Νέα

Ανδρας Αστεριας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
αν ο αντρας σου γυρναγε σπιτι μετα απο ενα 10ωρο δουλεια και επλενε μονο το καυλι του καλα εκανες και τον χωρισες τον τυροβρωμυκουλο.
Προσωπικα παντα εχω καυλες οταν γυρναω, ανεξαρτητος το ποσο κουραστηκα η οχι την υπολοιπη μερα αλλα τωρα ειμαι στα 6  χρονια,μετα απο 15 χρονια γαμου δεν ξερω τι παιζει
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Πόσο χρόνο νμγια χάσιμο έχει κάποιος που διαβάζει ηλιθιότητες στα γυναικεία sites και ψάχνει να βρεί λογική...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
Το φαινομενο γυναικας κατσαριδα ειναι συνηθες. Ειναι η τυπισσα που ειτε γιατι εχει το φαι στο φουρνο..ειτε γιατι δε πετυχε η περμαναντ ειτε γιατι ντρεπεται να πει στο γκομενο της οτι ειναι αχρηστος..καθεται με το βλεμμα της αγελαδας και τα ποδια στο θεο περιμενοντας τον γαμια της να την ικανοποιησει..

Νταξει θα το δεχομουν αυτο αν το εκανε ιδεολογικα και φεμινιστικα συνεπαρμενη για τη καυλα της  και μονο δλδ να εχει τον αλλον αναμεσα στα ποδια της για οσο της γουσταρει...αλλα σπανια θα το δεις αυτο σε μια γυναικα κατσαριδα.

Τι γινεται ομως με τους ανδρες Αστεριες! Αληθεια..υπαρχουν? Ειναι εκει εξω ? Ζουν αναμεσα μας?
Και ομως ναι..ειναι το βασικο χαρακτηριστικο ανδρα σχεσακια που η ρουτινα ενδεχομενος τον μετατρεπει σε ανδρα Αστερια!

Ποια ομως ειναι τα χαρακτηριστικα του ανδρα αυτου?

1) Μπαινει μεσα στο δωματιο σε χαιρετα..παει πλενει το μπουτσο του..γδυνεται και ξαπλωνει στο κρεβατι..
( ? δε θυμαιμαι το σπιτι μου/μας να εχει κανα κοκκινο φωτακι απεξω )

2)Σε καλει στο κρεβατι και κλεινει τα ματια του περιμενοντας προφανως εσυ να πας σε πεσμενο πουτσο να κανεις πιπα για να τον καυλωσειςςς
( το οτι θα επρεπε να ειναι ηδη καυλωμενος με το που σε βλεπει ειναι λεπτομερεια ε?)

3) Αφου εχει φτιαχτει ως το θεο σου ζηταει να πας να φερεις τα προφυλακτικα..
( συγνωμη ρε φιλε..νταξει δουλευες ολη μερα..αλλα χερια δεν εχεις??)

4)Σου ζητα να γδυθεις μονη σου και να στηθεις για να σε παρει απο κωλο...
( Αν ηταν να εχεις φιλικη συμμετοχη..δε θα περιμενα μεχρι να βρεθουμε, θα ειχα παρει το αγγουρι που δεν εκοψα στη σαλατα το μεσημερι και θα γαμουσα το κωλο μου μονη μου ρε Μαλακα!)

5)Αρνεισαι να κανεις το οτιδηποτε και του λες να παει να γαμηθει μονος του...του εξηγεις οτι εχει μετατραπει σε ανδρα Αστερια και εκεινος δε δειχνει να το καταλαβαινει...

6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...)


Συμπερασα..
Οι ανδρες Αστεριες υπαρχουν ζουν αναμεσα μας και βρισκονται  μεσα σε καθε ανδρα που εχει βαρεθει να γαμα την ιδια γκομενα..

Περαστικα μαςςς


υ.γ Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, τι σας οδηγησε σε αυτο καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι?

Ευχαριστω :)
γδυσου και αρχισε να παιρνεις πιπα :pipa2: :takethis: :takethis: :takethis:
:S :S :S
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Το φαινομενο γυναικας κατσαριδα ειναι συνηθες. Ειναι η τυπισσα που ειτε γιατι εχει το φαι στο φουρνο..ειτε γιατι δε πετυχε η περμαναντ ειτε γιατι ντρεπεται να πει στο γκομενο της οτι ειναι αχρηστος..καθεται με το βλεμμα της αγελαδας και τα ποδια στο θεο περιμενοντας τον γαμια της να την ικανοποιησει..

Νταξει θα το δεχομουν αυτο αν το εκανε ιδεολογικα και φεμινιστικα συνεπαρμενη για τη καυλα της  και μονο δλδ να εχει τον αλλον αναμεσα στα ποδια της για οσο της γουσταρει...αλλα σπανια θα το δεις αυτο σε μια γυναικα κατσαριδα.

Τι γινεται ομως με τους ανδρες Αστεριες! Αληθεια..υπαρχουν? Ειναι εκει εξω ? Ζουν αναμεσα μας?
Και ομως ναι..ειναι το βασικο χαρακτηριστικο ανδρα σχεσακια που η ρουτινα ενδεχομενος τον μετατρεπει σε ανδρα Αστερια!

Ποια ομως ειναι τα χαρακτηριστικα του ανδρα αυτου?

1) Μπαινει μεσα στο δωματιο σε χαιρετα..παει πλενει το μπουτσο του..γδυνεται και ξαπλωνει στο κρεβατι..
( ? δε θυμαιμαι το σπιτι μου/μας να εχει κανα κοκκινο φωτακι απεξω )

2)Σε καλει στο κρεβατι και κλεινει τα ματια του περιμενοντας προφανως εσυ να πας σε πεσμενο πουτσο να κανεις πιπα για να τον καυλωσειςςς
( το οτι θα επρεπε να ειναι ηδη καυλωμενος με το που σε βλεπει ειναι λεπτομερεια ε?)

3) Αφου εχει φτιαχτει ως το θεο σου ζηταει να πας να φερεις τα προφυλακτικα..
( συγνωμη ρε φιλε..νταξει δουλευες ολη μερα..αλλα χερια δεν εχεις??)

4)Σου ζητα να γδυθεις μονη σου και να στηθεις για να σε παρει απο κωλο...
( Αν ηταν να εχεις φιλικη συμμετοχη..δε θα περιμενα μεχρι να βρεθουμε, θα ειχα παρει το αγγουρι που δεν εκοψα στη σαλατα το μεσημερι και θα γαμουσα το κωλο μου μονη μου ρε Μαλακα!)

5)Αρνεισαι να κανεις το οτιδηποτε και του λες να παει να γαμηθει μονος του...του εξηγεις οτι εχει μετατραπει σε ανδρα Αστερια και εκεινος δε δειχνει να το καταλαβαινει...

6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...)


Συμπερασα..
Οι ανδρες Αστεριες υπαρχουν ζουν αναμεσα μας και βρισκονται  μεσα σε καθε ανδρα που εχει βαρεθει να γαμα την ιδια γκομενα..

Περαστικα μαςςς


υ.γ Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, τι σας οδηγησε σε αυτο καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι?

Ευχαριστω :)
Είσαι σκουπίδι.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
:wanker: ξεροχυνω με θρενταρα, γιατι τη χαραμισατε 1 η ωρα μεσάνυχτα?
Εδώ αχνοφαινεται ειδηλιο μεταξυ αλεξ και νηματοθετριας  :undecided:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ΠΟΥΤΑΝΕΣ...ΜΟΝΟ!!Για αυτα τα νηματα κ τη νοοτροπια οι σχεσεις μου ηταν μετρημενες με  Ελληνιδες.εχω γαμησει οτι πεταει κ κολυμπαει απο Αλλοδαπια.2 γαμους κ αυτους με "ξενες"ακου "ΑΣΤΕΡΙΑΣ"...ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΓΑ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Παλαιοτερα.ακομη κ τωρα εχω βγει παντεβου με "κουριτσια" εκτος οικων..ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ περισσοτερες κ το παιζετε κ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΕς......αΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ να εισαστε  σαν "μουνι με αυγα" με μηδενικες γνωμες περι του συμπαντος κ ταυτοχρονα να ψαχνετε τον super γκομενο που γαμαει σαν πορνοσταρ,εχει λεφτα (να σας χωνει)κλπ κλπ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ!!!!!!!
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Αδικο εχω αδελφε?προσφατα ενα πουτανοειδες ετρωγε λ7 απο ενα φιλαρακι νεο καλο παιδι γυρω στα 30.τοπαιζε κυρια κ δεν εβαζε το χερι στην τσεπη ουτε για καφε.μεχρι που τη γνωρισα κ εφαγε πουλο μιας κ καταλαβε ο μικρος περι του τι λαμογιο ηταν....αιντε με τις ξεκωλιαρες........
 

Επισκέπτης
απο ποτε  οι κακογαμημενες ανοιγουν θρεντ ; ; ; ελεος . .
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
αποτυχημενη προσπαθεια μεταφορας του starfishing στα ελληνικα ειναι τουτο ?
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
η ορολογια αυτή πρέπει να πρωτοβγήκε για γυναίκες πάντως

αστερίας
Χαρακτηρισμός γυναίκας η οποία είναι σεξουαλικώς εντελώς παθητική, δεν παίρνει ποτέ καμιά πρωτοβουλία, απλά ξαπλώνει στο κρεβάτι αφήνοντας τον άντρα να κάνει τα πάντα με αποτέλεσμα να παίρνει το σχήμα αστερία.

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ
Ρε φίλε ωραία είναι αυτή, αλλά είναι τρελός αστερίας στο κρεβάτι τι να την κάνω, εγώ θέλω μια ανάφτρα.

 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
ΠΟΥΤΑΝΕΣ...ΜΟΝΟ!!Για αυτα τα νηματα κ τη νοοτροπια οι σχεσεις μου ηταν μετρημενες με  Ελληνιδες.εχω γαμησει οτι πεταει κ κολυμπαει απο Αλλοδαπια.2 γαμους κ αυτους με "ξενες"ακου "ΑΣΤΕΡΙΑΣ"...ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΓΑ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Παλαιοτερα.ακομη κ τωρα εχω βγει παντεβου με "κουριτσια" εκτος οικων..ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ περισσοτερες κ το παιζετε κ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΕς......αΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ να εισαστε  σαν "μουνι με αυγα" με μηδενικες γνωμες περι του συμπαντος κ ταυτοχρονα να ψαχνετε τον super γκομενο που γαμαει σαν πορνοσταρ,εχει λεφτα (να σας χωνει)κλπ κλπ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ!!!!!!!



Έτσι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπέρα.

Το συμπέρασμα αυτό από πού προκύπτει;
από το γεγονός ότι σε εχει στην χυλοπιττα μεχρι να σου κατσει οποτε ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ότι εχεις να γαμησεις μηνες, οποτε με λιγο βυζι σου καυλωνει αμεσως.
αααααν ακολουθεις βεβαια τον νομο του πικερ και την γαμας κάθε 48 ωρες
και

ααααανν ειναι αυτή σαν πορνοσταρ

οντως σε καποιους θα πιανει,

οποτε και η ιδια σου λεει αφου με επρηξες για να με ριξεις ααααααρα με βλέπεις ως πορνοσταρ.


δεν ξερουν ότι εχουν και αυτές ανταγωνισμο.

οτι εχεις γαμησει πολυ ομορφοτερες της και για να την γαμησεις 2η φορα σε 1 ωρα θελεις πιπα.

γυναικειος τροπος ΜΗ σκεψης
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Αφού θέλεις να μιλήσουμε σε προσωπικό επίπεδο, έχω να σου πως συγκατοικω 4 χρόνια δεν είμαι παντρεμένος. Ξυπνάω από τις 5 το πρωί και επιστρέφω σπίτι ή 4 η 8 το απόγευμα.το μόνο πράγμα που σκέφτομαι κάθε μέρα είναι πως μόλις μπω στο σπίτι θέλω να τη στριμώξω να βάλω τη γλώσσα μου ανάμεσα στα μουνοχειλα της,να τη γλύφω δίχως αυριο και να γαμηθουμε όπου βρούμε μέσα στο σπίτι..σίγουρα από μερια της δεν γίνεται κάθε μέρα δεν θέλει όπως θέλω εγώ.δεν με ενοχλεί. Απλά δεν συμφωνώ και με την καραμέλα ότι περνανε τα χρόνια και βαριέσαι τα ίδια. Αν είσαι μαζί της γιατί καυλωνες στην αρχή μόνο που την έβλεπες δεν βαριέσαι ποτέ.οσο και αν άλλαξαν τα πράγματα όσο και να περασαν τα χρόνια.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
... έχω να σου πως συγκατοικω 4 χρόνια δεν είμαι παντρεμένος. ....

το μόνο πράγμα που σκέφτομαι κάθε μέρα είναι πως μόλις μπω στο σπίτι θέλω να τη στριμώξω να βάλω τη γλώσσα μου ανάμεσα στα μουνοχειλα της..

επειδή δεν εισαι παντρεμένος  :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom