Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μου εδωσαν κουπονι χορου αλλα αυτα που διαβαζω ειναι φρικτα και τρομακτικα!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Πωωωωωωωω

Πληρης απογοητευση, ισως βεβαια ειναι προτιμοτερο να αφηνεις τον αλλον να μαθαινει απο το παθημα του γιατι αλλιως δεν θα εμπλεκε.

Βλεπω καλα παιδια, απο οικογενεια και μπλεκουν με ανωμαλα ρεταλια που πριν απο αυτους φορτωθηκαν με καθε λογης μικροβια αλβανων και ρωσσοποντιων μαφιοζων της νυχτας. Τα περασα και εγω και ηταν η χειροτερη μου εμπειρια.. Να χεσω τις προσωπαρες και τις κορμαρες οταν η αλλη εχει αρρωστημενη ψυχη...

Φιλε Jason Statham εισαι συμπαθεστατος και απο καλη οικογενεια.. Ολη μου η θετικη μου ενεργεια μαζι σου, πραγματικα σου στελνω αστερια να σε προστατευουν γιατι δεν φανταζεσαι οτι εμπλεξες με μαλλον οτι πιο αρρωστημενο εχεις συναντησει ποτε στη ζωη σου.

Μιλαμε για ανθρωπινο πομπο αρνητικης ενεργειας.
μιλας για καποια συγκεκριμενη?..για να προσεχουμε και μεις..
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Ανανέωση στο ρόστερ του ιδρύματος, με τον μέσο όρο να παραμένει καλός. Θετική αλλαγή το γεγονός πως οι σωληνοκόρες άρχισαν να κάνουν το αυτονόητο, δηλαδή να κάνουν γύρες από τα τραπέζια για να πάρουν χορούς/ποτάκια. Απόπειρα καταγραφής του ρόστερ:

Κατρίν
Εύα
Σόνια
Άννα
Ντακότα (τρομερή σύλληψη το όνομα το δίχως άλλο  :grin:)
Αθηνά
Μέγκαν
Αντονέλλα
Αναστασία

και άλλες 4-5 που δεν συγκράτησα τα ονόματα τους.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Εξακολουθεί και είναι πολύ δυνατό από πλευράς εμφάνισης των κοριτσιών,όπου πραγματικά κυριαρχεί η ηρωϊκή Ουκρανία!  :dancing:
Είσοδος άνευ αντιτίμου,ποτά γυναικεία στα 10,20 και 30 γιούρα,χοροί απλοί στα 10,κλασσικά.Η γνωστή μαλακία,του να αράζουν στη μπάρα και να το ξύνουν,υπάρχει ακόμα,αν και υπάρχει μια ελαφρά βελτίωση.Κάτι γίνεται,εν ολίγοις.Πιθανόν να ακολουθήσει άλλη μία επίσκεψη για πιο εμπεριστατωμένη άποψη,καθότι η τελευταία ήταν γρήγορο και πρόχειρη!  ;)  :afro:
 

prince1977

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη στο μαγαζι. Απο ροστερ ηταν η Ιννα ωραιο κορμι και προσωπο η Λουντα αν θυμαμαι καλα το ονομα της με την οποια πηρα ενα πριβε μετρια πραγματα για πριβε.Μια πολυ ομορφη μελαχροινη πιτσιρικα με μακρυ μαλλι της οποια δε θυμαμαι το ονομα.Η πιο εντυπωσιακη ηταν η Ολγα με πλουσια στηθος πολυ ομορφο προσωπο και φοβερη κωλαρα.Ειχε ακομα μερικες τις οποιες δεν τις θυμαμαι.Γνωριζει καποιος συναγωνιστης τι κανει η Ολγα στο πριβε;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Χθεσινη επισκεψη στο μαγαζι. Απο ροστερ ηταν η Ιννα ωραιο κορμι και προσωπο η Λουντα αν θυμαμαι καλα το ονομα της με την οποια πηρα ενα πριβε μετρια πραγματα για πριβε.Μια πολυ ομορφη μελαχροινη πιτσιρικα με μακρυ μαλλι της οποια δε θυμαμαι το ονομα.Η πιο εντυπωσιακη ηταν η Ολγα με πλουσια στηθος πολυ ομορφο προσωπο και φοβερη κωλαρα.Ειχε ακομα μερικες τις οποιες δεν τις θυμαμαι.Γνωριζει καποιος συναγωνιστης τι κανει η Ολγα στο πριβε;


Οι άλλες που πήρε πριβέ έγινε τίποτα...;
 

prince1977

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Μονο τη Λουντα πηρα για πριβε
 

prince1977

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Το θετικο ειναι οτι εκατσε αρκετη ωρα αλλα δεν αφηνε γλειψηματα και φιλακια χουφτωματα οκ αφηνε
Δε με ενθουσιασε
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Χθεσινη επισκεψη στο μαγαζι. Απο ροστερ ηταν η Ιννα ωραιο κορμι και προσωπο η Λουντα αν θυμαμαι καλα το ονομα της με την οποια πηρα ενα πριβε μετρια πραγματα για πριβε.Μια πολυ ομορφη μελαχροινη πιτσιρικα με μακρυ μαλλι της οποια δε θυμαμαι το ονομα.Η πιο εντυπωσιακη ηταν η Ολγα με πλουσια στηθος πολυ ομορφο προσωπο και φοβερη κωλαρα.Ειχε ακομα μερικες τις οποιες δεν τις θυμαμαι.Γνωριζει καποιος συναγωνιστης τι κανει η Ολγα στο πριβε;


Η Λούντα που δούλευε στο Μούσες;;
Πώς ήταν εμφανησιακά ; (ϋψος, χρώμα μαλλιών, ήλικία κλπ );
 

andreas power

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
περασα πριν από μερικες μερες στο caisa.πληρης παρακμη.κατσε λεει το γκαρσονι επειδή εισαι ένα ατομο στην μπαρα.στην οποια μπαρα ειχε μονο δυο καρεκλες.και μολισ μπηκα ηρθα κατεπανω μου το γκαρσονι λεσ και πηγα να τον μαχαιρωσω!ειχε και κατι τραπεζακια και ηταν μονοι τους.εγω εχω τη δυνατοτητα και να κερασω και να ξοδεψω!αλλα και να ηθελα με ξενερωσατε!αλλα και να μην ειχα δεν ηταν συμπεριφορά αυτή.κυριοι του caissa συνελθετε!μετα λετε θελετε πελατεια.οπωσ το πατε το πατε για φουντο!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
περασα πριν από μερικες μερες στο caisa.πληρης παρακμη.κατσε λεει το γκαρσονι επειδή εισαι ένα ατομο στην μπαρα.στην οποια μπαρα ειχε μονο δυο καρεκλες.και μολισ μπηκα ηρθα κατεπανω μου το γκαρσονι λεσ και πηγα να τον μαχαιρωσω!ειχε και κατι τραπεζακια και ηταν μονοι τους.εγω εχω τη δυνατοτητα και να κερασω και να ξοδεψω!αλλα και να ηθελα με ξενερωσατε!αλλα και να μην ειχα δεν ηταν συμπεριφορά αυτή.κυριοι του caissa συνελθετε!μετα λετε θελετε πελατεια.οπωσ το πατε το πατε για φουντο!

όντως απαραδεκτη συμπεριφορα ...

στα τραπεζάκια έιχε σόλο πελάτες ? είχε κοσμο γενικά?
 

andreas power

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
όντως απαραδεκτη συμπεριφορα ...

στα τραπεζάκια έιχε σόλο πελάτες ? είχε κοσμο γενικά?
[/quote ηταν παρασκευη  βραδυ κατά τις μια και ζητημα να ειχε 5-6 ατομα μεσα.και το αστειο είναι ότι ο κραχτης που εχουνε στην εισοδο με παρακινησε να μπω!χα χα δεν πανε καλα.πρεπει να εχει αλλαξει η διευθυνση.πιο παλια το μαγαζι ηταν πολύ καλυτερο
 

andreas power

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
όντως απαραδεκτη συμπεριφορα ...

στα τραπεζάκια έιχε σόλο πελάτες ? είχε κοσμο γενικά?
[/quote ηταν παρασκευη  βραδυ κατά τις μια και ζητημα να ειχε 5-6 ατομα μεσα.και το αστειο είναι ότι ο κραχτης που εχουνε στην εισοδο με παρακινησε να μπω!χα χα δεν πανε καλα.πρεπει να εχει αλλαξει η διευθυνση.πιο παλια το μαγαζι ηταν πολύ καλυτερο
ηταν παρασκευη βραδυ κατά τις μια και ζητημα να ειχε 5-6 ατομα μεσα.και το αστειο είναι ότι ο κραχτης που εχουνε στην εισοδο με παρακινησρ μπω!χα χα δεν πανε καλα.πρεπει να εχει αλλαξει η διευθυνση.πιο παλια το μαγαζι ηταν πολύ καλυτερο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
και γιατί ήταν τσαμπουκαλεμένος ο σερβιτορος ? επειδή πηγες σολο ?
δεν είχε ελευθερο τραπεζακι για σενα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom