Νέα

Ανδρας Αστεριας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Δεν έχω άποψη για τους άντρες αν είναι αστερίες.  Προσωπικά το δουλεύω γιατί μ´ αρέσει.

Για τις γυναίκες πάντως, υπάρχουν πολλές που είναι αστερίες. Όχι πάντα από την αρχή αλλά σιγά σιγά, αφού βλέπουν ότι ο άντρας δεν είναι και το φχαριστιούνται, γίνονται.
Μάλιστα, νεαρά ετών 27 που γνώρισα προσφάτως, ενώ στην αρχή έδινε τα πάντα, έχει αρχίσει να γίνεται αστερίας και μου το λέει κιόλας.  Ετοιμάζεται να πάει στη μάνα της κιαυτή.
Άσε που ενώ δήλωσε φαν της πίπας, τις τελευταίες φορές πρέπει να το ζητήσω.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
To πως γαμιέται κάποιος, ανεξαρτήτου φύλου, είναι κάτι ενδογενές και φαίνεται απο την 1η φορά.
Ή το χει ή δεν το χει που λεμε.

Τώρα το άν θα βαρεθεί ή οχι πάλι εξαρτάται τον ανθρωπο,  αν κ εγώ το θεωρώ δεδομένο, δεν μπα να είσαι και η Σκλεναρίκοβα!
Απλά εγώ οταν βαριέμαι, και τις έχω βαρεθεί όλες όσες είχα μέχρι σήμερα, δεν ριχνω την ποιοτητα αλλά την ποσοτητα.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.289
Κριτικές
40
Like
18.847
Πόντοι
26.096
Το φαινομενο γυναικας κατσαριδα ειναι συνηθες. Ειναι η τυπισσα που ειτε γιατι εχει το φαι στο φουρνο..ειτε γιατι δε πετυχε η περμαναντ ειτε γιατι ντρεπεται να πει στο γκομενο της οτι ειναι αχρηστος..καθεται με το βλεμμα της αγελαδας και τα ποδια στο θεο περιμενοντας τον γαμια της να την ικανοποιησει..

Νταξει θα το δεχομουν αυτο αν το εκανε ιδεολογικα και φεμινιστικα συνεπαρμενη για τη καυλα της  και μονο δλδ να εχει τον αλλον αναμεσα στα ποδια της για οσο της γουσταρει...αλλα σπανια θα το δεις αυτο σε μια γυναικα κατσαριδα.

Τι γινεται ομως με τους ανδρες Αστεριες! Αληθεια..υπαρχουν? Ειναι εκει εξω ? Ζουν αναμεσα μας?
Και ομως ναι..ειναι το βασικο χαρακτηριστικο ανδρα σχεσακια που η ρουτινα ενδεχομενος τον μετατρεπει σε ανδρα Αστερια!

Ποια ομως ειναι τα χαρακτηριστικα του ανδρα αυτου?

1) Μπαινει μεσα στο δωματιο σε χαιρετα..παει πλενει το μπουτσο του..γδυνεται και ξαπλωνει στο κρεβατι..
( ? δε θυμαιμαι το σπιτι μου/μας να εχει κανα κοκκινο φωτακι απεξω )

2)Σε καλει στο κρεβατι και κλεινει τα ματια του περιμενοντας προφανως εσυ να πας σε πεσμενο πουτσο να κανεις πιπα για να τον καυλωσειςςς
( το οτι θα επρεπε να ειναι ηδη καυλωμενος με το που σε βλεπει ειναι λεπτομερεια ε?)

3) Αφου εχει φτιαχτει ως το θεο σου ζηταει να πας να φερεις τα προφυλακτικα..
( συγνωμη ρε φιλε..νταξει δουλευες ολη μερα..αλλα χερια δεν εχεις??)

4)Σου ζητα να γδυθεις μονη σου και να στηθεις για να σε παρει απο κωλο...
( Αν ηταν να εχεις φιλικη συμμετοχη..δε θα περιμενα μεχρι να βρεθουμε, θα ειχα παρει το αγγουρι που δεν εκοψα στη σαλατα το μεσημερι και θα γαμουσα το κωλο μου μονη μου ρε Μαλακα!)

5)Αρνεισαι να κανεις το οτιδηποτε και του λες να παει να γαμηθει μονος του...του εξηγεις οτι εχει μετατραπει σε ανδρα Αστερια και εκεινος δε δειχνει να το καταλαβαινει...

6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...)


Συμπερασα..
Οι ανδρες Αστεριες υπαρχουν ζουν αναμεσα μας και βρισκονται  μεσα σε καθε ανδρα που εχει βαρεθει να γαμα την ιδια γκομενα..

Περαστικα μαςςς


υ.γ Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, τι σας οδηγησε σε αυτο καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι?

Ευχαριστω :)

:tired: :sleeping: :zzzzz: :tired: :sleeping: :zzzzz: :tired: :sleeping: :zzzzz:
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
βρε πενταγιωτισσα καυλιαρα μου ασε τους αστεριες κ ελα να σε ταραξω στον μπουτσο κ στο γαμησι!!! :tn04: :takethis: :takethis: :takethis:
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Περιγραφεις κατι δραματικο που ισχύει χιλιαδες χρόνια.
Δυστυχώς αλλο αγαπη αλλο στοργή και αλλο σεξ. Το σεξ ειναι κατι περίεργο που τρέφεται απο περίεργα πράγματα οπως εγωισμο, υποταγή, υποτίμηση, χρήμα, δυναμη, εξουσια, προδοσία κλπ.
Αυτο ειναι το πρωτο σκελος που αφορά την μειωση του ενδιαφεροντος στο ελαχιστο ισα να κλυπτει τις βιολογικές αναγκες.

Το δευτερο μερος αφορα ενα υπογειο πολεμο αναμεσα στο ζευγαρι για το ποιος θα ερεθισει ποιον, Η γυναίκα περιμενει τον αντρα ενα αγριο τραγο να της επιτεθεί και να την ποθεί τοσο που να αρχίσει επιτέλους να ερεθίζεται και αυτη. Το ιδιο και ο άντρας φτανει στο σημειο να ζηταει στοματικό και βιασμενα χαδια για να του σηκωθει. Ασχημες καταστασεις που οταν δεν υπάρχουν παιδια πρεπει να λύνονται με διαλυση της σχεσης.

Ισως Πενταγιοτισα θαπρεπε να βαλεις τρόπους που μπορει ενα ζευγαρι να αποφυγει την μειωση ερωτικής επιθυμίας γιατι το θεμα υπαρχει, θα υπαρχει και δεν λυνεται ευκολα.
Θα ελεγα σαν αντρας σε μια γυναικα αρα και σε σενα  " Μη με φτασεις ποτε στο σημειο να μη σε ποθω" το τι μπορεις να κανεις σε αυτο ειναι τεραστιο θεμα.


 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
3
Like
1.344
Πόντοι
566
Το φαινομενο γυναικας κατσαριδα ειναι συνηθες. Ειναι η τυπισσα που ειτε γιατι εχει το φαι στο φουρνο..ειτε γιατι δε πετυχε η περμαναντ ειτε γιατι ντρεπεται να πει στο γκομενο της οτι ειναι αχρηστος..καθεται με το βλεμμα της αγελαδας και τα ποδια στο θεο περιμενοντας τον γαμια της να την ικανοποιησει..

Νταξει θα το δεχομουν αυτο αν το εκανε ιδεολογικα και φεμινιστικα συνεπαρμενη για τη καυλα της  και μονο δλδ να εχει τον αλλον αναμεσα στα ποδια της για οσο της γουσταρει...αλλα σπανια θα το δεις αυτο σε μια γυναικα κατσαριδα.

Τι γινεται ομως με τους ανδρες Αστεριες! Αληθεια..υπαρχουν? Ειναι εκει εξω ? Ζουν αναμεσα μας?
Και ομως ναι..ειναι το βασικο χαρακτηριστικο ανδρα σχεσακια που η ρουτινα ενδεχομενος τον μετατρεπει σε ανδρα Αστερια!

Ποια ομως ειναι τα χαρακτηριστικα του ανδρα αυτου?

1) Μπαινει μεσα στο δωματιο σε χαιρετα..παει πλενει το μπουτσο του..γδυνεται και ξαπλωνει στο κρεβατι..
( ? δε θυμαιμαι το σπιτι μου/μας να εχει κανα κοκκινο φωτακι απεξω )

2)Σε καλει στο κρεβατι και κλεινει τα ματια του περιμενοντας προφανως εσυ να πας σε πεσμενο πουτσο να κανεις πιπα για να τον καυλωσειςςς
( το οτι θα επρεπε να ειναι ηδη καυλωμενος με το που σε βλεπει ειναι λεπτομερεια ε?)

3) Αφου εχει φτιαχτει ως το θεο σου ζηταει να πας να φερεις τα προφυλακτικα..
( συγνωμη ρε φιλε..νταξει δουλευες ολη μερα..αλλα χερια δεν εχεις??)

4)Σου ζητα να γδυθεις μονη σου και να στηθεις για να σε παρει απο κωλο...
( Αν ηταν να εχεις φιλικη συμμετοχη..δε θα περιμενα μεχρι να βρεθουμε, θα ειχα παρει το αγγουρι που δεν εκοψα στη σαλατα το μεσημερι και θα γαμουσα το κωλο μου μονη μου ρε Μαλακα!)

5)Αρνεισαι να κανεις το οτιδηποτε και του λες να παει να γαμηθει μονος του...του εξηγεις οτι εχει μετατραπει σε ανδρα Αστερια και εκεινος δε δειχνει να το καταλαβαινει...

6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...)


Συμπερασα..
Οι ανδρες Αστεριες υπαρχουν ζουν αναμεσα μας και βρισκονται  μεσα σε καθε ανδρα που εχει βαρεθει να γαμα την ιδια γκομενα..

Περαστικα μαςςς


υ.γ Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, τι σας οδηγησε σε αυτο καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι?

Ευχαριστω :)

Περυσι ελαβες μονο 10 ψήφους, προφανώς δικαιουσαι μια δευτερη ευκαιρία!!!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475

Η πλήξη σας είναι μάλλον προϊόν της μικρής ηλικίας της. Είναι κοινό μυστικό ότι ελκύεστε από γέρικους κόλπους με ξεχειλωμένα χείλη.

Αφήστε που με τα emoticons που παραθέσατε, της δίνετε πάτημα να σας κατατάξει και εσάς στους άντρες αστερίες.

Απαιτητική η κα Πενταγιώτισσα. Έχω την υποψία ότι δεν θα είναι το ίδιο απαιτητική από τον εαυτό της.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν έχω άποψη για τους άντρες αν είναι αστερίες.  Προσωπικά το δουλεύω γιατί μ´ αρέσει.

Για τις γυναίκες πάντως, υπάρχουν πολλές που είναι αστερίες. Όχι πάντα από την αρχή αλλά σιγά σιγά, αφού βλέπουν ότι ο άντρας δεν είναι και το φχαριστιούνται, γίνονται.
Μάλιστα, νεαρά ετών 27 που γνώρισα προσφάτως, ενώ στην αρχή έδινε τα πάντα, έχει αρχίσει να γίνεται αστερίας και μου το λέει κιόλας.  Ετοιμάζεται να πάει στη μάνα της κιαυτή.
Άσε που ενώ δήλωσε φαν της πίπας, τις τελευταίες φορές πρέπει να το ζητήσω.

συνηθως κοβουμε πραγματα που δε μας αρεσουν με τον εκαστωτε συντροφο..
πχ μ εχει τυχει να γουσταρω αναλ με καποιον
και μ εχει τυχει να κανω αναλ με αλλη σχεση μ να μη μου αρεσει κ το αποφευγω εκτοτε..
ολα ειναι θεμα συνθηκα χημειας χρονισμου ;)
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Περιγραφεις κατι δραματικο που ισχύει χιλιαδες χρόνια.
Δυστυχώς αλλο αγαπη αλλο στοργή και αλλο σεξ. Το σεξ ειναι κατι περίεργο που τρέφεται απο περίεργα πράγματα οπως εγωισμο, υποταγή, υποτίμηση, χρήμα, δυναμη, εξουσια, προδοσία κλπ.
Αυτο ειναι το πρωτο σκελος που αφορά την μειωση του ενδιαφεροντος στο ελαχιστο ισα να κλυπτει τις βιολογικές αναγκες.

Το δευτερο μερος αφορα ενα υπογειο πολεμο αναμεσα στο ζευγαρι για το ποιος θα ερεθισει ποιον, Η γυναίκα περιμενει τον αντρα ενα αγριο τραγο να της επιτεθεί και να την ποθεί τοσο που να αρχίσει επιτέλους να ερεθίζεται και αυτη. Το ιδιο και ο άντρας φτανει στο σημειο να ζηταει στοματικό και βιασμενα χαδια για να του σηκωθει. Ασχημες καταστασεις που οταν δεν υπάρχουν παιδια πρεπει να λύνονται με διαλυση της σχεσης.

Ισως Πενταγιοτισα θαπρεπε να βαλεις τρόπους που μπορει ενα ζευγαρι να αποφυγει την μειωση ερωτικής επιθυμίας γιατι το θεμα υπαρχει, θα υπαρχει και δεν λυνεται ευκολα.
Θα ελεγα σαν αντρας σε μια γυναικα αρα και σε σενα  " Μη με φτασεις ποτε στο σημειο να μη σε ποθω" το τι μπορεις να κανεις σε αυτο ειναι τεραστιο θεμα.

it takes two to tango!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
συνηθως κοβουμε πραγματα που δε μας αρεσουν με τον εκαστωτε συντροφο..
πχ μ εχει τυχει να γουσταρω αναλ με καποιον
και μ εχει τυχει να κανω αναλ με αλλη σχεση μ να μη μου αρεσει κ το αποφευγω εκτοτε..
ολα ειναι θεμα συνθηκα χημειας χρονισμου ;)
τον μερεντιασες τον ανθρωπο :think: :S :S :S
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
συνηθως κοβουμε πραγματα που δε μας αρεσουν με τον εκαστωτε συντροφο..
πχ μ εχει τυχει να γουσταρω αναλ με καποιον
και μ εχει τυχει να κανω αναλ με αλλη σχεση μ να μη μου αρεσει κ το αποφευγω εκτοτε..
ολα ειναι θεμα συνθηκα χημειας χρονισμου ;)

Μαζί σου,
Και ´γω το κάνω.
Το τα δίνω όλα στην αρχή και μετά, ως αστερίας, απολαμβάνω την κάβλα που μου προσφέρεις είναι το θέμα.
Όπως πολύ σωστά αναφέρεις, it takes two.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom