Νέα

Ανδρας Αστεριας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Καλησπέρα.

Το συμπέρασμα αυτό από πού προκύπτει;

τι ρωτας τωρα και συ. Προφανώς δεν της έχει τύχει να είναι κάποιος καβλωμένος μαζί της. Γνωστό ότι όταν θες κάποια πολύ, σηκώνεται αμέσως και εύκολα, αν δεν την θες, πρέπει να παλέψει με το εργαλείο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.030
Πόντοι
5.506
τι ρωτας τωρα και συ. Προφανώς δεν της έχει τύχει να είναι κάποιος καβλωμένος μαζί της. Γνωστό ότι όταν θες κάποια πολύ, σηκώνεται αμέσως και εύκολα, αν δεν την θες, πρέπει να παλέψει με το εργαλείο.
εσυ εχεις πριαπισμο δεν πιανεσε...
το 8ποντο δουλευει 24/7/365
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Άντρας αστερίας είσαι αν είσαι φτωχομπινές...αν το φυσάς το χρήμα προς κάθε κατεύθυνση είσαι ώριμος και τις κάνεις να γελάνε  :orchestra:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
τρουμπα, βαρος, γομολστιχα και σαουλ

ελατε παππούληδες που σας θέλω

εδω η πανταγιω λυνει τα υπαρξιακα της προβλήματα, μην τρολλάρετε :s&m_3: :2funny:
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...)
η κλασικη ελλεηνιδα ψωλιτσα,επειδη ντρεπεται να σου πει να την καραξεσκισεις σου σπαει τα νευρα με ηλιθιους τσακωμους περιμενοντας μετα να την γαμησεις αγρια χωρις να καταλαβαινει οτι εσυ απο την ξενερα και την τσατιλα δεν θες να την βλεπεις για 2 μερες  :2funny: :headbaning1: :2funny:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.325
Κριτικές
15
Like
5.858
Πόντοι
1.496
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σϊγουρα θα σε δει άβαφη με τις πυτζάμες, τις παντόφλες και το μαλλί τζίβα και θα του γίνει κάγκελο. Αυτά μόνο στις τσόντες που ακόμη και εκεί η πίπα είναι must!

χαχαχ μαλλον μιλας για τη γκομενα σου τυπε γτ εγω στο σπιτι δεν ειμαι ποτε ετσι..
και για να κανω εικονα απτο συμβαν..μολις ειχα κανει μπανιο..τα μαλλια μου ηταν νωπα και επεφταν στους ωμους μου φορουδα ενα σιθρου κοκκινο τιραντακι με δαντελα ζωσμενο μεσα και απο κατω ενα σορτσακι.


Αφού όταν πάει να σε γδύσει αρχίζεις τα μη θα μου το ξεχειλώσεις, με τραβάς, ξέρεις πόσο κάνει το εσώρουχο κλπ τι θέλεις να κάνει? Πάντως αν ήμουν στη θέση του  για καλό και για κακό δεν θα ξανάτρωγα σπίτι σου σαλάτα αν είχε αγγούρι μέσα....

χαχαχ ποσο δε με ξερειςς...και εν παση περιπτωση τι γκομενες πηδας?
Εγω κανω κρα για να μ σκισει τα εσωρουχα κ μετα το κωλο φυσικα  :grin:

αα επισης να αποφευγειςς και τα καροτα φιλε!




Στα υπολοιπα θα συμφωνησω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom