Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Μικροκαμωμενη με πολυ καλο εργαλειο,δεν βιαζεται καθολου μιλησαμε κιολας μου ειπε οτι παλια ειχε βγει στην Αννιτα,κουκλα,καστανη ηταν οταν την ειδα,τελειες αναλογιες,οχι π0λλες πλαστικες,ωραιο στηθος οχι μεγαλο εχει κανει τις σωστες πλαστικες μονο στηθος και λιγο την μυτουλα,εχω το τηλεφωνο της δεν την βρηκα απο αγγελια.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
δυό χρόνια κάνω ραντεβού με την έρικα στραπάρει πολύ καλά και είναι βιτσιόζα αλλά την παίρνω τηλέφωνο 7 μέρες και το τηλέφωνο κλειστό έχω χάσει το προσωπικό της αν το έχει κάποιος ας μου το στείλει σε μήνυμα
Το εχω εγω το προσωπικο της εφοσον την γνωριζεις μπορω να στο στειλω σε μηνυμα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Μικροκαμωμενη με πολυ καλο εργαλειο,δεν βιαζεται καθολου μιλησαμε κιολας μου ειπε οτι παλια ειχε βγει στην Αννιτα,κουκλα,καστανη ηταν οταν την ειδα,τελειες αναλογιες,οχι π0λλες πλαστικες,ωραιο στηθος οχι μεγαλο εχει κανει τις σωστες πλαστικες μονο στηθος και λιγο την μυτουλα,εχω το τηλεφωνο της δεν την βρηκα απο αγγελια.
Οποιος θελει το τηλεφωνο της Αγαπης επειδη εχω λαβει πολλα μηνυματα το δινω,ειναι η πιο ομορφη και φυσικη τρανς που εχω γνωρισει.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγώ είμαι κολόφαρδος και την βρίσκω?έχω και τα δυό τηλέφωνα της,αυτό που βάζει στις αγγελίες κανονικά χτυπάει,εντάξει το κλείνει όταν έχει συνάντηση αλλά εγώ την πετυχαίνω και σε αυτό.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Η ερίκα ήρθε πάλι Σαλλόνικα και την ξανασυνάντησα κάθε φορά που την βλέπω είναι σαν να είναι η πρώτη φορά με μαθαίνει και άλλα έκατσα  δύο ώρες ερίκα ότι καλύτερο
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
783
Like
266
Πόντοι
26
Η ερίκα ήρθε πάλι Σαλλόνικα και την ξανασυνάντησα κάθε φορά που την βλέπω είναι σαν να είναι η πρώτη φορά με μαθαίνει και άλλα έκατσα  δύο ώρες ερίκα ότι καλύτερο
π[ποσο το δωρακι για 2 ωρες?
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Τι είναι αυτό το ερωτηματικό slk?Αν θέλεις να μάθεις ρώτησε με και θα σε πω,η στείλε και μήνυμα,οι περισσότεροι μιλάμε μεταξύ μας για τις εμπειρίες μας για αρκετές αφέντρες.
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Με τόσα που διαβάζω για την Έρικα δεν υπάρχει περίπτωση να μην την επισκεφτώ όταν έρθω Αθήνα.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Η καλύτερη Αφέντρα με διαφορά κάνει τα πάντα στο αυταρχικό είναι πολλά χρόνια στο βδσμ και ούτε κρατάει χρόνο αλλά τελευταία μόνο Αθήνα δεν την βρίσκεις όλο θεσσαλονίκη πάει και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο αφού και στην Αθήνα έχει κάθε μέρα ραντεβού
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Παει Θεσσαλονίκη Η Κυρία Ερικα Γιατι Πρέπει και Η Επαρχια Να Απολαυση Την Μαγεια του bdsm απο την Καλυτερη Αφεντρα Που Υπαρχει!!!
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
αν έχεις το πριβέ τηλεφωνό της στείλτο μου την ξέρω απλώς το έχασα και στο άλλο που βάζει τις αγγελίες δεν μπορώ να την πετύχω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
 
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
και στην ποδολαγνεία και ποδοπάτημα που κάνω εγώ πάλι καταπληκτική είναι αλλά προφανώς το αγαπημένο της είναι το κροςντρεσινκ το στράπ και οι ρόλοι,και είναι όντως όμορφη και πεντακάθαρη αγαπά αυτό που κάνει και φαίνεται και στο ότι δεν κρατάει ώρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
μετα απο καιρο εκανα σεσσιον με την Κυρια Ερρικα και οπως παντα περασα υπεροχα,ειμαι λατρεις του στραπ και του κροσντρεσινγκ,στα οποια η Κυρια Ερρκα για μενα ειναι εξπερ και το κανει τελεια!!! αλλα αυτο που μου αρεσει περισσοτερο ειναι οτι εχω κανει πολλα σεσσιον μαζι της και ποτε μα ποτε δεν ηταν το ιδιο παντα αλλαζει παραστασεις και παντα καταφερνε να με υποτασει και εγκεφαλικα,κατα τα αλλα ειναι πανεμορφη πεντακαθαρη και πολυ καλος ανθρωπος!!!
σε ευχαριστώ φίλε που μου έστειλες το πριβέ της τηλέφωνο είσαι ο μόνος που μπήκε στον κόπο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγώ δεν το έστειλα μήπως εκτεθώ,τελευταία συνάντηση μαζί της καταπληκτική Αφέντρα με τα όλα της και προπάντων εγκεφαλική,σε γαμεί πρώτα με το μυαλό της και μετά σε κάνει ότι θέλει.
 

XristosAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδια,να ρωτησω και γω;;...σαν ψιλοπρωταρης συστηνεται η Ερικα;;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ρε παιδια,να ρωτησω και γω;;...σαν ψιλοπρωταρης συστηνεται η Ερικα;;
και εγώ όταν πρωτοπήγα ελάχιστα πράγματα είχα κάνει,αλλά είναι η καλύτερη δασκάλα,θα σε ρωτήσει αν είσαι πρωτάρης και αν δεν είσαι τι εμπειρίες έχεις,πες της  το ότι δεν έχεις εμπειρίες,μαζί της εξελίχτηκα έμαθα και έκανα πολλά,δεν κρατάει ώρα ότι καλύτερο για έναν πρωτάρη,επίσης βάζει και λέξη ασφαλείας.
 

XristosAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Κοιτα μια εμπειρια εχω πριν πολυ καιρο,μ αρεσε,αλλα δεν το βγαζε και τοσο η κοπελα...θελω οπως λες να μαθω και να κανω πολλα...Το πιθανοτερο να κλεισω μαζι της μολις γυρισω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom