανέναν άλλο.
όσο για τις δικαιολογίες σου ... πάλι κρα κρα κρα  :heavymetalbig:

 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
εμενα μ ενδιαφερει να μη με πιανει κοτσο το καθε μπουδελακι με κλεμμενες φοτο...αν εσενα σ αρεσει να σε δουλευει η καθε τσατσα παω πασο
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Ρε συ Βάγγο άσε τις κλεμμένες φωτός αδελφέ γιατί φτάνεις σε σημείο γραφικότητας. Στα κάτω κάτω στα αρχίδια μας τι έκανε η Νανά που εκτός των άλλων είναι και γκομενάρα και τις δικές της να βάλει, φτάνουν και περισσεύουν. Αλλά Βάγγο μου να λέμε τα πράγματα με τ' όνομα τους. Μπουρδέλο το ανεβάζεις τo same, μπουρδέλο το κατεβάζεις, ενώ δηλαδή το άλλο το limit είναι καθεδρικός ναός εεε? Εκτός του ότι καρφώνεσαι Βάγγο, κουράζεις κιόλας και αυτό είναι τρις χειρότερο...

Οσο για την θεά σου την Αφροδίτη έχω να πω το εξής: Την έχω δει άπαξ, καλή κοπέλα, όμορφη, νέα και συμπαθής. Επειδή πιστεύω ότι κάθε άνθρωπος έχει και τις δύο φύσεις μέσα του, εμένα πρέπει να σου πω ότι η Αφροδίτη μου έβγαλε  καθαρά την κυριαρχική μου φύση, ήθελα εξ' αρχής να κυριαρχήσω πάνω της, γαμήσι και ξύλο κοντολογίς (νομίζω δε ότι το ίδιο πρέπει να ήθελε και η ίδια). Δεν το έπραξα ωστόσο γιατί δεν ήταν αυτή η συμφωνία μας, και τον λόγο μου εγώ τον σέβομαι. Πάντως ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί σόνι και καλά επιμένετε να μας την πλασάρετε ως αφέντρα, αφού κάλλιστα και με απόλυτη επιτυχία μπορεί να κάνει καριέρα ως υποτακτική (και δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά).

Τέλος και για να λέμε τα πράγματα όπως είναι και στο limit υπάρχουν περιπτώσεις που θα περάσεις καλά, όπως πχ η Πέρσα που είναι και όμορφη και βιτσιόζα. Επίσης και αυτή η καινούργια που έχουν φέρει, δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά φαίνεται να αξίζει. Κατά τα λοιπά τα έχουμε πει, για μένα Εύα κορυφή γιατί της βγαίνει πηγαία, κάνει καθαρά την καύλα της και είναι και τυπάκι, αλλά και Θεανώ εξαιρετική, Λόλα επίσης κορυφή, παλαιότερα Ορνέλα που εξαφανίστηκε, ακόμα παλαιότερα Ήβη που και αυτή χάθηκε στα ξένα, με Νανά πέρασα καλά όπως και με τις Κάτια - Μισέλ που δεν ξέρω ποιά είναι ποιά..
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
καθολου τυχαιοοο..απο το προφιλ της το ειδα,ειναι κακο καποιες να μας ενημερωνουν???αν ειναι να το ξερω και να ακολουθω μονο προφιλ που μας περνανε για προβατα

στην ουσια ομως δεν ειδα ν απαντας
Στα παπαρια μας μας τα πρηξες.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Είχα πάει μ'αυτή τη Σάντρα το 2012 και είχαμε κάνει και sex αλλά με είχε χρεώσει 120 Ευρώ ενώ για σκέτο αυταρχικό με strapon χρέωνε 80. Δεν ξέρω αν έχει σταματήσει να προσφέρει και sex όπως αναφέρθηκε, πάντως αν έχει σταματήσει, πολύ κρίμα γιατί εγώ τη βρίσκω πολύ όμορφη. Ορίστε και στο site της.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
καύλα είναι η πουτάνα.
Υστ. Ο ...Bagelisbagos που είναι ?
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
καύλα είναι η πουτάνα.
Υστ. Ο ...Bagelisbagos που είναι ?
Ναι όντως!!! Είναι καύλα!!! Εμένα μου είχε πει ότι δέχεται και γυναίκες πελάτες αλλά το θέμα είναι αν έχει σταματήσει να προσφέρει και sex ή όχι... Ποιός να ξέρει άραγε...
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
αυτή η γυναίκα, γυναικάρα δηλαδή, 1,70 ύψος, με σωματάρα, έχει μια άγρια σεξουαλικότητα, που δικαίως καυλώνει πολλούς.
Είτε κάνει (τυπικά) είτε δεν κάνει σέξ.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Συμφωνω ειναι πολυ ομορφη, επισης εχει καλιγραμμα ακρα, χερια και ποδια.

Παντως εμενα με γαμησε με strap, χερια και ποδια, σε καποια φαση μου εχωσε τρεις δονητες μαζι στο κωλο, και οταν τελειωσαμε μου ειπε "δεν με αφησες να σε γαμησω οπως θελω" της ειπα "δηλαδη?" και μου απαντησε "δυνατα, αγρια"
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Συμφωνω ειναι πολυ ομορφη, επισης εχει καλιγραμμα ακρα, χερια και ποδια.

Παντως εμενα με γαμησε με strap, χερια και ποδια, σε καποια φαση μου εχωσε τρεις δονητες μαζι στο κωλο, και οταν τελειωσαμε μου ειπε "δεν με αφησες να σε γαμησω οπως θελω" της ειπα "δηλαδη?" και μου απαντησε "δυνατα, αγρια"
Πήγες πρόσφατα μαζί της?? Ξέρεις αν έχει σταματήσει να προσφέρει και sex ή όχι??
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
πριν κανα εξαμηνο, δεν ξερω αν προσφερει σεξ ακομα, νομιζω δεν προσφερει πια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom