Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nick.lvc

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες πειτε και ενδεικτικες τιμες και διαρκεια session..(facesitting γλειφομουνι)
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
καμια αφεντρα να γαμιεται και να τα παιρνει στη μαπα ;;;
αυτο θα ειναι  ωραιο..
 

Nick.lvc

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πειτε καμια τιμη ρε μαγκες να ξερουμε να κανουμε τα κουμαντα μας
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
καμια αφεντρα να γαμιεται και να τα παιρνει στη μαπα ;;;
αυτο θα ειναι  ωραιο..
Φίλε για αυταχικό γράφουμε,αυτά που γράφεις δεν στέκουν για καμία Αφέντρα,η έρικα έχει πολλά χρόνια στο αυταρχικό,είσαι εκτός θέματος εντελώς,πήγαινε σε οίκο ανοχής δεν ψάχνεις για Αφέντρα εσύ.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
δυό χρόνια κάνω ραντεβού με την έρικα στραπάρει πολύ καλά και είναι βιτσιόζα αλλά την παίρνω τηλέφωνο 7 μέρες και το τηλέφωνο κλειστό έχω χάσει το προσωπικό της αν το έχει κάποιος ας μου το στείλει σε μήνυμα
Δεν ήταν Αθήνα χτές επέστρεψε,το έχω αλλά δεν το δίνω,πάρε σε αυτό που έχει δημόσια.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Αγαπητέ φίλε Coggers,έχω πάει κι εγώ στην Erika 2 φορές, κάποια από αυτά που γράφεις ισχύουν αλλά εγώ τα βλέπω με άλλο μάτι. Πρώτα από όλα καμία από τις δύο φορές που πήγα δεν την είδα μεθυσμένη. Κρατούσε στο χέρι της ένα ποτήρι με ένα κόκκινο υγρό αλλά αυτό ήταν granberry και ότι κι αν μου έλεγε το καταλάβαινα απόλυτα. Αν εσύ μπερδεύτηκες στην αρχή γιατί όντως είναι δύσκολο να βρεις το στενάκι δεν σημαίνει ότι ήταν μεθυσμένη. Κι εγώ μπερδεύτηκα την πρώτη φορά που πήγα.
Όσον αφορά το μπάνιο είναι μικρό αλλά όχι βρώμικο. Το ότι ήταν δίπλα σου στο μπάνιο δείχνει φιλικότητα, μόλις της έδωσες να καταλάβει τι θέλεις όπως ο ίδιος γράφει προσαρμόστηκε άμεσα. Ίσως αν της είχες δώσει καλύτερα να καταλάβει τι γυρεύεις κατά τη συνάντηση σας να το είχες απολαύσει περισσότερο, εμένα και τις δύο φορές με κάλυψε απόλυτα.
Τώρα για τα χρήματα που γράφεις δε νομίζω να έδωσες κάνα 10ευρω, οι τιμές τις αγοράς είναι καθορισμένες αν αυτή σε συμπάθησε και δεν ήθελε να σου πάρει το μέγιστο δε νομίζω πως είναι κατακριτέο.
Όσον αφορά τη φλυαρία όπως τη λες εσύ μετά το τέλος της συνάντησης δε θα συμφωνήσω καθόλου, ειδικά αφού έχει ολοκληρωθεί η συνάντηση δεν έχει λόγο να σε κρατήσει, όμως γουστάρει πολύ αυτό το οποίο κάνει και θέλει να έρθει περισσότερο κοντά στους ανθρώπους που την τιμάνε με την παρουσία τους και τα χρήματα τους από το να σου σου έπαιρνε τα χρήματα και να σε έδιωχνε κακήν κακός είναι προτειμότερο αυτό.
Δεν μας είπες όμως πόσο κράτησε η συνάντηση σας κι αν έδειξε βιασύνη ή προσπάθησε να σε ευχαριστήσει με κάθε τρόπο γιατί εγώ και τις δύο φορές που πήγα αφού τις εξήγησα τι θέλω προσπάθησε να με καλύψει με κάθε τρόπο χωρίς βιασύνες και το κατάφερε με το παραπάνω.
Σαλλονίκη παίρνει 80 με 100 εγώ εκατό δίνω αλλά το ζεί και δεν βιάζεται,νοικιάζει καλό διαμέρισμα και κουβαλάει πολλές βαλίτσες με πολλά καλούδια εγώ την πάω την ερίκα

 

Nick.lvc

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες μπορει καποιος που να εχει παει να μας πει αναλυτικα τι παιχτηκε;(αμα θελει βεβαια)
Θελω να ρωτησω αν αφηνει γλειφομουνι και αν εχετε δοκομασει facesitting μαζι της.Επισης οι τιμες πανε αναλογα με το τι ζητας ή με την ωρα;
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Μαγκες μπορει καποιος που να εχει παει να μας πει αναλυτικα τι παιχτηκε;(αμα θελει βεβαια)
Θελω να ρωτησω αν αφηνει γλειφομουνι και αν εχετε δοκομασει facesitting μαζι της.Επισης οι τιμες πανε αναλογα με το τι ζητας ή με την ωρα;

Η Έρικα είναι από τις αφεντρες που γουστάρει να περνάει καλά. Αφήνει γλυφομούνι αλλά θα πρέπει να "δώσεις" κάτι όμως. Face sitting, ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει γυναίκα ποτέ. Μαστόρισα, μερακλού, Κυρία, μα πολύ ανθρώπινη πάνω απ όλα. Ευγενική με ταμπεραμέντο και φιλική. Παρ' όλα αυτά ενδείκνυται για πολύ σκληρές καταστάσεις. 
Ρολόι δεν υπάρχει στη συνεδρία και γι αυτό δεν χρεώνει με την ώρα. Την πρώτη φορά, σε μένα τουλάχιστον η συνεδρία διήρκεσε μιάμιση ώρα και την δεύτερη ένα δίωρο. Σχετικά με την χρέωση επειδή δεν θα κοιτάξει ποτέ εναν άνθρωπο στο πορτοφόλι και λόγω των δύσκολων καιρών που ζούμε είναι πολύ συζητήσιμη και σίγουρα θα βρείτε μια λύση αρκεί να είσαι ειλικρινής.
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Έτσι ακριβώς το πιό σωστό σχόλιο που έχω διαβάσει,εγώ του απάντησα να βρεί άλλη Αφέντρα μόνο για γλυψίματα πιστεύω ότι δεν θα τον δεχτεί,υπάρχουν αρκετές Αφέντρες καλύτερα να ψάξει άλλες όχι την έρικα πάντα για αυτά που ζητάει
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Οπως εχω ξαναπει η Ερικα ειναι η καλυτερη.Εμενα μου αρεσει το ξυλο και το ευχαριστιεμαι οταν παω.Την Συστηνω ανεπιφυλακτα σε οποιον του αρεσει το ξυλο.Οσο Για τα Ταξιδια της στην Θεσσαλονικη ιδιαιτερα τπερναει πολυ καλα γιατι παντα εχει δουλεια.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μαγκες μπορει καποιος που να εχει παει να μας πει αναλυτικα τι παιχτηκε;(αμα θελει βεβαια)
Θελω να ρωτησω αν αφηνει γλειφομουνι και αν εχετε δοκομασει facesitting μαζι της.Επισης οι τιμες πανε αναλογα με το τι ζητας ή με την ωρα;
Απ: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους ιδίως με τον νοτόριους
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Έτσι ακριβώς το πιό σωστό σχόλιο που έχω διαβάσει,εγώ του απάντησα να βρεί άλλη Αφέντρα μόνο για γλυψίματα πιστεύω ότι δεν θα τον δεχτεί,υπάρχουν αρκετές Αφέντρες καλύτερα να ψάξει άλλες όχι την έρικα πάντα για αυτά που ζητάει
Έτσι ακριβώς το πιό σωστό σχόλιο που έχω διαβάσει,εγώ του απάντησα να βρεί άλλη Αφέντρα μόνο για γλυψίματα πιστεύω ότι δεν θα τον δεχτεί,υπάρχουν αρκετές Αφέντρες καλύτερα να ψάξει άλλες όχι την έρικα πάντα για αυτά που ζητάει
Σωστότατο πόστ ο νοτόριους για να κάνει πρέπει να της δώσεις κάτι και δεν εννοεί χρήματα,θα κάνει αυτό που θέλει εκείνη,αυτό είναι και το μότο της για να σου δώσω πρέπει να μου δώσεις,πάντως καταπληκτικό φέιςσίτινκ και πεντακάθαρη,το ότι προτιμά τα σκληρά είναι στανταράκι.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Σωστότατο πόστ ο νοτόριους για να κάνει πρέπει να της δώσεις κάτι και δεν εννοεί χρήματα,θα κάνει αυτό που θέλει εκείνη,αυτό είναι και το μότο της για να σου δώσω πρέπει να μου δώσεις,πάντως καταπληκτικό φέιςσίτινκ και πεντακάθαρη,το ότι προτιμά τα σκληρά είναι στανταράκι.
Εννοείται δεν εννοούσα τα χρήματα και ευχαριστώ για την επισήμανση.
Θα πρέπει να της δώσεις κάτι πάνω στο σεσιον που θα την ικανοποιήσει. Μ αυτό τον τρόπο θα πάρεις την ανταμοιβή σου.
Δεν έχει καμία σχέση με τις υπόλοιπες κυρίες του χώρου που κυκλοφορούν εκεί έξω, κάθε σεσιον μαζί της είναι μια καινούργια περιπέτεια, κάτι ξεχωριστό και ιδιαίτερο, οχι "αποστειρωμένο" και "Οργουελικό".
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Απο τις αγαπημενες μου Αφεντρες η ερικα προσωπικα μου εχει φερθει αψογα και προπαντων ξερει αυταρχικο το εχει βιτζιοζα και πολυ καθαρη,τελευταια φορα εκανα διπλο μαζι με την φιλη της την νορα για να λεμε αληθειες η νορα ειναι μια ομορφη κοπελα αλλα βιαζεται παει με την ωρα,το κινητο της ανοικτο και καπνιζει μανιωδως,τα περισσοτερα τα εκανε η ερικα,η αλλη μονο στο λεκτικο και στο στραπ και στο μαστιγωμα φαντασια καθολου μονο η ομορφια δεν φτανει,την επομενη φορα μονο μονο με την ερικα,εκτος αυτου εχω βρει μια πολυ ομορφη τρανς την αγαπη με 50 ευρω,στην Συγγρου την γνωρισα 50 μετρα πιο πανω απο εκει που κανει πιατσα αυτη η κορινα που μου πηρε 100 ευρω και με ξεπεταξε,οποιος θελει το τηλεφωνο της το στελνω δεν θυμιζει τρανς,ειναι ομορφη,καθαρη,χωρις πολλες πλαστικες εως ελαχιστες και ειναι ενεργητικη και συζητησιμη.
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
ρε συναγωνιστες την πετυχαίνετε ευκολα ? εγω δεν μπορω με τπτ να την βρω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
ρε συναγωνιστες την πετυχαίνετε ευκολα ? εγω δεν μπορω με τπτ να την βρω
Έχει προσωπικό τηλέφωνο για αυτούς που έχει γνωρίσει ήδη,το άλλο που έχει στις αγγελίες σήμερα το είχε ανοιχτό,αν παίρνεις και είναι κλειστό το γράφει θα έχει συνεδρία,θα την πετύχεις η γράψε μήνυμα στην σελίδα της.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Απο τις αγαπημενες μου Αφεντρες η ερικα προσωπικα μου εχει φερθει αψογα και προπαντων ξερει αυταρχικο το εχει βιτζιοζα και πολυ καθαρη,τελευταια φορα εκανα διπλο μαζι με την φιλη της την νορα για να λεμε αληθειες η νορα ειναι μια ομορφη κοπελα αλλα βιαζεται παει με την ωρα,το κινητο της ανοικτο και καπνιζει μανιωδως,τα περισσοτερα τα εκανε η ερικα,η αλλη μονο στο λεκτικο και στο στραπ και στο μαστιγωμα φαντασια καθολου μονο η ομορφια δεν φτανει,την επομενη φορα μονο μονο με την ερικα,εκτος αυτου εχω βρει μια πολυ ομορφη τρανς την αγαπη με 50 ευρω,στην Συγγρου την γνωρισα 50 μετρα πιο πανω απο εκει που κανει πιατσα αυτη η κορινα που μου πηρε 100 ευρω και με ξεπεταξε,οποιος θελει το τηλεφωνο της το στελνω δεν θυμιζει τρανς,ειναι ομορφη,καθαρη,χωρις πολλες πλαστικες εως ελαχιστες και ειναι ενεργητικη και συζητησιμη.

Ποια Αγάπη λες φίλος; Μια ξανθούλα μικροκαμωμένη ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom