Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andreas power

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
το σολο δεν παιζει.σε αυτά τα μαγαζια σολο οι πιο πολλοι εχουμε παει απειρες φορες. μπορει να μην ειχε τραπεζακια. μπορει να ειχαν τα ρουχα τους χι χι!παντως επαγελματιες δεν είναι και ειδικα σε τετοια περιοδο.δεν με ενδιαφερει πωσ σκεφτηκαν και σου απαντησα επειδή με ρωτησεσ.το μονο σιγουρο είναι ότι ετσι δεν προσελκυουν πελατεια σε περιοδο οντως κρισης
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
και ειδικά αν έχεις 10ευρω το χορο

η αναδουλειά φερνει εκνευρισμο φίλε μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

andreas power

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
συμφωνω για την αναδουλεια!πρεπει όμως να το παρουν αποφαση.πανε πια οι χρυσες εποχες των strip,του ευκολου και πολύ χρηματος για τους μαγαζάτορες αλλα και για τις γυναικες!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
επιβιώνουν τα στριπ του τάληρου πλέον

αν και εγω αν κάποιος μου πει ότι θα έχεις 2 καλους χορούς σε διαρκεια και ποιοτητα στο 10άρικο θα πηγαινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

Το Καισα είχε πολύ ωραίες κοπέλες όταν είχε πρωτοανοίξει. Είχα πάει μια- δυο φορές, αλλά κώλησα στην τιμή του χορού, που ήταν δεκαρικο και δεν ξαναπήγα.

Μετά κάποιες πήγαν στο fbi.
Αν και δεκάρικο, είχα πάει πάλι 2-3 φορές, και θυμάμαι μια βραδιά, που πήγα αποφασισμένος λόγω του κόστους των χορών, ότι θα περάσω όλη τη βραδιά με μια μόνο κοπέλα, να δω μήπως και έτσι συμφέρει. (και γουσταρα τότε τρελά μια Εβελίνα πιτσιρίκα με πολύ γυμνασμένο, δεμένο σώμα.
Πέρασα μαζί της όλο το σχεδόν δίωρο που έκατσα εκεί με 50 ευρώ σε ποτά και χόρούς.
Ή την πέτυχα σε καλή μέρα, ή ήταν γενικά φιλότιμη, δεν ξέρω ΄τι από τα δυο, αλλά  περασα καλά.
Μετά δεν την ξανάδα.
Πάντως γενικά, δε μας παίρνει οικονομικά για μαγαζιά του δεκάρικου χορού.
Τώρα μπορεί να πάω μια φορά στο εξάμηνο fbi, επείδη μου τη δίνει η Γκρεις που είναι καλή επαγγελματίας και πολύ γκομενάρα, και μια παλιά καραβάνα η έλενα, που επίσης μου τη δίνει σα γυναίκα - γουστα είναι αυτά -  και κάνει και καλό χορό.
Αλλά, για συχνά δε λέει!  Δε βγαίνω οικονομικά.
Με 50 σε άλλα μαγαζιά, με τάληρο,  χορταίνω χορούς. Και μπορώ να πηγαίνω κάθε βδομάδα χωρίς να τα κλαίω.
(εντάξει, παλιότερα με 50 έβγαζα για φαγητό ή ποτά καμμιά φίλη που  προσπαθούσα να ρίξω,  και οι περισσότερες δεν καθόντουσαν κιόλας...  :2funny:   αλλά άλλες εποχές εκείνες

 
 

kaminia82

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα... επισκεφτηκες κανεις? τελαυταια το κατάστημα? Με Ιννα τι παιζει εχει παρει κανεις χορο νορμαλ η πριβε?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Καλησπερα... επισκεφτηκες κανεις? τελαυταια το κατάστημα? Με Ιννα τι παιζει εχει παρει κανεις χορο νορμαλ η πριβε?

πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα των νοτίων προαστείων μετά από μεγάλη κατεβασιά από τα Β.Π. ο καιρός άστατος και ο πούτσαυλος πολυδιάστατος!!! από το "κλειστό" πλέον άβαταρ είδα μόνο 2 κορασίδες και συγκεκριμένα την ρουμάνα κρυστάλ με το μεγάλο τατού στον μηρό(πρώην ερότικα-πρίνσεςς πιό παλιά-κίνκυ-άβαταρ ίσως και κάπου αλλού) και την κυριλέ ρωσίδα γυναίκα με χαρακτηριστικά που μαρτυρούν καταγωγή από τα βάθη της Ασίας πέρα από το irkutsk..πλησιάζοντας τους ειρηνικούς ωκεανούς και την άπω ανατολή..ομιλώ για την όλγα που φοράει πάντα φόρεμα..ο χώρος κακός για στριπτητζάδικο(καμμία σχέση με άβαταρ ή το λίντο ή ρασπούτιν που τα θεωρώ ιδανικούς χώρους), πολλές καινούριες αφίξεις από ουκρανία κλπ κλπ που δεν έλεγαν και τίποτα το ιδιαίτερο..και γενικά μία ξενέρα μύριζε παντού...πέραν του δεκάρικου της εισόδου δεν κατάφεραν να μας πάρουν τίποτα παραπάνω.
 

kaminia82

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Κανα νεο για ιννα και αναστασια στο caisa?
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
549
Like
630
Πόντοι
86
Καλημερα μαγκεs, εχει παει κανειs τωρα τελευταια ?  Ρωταω εαν δουλευει η Εβελινα η Ελληνιδα με τα τατουαζ που ηταν παλια στο LIDO
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Καλημερα μαγκεs, εχει παει κανειs τωρα τελευταια ?  Ρωταω εαν δουλευει η Εβελινα η Ελληνιδα με τα τατουαζ που ηταν παλια στο LIDO

Τύπε ναι,δουλέυει και μου έχει πει ότι γενικά γουστάρει κοντόχοντρους καράφλες
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Καλημερα μαγκεs, εχει παει κανειs τωρα τελευταια ?  Ρωταω εαν δουλευει η Εβελινα η Ελληνιδα με τα τατουαζ που ηταν παλια στο LIDO

είναι στο casa babylon εδώ και κάποιες εβδομάδες.
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

  Κανένα νέο υπάρχει από αυτό το ίδρυμα, συναγωνιστές;

  Ισχύει ότι ο χορός είναι στα 5 ευρώ;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
  Κανένα νέο υπάρχει από αυτό το ίδρυμα, συναγωνιστές;

  Ισχύει ότι ο χορός είναι στα 5 ευρώ;

Περασα χθες απ'εξω και ηταν ανοιχτο....
Σημερα περασα απο Fbi και κανα δυο κοπελες που δουλευαν μου ειπαν οτι εκλεισε....Λεω μα περασα και ηταν ανοιχτο χθες οπως κατεβαινα την Συγγρου....
Μου απαντησαν πως αλλαξε διευθυνση οποτε μπορει να μην ισχυει το 5€ στο χορο...

Αυτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

senioritoz

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ο χορός είναι στα 10e. Δοκίμασα 3 κοπέλες και ήταν αρκετά καλές... μόνο η μια δεν άφηνε πολλα πιασιματα
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Μαγκες μακρια. Πηγα πριν 10 μερες. Εχει αλλαξει διευθυνση και κοριτσια. Εχει γεμισει παρθενοπιπιτσες ή φαντασμενες ψηλομυτες Ουκρανες οπως η Σανελ. Ακριβος απλος χορος στο 10ευρο με υπηρεσιες χαλια. Οι 4 στις 5 που χορεψαμε δεν αφηναν να πιασουμε βυζια !! Ανηκουστο για Ελλαδα. Μονο η Βραζιλιανα ειναι πολυ καλη. Και οι σερβιτοροι ευγενεστατοι.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Για το καισα που είπε ο φίλος ήθελα να πω ότι υπάρχει προσφορά με καρτουλες που βρήκα στο Γκάζι 10 με ποτό και ένας χορός δωρεάν τώρα για τα άλλα δεν ξέρω σίγουρα ίσως παίζει που θα πέσεις σε ποια κοπέλα.
 

Bartender 74

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
24
Like
1.660
Πόντοι
2.390
Επιβεβαιώνω για τη προσφορά ενός χορού με τις κάρτες που μοιράζονται στο Γκάζι.Πήγα πριν 3 μέρες και όντως η Βραζιλιάνα είναι πολύ θερμή.
Έμαθα ότι Σανέλ και 2-3 άλλες ξενέρωτες έφυγαν για Ουκρανία.
Οι υπόλοιπες πολύ φιλικές και καλές επαγγελματίες.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Φίλε  δεν σε ερμηνεύσανε καλά τι θα πεις εξάλλου το μαγαζί είναι για άνδρες εσύ είσαι για γκέι μπαρ.
 

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
'Εχει μείνει καμμία από τις παλιές?? Αλεξάνδρα,'Ιννα,Αλίσα??
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
...Μαργαρίτα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom