Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
η βυζαρου η βικτωρια ηταν?
 

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα update για το roster; Πριν 2 βδομάδες που πήγα τα πράγματα ήταν απογοητευτικά σε βαθμό που αδυνατώ να πιστέψω ότι εκείνο το roster ήταν το βασικό
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
να ενημερώσω και εγώ μετα από πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί...είσοδος 10 ευρώ που ισοδυναμεί με ένα ποτό ή ένα χορό, έχει ένα μεγάλο μπαρ(συγκριτικά με το μέγεθος του υπόλοιπου χώρου) όπου εκεί κάθονται κυρίως οι κοπέλες αυτό είναι θετικό...σε αντίθεση με άλλα μαγαζια που κάθονται σε ένα καναπέ και σηκώνονται μόνο όταν είναι να ζητήσουν χορο...γιατί έχεις την ευκαιρία να τις παρατηρήσεις αρκετά και από το πως κινούνται να προβλέψεις τι έχεις να περιμένεις από την κάθε μια. σαν ρόστερ εκτός από δύο κοπέλες κάτω του μετρίου οι υπόλοιπες είναι πολύ δυνατές...εως πάρα πολύ δυνατές. οι χοροί στην πίστα απλοί, διαδικαστικοί και ενίοτε βαρετοί αλλά αυτό είναι μια κατασταση που επικρατεί  σε σχεδόν όλα τα στριπ τα τελευταία χρόνια...στο τέλος του πρώτου τραγουδιού βγαίνει το σουτιέν και ως εκει. δεν πέτυχα το λεσβιακό που αναφέρει ο φίλος σε ποστ στην ημερήσια ενημέρωση...αλλά πέτυχα την καμαριέρα αλεξανδρα και αυτό με σφηνάκια τεκίλας...το δεύτερο με συμμετοχή του κοινού. ο χώρος που γίνονται οι χοροί είναι με κουρτίνα για να μην είσαι σε κοινή θεα και υπάρχουν τρία είδη χορών...ο απλός με 10 ευρώ...ο πριβέ κάτω με 50 ευρώ και ο πριβέ στον πάνω όροφο με 100 ευρώ και όπως είπε ο σερβιτόρος στην αρχή το τι θα παίξει το συννενοείσαι με τη κοπέλα. κατα την προσωπική μου άποψη και εντύπωση  τα 100 ευρώ είναι πολλά για το μεγάλο πριβέ δεν λέω μπορεί οι περισσότερες κοπέλες να λένε πολλά από εμφάνιση αλλά μην ξεχνάμε την εποχή που ζούμε...άσε που θεωρητικά για να ψήσεις ένα τέτοιο σκηνικό λογικά θα πρέπει να κεράσεις πρώτα ένα ποτό των 30 οπότε μαζί με την είσοδο πάμε στο σύνολο 140. ξαναλέω ότι αυτό είναι προσωπική μου εκτίμηση και αφορά την τσέπη του καθενός. τώρα το μικρό πριβέ που γίνεται κάτω δεν ξέρω τι μπορεί να προσφέρει αλλά δεν νομίζω πολλά αφού γίνεται στον ίδιο χώρο με τον απλό.
εγώ πήρα τρεις απλούς χορούς που ήταν ικανοποιητικοί καθώς τα κορίτσια που επέλεξα ήταν ευδιάθετα...
γενικά το κλίμα είναι πολύ καλό...με ωραίες παρουσίες και καλή διάθεση σίγουρα θα ξαναπάω αλλά δεν νομίζω να τολμήσω κάτι παραπάνω λόγο κόστους. 
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα,χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!
Με αφορμή την πρόσφατη ενημέρωση του φίλου,θέλω να πω ότι οφείλουμε να μην πέφτουμε στη λούμπα.Μ'άρεσε π.χ το σκεπτικό του φίλου,με την έννοια του "ωραίες οι κοπέλες,πολύ δυνατές μερικές,αλλά το πριβέ των 50,κάτω,μαζί με τα υπόλοιπα και εν συνεχεία το 100αρι πάνω,όπου πας στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα.
Αυτά τα μαγαζιά,πραγματικά,ώρες ώρες μου φαίνεται ότι φυτοζωούν με το σκεπτικό "ότι αρπάξουμε",κάτι σαν φωτοβολίδες.
Το Caissa είχε και έχει τρομερό ρόστερ,από τα καλύτερα,αν όχι το καλύτερο.Τι να το κάνεις,όμως?
Το ξεκίνησαν καλά με 5 ευρώ,σε στυλ Αθενς Κουινς,αλλά τους έφαγε η απληστία-μαλακία!Έχουν φιλοσοφία "έχουμε μουνάρες,πληρώστε για να τις χαζεύετε απλά ή το πολύ να πιάσετε κανα μπούτι στους τυπικούς χορούς μέσα".Άμα είναι έτσι,ας συγχωνευτούν με το Αλκατράζ,καλό σε όλους θα έκανε!  :undecided:
Υ.Γ:Όταν ήταν στο fbi,κατά την προσωπική μου άποψη,ήταν πολύ καλύτερα!  :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
nacho παιχτουρα πολυ χαιρομαι οταν σε βλεπω ενεργο στο φορουμ.τα μαγαζακια ας κανουν οτι νομιζουν,εμεις παντα θα ειμαστε στο κυνηγι του καλυτερου vfm κ γι αυτο γραφουν οι πιο πολλοι εδω μεσα...

υ.γ. γαμα τα γαβρακια μια ακομα φορα να γουσταρουν!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
nacho παιχτουρα πολυ χαιρομαι οταν σε βλεπω ενεργο στο φορουμ.τα μαγαζακια ας κανουν οτι νομιζουν,εμεις παντα θα ειμαστε στο κυνηγι του καλυτερου vfm κ γι αυτο γραφουν οι πιο πολλοι εδω μεσα...

υ.γ. γαμα τα γαβρακια μια ακομα φορα να γουσταρουν!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Δυστυχώς,λόγω εργασιακών και οικονομικών δυσκολιών,αναγκάζομαι και λείπω από Αθήνα,ανά διαστήματα,και δεν είχα τη δυνατότητα για στριποεξορμήσεις!
Ετοιμάζω μια καλή έξοδο,όμως,και θα ενημερώσω!
Υπάρχει και στα υπ'όψιν,όπως διέκρινα,καινούργιο ίδρυμα στο σημείο του παλιού Wall Street.
Υ.Γ:Οι γαύροι είναι ήδη τέζα φέτος.Το θέμα είναι,πλέον,τι θα γίνει στον τελικό με βάζελο! :P
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Δυστυχώς,λόγω εργασιακών και οικονομικών δυσκολιών,αναγκάζομαι και λείπω από Αθήνα,ανά διαστήματα,και δεν είχα τη δυνατότητα για στριποεξορμήσεις!
Ετοιμάζω μια καλή έξοδο,όμως,και θα ενημερώσω!
Υπάρχει και στα υπ'όψιν,όπως διέκρινα,καινούργιο ίδρυμα στο σημείο του παλιού Wall Street.
Υ.Γ:Οι γαύροι είναι ήδη τέζα φέτος.Το θέμα είναι,πλέον,τι θα γίνει στον τελικό με βάζελο! :P

Χρόνια Πολλά Μέγιστε!!!!
Το χάλασαν το μαγαζί και εδώ...Άρχισαν τα ίδια με το alca το Fbi κτλ...
'Όταν δουν πως έχουν ωραίες γκόμενες αρχίζουν τα σκαμπανεβάσματα στις τιμές...!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Χρόνια Πολλά Μέγιστε!!!!
Το χάλασαν το μαγαζί και εδώ...Άρχισαν τα ίδια με το alca το Fbi κτλ...
'Όταν δουν πως έχουν ωραίες γκόμενες αρχίζουν τα σκαμπανεβάσματα στις τιμές...!
Γεια σου,φίλε,Βασίλη!
Εγώ προσωπικά είμαι ψιλοπερίεργος όσον αφορά και τις λεπτομέρειες.Για άλλους μπορεί να είναι "ψιλά γράμματα" ή παραξενιές,για εμένα όμως "μετράνε".Π.χ στο Ανατολή σταμάτησα να πηγαίνω,επειδή όρνεο σερβιτόρος με χρέωσε 10+1=11 το δικό μου ποτό και 20+2=22 της κοπέλας σαν τιπ,επειδή έφερε νεράκι και ξηρούς καρπούς.Κι όμως,έτσι όπως στα γράφω.Βέβαια,το έθεσε μεταξύ σοβαρού και αστείου!
Του την είπα και εγώ,έμμεσα,λέγοντας "εντάξει,εγώ όμως δεν άγγιξα το νερό και τα φυστίκια,άσε που δεν έχω και ψιλά".....ε,και τότε άρχισε τις μαλακίες του τύπου "ναι μωρέ,πλακίτσα έκανα,δώσε ότι μπορείς"!
Αυτές τις γυφτιές-κουτοπονηριές δε μπορώ.Άμα γουστάρω θα σου δώσω εγώ ο ίδιος τιπ,ρε μεγάλε,μέσα απο τη καρδιά μου,αν θεωρήσω ότι είσαι εξυπηρετικός και σωστός!
Υ.Γ:Σημειωτέον,δεν ήταν Χριστούγεννα ή Πάσχα.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
To μαγαζι πολυ πεσμενο για πασχα.max 10 11 κοπελες.το πανω πριβε ειλικρινα δεν ξερω γιατι υπαρχει.απο τα καλα κομματια δεν παιζει τιποτα δυστυχως.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Εμένα παίδες μου 'χε κάνει εντύπωση οτι οι κοπέλες κάνουν ελάχιστες γύρες για να ψαρέψουν χορούς-ποτάκια κλπ. Πριν κανα 2 βδομάδες που 'χα περάσει είχαν απηυδήσει οι πελάτες και πήγαιναν και τις έπαιρναν αυτοί από το μπαρ που άραζαν αυτές.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Εμένα παίδες μου 'χε κάνει εντύπωση οτι οι κοπέλες κάνουν ελάχιστες γύρες για να ψαρέψουν χορούς-ποτάκια κλπ. Πριν κανα 2 βδομάδες που 'χα περάσει είχαν απηυδήσει οι πελάτες και πήγαιναν και τις έπαιρναν αυτοί από το μπαρ που άραζαν αυτές.
παιζουνε "σπονσορες" παντος ειδους γι αυτο...
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
Η καισα που δουλευε και σε στουντιο ως λολιτα , που εχει παει?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
παιζουνε "σπονσορες" παντος ειδους γι αυτο...
πιστεύει κάποιος ότι πραγματικά οι κοπέλες αυτή την εποχή ζουν από τους χορούς και από τα ποτά? όπως τα λες..
ή συγκεκριμένοι "αγαπούληδες" ή εξωσχολικές δραστηριότητες..
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
πιστεύει κάποιος ότι πραγματικά οι κοπέλες αυτή την εποχή ζουν από τους χορούς και από τα ποτά? όπως τα λες..
ή συγκεκριμένοι "αγαπούληδες" ή εξωσχολικές δραστηριότητες..

Προσωπικά, το να κάθονται οι σωληνοκόρες στο μπαρ κ να πηγαίνουν οι πελάτες να τις παρακαλάνε να πάνε για χορό δεν το έχω ξαναδεί σε άλλο μαγαζί. Προφανώς ισχύει αυτό που γράφεις αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κ κάποιος άλλος λόγος γιατί οπουδήποτε αλλού ακόμα κ οι ντίβες των μαγαζιών κάνουν απο καμιά γύρα στα τραπέζια. 
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Η φάση με αυτά τα μαγαζιά έχει τελειώσει...Το έχω γράψει πολλές φορές,πάνε τα καλά χρόνια που είχε γκόμενες όμορφες και γινόταν πανικός...Τώρα ούτε το Σάββατο δεν έχει κόσμο πλέον...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
Η φάση με αυτά τα μαγαζιά έχει τελειώσει...Το έχω γράψει πολλές φορές,πάνε τα καλά χρόνια που είχε γκόμενες όμορφες και γινόταν πανικός...Τώρα ούτε το Σάββατο δεν έχει κόσμο πλέον...
Γιαυτο και δεν περναμε ουτε απεξω πλεον
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Πωωωωωωωω

Πληρης απογοητευση, ισως βεβαια ειναι προτιμοτερο να αφηνεις τον αλλον να μαθαινει απο το παθημα του γιατι αλλιως δεν θα εμπλεκε.

Βλεπω καλα παιδια, απο οικογενεια και μπλεκουν με ανωμαλα ρεταλια που πριν απο αυτους φορτωθηκαν με καθε λογης μικροβια αλβανων και ρωσσοποντιων μαφιοζων της νυχτας. Τα περασα και εγω και ηταν η χειροτερη μου εμπειρια.. Να χεσω τις προσωπαρες και τις κορμαρες οταν η αλλη εχει αρρωστημενη ψυχη...

Φιλε Jason Statham εισαι συμπαθεστατος και απο καλη οικογενεια.. Ολη μου η θετικη μου ενεργεια μαζι σου, πραγματικα σου στελνω αστερια να σε προστατευουν γιατι δεν φανταζεσαι οτι εμπλεξες με μαλλον οτι πιο αρρωστημενο εχεις συναντησει ποτε στη ζωη σου.

Μιλαμε για ανθρωπινο πομπο αρνητικης ενεργειας.
 

Palamokratwr

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Παλικάρια Καλησπέρα!

Έχω μερικές απορίες, ήθελα να ανοίξω ποστ αλλά λόγο κανόνων δεν μπορώ ακόμα.

Σύντομα θα περάσω από το Καισσά (είχα πάει πέρσι πρώτη φορά) με μια φίλη παρέα (ναι δεν ξέρω τι και γιατί αλλά θα πάω μαζί με κοπέλα)

Θέλω λοιπόν να κάνω μερικές ερωτήσεις

1) Το κουπόνι που Προμοτάρουν στο FB Ισχύει ακόμα? Φάση δωρεάν είσοδος 5 το ποτό και 5 ο χωρός?
2) Έχετε να μου προτείνετε κάποια δυνατά κομμάτια? Η αλήθεια είναι ότι είναι η Δεύτερη μου φορά σε Strip μαγαζί (παρότι 31) οπότε θα ήθελα να γευτώ όσο καλύτερα την εμπειρία ξανά
3) Ξέρετε τι παίζει με διπλό άτομο στο χωρό? Έχουμε συνενοηθεί με την φίλη μου να πάρουμε μια κοπέλα να χορέψει και στους 2 μας.. Παίζει διαφορετική τιμή τη φάση?
4) Έχω ακούσει ότι η Όλγα είναι δυνατό κομμάτι έχουμε άποψη? Η αλήθεια είναι πέρσι πήρα μόνο 2 χωρούς.. Ο πρώτος (που ήταν και ο πρώτος μου) ήταν Έπος και μετά έπεσα σε φάση τύπισας μη μου άπτου και κοίταγε το ρολόι για να δεί πότε τελειώνει.

Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι δεκτή!

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!  

:headbaning1: :headbaning2:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom